Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 19:20:58 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show.
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks icon_rolleyes.gif Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis icon_rolleyes.gif
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt icon_biggrin.gif 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf icon_eek.gif Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 19:25:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show.
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks icon_rolleyes.gif Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis icon_rolleyes.gif
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt icon_biggrin.gif 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf icon_eek.gif Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi icon_rolleyes.gif


Ma lihtsalt pean küsima, kas sa räägid praegu tõsiselt või teed nalja?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 21:36:24 vasta tsitaadiga

The big Pentagon internet mystery now partially solved
https://apnews.com/article/technology-business-government-and-politics-b26ab809d1e9fdb53314f56299399949
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 22:36:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show.
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks icon_rolleyes.gif Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis icon_rolleyes.gif
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt icon_biggrin.gif 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf icon_eek.gif Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi icon_rolleyes.gif

Oh, soolapuhujad said su õnge.
Tavaliselt ongi nende puhul nii, et loobivad hunnikutes suvalisi ennustusi õhku. Mida rohkem neid loobid, seda suurem tõenäosuse, et mõnikord läheb isegi täppi.
Aga üldiselt vaktsiinide kõrvalmõjusid ennustada on sama nagu ilma ennustamine. Vahet pole, mitu korda mööda paned - ükskord hakkab ikkagi sadama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 22:43:30 vasta tsitaadiga

Mhm õnges jah icon_biggrin.gif Viimased 4 video vaatamata icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 01.05.2021 02:27:52 vasta tsitaadiga

Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis icon_biggrin.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 23:11:25 vasta tsitaadiga

Ei leidnud paremat teemat. Sellega saab (kahjuks) nõustuda.

Viewpoint — ‘Selective skepticism’ and media hypocrisy: Why are liberal news sites vigilant in challenging COVID misinformation but give anti-biotechnology and chemical scare-mongers a free pass?
link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 01:48:34 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis icon_biggrin.gif

Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:17:41 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis icon_biggrin.gif

Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.
Ütle ausalt. Kas sa usud rohkem uhhuusid või teadust? Kõik su sõnavõtud siin foorumis toetavad uhhuusid. Nagu midavi77u?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:22:27 vasta tsitaadiga

raxz, Ma kuulan kõiki, aga ei usu kedagi. Aeg annab arutust, nii ütlesid juba vanad eestlased ja ma pigem usun seda kõnekäendu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:38:17 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
raxz, Ma kuulan kõiki, aga ei usu kedagi. Aeg annab arutust, nii ütlesid juba vanad eestlased ja ma pigem usun seda kõnekäendu.
Ma ei usu sind. Uhhuu oled. Kõige ehtsam HV Paljas Porgand.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:39:29 vasta tsitaadiga

raxz, icon_lol.gif Noh kui nii arvad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:44:24 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
raxz, icon_lol.gif Noh kui nii arvad. icon_lol.gif
Sorry, aga selline mulje on viimasel aastal sinu sõnavõtte jälgides jäänud. Koroonaaeg on su tõelise pale välja toonud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 02:52:07 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
SSD kirjutas:
raxz, icon_lol.gif Noh kui nii arvad. icon_lol.gif
Sorry, aga selline mulje on viimasel aastal sinu sõnavõtte jälgides jäänud. Koroonaaeg on su tõelise pale välja toonud. icon_razz.gif

Ja-jah, kui nii siis nii. icon_biggrin.gif
Aga mis see tõeline pale siis on?
Koroona eitaja pole ma kunagi olnud. Täitsa aktuaalne haigus. Ise ma seda ei karda, aga poodi lähen ikka maskiga, sest nii soovitakse.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.05.2021 07:56:04 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
SSD kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis icon_biggrin.gif

Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.
Ütle ausalt. Kas sa usud rohkem uhhuusid või teadust? Kõik su sõnavõtud siin foorumis toetavad uhhuusid. Nagu midavi77u?


Vaatame siis mis teadus ütles viiruse kohta.

tsitaat:
13.02.2020
Irja Lutsar: koroonaviirusest suurt ohtu ilmselt ei kujune. TÜ meditsiinilise viroloogia ja mikrobioloogia professor kinnitab, et Eesti on viiruse siiajõudmiseks valmis. Uus tõbi ei tundu olevat eriti nakkav ega surmavgi, peagi saabub vaktsiin.


Tundub tagantjärgi teadusilk või uhhuu jutt ? Hetkeseisuga rohkem uhhuu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 09:46:02 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:

Tundub tagantjärgi teadusilk või uhhuu jutt ? Hetkeseisuga rohkem uhhuu.

Kõik, kes asjast natuke jagasid, on algusest peale öelnud, et Lutsar oleks võinud kogu aeg suu parem kinni hoida. Ta naudib liiga palju tähelepanu ja kipub sellepärast ütlema asju, mis on pigem vana naise, mitte kui teadlase seisukoht. Arstid on tema peale päris pahased, sest ta räägib palju ja soesetut juttu. Mul on laps tema loengus käinud mõned aastad tagasi ja ta kommenteeris, et tädi oli juba siis natuke "peast soe." Merits seevastu on üks targemaid selle ala asjatundjaid Eestis.


viimati muutis sukelduja 02.05.2021 09:47:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 09:46:05 vasta tsitaadiga

see Härma on ka korduvalt paska pand, a'la suuremast jamast oleme üle blääblääblää ja siis järgmise nädalaga hoopis tõus 2x icon_lol.gif ja sealt edasi veel hüpetega muudkui juurde kopp.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 10:02:41 vasta tsitaadiga

Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.05.2021 10:20:40 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:

Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.


raxz tegi ilmselt Taneli stiilis GT mõju all postitusi aga ma isegi usun seda juttu mingis osas.
Koroona võib vabalt jääda gripi tüüpi haiguseks ja meid veel pikalt häirida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 13:08:43 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega.


Aga kell, mis taha jääb või ette käib, näitab kogu aeg valet aega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 13:25:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
AlvinL kirjutas:
Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega.


Aga kell, mis taha jääb või ette käib, näitab kogu aeg valet aega.


Eksid. Selline kell näitab ka vahel õiget aega, aga palju harvemini kui seisev kell.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 13:45:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
SSD kirjutas:

Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.


raxz tegi ilmselt Taneli stiilis GT mõju all postitusi aga ma isegi usun seda juttu mingis osas.
Koroona võib vabalt jääda gripi tüüpi haiguseks ja meid veel pikalt häirida.
Mitte päris. Aga igasuguste Kerrode ja Porgandite mõtteid lugeda ja jagada ei ole väga terve.
Eks ma natuke trollisin ka. Kui ise endale puid alla paned, siis saad teistelt ka. icon_biggrin.gif
SSD kirjutas:
ise olen loll (no seda olen nagunii)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 14:41:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 02.05.2021 14:46:48 vasta tsitaadiga

Kus need lennukist maha jäänud triibud esimesel fotol on, ainult ufo puu otsas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 15:05:36 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seda kutsutakse paranoiliseks skisofreeniaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 15:15:08 vasta tsitaadiga

1/5 noortest pidi kanepit tõmbama, huvitav kas selle tagajärjed. Aga kõik need skisod ei ole kanepitõmbajate põlvkonnast. Ilmselt ikkagi reptiilid mürgitavad vett.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 15:28:35 vasta tsitaadiga

1% on ju skisod. Eestis ~13 000 siis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 16:21:59 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tohmakas on ikka, ilma reguleeritakse ju ilmajaamast doh.gif

/s

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 18:07:01 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ilmselt ikkagi reptiilid mürgitavad vett.

Nad on miljoneid aastaid meie joogivette sittunud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 18:24:19 vasta tsitaadiga

Kuna Kerro üllitas äsja krüptoteemalise ennustuse, jäi sealt kõrvalt mingi 1. märtsi Estonia jms seanss ka silma ja vaatasin natuke. Kas tõesti on inimese silmaring nii väike, et ta ei tea, kus hukkumiskoht on ja et müsteeriumiks on jäänud pigem teise ehk sel hetkel vabavahetuses reisijana peal olnud kapteni saatus, mitte mingi abstraktne "kapten ei teadnud õnnetusest midagi, aga viibib nüüd mustajuukselise mehe poolt juhatatuna kuskil mägedes"? Maru raske on neid ennustusi natukenegi tõsiselt võtta, kui alus on nii küündimatu. Mingis osas guugeldas telefonist Bill Gates'i nägu...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 22:01:25 vasta tsitaadiga

Lehmadele süstitakse Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiini, et saada ternespiimas Covid-19 antikehi icon_evil.gif Inimeste mõttemaailm on ikka imelik!
Appi, ma tahan maha sellelt planeedilt.

https://www.facebook.com/350402335065826/posts/3947155648701374/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 22:45:01 vasta tsitaadiga

1. kuulsin esimest korda sõna ternespiim ja pidin seda googledama
2. mis on viga lehmade süstimisel?
3. miks on üldse benul kommenteerimine lubatud?

Mingi debiil reklaamib seal all MMS ja 6 debiili likevad ka veel. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 22:47:29 vasta tsitaadiga

Ternespiim on inimestel ka. Pole loomaspetsiifiline toode. Süstime ja lüpsame parem inimesi? icon_biggrin.gif
Ja mul on kodus paar seda ternespiima antikehapritsi olemas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 23:04:13 vasta tsitaadiga

kussu, Ei sa taha. Aga kui päriselt ikka tahad, siis ehk Musk viib sind Marsile! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 08:31:16 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
kussu, Ei sa taha. Aga kui päriselt ikka tahad, siis ehk Musk viib sind Marsile! thumbs_up.gif


Tänud! Kirjutan homme Muskile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 13:43:47 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Lehmadele süstitakse Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiini, et saada ternespiimas Covid-19 antikehi icon_evil.gif Inimeste mõttemaailm on ikka imelik!
Appi, ma tahan maha sellelt planeedilt.

https://www.facebook.com/350402335065826/posts/3947155648701374/

Ma sain aru, et selle sprei tootmine käib nii:
1) Lehm nakatatakse koroonaga mingis väikese kogusega. Lehm hakkab tootma antikehi.
2) Saadakse lehmalt ternespiima, kus on antikehad sees. (Ternespiim on siis rammus piim, lehma vasikale, et saada kohe kõik vajalikud ained)
3) Sellest antikehadega ternespiimast võetakse muu kraam ära ning jäetakse ainult antikehad ja muud vajalikku.
4) Toodetakse sprei.

Detaile täpselt ei tea ning mõnes asjas võis mööda minna aga suures plaanis pidi nii olema.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 15:08:33 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on selle tootega ka kogemusi? Kas 5G ja koroona vastu ka aitab? icon_rolleyes.gif
http://harmoniseerijad.ee/merkaba-pallid/merkaba-suur-pall

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.05.2021 15:16:32 vasta tsitaadiga

2,5h varem ajab igal hommikul üle. Täitsa ogarad.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 15:25:58 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
kussu kirjutas:
Lehmadele süstitakse Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiini, et saada ternespiimas Covid-19 antikehi icon_evil.gif Inimeste mõttemaailm on ikka imelik!
Appi, ma tahan maha sellelt planeedilt.

https://www.facebook.com/350402335065826/posts/3947155648701374/

Ma sain aru, et selle sprei tootmine käib nii:
1) Lehm nakatatakse koroonaga mingis väikese kogusega. Lehm hakkab tootma antikehi.
2) Saadakse lehmalt ternespiima, kus on antikehad sees. (Ternespiim on siis rammus piim, lehma vasikale, et saada kohe kõik vajalikud ained)
3) Sellest antikehadega ternespiimast võetakse muu kraam ära ning jäetakse ainult antikehad ja muud vajalikku.
4) Toodetakse sprei.

Detaile täpselt ei tea ning mõnes asjas võis mööda minna aga suures plaanis pidi nii olema.

Kust sa nii aru said?






Edit: vot see on kahtlane toode:
https://www.postimees.ee/7240539/varske-uuring-naitab-eestis-muugil-olev-medistus-antivirus-voitleb-covid-19-sars-cov-2-viirustuve-vastu

taimne ka veel
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 22:18:36 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Kas kellelgi on selle tootega ka kogemusi? Kas 5G ja koroona vastu ka aitab? icon_rolleyes.gif
http://harmoniseerijad.ee/merkaba-pallid/merkaba-suur-pall

3tk ostsin, aitab. Kordades parem uni on, sinna kus varem naabri wifi levis tänu sellele seadmele ei levi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 22:27:19 vasta tsitaadiga

jep, ise kasutan neid matrixeid pilvede eemale lükkamiseks või siis, kui naaber oksi jälle põletab beer_yum.gif Väärt kraam icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 23:02:12 vasta tsitaadiga

Mediteeris sageduse harmoniseerija sisse ja sai taeva selgeks icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 23:17:17 vasta tsitaadiga

Meil töökaaslane tegeleb sarnase jamaga. 80€ tund ja klientidest pole puudust. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 01:06:45 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust.

Oi, see oli äge lugemine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.05.2021 13:04:27 vasta tsitaadiga

kas see merkaba pall ühildub kosmilise kvantvalguse võnke harmoniseeruva nanostruktuuri generaatoriga, või ei ole neid koos kasutada soovitav?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 13:16:45 vasta tsitaadiga

Kas suure ja väikeste pallide abil saab luua mesh-võrgu?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 13:17:46 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas see merkaba pall ühildub kosmilise kvantvalguse võnke harmoniseeruva nanostruktuuri generaatoriga, või ei ole neid koos kasutada soovitav?


Kohe näha, et viiedimensioonilise multiunviersaalse valgusharmoonia vastastikuse rakendamatuse printsiibi praktiliste rakendusfunktsioonide asümmeetrilised multiliteraalsed graafikud ning nende võimalikud lahendused on sul läbi töötamata, muidu sellist küsimust ei tekiks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 13:30:56 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mediteeris sageduse harmoniseerija sisse ja sai taeva selgeks icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust.

Kunagises kõhnast ja kahvatust tüübist on päris priske mees kasvanud. Tundub, et äri läheb hästi ja lolle, kelle raha ootab äravõtmist, on palju.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.05.2021 13:34:42 vasta tsitaadiga

Riivo77, sulle tuli juba "multiuniversaalse valgusolendi komandöri teejuht aatomtasandi dimensiooni tasandile" mai kuu number ära? märtsi numbris kirjutas, et tuleb sellest juttu järgmistes numbrites. icon_rolleyes.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 14:19:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Riivo77, sulle tuli juba "multiuniversaalse valgusolendi komandöri teejuht aatomtasandi dimensiooni tasandile" mai kuu number ära? märtsi numbris kirjutas, et tuleb sellest juttu järgmistes numbrites. icon_rolleyes.gif


Ikka, kolmanda silma vaimse valguse neljanda kanali kaudu süvaune ajal, nagu tavaliselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.