Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
entusiast
HV veteran
entusiast

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 08:40 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Clover kirjutas:
Tuletage palun meelde, et kuidas te Gold'i muudate Ultimateks?
Ma olen kunagi nende seda pakkumist kasutanud, et 1rahatäht/kuu ja siis kõik toimis ka Eesti pangakaardiga. Regiooniks ma ei mäleta mis oli, mul tunne et ühes kohas oli UK, teises Eesti (kuna vaja ju muuta mitmest kohast).
Praegu mul muudetud igal pool Soomeks ja ostetud 3x12kuud Goldi (EU) mille sain arvuti brauseris üle VPN'i aktiveeritud. Nüüd aga mil tahan nt Soome MS lehel Ultimateks upgradeda (pakud 12.99€ eest), näitab ilusasti, et muudab 3a Goldi Ultimateks aga maksta ei õnnestu kuna ütleb, et ma muudaks makseviisi. See on vist sellest, et pangakaart pole Soome oma? Samas ei tea mis tingimustel ta siis eelmine aasta toimis mil Ultimate proovisin.
Mis need edasised sammud peaks olema, muuta regioon jälle Eestiks ja siis saan upgrade teha? Või tuleb osta 1kuu Ultimate koodi ja selle aktiveerida?

Mis riigi aadressi maksevahendil kasutad? Võibolla on probleem seal.

Ise ma kasutan Eesti pangakaarti ja UK dummy aadressi (regioon on samuti UK oma nii konsoolis kui Windowsis). Seni on igasugused maksetoimingud ning koodide aktiveerimised (hiljuti konvertisin EA Play koode Game Pass Ultimate'iks - alates eelmisest nädalast see trikk enam kahjuks ei toimi) töötanud. Välja arvatud üks UK regiooni kood, mis ei toiminud. VPN-i pole kordagi kasutanud.

Kas Paypal ei toimi? Ise olen seda kasutanud PS4 puhul, kui polnud Soome pangakaarti.

Huvipärast küsin, paljuga sa 3a Goldi ostsid ja kust kaudu? Ise leidsin et soodsaim on Livekortti pakkumine, aga osta pole veel söendanud.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

sõnum 10.06.2021 22:41 vasta tsitaadiga

entusiast, 12 kuud = 34.15€ (Shield maha ja sooduskood A3KS).
https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-us?glv=kiwhuamu&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

sinna otsa Game Pass Ultimate (1 month) = 7.69€
https://www.electronicfirst.com/xbox-game-pass-ultimate-1-month/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

ja kombineerige lisatud kullad Game Pass Ultimate'ks...ei pea jamama mingite eesti kaartidega, mis ei toimi maksmisel.

110.14€ = 3 aastat Ultimate'i.

(VPN-i kasutades peab ka email olema toetatud riikidesse registreeritud...endal on UK). Saate muuta seda läbi xbox.com
Kommentaarid: 336 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 284
tagasi üles
entusiast
HV veteran
entusiast

sõnum 11.06.2021 13:16 vasta tsitaadiga

virx, kahjuks jäi asi katki gamivo poega, tegin tellimuse kolmele kaardle mille tagajärel nõudsid mult pildiga id saatmist neile. Loobusin sellest, lubasid raha tagasi kanda.
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

sõnum 11.06.2021 13:34 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Kahju, et jätkuvalt aastal 2021 peab jändama mingit regioonipiirangutega. Kas keegi teab võib oskab seletada, mis krdi pärast Eesti toetatud pole? Kus on see ühtne Euroopa digiturg mille töövõidust Andrus Ansip käis hõiskamas?

Tänaselgi päeval on olemas Euroopa ja Ida-Euroopa, eriti veel tehnikamaailmas.

Naljakas on muidugi see et arvutis surub tihti xboxi lehel store ja muud kohad eestikeelse saidi peale, kus midagi teha ei saa. Küsitav on ka selle saidi olemasolu point. Riigi tuge pole, aga riigikeelne sait on küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.