Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 10:58:13 vasta tsitaadiga

FF - Adblock maha võtta siis kord töötab, kord ei tööta. Ctrl-F5 (clean cache) teha siis korraks töötab.
Chrome - Cache tühjendamine teha siis töötab mõnda aega
Edge - filtrid ilmusid aga ei toimi

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 14:31:10 vasta tsitaadiga

Uue teleriga väga rahul, aga kindlasti mitte häälega, mida see teeb kui puldiga mööda ekraani askeldan. Raske on kirjeldada, aga tegin heliklipi: https://drive.google.com/file/d/1Xf3HrxLmvZbylch5ijSAJkQLkQ1Lsh0p/view?usp=sharing
Olen ma ainuke sellise heliga, minu jaoks ei tundu OK, sest vaikses toas on see päris selgelt kosta...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 15:50:04 vasta tsitaadiga

65 CXil küll sellist kriginat ei ole. Ma isegi ei kujuta ette, mis seda tegema peaks. Kõlab natuke nagu videokaardi coil whine.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 15:55:42 vasta tsitaadiga

Panin LG poole kirja koos sama heliklipiga teele, et mis nad sellest arvavad ja kuidas edasi liigume.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 15:59:54 vasta tsitaadiga

See küll normaalne pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 15:06:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi normaalse VESA 300x200 (65'' CX) seinakinnituse soovitust/kogemust ka on?
Tahaks teleka laua pealt seinale saada. Samas arvestades, et osad pordid on otse taga, võiks olla nö liigutatava õlaga kinnitus, nagu näiteks see: https://onoff.ee/et/televiisorite-alused-ja-seinakinnitused/41660-sanelli-wm603-seinakinnitus-90107050-5026240261310.html
Või see olekski juba ok valik?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 15:45:56 vasta tsitaadiga

Alustame sellest jälle, et mis sein on?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 15:49:49 vasta tsitaadiga

Oih, see väheoluline asi läks meelest. Kivi (välissein).
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 20:52:31 vasta tsitaadiga

Ise ka otsimas kinnitust seinale. Teler leiab jooksvalt liigutamist vasakule ja paremale. Silma jäänud Vogels-i toode. Hind on veits mõtlemapanev. Samas meeldib, et on tehtud OLED-i jaoks ehk raam ei ulatu nö üle äärte vms: https://www.vogels.com/en-us/c/thin-546-extrathin-full-motion-tv-wall-mount-for-oled-tvs-black
Datagate hind 179€.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 20:53:59 vasta tsitaadiga

See kui üles üle ulatub, on kama 2 icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 14:35:33 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ise ka otsimas kinnitust seinale. Teler leiab jooksvalt liigutamist vasakule ja paremale. Silma jäänud Vogels-i toode. Hind on veits mõtlemapanev. Samas meeldib, et on tehtud OLED-i jaoks ehk raam ei ulatu nö üle äärte vms: https://www.vogels.com/en-us/c/thin-546-extrathin-full-motion-tv-wall-mount-for-oled-tvs-black
Datagate hind 179€.

Endal 48CX see sama kasutuses ning kuigi jah hind on mõtlemapanev, siis kvaliteet on asjal hea. St kui telerit liigutada vaja, siis on igati hea valik.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.05.2021 02:54:43 vasta tsitaadiga

Kui ostad sama VESA standardi kinnituse, mis telekal, siis ei jää midagi üle. Ja päris universaalsel saab otsad maha saagida.
Macleani kinnitustega on mul head kogemused. Väga mõistliku hinnaga ka, näiteks: https://www.hinnavaatlus.ee/1125260/maclean-bracket-for-tv-37-70-45kg-universal/ (vanema sarnase mudeli otsas ripub teist aastat 55" ekraan).
Sellise külge sai hiljuti teine 55" pandud: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/411928 (HV-s on kallim). Ei tohiks üle ulatuda.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 07:02:45 vasta tsitaadiga

von Wu, tegin toote korda
https://www.hinnavaatlus.ee/1507638/maclean-teleri-kinnitus-mount-wall-for-tv/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 23.05.2021 13:52:59 vasta tsitaadiga

Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:02:04 vasta tsitaadiga

Nutiosakonnas on lg lollikindlam
Hetkel ootan lg uusi lce mudeleid puhtalt sp

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.05.2021 09:26:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nutiosakonnas on lg lollikindlam

Millele su veendumus tugineb? Mingit lollikindlust pikaaegse toe näol LGl ei ole küll näha olnud.
Kolm erinevat LG telerit läbi käinud. Neil teleri OS igal aastal uuema versiooninumbriga, paar aastat ja tuge eelnevatele enam ei pakuta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:35:50 vasta tsitaadiga

Samsung lihtsalt killib äpid ära , lg küll web os ei uuenda, aga lambist asjad katki ka ei lähe
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:09:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samsung lihtsalt killib äpid ära , lg küll web os ei uuenda, aga lambist asjad katki ka ei lähe


Millised äpid killitud on?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:34:09 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui ostad sama VESA standardi kinnituse, mis telekal, siis ei jää midagi üle. Ja päris universaalsel saab otsad maha saagida.
Macleani kinnitustega on mul head kogemused. Väga mõistliku hinnaga ka, näiteks: https://www.hinnavaatlus.ee/1125260/maclean-bracket-for-tv-37-70-45kg-universal/ (vanema sarnase mudeli otsas ripub teist aastat 55" ekraan).
Sellise külge sai hiljuti teine 55" pandud: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/411928 (HV-s on kallim). Ei tohiks üle ulatuda.


Päris asjalik alternatiiv Vogels-le, ole tänatud. See Maclean MC-804 tundub LG-st lähtuv olevat ehk kuskilt midagi üle ei jää rippuma jne: link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 15:04:14 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samsung lihtsalt killib äpid ära , lg küll web os ei uuenda, aga lambist asjad katki ka ei lähe


Millised äpid killitud on?


samsungil mingi hetk youtube andis saba, plex töötab(s) nagu jumal juhatab (telekal ka vanust ka juba), samas vanema lg peal töötavad asjad kulda..... muud äpid pole eriti olulised minu jaoks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 15:11:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
oliver. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samsung lihtsalt killib äpid ära , lg küll web os ei uuenda, aga lambist asjad katki ka ei lähe


Millised äpid killitud on?


samsungil mingi hetk youtube andis saba, plex töötab(s) nagu jumal juhatab (telekal ka vanust ka juba), samas vanema lg peal töötavad asjad kulda..... muud äpid pole eriti olulised minu jaoks


Youtube'i kadumine vanadest telekatest polnud seotud Samsungiga. Kõigil tolle aja nutitelekatel läks.
https://support.google.com/youtube/answer/7379403?hl=en
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 17:40:06 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.

https://www.euronics.ee/tv/televiisorid/58-kuni-68/65u7qf/65-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense
Kui nutindusest ei hooli, siis ka see kaalumist väärt.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 24.05.2021 19:48:31 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Mirc kirjutas:
Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.

https://www.euronics.ee/tv/televiisorid/58-kuni-68/65u7qf/65-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense
Kui nutindusest ei hooli, siis ka see kaalumist väärt.

Alguses isegi vaatasin sinna suunas, aga mitte keegi ei tule sulle soovitama telekat, et võta Hisense, Philips või mingi vähem tuntud nimi.
Ikka LG, Samsung ja vahel ka Sony. icon_razz.gif
Mul hoiab LG suunas endiselt. Täna-homme tellin ikka ära.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 20:01:52 vasta tsitaadiga

Olid ajad kui Panasonicu ja Pioneeri plasmad näitasid kõigile teistele koha kätte, LGd ei soovitanud tookord keegi. Praegu lihtsalt on LG OLEDid üle muu prahi.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.05.2021 20:02:39 vasta tsitaadiga

Miks ei tule? Siin foorumis korduvalt Hisense'i soovitatud. Hinna ja kvaliteedi suhe on hea.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 20:04:04 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Mirc kirjutas:
Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.

https://www.euronics.ee/tv/televiisorid/58-kuni-68/65u7qf/65-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense
Kui nutindusest ei hooli, siis ka see kaalumist väärt.

Alguses isegi vaatasin sinna suunas, aga mitte keegi ei tule sulle soovitama telekat, et võta Hisense, Philips või mingi vähem tuntud nimi.
Ikka LG, Samsung ja vahel ka Sony. icon_razz.gif
Mul hoiab LG suunas endiselt. Täna-homme tellin ikka ära.


Mina küll soovitaks, aga sel juhul juba 65U8QF. Nuti pole jah tugevaim külg (äppe vähe, oluline olemas), aga pilt on küll oluliselt etem kui Q60T või Nano803 mudelil. Sinna Q90T kanti pigem.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 26.05.2021 19:50:37 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Olid ajad kui Panasonicu ja Pioneeri plasmad näitasid kõigile teistele koha kätte, LGd ei soovitanud tookord keegi. Praegu lihtsalt on LG OLEDid üle muu prahi.


Pioneeri telerid on vist Eesti turult kadunud, kuid Panasonicu radiaatoriga OLEDid on siiani ühed parimad OLEDid, mida siin saada on. Sama käib ka Sony kohta. LG OLEDid on populaarsed mängurite seas tänu HDMI 2.1 lisadele.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 01:16:17 vasta tsitaadiga

Endalgi Panasonic OLED ja võin kiita thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 27.05.2021 07:26:19 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Olid ajad kui Panasonicu ja Pioneeri plasmad näitasid kõigile teistele koha kätte, LGd ei soovitanud tookord keegi. Praegu lihtsalt on LG OLEDid üle muu prahi.


Iga kell ennem Pana. Paneeli raud ei ole ainuke asi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.05.2021 07:34:20 vasta tsitaadiga

Sony ja eriti Panasonic on meie OLED teleri ostjale liiga kallid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 07:43:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sony ja eriti Panasonic on meie OLED teleri ostjale liiga kallid.
Pana suhtes nii palju, et üldiselt on pakkumisi vähe - HZ1000 puhul 10 kuu jooksul 2-3; nüüd paar kuud tagasi oli hüppeline tõus
enne seda oli 65" hinnaks 1910, CX aga 1750 - ei saa just nimetada et olnuks liiga kallis
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 27.05.2021 07:45:34 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
jägaja kirjutas:
Sony ja eriti Panasonic on meie OLED teleri ostjale liiga kallid.
Pana suhtes nii palju, et üldiselt on pakkumisi vähe - HZ1000 puhul 10 kuu jooksul 2-3; nüüd paar kuud tagasi oli hüppeline tõus
enne seda oli 65" hinnaks 1910, CX aga 1750 - ei saa just nimetada et olnuks liiga kallis


Parim pilt 2000ga lõppevatel, mis hindu võrdlevatel mõtted mujale viib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.05.2021 07:59:02 vasta tsitaadiga

mina Artjom, tänud täpsustamast. Ilmselt mäletasin mingi aja hindu, tippmudelid vmt. milledel olid 3000+€ hinnad pigem.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 08:00:56 vasta tsitaadiga

HZ2000 paneel on premium ega pole CX'iga samal kaalukausil
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 12:32:02 vasta tsitaadiga

Mul ka plaan see aasta uus OLED teler osta ja vana LG oled välja vahetada. Hetkel ootan Pana TX-65JZ1500E reliisi ära millalgi augustis. Enne sügist nagunii ei osta. Panasonic teeb comebacki icon_smile.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 12:58:53 vasta tsitaadiga

Panasonicu OLED-seeriad võiks ka minna Android TV peale üle, ei ole kunagi fänn olnud nende enda aretise osas.
Puldi disain on läinud õige pisut paremaks sel aastal, muidu nägi siiani välja nagu mu Pana kineskoobil 20a tagasi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 14:20:41 vasta tsitaadiga

Mis tootja paneele Panasonic OLED'ides kasutab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.05.2021 14:22:28 vasta tsitaadiga

LG omi ikka
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.05.2021 23:26:02 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mis tootja paneele Panasonic OLED'ides kasutab?

Kõik telekatootjad kasutavad LG oled paneele, kuid Panasonicu ja Sony oled tippmudelite puhul maksad premium hinda selle eest, et parimad paneelid tootmisliinilt valitakse välja ja need pannakse jahutusega mudelitesse, mis saavad tehases ka kalibreeritud. Seetõttu on need telekad ka parima pildiga. Kui siia veel lisada Panasonicu ja Sony eeskujulik pilditöötlus, siis- voila! - parimad oledid ongi sündinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 23:38:11 vasta tsitaadiga

.. kahjuks käivad nendega kaasas ka soundbari mõõtu kõlarisüsteem, mis ostmise isu ära võtab
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 18:33:22 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
.. kahjuks käivad nendega kaasas ka soundbari mõõtu kõlarisüsteem, mis ostmise isu ära võtab


Osad mudelid on vinge kõlarisüstemiga jah osad ei ole. Enda valik. Aga enamus uuemad oledid sisaldavad mingil moel Atmos heli, seega see on paratamatus lihtsalt turg nõuab, et olla konkurentsis. Mina ei ole oma praeguse 3a vana LG atmos heli telekast üldse kasutanud. Algusest peale läbi ressi heli tulnud suurtesse kõllidesse.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 20:13:51 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
.. kahjuks käivad nendega kaasas ka soundbari mõõtu kõlarisüsteem, mis ostmise isu ära võtab


Sony tippmudelitega küll mitte, neil hoopis Acoustic Surface Audio, mida on hea keskkõlarina kasutada kodukino süsteemis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 13:36:46 vasta tsitaadiga

vb pole õige koht, aga millise soundbari poole võiks vaadata ? Pole audiofiil ja mingeid ulme X.X set-upe ei vaja. Usun, et soundbar teeb oma töö kenasti ära kui teleri enda kõlarid (LG C1)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 17:04:25 vasta tsitaadiga

Kui veidi mürtsu ka tahad, vaata eraldiseisva subwoofriga mudelite poole.

Valikut soundbaride kategoorias on piisavalt ja sobiva mudeli leiad suht igale eelarvele.
Teleri kõlaritest on suht ükskõik milline neist parem.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nike
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 20:35:24 vasta tsitaadiga

Kas LG OLD65CX ja SN7Y soundbari kombo on antud hinda väärt või on mõistlikum telekas mujalt odavamalt võtta (hinnaerinevus ~200) ja mõni teine soundbar vaadata?

https://onoff.ee/et/televiisorid/9027-lg-oled65cx3la-4k-oled--20107927-8806098659494.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 23:33:10 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.


Endal enamvähem sama küsimus: mis siis oleks kuni 1k hinnaklassis parim 65''? Peamiselt TV, Youtube, Netflix.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 29.05.2021 23:40:13 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Mirc kirjutas:
Käisin täna onoffis telekaid vaatamas ja oli isegi plaan täitsa telekas osta ka, aga kurat 3 erinevat inimest "kas saab aidata?"... Kuidagi häiris ja jalutasin ära.

Igatahes tuleb suht säästutelekas. Valisin midagi sellist välja.

1. https://onoff.ee/et/televiisorid/8869-samsung-qe65q60tauxxh-4k-qled-19111443-8806090300677.html
2. https://onoff.ee/et/televiisorid/8895-lg-65nano803na-nanocell-4k-uhd--20108306-8806098659739.html

Head ja vead, mida peaksin arvestama ühe või teise puhul?
Põhiline kasutus 95% Telia digiboksilt pilt ja aeg-ajalt mingeid usb pealt filme.


Endal enamvähem sama küsimus: mis siis oleks kuni 1k hinnaklassis parim 65''? Peamiselt TV, Youtube, Netflix.


Ma paneks 100€ juurde ja ostaks QE65Q80T
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2021 09:14:38 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/tv/televiisorid/58-kuni-68/65u8qf/65-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense

Või siis 100 kokku hoida ja see võtta. Kohalikke äppe nutipoolele ilmselt ei saa aga muu on olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 19:24:14 vasta tsitaadiga

Philips launches new 7-series OLED TVs starting at €1100
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1622033009

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=Oled705
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 22:47:55 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Philips launches new 7-series OLED TVs starting at €1100
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1622033009

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=Oled705


Tulevane müügihitt - mõne aja pärast saab 55" versiooni hinnaga 999€ (Soomes juba on) ning selle raha eest on asja küll.
OLED, ambilight, Android, täitsa okei pildiprotsessor - Samsungilt saab selle raha eest Q70A, mis pildi osas tõsist konkurentsi ei paku.
Riistvaraliselt põhimõtteliselt sama, mis 2020a 8x5-seeria, lihtsalt on ära nuditud AI-režiim (mida nagunii ei kasutaks).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.