Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 11:47:07 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis värk.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 15:17:22 vasta tsitaadiga

Gordon Murray T.50 V12 @ 12 100 rpm

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2021 17:53:12 vasta tsitaadiga

Autoportaalis tegutsevad petturid.
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93666285/hoiatus-populaarsel-kasutatud-autode-ostu-ja-muugilehekuljel-levib-uus-petuskeem

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 18:33:37 vasta tsitaadiga

Slaavikud möllamas jälle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 18:35:43 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mis selle tegevuse mõte on? Süsteem vigane ja tahab tulukesest lahti saada?


Värk on selles, et ukselingi sisse vulkaniseeritud sensor läheb katki ja hakkab nn "klõpsima" ja tõmbab reaalselt lõpuks aku tühjaks. Originaallink maksab ca 300€. Kallis lõbu. Seega juhe küljest ja uksi saab avada ka puldiga.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 22:44:43 vasta tsitaadiga


Link


Uhh...

@6:10 alates - Le Mans simulatsioon.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 22:46:25 vasta tsitaadiga

vaata 3 postitust ülespoole... või on see mingi Tanelile ärapanemise värk nüüd?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 22:50:14 vasta tsitaadiga

Ei. Jäi tähelepanuta lihtsalt. Mul puudub virtuaalruumis ärapanemise vajadus, erinevalt mõnest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 22:53:29 vasta tsitaadiga

Hea sound ju, topelt ei kärise thumbs_up.gif
Aga kujutan ette, et pool Lasnamäe helistab muposse öörahu rikkumise pärast, kui sellega kanalis sõita

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 00:41:06 vasta tsitaadiga

Käisime sõbraga veits kruiisimas ja pildistamas. Mina challengeriga ja tema 5.0 mustangiga. Ülemistel juhtusime ilusti kõrvuti foori taha ja meie kõrvale bussireale ilmus üks õnnetu välimusega b5 passatiront. Foor läks roheliseks, gaasipedaal läks entusiastlikult põhja. Tunne oli justkui nagu jubedalt kiirendaks aga ometigi vahtisime mõlemad (pisut kollast varastanud) passati tagatulesid. Ei olnud hea päev icon_lol.gif
https://www.okidoki.ee/item/passat-42/10749113/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 00:42:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 01:01:26 vasta tsitaadiga

Hybrid icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 06:38:30 vasta tsitaadiga

Magaja..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2021 10:11:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Gordon Murray T.50 V12 @ 12 100 rpm
Spoiler Spoiler Spoiler


See tõotab veel jõhkram tulla:

Link

T.50s Niki Lauda

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 10:48:05 vasta tsitaadiga

hemmar, saate end lohutada, et päeva lõpuks on ühel maja ees usa muskelauto ja teisel päevinäinud passat beer_yum.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 10:59:20 vasta tsitaadiga

Kust tõkiskinga ja tulekustuti osta saab praegu kohe. Võiks autol lõpuks ÜV ära teha. 9 kuud juba ilma
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:00:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kust tõkiskinga ja tulekustuti osta saab praegu kohe. Võiks autol lõpuks ÜV ära teha. 9 kuud juba ilma
Tõsta teisest autost ringi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:02:57 vasta tsitaadiga

Okei, ootame siis tööpäeva
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2021 11:07:47 vasta tsitaadiga

Depos oli odav kustuti. Aga seda on raske leida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:36:25 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kust tõkiskinga ja tulekustuti osta saab praegu kohe. Võiks autol lõpuks ÜV ära teha. 9 kuud juba ilma


saad VO vea, mõttetu jebimine
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.06.2021 11:38:41 vasta tsitaadiga

Pärast keegi ei osta autot ära juu
A mul vist enamus kordadest pole neid kontrollitudki üldse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.06.2021 11:40:07 vasta tsitaadiga

Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.06.2021 11:41:58 vasta tsitaadiga

Korduva saad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:44:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT, https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/4293/ark/ohutuskomplekt
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AO199
HV vaatleja
AO199

liitunud: 01.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:45:44 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?


Saadetakse kordusülevaatusele.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:52:17 vasta tsitaadiga

AO199 kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?


Saadetakse kordusülevaatusele.

Ehk OV, ehk ohtlik viga

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 15:07:49 vasta tsitaadiga

von Wu, trossi pead kerima. parafraseerides su kuulutust - lammutuses selle asja trosse pole. Killfenzy ehk leiab sulle poolast selle tõstuki.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 16:42:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
AO199 kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?


Saadetakse kordusülevaatusele.

Ehk OV, ehk ohtlik viga


Ei ole selliseid asju enam nagu ohtlik, on oluline ja väheoluline viga.

Saad ÜV kuuks ajaks, mille jooksul pead oma akna korda tegema ja minema uuesti ette näitama.

laurx kirjutas:
von Wu, trossi pead kerima. parafraseerides su kuulutust - lammutuses selle asja trosse pole. Killfenzy ehk leiab sulle poolast selle tõstuki.


Tal oli mingi imelik kia vist, turvavööd ka kuskil saada polnud, ei mäletagi kas leidis selle kuskilt euroopast lõpuks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 16:44:07 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tanel kirjutas:
AO199 kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kas juhiukse akna mitte avanemine on ülevaatusel ohtlik või väheohtlik viga?


Saadetakse kordusülevaatusele.

Ehk OV, ehk ohtlik viga


Ei ole selliseid asju enam nagu ohtlik, on oluline ja väheoluline viga.

Saad ÜV kuuks ajaks, mille jooksul pead oma akna korda tegema ja minema uuesti ette näitama.

laurx kirjutas:
von Wu, trossi pead kerima. parafraseerides su kuulutust - lammutuses selle asja trosse pole. Killfenzy ehk leiab sulle poolast selle tõstuki.


Tal oli mingi imelik kia vist, turvavööd ka kuskil saada polnud, ei mäletagi kas leidis selle kuskilt euroopast lõpuks.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10800778

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2021 17:01:27 vasta tsitaadiga

Kastikamaailmas teeb Ford jälle üllatuse: https://arstechnica.com/cars/2021/06/fords-new-maverick-is-a-cheap-and-cheerful-hybrid-pickup-truck/
Võiks Euroopasse ka tulla, tundub hea asendus nendel Rangerit kasutavatele firmadele, kes linnades ja lähiümbruses mässavad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.06.2021 17:06:42 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tal oli mingi imelik kia vist, turvavööd ka kuskil saada polnud, ei mäletagi kas leidis selle kuskilt euroopast lõpuks.


Turvavöö sain Saksamaalt. Siit: https://www.karl.de/
Ehk on kellelegi veel abiks. Eestisse aitas toimetada EshopWedrop

Kui viitsin, siis võtan uksel polstri maha, ehk saab koduste vahenditega korda. Ülevaatusega lihtsam müüa. Heitgaase muidugi ei tea.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 17:17:39 vasta tsitaadiga

Ju ilmselt tross puru on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 17:24:05 vasta tsitaadiga

Õli ja filtrid vahetad ära, kati sõidad soojaks.. võiks saada.

Seepärast on mõistlikum omale pasteet osta kui see"asi". Tahad müüa, korja see ainult blabla sealt kuulutusest maha. Terve mõistusega inimene ei osta omale asja, millele peab suva osa kuskilt saxast otsima..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 08.06.2021 17:27:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.06.2021 17:26:10 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/93679833/verivarsked-fotod-uus-kia-sportage-seest-ja-valjast

lisaks käisin täna uut https://www.nissan.ee/soidukid/uued-soidukid/qashqai.html vaatamas. Mulle täitsa meeldis, istmed olid mugavad nii ees kui ka taga ja Nissani Propilot uuendus paistis ka väga asjalik. Juuli teises pooles saabub ka proovisõiduauto.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 17:27:41 vasta tsitaadiga

Kas sa juba autot ära ei ostnud? Või tahad veel üht osta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 17:28:16 vasta tsitaadiga

Ta kogub neid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.06.2021 17:30:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sa juba autot ära ei ostnud? Või tahad veel üht osta?


Seda Nissanit tahtsin lihtsalt ammu näha, kevadel demoauto käis paar tundi, nüüd olid demoautod möned päevad katsuda. Nüüd on needki läinud.
Mulle Leafi Propilot meeldis, mäningad puudused sel olid. Uuemal Nissanil paistab see juba üsna tark olevad, kiire ülevaate korras vähemalt paistis nii.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 08.06.2021 17:31:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 17:31:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://forte.delfi.ee/artikkel/93679833/verivarsked-fotod-uus-kia-sportage-seest-ja-valjast

lisaks käisin täna uut https://www.nissan.ee/soidukid/uued-soidukid/qashqai.html vaatamas. Mulle täitsa meeldis, istmed olid mugavad nii ees kui ka taga ja Nissani Propilot uuendus paistis ka väga asjalik. Juuli teises pooles saabub ka proovisõiduauto.


Aga ukse alumise poole plastik? Kõva ja kriipis põlve?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.06.2021 17:33:39 vasta tsitaadiga

Riivo77, mul olid lühikesed püksid jalas ja põlved jäid kriipimata. icon_smile.gif Antud auto polnud päris plank ka muidugi. Mugavust selles ikka oli. Pagasiruum on muidugi pisike, aga igapäevautoks oleks kaalunud seda vist küll.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.06.2021 01:34:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Terve mõistusega inimene ei osta omale asja, millele peab suva osa kuskilt saxast otsima..


Kuluosad on Eestis olemas. Turvavööd või aknatrossi vahetad korra auto eluaja jooksul.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 06:11:13 vasta tsitaadiga

Aga mingit polstritükki vms pole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 10:28:26 vasta tsitaadiga

https://www.bmw.ee/et/all-models/bmw-i/bmw-ix/2021/bmw-ix.html

järjest paremaks läheb

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 10:35:15 vasta tsitaadiga

ilus ju, ei ole vaja vinguda
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 10:48:34 vasta tsitaadiga

see, et keskpärane on ilus, on täielikult sinu subjektiivne arvamus, on küll vaja vinguda
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:14:22 vasta tsitaadiga

Meenutab alfat eest
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:23:09 vasta tsitaadiga

Kas mängime seda mängu, et milline oli viimane ilus BMW? Tean, et paljud vanakooli mehed pakuksid mõne 90ndate mudeli aga mulle isiklikult läheb veel 6. seeria (eriti alates 2015a. facelift F12 gran coupe) ka täitsa peale. Ja sealt edasi 8. seerial ka väga viga pole.
Aga jah, see viimaste aastate (eriti linnamaasturite) disain on küll ikka suur ilgus.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:57:53 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Meenutab alfat eest

see on tõesti kole auto, pildil icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:58:56 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
https://www.bmw.ee/et/all-models/bmw-i/bmw-ix/2021/bmw-ix.html

järjest paremaks läheb


Nimetage see lexuseks ja asi vask. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:59:32 vasta tsitaadiga

võtke parem see: https://majandus.postimees.ee/7267462/bugatti-naitas-uut-miljoneid-maksvat-superautot#_ga=2.265153740.236466486.1623217470-1580536581.1571146896
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 12:09:21 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Meenutab alfat eest

Sama mõte seda vaadates.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.