Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.05.2021 16:04:36 vasta tsitaadiga


Mingi müügipaanika lahti? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:06:56 vasta tsitaadiga

Õhk välja, aga ega head finantsinstrumendid kauaks põlu alla jää.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:07:55 vasta tsitaadiga

Ma läksin nüüd hulluks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:13:44 vasta tsitaadiga

Lol pitzza koin on 32k ühes teises kohas ilutses 40k hetki tagasi. Eth üldse on 2k ainult.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:14:14 vasta tsitaadiga

Lõpetage see dumpimine, paha hakkab juba! icon_evil.gif icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinV
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2009




sõnum 19.05.2021 16:16:44 vasta tsitaadiga

Klassika, coinbase ei tööta kui action. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:18:05 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Lõpetage see dumpimine, paha hakkab juba! icon_evil.gif icon_eek.gif

ma olen uppuvas paadis, lähen koos sellega põhja icon_biggrin.gif
veidi veel langust ja avatakse marketites nõustamisliinid icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:19:09 vasta tsitaadiga

BTC alla 30k$ käis ära icon_eek.gif
Peaks mõtlema longi peale?
Coinmarketcap enamus coinid -40%
Mis toimub?


viimati muutis DVDRW 19.05.2021 16:19:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:19:13 vasta tsitaadiga

F***, midagi pole võimalik osta - kõik on kokku jooksnud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:19:22 vasta tsitaadiga

Ma ei tea küll mis kõik paanitsevad. Ma üks päev müüsin oma bitcoinid 47k€ juures maha ja ostsin uuesti 45k€ juures. Läksin siis magama ootusega, et varsti saab jälle 47k€ juures müüa, ootan siiamaani. Hetk tagasi oli 24k€ juures, kohe kohe hakkab jälle tõusma.

viimati muutis Clover 19.05.2021 16:21:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:20:34 vasta tsitaadiga

Bybit töötab ilusti.
Mitu kuud oodanud orderid fillisid ära icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinV
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2009




sõnum 19.05.2021 16:22:46 vasta tsitaadiga

Isegi coinmarketcap on maas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:24:25 vasta tsitaadiga

MartinV kirjutas:
Isegi coinmarketcap on maas icon_biggrin.gif

oli jah icon_biggrin.gif
tundub, et kõik uimerdab hetkel !
ma ei taha seda näha, lähen kalale ja kui tagasi tulen on btc kindlasti 70k+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:25:25 vasta tsitaadiga

Eks oli teada et see päev varem või hiljem tuleb. Ise loll võtsin stop lossid maha veel üleeile, nüüd siis mõnusalt kasumit kaotand. Sel aastal vaevalt enam taastub hind sinna endise lähedalegi, tipud nähti ära.
Suvel ehk põhjas olles tekib hea juurdeostu hetk tulevikule mõeldes.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:39:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Bybit töötab ilusti.
Mitu kuud oodanud orderid fillisid ära icon_cool.gif


Õnneseen, krt icon_biggrin.gif

Ma magasin põhja maha...
"network error" ja " service not available" + hangunud või tühjad lehed kõige magusamal ajal nendes kohtades, kus traageldan...
midagi õnnestus krabada ikkagi aga mitte päris põhjast.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:40:02 vasta tsitaadiga

BTC +20% bounce icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:40:29 vasta tsitaadiga

praegu tuleb osta, sest hind on hea! Mul on süvaanalüüs tehtud. Kõik märgid näitavad!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:45:16 vasta tsitaadiga

Hmm, mul istus üks order 25keuri peal, tea kas sai täidetud? Longidest vist õhk väljas nüüd.

Norm block rewardid: https://eth.nanopool.org/blocks kuskil seda graafikuna ka näeb?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinV
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2009




sõnum 19.05.2021 16:46:32 vasta tsitaadiga

coinbase live läheb, tuleb teine laine, no worris saab veel soodsalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.05.2021 16:46:38 vasta tsitaadiga

Poolist ei näe oma graafikut? Ethermine näitab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:47:34 vasta tsitaadiga

noh kus need pensi rahad nüüd on siis juba, tundub magus koht "long run" investiks icon_lol.gif beer_yum.gif
_________________
ükskord me võidame niikuinii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:49:28 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:49:55 vasta tsitaadiga

Tsiisas küll mida võimalust!
Ma nüüd summat ei vaata, vaid palju BTC-d on.


viimati muutis DVDRW 19.05.2021 16:53:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:51:47 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Poolist ei näe oma graafikut? Ethermine näitab


Ma mõtlen kõigi plokkide oma mitte ühe pooli.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:54:05 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tsiisas küll mida võimalust!


Jääb alati ka võimalus, et tavamajanduse kukkumine järgneb ja krüpto ei vaheta fiati välja, siis võib olla jääaeg ka icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:59:17 vasta tsitaadiga

DVDRW,
hea õppetund jällegi - pane igaks juhuks täiesti sooda hinnaga orderid üles: täna oleks need täitunud beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 20:00:13 vasta tsitaadiga

Veebruaris panin 50k juures 1x short. Nüüd läks 30k juures short kinni lihtsalt. Fundinguga steikis päris hästi mingi ~30% kokku.
Kui oleks 100k ja edasi läinud oleks lihtsalt >30% steikinud.
Kaotada polnud võimalik thumbs_up.gif
Aga kui nüüd BTC hind nulli kukub siis ikka kõik lännu icon_biggrin.gif

Ei tea millised O näod nüüd youtubei thumbnailidesse pannakse icon_lol.gif
BTC -54% dip siis.

ETH käis 1500€ juures ära icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 19.05.2021 20:18:42 vasta tsitaadiga

Täna hommikul 4chan-is lugesin, ja kui vaadata mis hinnani vahepeal BTC langes 30k(toimus siis kohe automaat ostmine) siis ei imesta üldse....
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 01:24:10 vasta tsitaadiga

No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 02:07:39 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"?

Iga suurema teemaga on just 4chanis üks "insider" ja seal pesitsevad autistid kohe hakkavad massiliselt rt-ma icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 06:08:46 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
No big dip oli ära, aga kuskohta jäi "green really fast"?

4 tunniga BTC 36% tõus polnud sinujaoks piisavalt kiire?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 10:12:56 vasta tsitaadiga

Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.

Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit icon_biggrin.gif kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 10:39:10 vasta tsitaadiga

See suur spike ikka tundus väga kahtlane, lasti paljude stop-lossid läbi ja hind küttis kohe ülesse tagasi. cap langes suht kiirelt pmst -50%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 11:25:59 vasta tsitaadiga

Njah, kõik stoplossita longid (sh 1x) läksid liqki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 11:34:12 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.

Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit icon_biggrin.gif kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis icon_biggrin.gif


Mul veidi isegi FIATi oli, aga kuradi Binance oli täiesti koomas. Päris tige oli olla, kui 1USD'ga ADA ostmata jäi.... A kuidas ADA ja august seotud on?

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 11:45:33 vasta tsitaadiga

See on alati 100% nii olnud, et kui toimub suurem langus, siis Binance koomas ja midagi teha ei saa thumbs_down.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 12:27:28 vasta tsitaadiga

Mul oli ka "network error" Ega muud lahendust pole kui ulme limit orderid koguaeg valmis hoida. Ja näiteks vahest tuleb sekundiline -70% crash (mõni altcoin), siis ka hea thumbs_up.gif
Jama on ainult risk niimoodi koguaeg raha keskkonnas hoida.
Bybit toimis sel ajal kenasti. 30k$ juures sai rahulikult toimetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 12:45:27 vasta tsitaadiga

Kraken oli ka eile sel ajal koomas. Eriti API osa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 12:59:50 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Hea variant ära näha, mis coinid on toored veel või nadid. Ilmselgelt ka aus kaup sai litaka, aga hea üldmulje saab taastumise pealt ette.

Hetkel spekuleerida ei viitsi, hoian oma ADA ja ootan augustit icon_biggrin.gif kahjuks põhjas polnud enam fiati alles, sai scalpimiseks pisut kehva ajastus, aga mis seal ikka. Vähemalt plussis icon_biggrin.gif


Mul veidi isegi FIATi oli, aga kuradi Binance oli täiesti koomas. Päris tige oli olla, kui 1USD'ga ADA ostmata jäi.... A kuidas ADA ja august seotud on?


Moreover, Cardano remains in the spotlight due to the team marking some fantastic achievements. The firm behind Cardano is hiring more staff. They are creating new job openings right before the August launch of the Alonzo upgrade.

As such, this much-awaited update will add smart contract functionality to ADA. Tim Harrison, the IOHK marketing and communications director, says that the firm is in a hiring frenzy amid the soaring interest in the smart contract platform.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 13:04:14 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Kraken oli ka eile sel ajal koomas. Eriti API osa.


Enamus exchange'de API'd olid maas. Ise kasutan 3Commast (kuhu olen liidestanud Krakeni ja Binance'i tehingute tegemiseks). Sealt tuli email teavitusega, et API'd maas, et kasutage otse exchange ennast, mitte nende API't.
Aga noh, kui exchange ise ka koomas... siis polegi variante.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 13:34:42 vasta tsitaadiga

Keegi Moonbusi peale ka hüppas juba? Eile oli launch

$MOONBUS - Official Community,
Poocoin chart: https://poocoin.app/tokens/0x1a3b09fb307e003e7861ffed9cc62dbe22146e21

Pancakeswap: https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?outputCurrency=0x1a3b09fb307e003e7861ffed9cc62dbe22146e21

OWNERSHIP RENOUCED: https://bscscan.com/tx/0x61c8c4bf7fce2acc6750777087fae9794781960ac912d81b9d3e8d219d1f7dab

LP LOCK FOR 10 YEARS: https://dxsale.app/app/pages/dxlockview?id=1627&add=0&type=lpdefi&chain=BSC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 13:38:52 vasta tsitaadiga

Musk korraldab kuureise?

Tõsi, üks to the moon & back käis juba ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 14:08:59 vasta tsitaadiga

Coinmarketis jäi siuke ELON ette: https://coinmarketcap.com/currencies/dogelon/
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 15:30:37 vasta tsitaadiga

Kõik mis Eloniga seotud muutub kullaks
Aastalõpuks 1$ icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 15:38:28 vasta tsitaadiga

Pane koer ja Elon kokku ja edu on kindlustatud thumbs_up.gif Tuleb Elondog'iga lagedale tulla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 20:01:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pane koer ja Elon kokku ja edu on kindlustatud thumbs_up.gif Tuleb Elondog'iga lagedale tulla!


kas kõik mitte "ELON" coinid on kuidagi rohkem päris icon_biggrin.gif? Day trader-id teevad nalja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 22:35:40 vasta tsitaadiga

Pigem Krüpto huumor-i teema...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 22:42:29 vasta tsitaadiga

Pakun, et mõni nädal BTC rangeib 30k 40k vahel ja siis hakkab vaikselt üles minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 22:57:51 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=Lhf_2gJJS1I
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 22:59:44 vasta tsitaadiga

Pigem karu teema, ehk siis kui kukub 20-30k vahele, siis tuleb järjekordne võimendusega ostude puhastus ja edasine langus alla 20k.
Ja alla 20k on juba reaalne raha sees, ehk siis saabub stabiilsus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.