|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millised rehvid lähevad suveks alla? |
| Uued suverehvid |
|
33% |
[ 3 ] |
| Vähekasutatud suverehvid |
|
55% |
[ 5 ] |
| Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid |
|
11% |
[ 1 ] |
| Uued lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kasutatud lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
|
| hääli kokku : 9 |
|
| autor |
|
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
25.06.2021 23:38:21
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab? |
Enda omasid kasutan ja kiidan
Hulk aastaid tagasi soetasin, siiamaani on vaatamata kõigele terved ja kriime ka ei paista.
Polaroidklaasid, miinusega, parem -0,75, vasak -1,25, paarsada euri läksid maksma.
Prillikandjale hea ost.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.06.2021 23:51:13
|
|
|
Polaroid ja polaroid.
Keegi nn. autojuhi öösõidu prille ka kasutab, neid kollase klaasiga prille? Öeldakse, et mõttetud asjad. Mõni ütleb, et teda aitab.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
25.06.2021 23:53:05
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam |
No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
25.06.2021 23:58:12
|
|
|
| commer kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam |
No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada  |
6L/100 keskmine on probleemne küll
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.06.2021 00:05:31
|
|
|
Üle kuue saan ainult talvel ja linnas sõites.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 00:07:48
|
|
|
Kuhu täna sõitsid? Rahingele ujuma?
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.06.2021 00:25:25
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
Kuhu täna sõitsid? Rahingele ujuma?  |
Ka sinna ja naise viisin tööle ja poes käisin ja õhtul tulin autoga tööle.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.06.2021 05:34:22
|
|
|
Prillivennad, tehke omale prilliteema. Lootsin leida asjalikku lugemist autodest
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.06.2021 08:10:21
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kasutan kalal neid, et vee alla näha.
Liikluses ei salli enda silmade ees mingeid jurasid  |
Hiid, kus kalal käid? Suuri ahvenaid landiga? |
Suurt ahvenat saab Peipsist, kui joppab ja kohti tead.
Ma enamasti proovin limatuubi paati meelitada
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 10:34:34
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| metskotkas kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kasutan kalal neid, et vee alla näha.
Liikluses ei salli enda silmade ees mingeid jurasid  |
Hiid, kus kalal käid? Suuri ahvenaid landiga? |
Suurt ahvenat saab Peipsist, kui joppab ja kohti tead.
Ma enamasti proovin limatuubi paati meelitada  |
Peipsi on peipsi jah. Ma suvel väga ei käi seal, talvel peaaegu iga nädal.
Kes see limatuub on? Latik? Angerjas? Luts? Kus kandis käid üldse tavaliselt?
Peab kala teemasse kolima, muidu Sold Out pahandab
Aga mis AUTOGA kalal käid?
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.06.2021 10:48:30
|
|
|
Tubli poiss
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.06.2021 10:51:45
|
|
|
| commer kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam |
No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada  |
kas on veel vanaisalikumat liigutust kui püsikaga kiirendamine
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
26.06.2021 10:56:51
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab? |
Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
26.06.2021 11:19:13
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab? |
Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna. |
See oli päris hea
Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine .
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 11:24:04
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| commer kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| commeri leon tundub maruöko, vähema kw'ga pasteet ikka kulukam |
No tuleb sõita ka nagu vanaisa, pole probleem keskmiseks ka 6l/100km saada  |
kas on veel vanaisalikumat liigutust kui püsikaga kiirendamine |
Ma kiirendan püsikaga üsna tihti. Nt peale 70 ala lõppu, püsikas tagasi 102 peale.
Suht hea kiirendus on.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
26.06.2021 11:24:59
|
|
|
| Püsikaga kiirendus pole jah mingi vanaisa kiirendus. Vb teil vanaisa autod lihtsalt kel püsikas nagu tigu kiirendab
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.06.2021 11:27:59
|
|
|
nad on kadedad, et,
a)kas neil polegi püsikat
b) nad ei oska seda kasutada
c) veel midagi on ära külmunud...
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 11:30:52
|
|
|
Ma just püsika järgi vaatasin, milline võiks normaalne/optimaalne kiirendus olla Mu tavapärane kiirendus oli pigem aeglasem, kui püsika oma. Seda muidugi juhul, kui kedagi taga pole.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.06.2021 11:50:50
|
|
|
Püsikas paneb ju lapaka põhja
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 11:54:58
|
|
|
Mul küll ei pane. See oleks
päris killer, kui püsikas lapaka põhja paneks
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.06.2021 11:56:02
|
|
|
Kas sa kardad oma autot?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.06.2021 11:57:18
|
|
|
Mina ei karda. Aga laba põhjas igakord kiirendada oleks veidi palju. 50kw jah lükkad pedaali igakord põhja.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
26.06.2021 11:58:26
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Polarized klaasiga päikeseprillid autojuhtimiseks - milliseid keegi kasutab ja kiidab? |
Ray-Ban NON Polarized piloodiprillid. Polariga võid suusatama minna. |
See oli päris hea
Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine . |
Polar, nagu lühend polariseerimisest. Üldiselt, kui on palju ekraane ja detaile vaja jälgida, siis tuleks polariseeritud prille vältida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.06.2021 12:08:19
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
Üldiselt Polaroid on kaubamärk, mitte tehnoloogia. Tehnoloogia nimi on polariseerimine . |
Siin oligi ju juttu enamasti just Polaroidi kaubamärgiga polariseeritud prillidest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.06.2021 12:10:43
|
|
|
| Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck!
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.06.2021 12:12:03
|
|
|
No tal vaja ikka aeg-ajalt mainida, et ta kopteriga sõidab, edev inimene, ei saa pahaks panna
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.06.2021 12:16:23
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck! |
Milliseid talverehve keegi kasutab?
Mina kasutan suvel võrri all ilma naastudeta suverehve.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
26.06.2021 12:39:59
|
|
|
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.06.2021 12:53:18
|
|
|
| hemmar kirjutas: |
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud. |
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
26.06.2021 13:39:37
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck! |
Vastus sisaldas infokildu, et polariseeritud prillid ei pruugi autos kasutamiseks kõige paremad olla, sobivad suusamäele ja randa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.06.2021 14:49:22
|
|
|
Cool story bro.
Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
26.06.2021 14:57:25
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| hemmar kirjutas: |
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud. |
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must" |
Mõistlikuma all mõtlesingi seda, et see nö polarisatsiooni suund on siis sellise vahepealse nurgaga, et nii püsti kui küllili on pilt nähtav.
Markos, kas polariseeritud prillid ei ole tavalistest paremad salongis analoognäidikute nägemiseks? Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.
Aga kui veidi autodest rääkida, siis mingi aeg tagasi kurtsin siin muret, et üks vana passat tõmbas mulle linnakiirendusvõistlusel koti pähe. Süüdistasin teda ka kollasega startimises. Nüüd avastasin, et sellest kurvast õhtust on ka video juutuubi laetud. Õhtuti viinapudel laual ja nutt kurgus seda videot kaader haaval analüüsides olen pidanud tõdema et kui keegi foori varastas, siis olin see mina ise.
https://youtu.be/ym6T7j5mjsI?t=906
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
26.06.2021 15:09:17
|
|
|
| hemmar, võid lihtsalt pead veidi küljele kallutada, kui see hädapärane nähtavus sulle passib
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.06.2021 15:09:17
|
|
|
| Mul telefon ühte pidi 45 kraadi all läheb tumedamaks. Püsti ja pikali on ok.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.06.2021 15:22:46
|
|
|
| hemmar kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| hemmar kirjutas: |
Meenub kohe kuidas austraalias trippides oli nii, et telefoni (nexus 5) sai autos ainult küllili asendis hoidikusse paigaldada ja polariseeritud prillidega oli just selles asendis pilt täiesti must. Sai seal siis nii navigeeritud, et juhiste nägemiseks tõstad korraks prillid ära või piilud prillide alt.
Aga üldiselt ise olen oma polaroididega ka väga rahul ja kõigil järgmistel telefonidel on ka see pola filter olnud mõistlikumalt lahendatud. |
ei eksisteeri mingit "mõistlikumat"
ehtsa toote puhul saab varieeruda vaid mis suunas on polarisatsioon seatud ja kui see on risti teise seadme omaga, siis ongi tulemus "must" |
Mõistlikuma all mõtlesingi seda, et see nö polarisatsiooni suund on siis sellise vahepealse nurgaga, et nii püsti kui küllili on pilt nähtav.
Markos, kas polariseeritud prillid ei ole tavalistest paremad salongis analoognäidikute nägemiseks? Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid.
Aga kui veidi autodest rääkida, siis mingi aeg tagasi kurtsin siin muret, et üks vana passat tõmbas mulle linnakiirendusvõistlusel koti pähe. Süüdistasin teda ka kollasega startimises. Nüüd avastasin, et sellest kurvast õhtust on ka video juutuubi laetud. Õhtuti viinapudel laual ja nutt kurgus seda videot kaader haaval analüüsides olen pidanud tõdema et kui keegi foori varastas, siis olin see mina ise.
https://youtu.be/ym6T7j5mjsI?t=906 |
888TWO
"Sisestatud andmetega sõidukit registris ei ole"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
26.06.2021 15:27:44
|
|
|
| Valvejoodik, See päev veel oli registris. Ma ei mäleta mis mootor tal ametlikult märgitud oli aga kindlasti mitte audi 4.2. Ilmselt omanik teadis, et numbrimärk läheb kohe vahetusse ja selle tõttu seda videos nii avalikult näitavadki.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.06.2021 15:29:51
|
|
|
Aaa, uurisid ka numbrit?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
26.06.2021 15:35:11
|
|
|
Tekkis tagasihoidlik huvi jah
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.06.2021 17:35:43
|
|
|
hemmar
Hea kanal
Alates 15.45
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.06.2021 19:12:53
|
|
|
Sai kahele autole michelin crossclimate+ rehvid ostetud. Maru head, vaiksed
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.06.2021 12:33:10
|
|
|
Tartu - Haapsalu - Hiiumaa - Saaremaa - Pärnu - Viljandi - Tartu trip, 1099km ning keskmiseks 5.1l/100km... Ei oodanud nii vähe, arvestades, et 4 inimest autos ja pagass ka manti täis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
27.06.2021 13:05:53
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Küsimus oli, et milliseid polariseeritud klaasidega prille kasutate. Marko tuli geniaalse vastusega, et mina kasutan polariseerimata klaasidega polariseeritud klaasidega prille. Find muck! |
Vastus sisaldas infokildu, et polariseeritud prillid ei pruugi autos kasutamiseks kõige paremad olla, sobivad suusamäele ja randa. |
Mulle tundub, et ma olin vist seekord ainuke, kes sinu vastusest just täpselt samamoodi aru sai
| KillFrenzy kirjutas: |
| Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos? |
Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.
| hemmar kirjutas: |
| Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid. |
Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.06.2021 13:41:31
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos? |
Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.
|
Täpsutan, milliseid olulisi detaile sa autos ei näe prillidega?
Täiesti poogen ju kui mingi kliima temp näit või mingi vanema maki lcd riba natuke tuhm on või kõige halvemal juhul ilma näiduta.
| Rasmus kirjutas: |
| hemmar kirjutas: |
| Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid. |
Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem. |
Hakkab tekkima jah neid, aga sellele on lihtne lahendus, ei osta sellist peldikut mille ekraan on nii halb, et prillidega ei näe või see veel lihtsam lahendus, ei kasuta prille.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrek67
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
27.06.2021 13:52:50
|
|
|
| HUD(head up display) pole ka polariseeritud klaasidega päikeseprillidega nähtav.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.06.2021 16:19:55
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Milliseid detaile sa autos ei näe prillidega? Ja milliseid ekraane on sul vaja jälgida autos? |
Isegi minu 10+ aasta vanustel autodel on mõned LCD ekraanid, millelt info lugemine polariseeritud päikeseprillidega on üsna huvitav kogemus.
|
Täpsutan, milliseid olulisi detaile sa autos ei näe prillidega?
Täiesti poogen ju kui mingi kliima temp näit või mingi vanema maki lcd riba natuke tuhm on või kõige halvemal juhul ilma näiduta.
| Rasmus kirjutas: |
| hemmar kirjutas: |
| Eeldan, et valdav enamus autosid tänapäeval kasutab siiski veel tähtsama info esitamiseks analoognäidikuid. |
Päris paljudel uuematel autodel on ka juba peamine instrumendipaneel LCD ekraaniga ja analoognäidikuid on aina vähem. |
Hakkab tekkima jah neid, aga sellele on lihtne lahendus, ei osta sellist peldikut mille ekraan on nii halb, et prillidega ei näe või see veel lihtsam lahendus, ei kasuta prille. |
Ära peksa segast. Asi on puhtalt füüsikas, miks polariseeritud prillid moonutavad LCD ekraanide vaatamist.
On sul auto sitt või hea, ei muuda midagi, kui vastavaid prille kasutad.
Lisaks põhjustavad need prillid veel muidki huvitavaid nägemisnähtusi, see on aga igas indiviidis kinni, kes ja kuidas tajub asju enda ümber.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
27.06.2021 16:23:08
|
|
|
Julgeks väita, et tänapäevaste autode suured värvilised ekraanid (spidokad ja infotainment) paistavad ka polariseeritud prillidega sama hästi kui tavalistega. Vähemalt kõigis autodes millega ise sõitnud olen, on paistnud.
Aga jah, mingid vanemad passiivsed LCD'd ja HUD võivad tõesti kehvemini paista.
Aga isiklikult tunnen küll seda, et autoroolis silmade jaoks kõige retsimad olukorrad on need kus madal päike paistab otse vastu ja tee on märg/jääs. Ja samas need on just need olukorrad kus polariseeritud prillid "säravad".
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.06.2021 16:26:42
|
|
|
jägaja, mis segast sa ise peksad hetkel ma ei saa aru? On keegi vastipidist väitnud?
Normaalsed asjad on nähtavad püsti ja pikali ja tumedaks lähevad ühte pidi diagonaalis.
Mis mõttes ei muuda midagi? Kui keegi loll insener on valinud sellise ekraani mis on must prillidega, siis on see paras möödalaskmine ikka.
| hemmar kirjutas: |
Aga isiklikult tunnen küll seda, et autoroolis silmade jaoks kõige retsimad olukorrad on need kus madal päike paistab otse vastu ja tee on märg/jääs. Ja samas need on just need olukorrad kus polariseeritud prillid "säravad". |
viimati muutis KillFrenzy 27.06.2021 16:43:48, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.06.2021 16:28:44
|
|
|
Auto ekraanid pole arvuti, et saad oma lauamonitori probleemide korral suvalt vahetada
Ostja autot ostas saab probleemidest alles kasutades aru. Kui oled aastaid autoga sõitnud ja alles mingil hetkel juhuslikult rlariseerivad prillid prooviks ette paned, tuleva probleemid esile alles tollel hetkel.
Kas varasemad muretult sõidetud kilomeetri teevad auto seepärast halvaks?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 27.06.2021 16:30:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.06.2021 16:30:10
|
|
|
jägaja, mis segast sa peksad? Miks peaks ekraani keegi vahetama autol?
Kirjutasin juba enne lahenduse, ei osta sellist autot siis või ei kasuta selliseid prille. Miks on vaja mingi joga genereerida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|