|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
19.01.2021 19:28:03
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Tine asi on see, et fookuse probleem on minul ka. Ühe silmaga on pilt ok, aga kahe silmaga ei olem fookus ideaalne. See ilmselt on tänase läätsetehnoloogia kõrvalnäht, ei usu, et mul kuidagi erilised silmad on, aga see muudab minu jaoks väga häirivaks igasuguse väga täpse sihtimise ja seega pmt väldin neid mänge. Alyx oli veel piiri peal, sest kuidagi ok on ühe silmaga sihtida ühe käe relvaga.... |
https://medium.com/vrinflux-dot-com/vergence-accommodation-conflict-is-a-bitch-here-s-how-to-design-around-it-87dab1a7d9ba
Muidu küsimus seoses Alyxiga, kas seal on paratamatu, et kaugemal asuvad tekstuurid ongi udused, sest et HMD ekraanil pole lihtsalt piisavalt piksleid?
Endal kogemus hetkel Quest2'ga üle wifi.
Mäng kasutab dünaamlist skaleerumist, aga ma ei usu, et praeguste kirvehindadega parema videokaardi ostmisel väga suurt efekti sellele oleks.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
19.01.2021 20:03:28
|
|
|
Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
19.01.2021 20:12:16
|
|
|
| circles kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
Tine asi on see, et fookuse probleem on minul ka. Ühe silmaga on pilt ok, aga kahe silmaga ei olem fookus ideaalne. See ilmselt on tänase läätsetehnoloogia kõrvalnäht, ei usu, et mul kuidagi erilised silmad on, aga see muudab minu jaoks väga häirivaks igasuguse väga täpse sihtimise ja seega pmt väldin neid mänge. Alyx oli veel piiri peal, sest kuidagi ok on ühe silmaga sihtida ühe käe relvaga.... |
https://medium.com/vrinflux-dot-com/vergence-accommodation-conflict-is-a-bitch-here-s-how-to-design-around-it-87dab1a7d9ba
Muidu küsimus seoses Alyxiga, kas seal on paratamatu, et kaugemal asuvad tekstuurid ongi udused, sest et HMD ekraanil pole lihtsalt piisavalt piksleid?
Endal kogemus hetkel Quest2'ga üle wifi.
Mäng kasutab dünaamlist skaleerumist, aga ma ei usu, et praeguste kirvehindadega parema videokaardi ostmisel väga suurt efekti sellele oleks. |
See on rohkem seotud su mängu sätetega. Arvuti ei vea välja 2x high resolution high fps pilti kui ta peab sul kauguse textuure ka high quality renderdama.
Aga kui sul on korralik NASA arvuti siis võid uurida sätteid ja kas või kuidas kaugemate textuuride joonistamise kvaliteeti tõsta.
Pole ka välistatud, et asi mootoris kinni sest VR'is näed sa halba tekstuuri kergemini kui arvutiekraanil, kus sa ei märkaks, et kaugemal asi nadim.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
19.01.2021 20:17:20
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ? |
Detsembri alguses oli võimalik HP Prantsusmaa lehelt tellida hinnaga 575, sisaldas KM'i, ainult et sel juhul pidid ise otsima reshipperi endale.
Quest 2 ostsin Prantsuse amazonist (muidu ostaks Saksa, aga neil mingi suurem kana seal Facebookiga kitkuda ja ei ole müügil)
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
19.01.2021 22:48:07
|
|
|
| circles, Mis hinnaga quest 2 oli ? Vaatan, et neid on kahte sorti..64 ja 256gb..
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
19.01.2021 23:20:27
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| circles, Mis hinnaga quest 2 oli ? Vaatan, et neid on kahte sorti..64 ja 256gb.. |
64GB on 350€, soovitan ka Elite strap'i (tol hetkel oli see 50€ veel), mis teeb tunduvalt mugavamaks kandmise, tegelikult oleks sellele veel umbes 150g counterweighti vaja, nii et kui Elite battery strap liiga kallis ei tundu, soovitan ka seda, võib ka ise muidugi akupanga juurde lisada vms raskuse, ka järelturul leidub lahendusi.
64GB mulle endale tundub selles mõttes piisav hetkel, et ma ei kujuta ette, millega ma sellest rohkem ära täidaks, arvestades Oculuse poes mängude hindu ja replayabilityt.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
20.01.2021 00:12:17
|
|
|
Mul on 64 GB versioon ning so far ei näe probleemi.
Mängud on valdavalt päris pisikesed ning quest mängud sa (mina vähemalt) mängin läbi actually ja siis kustutan ära. Mõned erandid on, aga ruumi mõttes pole vahet.
Eriti veel on ruum ebaoluline PC streaming mõttes.
...ja pc striimingut sa tahad teha ,sest siis on sortiment palju suurem + hinnad paremad kui oculuses reeglina. Erandiks on Questile ainult suunatud mängud, mida on vb tiba parem jooksutada Questi enda pealt, sest siis saad igal ajal mängida, ka siis kui pc pole ligi. Vb tuleb mänge, mis on questi ja pc peal samal ajal ja nt PC pealt renderdades on kenam... sellele peab mõtlema siis..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
20.01.2021 00:45:14
|
|
|
Nõus kõige sellega, ma isiklikult olen hetkel ostnud Questile ainult Beat Saberi ja Superhot'i, millest esimest ma ei taha striimida, sest seal latency on tõesti oluline ning lisaks kumbki on minu arvates ideaalsed nö demomängud, mida inimestel proovida lasta, kui kellelegi külla minna näiteks.. ja no ka muidu meeldivad timekillerid, mida ise mängida kuskil mujal.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
22.01.2021 13:44:26
|
|
|
Ma tellisin eile Questi Itaaliast miski 290+km euri eest..64gb
Esialgne plaan on teda ikkagi pc taga jooksutada.
E: Kas seda elite headstrapi ka kusagilt leida võib ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
23.01.2021 12:59:12
|
|
|
Oculus hakkab developerite verifitseerimist nõudma..ohjah
| tsitaat: |
Dear Oculus Developer:
As we communicated in October 2020, we will start requiring all developers to verify their developer accounts by February 1, 2021 as part of our ongoing effort to provide a secure platform for our users and developers. Developer verification applies to all individual developer accounts, new and existing. If you have not yet verified your developer account, please follow the steps below before February 1, 2021 to avoid disruption to your account. If your account is not verified by February 1, 2021, you will lose access to your Developer Dashboard, which means you cannot update or access information about your apps. To access your Developer Dashboard after the deadline, you will need to verify by following the steps below.
To verify your developer account:
1. Go to https://dashboard.oculus.com/verify/
a. If prompted, login with your Oculus Developer account
2. Verify your account with one of the two following options:
a. Confirm your mobile number via SMS two-factor verification
b. Add a payment method to your account
Developer verification is part of our continuing efforts to improve and secure our platform. In addition to locking the Developer Dashboard for unverified accounts as described above, we may take further actions in the future as mentioned in our policy.
|
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
27.01.2021 21:17:58
|
|
|
Naljakas tähelepanek mänguga Half-Life Alyx. Arvitis on nüüd RTX3070 ja i7 6700K. Mäng installitud uuesti, aga millegi pärast video settingud paneb LOWi peale? Millest see võib tuleneda?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.01.2021 21:20:27
|
|
|
3080 peal paneb ka mingid poolpidused seaded, ei maksa neile vist suurt tähelepanu pöörata.
Kasutad indexit @ 144 ? Äkki sellejärgi muudab seadeid, et saaks constant 144fps vms ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
27.01.2021 21:31:29
|
|
|
pots4t4j4. Kasutan Oculus Quest 2 ja 75Hz!
PC:
ASUS Z170 PRO GAMING
Skylake i7-6700K, LGA1151, 4GHz, 8MB, Tray + Noctua NH-U14S
ASUS TUF RTX 3070 O8G GAMING
Kingston 16GB(2x8GB) HyperX Fury DDR4 2666 MHz, CL15
PNY CS900 2,5" SSD-muisti 480 GB
2TB HDD
EVGA 650W Supernova G2, 100% modulr, 80 Plus Gold.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
29.01.2021 21:36:19
|
|
|
Kuidas Quest 2 + Oculus Link Cable PCga tänapäeval töötab? Omal ajal jäi Quest 1 ostmata kuna ülevaadete põhjal oli tarkvara sellele kaablile väga toores ja näiteks HL Alyxi kogemus paras ameerika mägi. Kas tänaseks on tarkvara stabiilne Quest 2 arvuti taga kasutamseks? Tahaks just sellist eraldi seisva võimekusega kuid samas hästi PC taga töötavat seadet, tea kas oleme nii kaugele jõudnud?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
29.01.2021 21:41:24
|
|
|
Minu kogemused väga head ei ole.
Olen kasutanud ilma kaablita seetõttu.
Samas oli ka üsna vana emaplaat, nüüd just sain uue, seal on kaablid olnud parema ühelduvusega aga väga aeglased.
Nüüd pean ostama lihtsalt ühe kindlalt hea kaabli, et testida.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
29.01.2021 22:23:09
|
|
|
Mina kasutan kaabliga (kaabel tundub on ka korralik). Pole ka probleeme olnud seni. Aga jah, mul värske uus emaplaat ja kaabel istub USB 3.2 pesas. Ja noh ma ainult paari 3-4 mängu (simud) mängin VR-ga, et neid igasugu hüppa-karga jne mängude kohta ei oska kommenteerida.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.01.2021 16:27:40
|
|
|
Mina kasutan Quest 2-te originaal Oculus kaabliga. Kõik töötab hästi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
07.02.2021 19:39:02
|
|
|
Quest sai siis uue versiooni V25. PC kaabli kasutajatel lastakse nüüd ka USB2 kaabli puhul valida 80/90Hz-i.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
17.02.2021 20:21:09
|
|
|
Minul oli probleeme uue versiooniga 25, Quest 2 Link kaabliga. Heli oli teatud hetkedel katkendlik(ragises) ja samas oli tunda nügimist pildis. Seda siis Link kaablit kasutades pc-ga mängides. Asendasin KÕIK uuesti aga ei abi. Lõpuks selgus, et OculusDebugToolis oli peale jäänud Encode Bitrate (Mbps) 500. Oletus on 150(Mbps). Tundub, et piisav ja sujuv on minu pc puhul 300(Mbps). Kellel on kogemusi OculusDebugTool seadete muutmisega? Huvitav oleks kuulda eri kogemusi, eri seaedete muutmisest.
Selgus, et Versioon 25 audio on katki. Loodame et Oculus parandab vea. Seniks peab 300(Mbps) leppima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.03.2021 21:13:42
|
|
|
nonii, oli tarvis windows üle lasta ja sellega seoses ei õnnestunud enam fake fb kontoga sisse logida, kuna konto ei ole vastavuses mingite community blaablaablaa. fake sms teenused ei toimi, kuna "keegi on juba seda numbrit kasutand hiljuti teise konto blaablaablaa". uut fake kontot ei õnnestund teha, kuna peale andmete sisestamist ei olevat konto kooskõlas feisspuugi community blaablaablaa. ühe hotmaili kontoga õnnestus teha mingi konto a'la mart tamm, aga ega sedagi tea, kaua see kestab. uut google kontot ei õnnestund teha, kuna sama telefoni sms bullshit nagu facebookiga.
soovitan soojalt oculusest väga pika kaarega mööda käia.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
19.03.2021 15:34:09
|
|
|
NATAS999. Miks sa selle fake kontoga jamad? Kui Facebook on sinule probleemiks ja proovid fake kontodest lahendust leida, soovitan tõesti ka Oculusest loobuda. Kui on põhimõtted, siis olgu põhimõtted ja ole valmis nende eest ka väljas seisma !
Seega soovitan kõigile kellele Facebook on vastu karva, vältida ka Oculust. On vaid aja küsimus, millal stop vastu tuleb, kui proovitakse face kontodega FB/Oculuse reegleid rikkuda. Hea elav esimärk on NATAS999!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
19.03.2021 15:43:40
|
|
|
võibolla on siin ka natuke "täiskasvanulikum" seletus. Küsimus pole ainult mängudes aga näiteks chat vms teenuses, lisaks igasugu täiskasvanu asjad. Et hoida igasugu pervareid ja petiseid eemal.
ma ütleks nii, oculus store on saatanast, sellega ma olen nõus, seda toetada pole mõtet. Aga mingit petukontosid kah ei ole ilus teha.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.03.2021 16:24:39
|
|
|
| Facebook puhul oled sina kui data subject kelle pealt raha teenitakse, enda identiteedi sidumine VR setiga tundub ikka eriti absurd. Kui sul sellest ükskõik on ja aktsepteeritav siis by all means, muul juhul võiks seda oculus rämpsu vältida.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.03.2021 17:53:39
|
|
|
Avot, väga äge on osta seade, mida lubatakse mitte kunagi mingi sotsiaalvõrgustiku juraga siduda ja siis kui oled õndsas teadmises asja juba aastaid kasutand, sunnitakse sind oma vr seade fb kontoga, mida ostes teadsid, et ei juhtu mitte kunagi. mina ei ole mitte mingeid tingimusi ega lepinguid rikkunud, seda on teinud facebook/oculus, muutes seadme päeva pealt ilma mitte mingi põhjuseta täiesti kasutuks.
kas sinu meelest on selline asi okei, et kui sa ostad näiteks pesumasina ja ükspäev see lakkab töötamast, kuna tootja lisas pesumasina kasutustingimustesse paari aasta pärast peale ostu ja kasutamist, et sa pead kord kuus ostma masinahoolduse, mis maksab näiteks 5000€ ühe korra eest ja siis tuleb hooldusmees 3ks päevaks sinu juurde seda masinat hooldama, kusjuures selle aja jooksul kordagi sinu kodust lahkumata. ja nii iga kuu 1 kord kuus.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.03.2021 18:08:03
|
|
|
| hetkel ei maksa see fb kontoga sidumine midagi, vinguge vähem mingi tyhise probleemi yle, teie data on niikuinii myydub juba ammu saaage yle.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
19.03.2021 18:10:49
|
|
|
selles mõttes on see veidi liialdatud, sest see feisbuuk ei küsi pennigi. lihtsalt peab olema legit konto. Legit konto ei pea ilmtingimata olema isikuline, ainuke mida nõutakse, et see peab olema aktiivne. mitte kaks päeva tagasi tehtud, pole sõpru ja ilma taustata.
ega teised puhtamad pole. steami EULA-s on selgelt kirjas :"We may also share your Personal Data with our third party service providers that provide customer support services in connection with goods, Content and Services distributed via Steam"
kõigi lemmik Steam võib samuti sinu eelistusi ja usage datat müüa. Teeb sedasamuti MS store või Uplay või krt teab mida veel.
Väga ilus see ei ole, aga on koledamaid asju.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.03.2021 18:35:31
|
|
|
sotsiaalmeedia ja mingi sitane mängupoekonto on kaks ikka väga erinevast liigast asja.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.03.2021 18:48:29
|
|
|
FB ja Razer ei anna sulle midagi lisaks, selle eest, et hinge neile müüd.
Ja vajalik ei ole see ka seadme toimimiseks.
Steam konto omamine on vajalik, et mänge osta ja omamise kohta infot talletada.
Aga noh mõne arvates on ka hetke oludes naha alla kiibi panemine ok, s3lleks, et poodi leiva järgi minna.
EU võttis just vastu seaduse ja töötab ka kus küpsiste kasutamine saitidel on opt-in, milleks on vaja nüüd lasta pähe istuda ja hakata pliidi veekeetja kasutamist FB kontoga piirama.
Pole kontot ja kiipi naha all, süüa ja juua ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
19.03.2021 18:51:07
|
|
|
| kas ta ikka on. steamiga on samamoodi seotud kogu discussion board (kui keegi kasutab), kogu support, friends süsteem text või voicechatiga, achievementi süsteem, sheerimine ja muu säärane. Steamile on samamoodu "sotsmeedia" külge poogitud. "mängupoe konto" oli see 10-15 aastat tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.03.2021 19:00:25
|
|
|
Vael, mida pead silmas selle all, et fb ja razer ei anna midagi lisaks ja ei ole seadme toimimiseks vajalik? kui väidad, et ilma kontoga sidumata saab kasutada, siis rifti puhul eksid rängalt. ilma kontoga sidutamata ja sisselogimata näitab rift ainult kirja "võta headset peast ära ja logi kontosse sisse." sellisel kujul on seade täiesti kasutuskõlbmatu.
razeri puhul ei saa ilma kontota macrosid manageerida ega klahvide valgust sättida, klaviatuur ise muidu toimib. ehk siis ilma kontota ei ole seadmel täit funktsionaalsust.
High-Q, ei esine steamis päris nimega ja ei kasuta ühtegi külge poogitud "sotsiaalmeedia" featuuri. ei ole mingeid sõbraliste, newsfeedi, chati, ei jaga ega uuri seal mingeid hernesupi ega kassipilte.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.03.2021 20:04:15
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| kas ta ikka on. steamiga on samamoodi seotud kogu discussion board (kui keegi kasutab), kogu support, friends süsteem text või voicechatiga, achievementi süsteem, sheerimine ja muu säärane. Steamile on samamoodu "sotsmeedia" külge poogitud. "mängupoe konto" oli see 10-15 aastat tagasi. |
Steami peamine sissetulek ei ole ads, lisaks kui mälu ei peta siis polnud see just Valve kes 87 miljoni kasutaja data andis ilma kasutajate nõusolekuta kolmandale osapoolele. Vaevalt see Valve nüüd jah ka mingi puhas ingel on aga fesariga võrdlus tundub mulle ka üpris kohatu.
Eks vaielda võib lõputult aga õnneks siin riigis on igaühe enda vaba valik kellele sobib ja kellele mitte, on riike kus selline luksus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
19.03.2021 22:52:20
|
|
|
NATAS999. Vabasta ennast eelarvamustest/kompleksidest ja tere tulemast FB/Oculus VR maailma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c3rdito
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2014
|
20.03.2021 11:37:10
|
|
|
Mis on alternatiivid? Eriti juhtmevabadust nautida soovijale.. Sidequest küll eksisteerib, kuid seal pärleid vähe, võrreldes storega. Olen ka kuulnud, et paljud mittelegitiimsed asjad ei taha ilma kaabeldamata hästi toimida. Isegi kui toimivad, siis paljud kiired mängud ei ole mängitavad isegi kaabeldatuna, näiteks sportmängudes mõjutab lisanduv latency väga. Mina seega olen siiani seda saatana sigitist toetanud. Rahakott nutab anoreksia käes, kuid ma ei näe ka muud valikut.
| High-Q kirjutas: |
| ... oculus store on saatanast, sellega ma olen nõus, seda toetada pole mõtet... |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
26.03.2021 07:49:43
|
|
|
| Teisipäev sai verkkos käidud, Rift S ja Quest 2 täitsa riiulil kohe
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.04.2021 02:27:39
|
|
|
See oli ju see väikefirma farcebuuk vms? Ju neil pole ressurssi eriti ilmselt turvalisusele rõhku panna. Kindlasti on neil parimad kavatsused andmete hoidmisel
/s
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NRG
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2004
|
10.04.2021 13:46:31
|
|
|
Tere,
Kas kellelgi on tekkinud probleeme Virtual desktopi ühendamisel Oculus 2-ga?
Lauaarvutiga ei ole võimalik Oculust pingida (timed out) ja Virtual desktopis on PC unreachable. Lauaarvutiga teisi device'e võrgus saab pingida ja laptopiga sain ka Oculust pingitud, ainult see variant mida vaja on ei tööta.
Kas probleem võib olla tingitud Ruuteri seadetest? (Telia Techincolor X2). Firewallid ja muud asjad on kõik maas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.04.2021 11:36:30
|
|
|
| No kui ennast data subjectina maha müüd saadki hinnaalandust
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.05.2021 11:53:39
|
|
|
| Sai Quest 2 proovitud. Häiris heledate stseenide stroboskoobi efekt. Kas oli vigane isend või vilgubki nagu nõukaaegne CRT telekas?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
12.05.2021 17:49:03
|
|
|
Kahjuks on liigutud LCD peale, pole veel seest välja trackimist ehk vaja jaamu, vana disainiga kontrollerid, 799$ on vaid headset ise ning komplekt (juures siis kaks jaama ja kontrollerit) 1399$. Positiivse poole pealt hea reso.
E:
Spoiler 
tl:dw - pettumus
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 27.05.2021 21:16:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.06.2021 11:47:04
|
|
|
sest vr pole veel piisavalt surnud
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
21.06.2021 11:05:31
|
|
|
mhm, mis seal vr's siis on? arizona sunshine, beat saber, dirt rally 2.0, half life alyx ja nüüd fs2020, millest esimesed 2 on c kategooria indie pläust, rally oleks vast mingi 32K resoga enamvähem okei asi, alyx on suht gimmicky, fs2020 pole proovind ise, aga võib olla äge. ehk siis meil on selle 5-6 aastaga terve posu kehva indie jura, paar vähe kvaliteetsemat gimmickut ja mõni simulaator.
ookuluse ja steami poed läbi kammind ja no ei ole kvaliteetset vr kraami.
viska nüüd terve poolsurnud platform reklaame ka täis ja saabki see asi maha tapetud
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
21.06.2021 12:46:30
|
|
|
Sa vist unustad, et sina ei ole kogu maailm.
See,et sina oled mänginud asju ja sinu jaoks on mingid asjad BS ei tähenda ,et keskmine gamer nii arvaks.
Also minu arvates (OC2 ja Reverb2 kodus) on väga ok kraami ikka omajagu juba. Jah, pilt saaks olla parem, aga täna saab juba täiesti teistsuguseid elamusi kui ekraanipeal mängides ja sellist pixeldatust nagu varem oli ei ole ka.
SDE on ikka väga talutaval tasemel juba (ofc arenemisruum on omajagu).
...ja platvorm on surnud, siis kui ta inimesed lahkuvad, antud juhul oleme viimase 2 aastaga liikunud 23 milj pealt 52 peale ja seoses COVIDiga ja compute-i kasvuga on tõus kiirem kui kunagi varem.
If anything on suht VR senise elu jooksul parimas seisus.
Mis ei tähenda, et ma tahaks OC-is reklaame näha. Disgusting.
Aga suremisest siin ei saa juttugi olla + inimesed kahjuks on suht harjunud juba FB reklaamidega jne.
Sad but true.
AGA VR mõttes tähendab see ikkagi, et installbase kasvab jõudsalt, mängutootjatel on üha rohkem motti teha sinna häid mänge.
50 milj juures on see ikka väga arvestatav install base ja ilmselt jõuab mingi hetk ühe konsooligeneratsiooni mõõtu.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
21.06.2021 15:00:57
|
|
|
Aeron, mis see väga okei kraam olla võiks siis kah, kui saladus pole?
kuidas oc2 siia teemasse sobitub?[/url]
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|