Ma ei tea, mis värk. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Mis selle tegevuse mõte on? Süsteem vigane ja tahab tulukesest lahti saada?
Värk on selles, et ukselingi sisse vulkaniseeritud sensor läheb katki ja hakkab nn "klõpsima" ja tõmbab reaalselt lõpuks aku tühjaks. Originaallink maksab ca 300€. Kallis lõbu. Seega juhe küljest ja uksi saab avada ka puldiga. _________________ Rakvere parasiit
Hea sound ju, topelt ei kärise
Aga kujutan ette, et pool Lasnamäe helistab muposse öörahu rikkumise pärast, kui sellega kanalis sõita _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Käisime sõbraga veits kruiisimas ja pildistamas. Mina challengeriga ja tema 5.0 mustangiga. Ülemistel juhtusime ilusti kõrvuti foori taha ja meie kõrvale bussireale ilmus üks õnnetu välimusega b5 passatiront. Foor läks roheliseks, gaasipedaal läks entusiastlikult põhja. Tunne oli justkui nagu jubedalt kiirendaks aga ometigi vahtisime mõlemad (pisut kollast varastanud) passati tagatulesid. Ei olnud hea päev https://www.okidoki.ee/item/passat-42/10749113/
Magaja.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kust tõkiskinga ja tulekustuti osta saab praegu kohe. Võiks autol lõpuks ÜV ära teha. 9 kuud juba ilma _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Okei, ootame siis tööpäeva _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
von Wu, trossi pead kerima. parafraseerides su kuulutust - lammutuses selle asja trosse pole. Killfenzy ehk leiab sulle poolast selle tõstuki. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Õli ja filtrid vahetad ära, kati sõidad soojaks.. võiks saada.
Seepärast on mõistlikum omale pasteet osta kui see"asi". Tahad müüa, korja see ainult blabla sealt kuulutusest maha. Terve mõistusega inimene ei osta omale asja, millele peab suva osa kuskilt saxast otsima.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 08.06.2021 17:27:20, muudetud 1 kord
lisaks käisin täna uut https://www.nissan.ee/soidukid/uued-soidukid/qashqai.html vaatamas. Mulle täitsa meeldis, istmed olid mugavad nii ees kui ka taga ja Nissani Propilot uuendus paistis ka väga asjalik. Juuli teises pooles saabub ka proovisõiduauto. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Ta kogub neid. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kas sa juba autot ära ei ostnud? Või tahad veel üht osta?
Seda Nissanit tahtsin lihtsalt ammu näha, kevadel demoauto käis paar tundi, nüüd olid demoautod möned päevad katsuda. Nüüd on needki läinud.
Mulle Leafi Propilot meeldis, mäningad puudused sel olid. Uuemal Nissanil paistab see juba üsna tark olevad, kiire ülevaate korras vähemalt paistis nii. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 08.06.2021 17:31:35, muudetud 1 kord
lisaks käisin täna uut https://www.nissan.ee/soidukid/uued-soidukid/qashqai.html vaatamas. Mulle täitsa meeldis, istmed olid mugavad nii ees kui ka taga ja Nissani Propilot uuendus paistis ka väga asjalik. Juuli teises pooles saabub ka proovisõiduauto.
Aga ukse alumise poole plastik? Kõva ja kriipis põlve?
Riivo77, mul olid lühikesed püksid jalas ja põlved jäid kriipimata. Antud auto polnud päris plank ka muidugi. Mugavust selles ikka oli. Pagasiruum on muidugi pisike, aga igapäevautoks oleks kaalunud seda vist küll. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Aga mingit polstritükki vms pole. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kas mängime seda mängu, et milline oli viimane ilus BMW? Tean, et paljud vanakooli mehed pakuksid mõne 90ndate mudeli aga mulle isiklikult läheb veel 6. seeria (eriti alates 2015a. facelift F12 gran coupe) ka täitsa peale. Ja sealt edasi 8. seerial ka väga viga pole.
Aga jah, see viimaste aastate (eriti linnamaasturite) disain on küll ikka suur ilgus.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.