|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
19.05.2021 16:04:36
|
|
|
Mingi müügipaanika lahti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.05.2021 16:06:56
|
|
|
| Õhk välja, aga ega head finantsinstrumendid kauaks põlu alla jää.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 16:07:55
|
|
|
| Ma läksin nüüd hulluks!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.05.2021 16:13:44
|
|
|
Lol pitzza koin on 32k ühes teises kohas ilutses 40k hetki tagasi. Eth üldse on 2k ainult.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
19.05.2021 16:14:14
|
|
|
Lõpetage see dumpimine, paha hakkab juba!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinV
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2009
|
19.05.2021 16:16:44
|
|
|
Klassika, coinbase ei tööta kui action.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marko38
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.08.2010
|
19.05.2021 16:18:05
|
|
|
| Condamed kirjutas: |
Lõpetage see dumpimine, paha hakkab juba!  |
ma olen uppuvas paadis, lähen koos sellega põhja
veidi veel langust ja avatakse marketites nõustamisliinid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 16:19:09
|
|
|
BTC alla 30k$ käis ära
Peaks mõtlema longi peale?
Coinmarketcap enamus coinid -40%
Mis toimub?
viimati muutis DVDRW 19.05.2021 16:19:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
19.05.2021 16:19:13
|
|
|
| F***, midagi pole võimalik osta - kõik on kokku jooksnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.05.2021 16:19:22
|
|
|
Ma ei tea küll mis kõik paanitsevad. Ma üks päev müüsin oma bitcoinid 47k€ juures maha ja ostsin uuesti 45k€ juures. Läksin siis magama ootusega, et varsti saab jälle 47k€ juures müüa, ootan siiamaani. Hetk tagasi oli 24k€ juures, kohe kohe hakkab jälle tõusma.
viimati muutis Clover 19.05.2021 16:21:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 16:20:34
|
|
|
Bybit töötab ilusti.
Mitu kuud oodanud orderid fillisid ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinV
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2009
|
19.05.2021 16:22:46
|
|
|
Isegi coinmarketcap on maas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marko38
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.08.2010
|
19.05.2021 16:24:25
|
|
|
| MartinV kirjutas: |
Isegi coinmarketcap on maas  |
oli jah
tundub, et kõik uimerdab hetkel !
ma ei taha seda näha, lähen kalale ja kui tagasi tulen on btc kindlasti 70k+
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
19.05.2021 16:39:01
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Bybit töötab ilusti.
Mitu kuud oodanud orderid fillisid ära  |
Õnneseen, krt
Ma magasin põhja maha...
"network error" ja " service not available" + hangunud või tühjad lehed kõige magusamal ajal nendes kohtades, kus traageldan...
midagi õnnestus krabada ikkagi aga mitte päris põhjast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 16:40:02
|
|
|
BTC +20% bounce
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
19.05.2021 16:40:29
|
|
|
| praegu tuleb osta, sest hind on hea! Mul on süvaanalüüs tehtud. Kõik märgid näitavad!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.05.2021 16:45:16
|
|
|
Hmm, mul istus üks order 25keuri peal, tea kas sai täidetud? Longidest vist õhk väljas nüüd.
Norm block rewardid: https://eth.nanopool.org/blocks kuskil seda graafikuna ka näeb?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinV
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2009
|
19.05.2021 16:46:32
|
|
|
| coinbase live läheb, tuleb teine laine, no worris saab veel soodsalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
19.05.2021 16:46:38
|
|
|
| Poolist ei näe oma graafikut? Ethermine näitab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
19.05.2021 16:47:34
|
|
|
noh kus need pensi rahad nüüd on siis juba, tundub magus koht "long run" investiks
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 16:49:55
|
|
|
Tsiisas küll mida võimalust!
Ma nüüd summat ei vaata, vaid palju BTC-d on.
viimati muutis DVDRW 19.05.2021 16:53:03, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.05.2021 16:51:47
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Poolist ei näe oma graafikut? Ethermine näitab |
Ma mõtlen kõigi plokkide oma mitte ühe pooli.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.05.2021 16:54:05
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Tsiisas küll mida võimalust! |
Jääb alati ka võimalus, et tavamajanduse kukkumine järgneb ja krüpto ei vaheta fiati välja, siis võib olla jääaeg ka
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
19.05.2021 16:59:17
|
|
|
DVDRW,
hea õppetund jällegi - pane igaks juhuks täiesti sooda hinnaga orderid üles: täna oleks need täitunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
19.05.2021 20:00:13
|
|
|
Veebruaris panin 50k juures 1x short. Nüüd läks 30k juures short kinni lihtsalt. Fundinguga steikis päris hästi mingi ~30% kokku.
Kui oleks 100k ja edasi läinud oleks lihtsalt >30% steikinud.
Kaotada polnud võimalik
Aga kui nüüd BTC hind nulli kukub siis ikka kõik lännu
Ei tea millised O näod nüüd youtubei thumbnailidesse pannakse
BTC -54% dip siis.
ETH käis 1500€ juures ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
purexl
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2005
|
19.05.2021 20:18:42
|
|
|
Täna hommikul 4chan-is lugesin, ja kui vaadata mis hinnani vahepeal BTC langes 30k(toimus siis kohe automaat ostmine) siis ei imesta üldse....
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
20.05.2021 01:24:10
|
|
|
| No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
20.05.2021 02:07:39
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"? |
Iga suurema teemaga on just 4chanis üks "insider" ja seal pesitsevad autistid kohe hakkavad massiliselt rt-ma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2021 06:08:46
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"? |
4 tunniga BTC 36% tõus polnud sinujaoks piisavalt kiire?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
20.05.2021 10:12:56
|
|
|
Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.
Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko38
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.08.2010
|
20.05.2021 10:39:10
|
|
|
| See suur spike ikka tundus väga kahtlane, lasti paljude stop-lossid läbi ja hind küttis kohe ülesse tagasi. cap langes suht kiirelt pmst -50%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2021 11:25:59
|
|
|
| Njah, kõik stoplossita longid (sh 1x) läksid liqki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
20.05.2021 11:34:12
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.
Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis  |
Mul veidi isegi FIATi oli, aga kuradi Binance oli täiesti koomas. Päris tige oli olla, kui 1USD'ga ADA ostmata jäi.... A kuidas ADA ja august seotud on?
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2021 12:27:28
|
|
|
Mul oli ka "network error" Ega muud lahendust pole kui ulme limit orderid koguaeg valmis hoida. Ja näiteks vahest tuleb sekundiline -70% crash (mõni altcoin), siis ka hea
Jama on ainult risk niimoodi koguaeg raha keskkonnas hoida.
Bybit toimis sel ajal kenasti. 30k$ juures sai rahulikult toimetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
20.05.2021 12:45:27
|
|
|
| Kraken oli ka eile sel ajal koomas. Eriti API osa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
20.05.2021 12:59:50
|
|
|
| Invention kirjutas: |
| Metsjeesus kirjutas: |
Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.
Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis  |
Mul veidi isegi FIATi oli, aga kuradi Binance oli täiesti koomas. Päris tige oli olla, kui 1USD'ga ADA ostmata jäi.... A kuidas ADA ja august seotud on? |
Moreover, Cardano remains in the spotlight due to the team marking some fantastic achievements. The firm behind Cardano is hiring more staff. They are creating new job openings right before the August launch of the Alonzo upgrade.
As such, this much-awaited update will add smart contract functionality to ADA. Tim Harrison, the IOHK marketing and communications director, says that the firm is in a hiring frenzy amid the soaring interest in the smart contract platform.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
20.05.2021 13:04:14
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Kraken oli ka eile sel ajal koomas. Eriti API osa. |
Enamus exchange'de API'd olid maas. Ise kasutan 3Commast (kuhu olen liidestanud Krakeni ja Binance'i tehingute tegemiseks). Sealt tuli email teavitusega, et API'd maas, et kasutage otse exchange ennast, mitte nende API't.
Aga noh, kui exchange ise ka koomas... siis polegi variante.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2021 13:38:52
|
|
|
Musk korraldab kuureise?
Tõsi, üks to the moon & back käis juba ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2021 15:30:37
|
|
|
Kõik mis Eloniga seotud muutub kullaks
Aastalõpuks 1$
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2021 15:38:28
|
|
|
Pane koer ja Elon kokku ja edu on kindlustatud Tuleb Elondog'iga lagedale tulla!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
21.05.2021 20:01:06
|
|
|
| rex kirjutas: |
Pane koer ja Elon kokku ja edu on kindlustatud Tuleb Elondog'iga lagedale tulla! |
kas kõik mitte "ELON" coinid on kuidagi rohkem päris ? Day trader-id teevad nalja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.05.2021 22:35:40
|
|
|
Pigem Krüpto huumor-i teema...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.05.2021 22:42:29
|
|
|
| Pakun, et mõni nädal BTC rangeib 30k 40k vahel ja siis hakkab vaikselt üles minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
21.05.2021 22:59:44
|
|
|
Pigem karu teema, ehk siis kui kukub 20-30k vahele, siis tuleb järjekordne võimendusega ostude puhastus ja edasine langus alla 20k.
Ja alla 20k on juba reaalne raha sees, ehk siis saabub stabiilsus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|