|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.04.2021 19:20:58
|
|
|
| AlvinL kirjutas: |
| Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show. |
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
30.04.2021 19:25:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| AlvinL kirjutas: |
| Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show. |
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi  |
Ma lihtsalt pean küsima, kas sa räägid praegu tõsiselt või teed nalja?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.04.2021 22:36:22
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| AlvinL kirjutas: |
| Kerro pigem jätab mulje, et ta on materjali ette valmistanud ja kaartide ladumine on show. |
Krt teab ja ega vahet polegi aga rsk nii mõneski ta varasemas jutus on olnud sees iva mis hiljem on osutunud reaalsuseks Ma ei ütle, et ma ta juttu nüüd 100% usun aga midagi tihtipeale annab panna kõrvataha ja siis hiljem tõdeda, et krt kus teadis
Parim laks oli see astazeneca vms vaktsiini teema. Vaatasin ta mingit video kus ajas, et vakttsiinid blablabla ja on oodata verehaigusi nendega seoses jne. Mõtlesin toohetk, et haha mis jama ajab lihtsalt 2 nädalat hiljem hakkas see zeneca trombide teema pihta ja siis oli küll, et wtf Jah okei, ta e öelnud täpselt mis ja kus ja millal kuid kui krdi ehkupeale sa viskad, et aa mingi verega seotud asi  |
Oh, soolapuhujad said su õnge.
Tavaliselt ongi nende puhul nii, et loobivad hunnikutes suvalisi ennustusi õhku. Mida rohkem neid loobid, seda suurem tõenäosuse, et mõnikord läheb isegi täppi.
Aga üldiselt vaktsiinide kõrvalmõjusid ennustada on sama nagu ilma ennustamine. Vahet pole, mitu korda mööda paned - ükskord hakkab ikkagi sadama.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.04.2021 22:43:30
|
|
|
Mhm õnges jah Viimased 4 video vaatamata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
01.05.2021 02:27:52
|
|
|
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2021 23:11:25
|
|
|
Ei leidnud paremat teemat. Sellega saab (kahjuks) nõustuda.
Viewpoint — ‘Selective skepticism’ and media hypocrisy: Why are liberal news sites vigilant in challenging COVID misinformation but give anti-biotechnology and chemical scare-mongers a free pass?
link
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
02.05.2021 01:48:34
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis  |
Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.05.2021 02:17:41
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis  |
Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant. |
Ütle ausalt. Kas sa usud rohkem uhhuusid või teadust? Kõik su sõnavõtud siin foorumis toetavad uhhuusid. Nagu midavi77u?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
02.05.2021 02:22:27
|
|
|
| raxz, Ma kuulan kõiki, aga ei usu kedagi. Aeg annab arutust, nii ütlesid juba vanad eestlased ja ma pigem usun seda kõnekäendu.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.05.2021 02:38:17
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| raxz, Ma kuulan kõiki, aga ei usu kedagi. Aeg annab arutust, nii ütlesid juba vanad eestlased ja ma pigem usun seda kõnekäendu. |
Ma ei usu sind. Uhhuu oled. Kõige ehtsam HV Paljas Porgand.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
02.05.2021 02:39:29
|
|
|
raxz, Noh kui nii arvad.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.05.2021 02:44:24
|
|
|
| SSD kirjutas: |
raxz, Noh kui nii arvad.  |
Sorry, aga selline mulje on viimasel aastal sinu sõnavõtte jälgides jäänud. Koroonaaeg on su tõelise pale välja toonud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
02.05.2021 02:52:07
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
raxz, Noh kui nii arvad.  |
Sorry, aga selline mulje on viimasel aastal sinu sõnavõtte jälgides jäänud. Koroonaaeg on su tõelise pale välja toonud.  |
Ja-jah, kui nii siis nii.
Aga mis see tõeline pale siis on?
Koroona eitaja pole ma kunagi olnud. Täitsa aktuaalne haigus. Ise ma seda ei karda, aga poodi lähen ikka maskiga, sest nii soovitakse.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
02.05.2021 07:56:04
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Kirsti Timmer ütles jõulude/aastavahetuse paiku, et kevadel ta seda viirust enam ei näe. Ei mäleta, kas aastat mainis  |
Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant. |
Ütle ausalt. Kas sa usud rohkem uhhuusid või teadust? Kõik su sõnavõtud siin foorumis toetavad uhhuusid. Nagu midavi77u? |
Vaatame siis mis teadus ütles viiruse kohta.
| tsitaat: |
13.02.2020
Irja Lutsar: koroonaviirusest suurt ohtu ilmselt ei kujune. TÜ meditsiinilise viroloogia ja mikrobioloogia professor kinnitab, et Eesti on viiruse siiajõudmiseks valmis. Uus tõbi ei tundu olevat eriti nakkav ega surmavgi, peagi saabub vaktsiin. |
Tundub tagantjärgi teadusilk või uhhuu jutt ? Hetkeseisuga rohkem uhhuu.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
02.05.2021 09:46:02
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
Tundub tagantjärgi teadusilk või uhhuu jutt ? Hetkeseisuga rohkem uhhuu. |
Kõik, kes asjast natuke jagasid, on algusest peale öelnud, et Lutsar oleks võinud kogu aeg suu parem kinni hoida. Ta naudib liiga palju tähelepanu ja kipub sellepärast ütlema asju, mis on pigem vana naise, mitte kui teadlase seisukoht. Arstid on tema peale päris pahased, sest ta räägib palju ja soesetut juttu. Mul on laps tema loengus käinud mõned aastad tagasi ja ta kommenteeris, et tädi oli juba siis natuke "peast soe." Merits seevastu on üks targemaid selle ala asjatundjaid Eestis.
viimati muutis sukelduja 02.05.2021 09:47:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.05.2021 09:46:05
|
|
|
see Härma on ka korduvalt paska pand, a'la suuremast jamast oleme üle blääblääblää ja siis järgmise nädalaga hoopis tõus 2x ja sealt edasi veel hüpetega muudkui juurde
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
02.05.2021 10:02:41
|
|
|
Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.05.2021 10:20:40
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant. |
raxz tegi ilmselt Taneli stiilis GT mõju all postitusi aga ma isegi usun seda juttu mingis osas.
Koroona võib vabalt jääda gripi tüüpi haiguseks ja meid veel pikalt häirida.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
02.05.2021 13:08:43
|
|
|
| AlvinL kirjutas: |
| Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega. |
Aga kell, mis taha jääb või ette käib, näitab kogu aeg valet aega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.05.2021 13:25:44
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| AlvinL kirjutas: |
| Isegi kell, mis ei tööta, näitab päevas tervelt kaks korda õiget aega. |
Aga kell, mis taha jääb või ette käib, näitab kogu aeg valet aega. |
Eksid. Selline kell näitab ka vahel õiget aega, aga palju harvemini kui seisev kell.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.05.2021 13:45:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Kerro jälle ütles, et see viirus ei kao veel kuhugi. Ja kui paari aasta pärast kaob, siis tuleb uus. Naha sügelusega, arvas et äkki mingi tuulerõugete uus variant. |
raxz tegi ilmselt Taneli stiilis GT mõju all postitusi aga ma isegi usun seda juttu mingis osas.
Koroona võib vabalt jääda gripi tüüpi haiguseks ja meid veel pikalt häirida. |
Mitte päris. Aga igasuguste Kerrode ja Porgandite mõtteid lugeda ja jagada ei ole väga terve.
Eks ma natuke trollisin ka. Kui ise endale puid alla paned, siis saad teistelt ka.
| SSD kirjutas: |
| ise olen loll (no seda olen nagunii) |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2021 14:41:27
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
02.05.2021 14:46:48
|
|
|
| Kus need lennukist maha jäänud triibud esimesel fotol on, ainult ufo puu otsas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
02.05.2021 15:05:36
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Spoiler 
|
Seda kutsutakse paranoiliseks skisofreeniaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
02.05.2021 15:15:08
|
|
|
| 1/5 noortest pidi kanepit tõmbama, huvitav kas selle tagajärjed. Aga kõik need skisod ei ole kanepitõmbajate põlvkonnast. Ilmselt ikkagi reptiilid mürgitavad vett.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.05.2021 15:28:35
|
|
|
| 1% on ju skisod. Eestis ~13 000 siis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.05.2021 16:21:59
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Spoiler 
|
Tohmakas on ikka, ilma reguleeritakse ju ilmajaamast
/s
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.05.2021 18:07:01
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ilmselt ikkagi reptiilid mürgitavad vett. |
Nad on miljoneid aastaid meie joogivette sittunud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.05.2021 18:24:19
|
|
|
| Kuna Kerro üllitas äsja krüptoteemalise ennustuse, jäi sealt kõrvalt mingi 1. märtsi Estonia jms seanss ka silma ja vaatasin natuke. Kas tõesti on inimese silmaring nii väike, et ta ei tea, kus hukkumiskoht on ja et müsteeriumiks on jäänud pigem teise ehk sel hetkel vabavahetuses reisijana peal olnud kapteni saatus, mitte mingi abstraktne "kapten ei teadnud õnnetusest midagi, aga viibib nüüd mustajuukselise mehe poolt juhatatuna kuskil mägedes"? Maru raske on neid ennustusi natukenegi tõsiselt võtta, kui alus on nii küündimatu. Mingis osas guugeldas telefonist Bill Gates'i nägu...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.05.2021 22:45:01
|
|
|
1. kuulsin esimest korda sõna ternespiim ja pidin seda googledama
2. mis on viga lehmade süstimisel?
3. miks on üldse benul kommenteerimine lubatud?
Mingi debiil reklaamib seal all MMS ja 6 debiili likevad ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
10.05.2021 22:47:29
|
|
|
Ternespiim on inimestel ka. Pole loomaspetsiifiline toode. Süstime ja lüpsame parem inimesi?
Ja mul on kodus paar seda ternespiima antikehapritsi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.05.2021 23:04:13
|
|
|
kussu, Ei sa taha. Aga kui päriselt ikka tahad, siis ehk Musk viib sind Marsile!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
11.05.2021 08:31:16
|
|
|
| SSD kirjutas: |
kussu, Ei sa taha. Aga kui päriselt ikka tahad, siis ehk Musk viib sind Marsile!  |
Tänud! Kirjutan homme Muskile
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
11.05.2021 13:43:47
|
|
|
Ma sain aru, et selle sprei tootmine käib nii:
1) Lehm nakatatakse koroonaga mingis väikese kogusega. Lehm hakkab tootma antikehi.
2) Saadakse lehmalt ternespiima, kus on antikehad sees. (Ternespiim on siis rammus piim, lehma vasikale, et saada kohe kõik vajalikud ained)
3) Sellest antikehadega ternespiimast võetakse muu kraam ära ning jäetakse ainult antikehad ja muud vajalikku.
4) Toodetakse sprei.
Detaile täpselt ei tea ning mõnes asjas võis mööda minna aga suures plaanis pidi nii olema.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
11.05.2021 15:16:32
|
|
|
2,5h varem ajab igal hommikul üle. Täitsa ogarad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
11.05.2021 15:25:58
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
Ma sain aru, et selle sprei tootmine käib nii:
1) Lehm nakatatakse koroonaga mingis väikese kogusega. Lehm hakkab tootma antikehi.
2) Saadakse lehmalt ternespiima, kus on antikehad sees. (Ternespiim on siis rammus piim, lehma vasikale, et saada kohe kõik vajalikud ained)
3) Sellest antikehadega ternespiimast võetakse muu kraam ära ning jäetakse ainult antikehad ja muud vajalikku.
4) Toodetakse sprei.
Detaile täpselt ei tea ning mõnes asjas võis mööda minna aga suures plaanis pidi nii olema. |
Kust sa nii aru said?
Edit: vot see on kahtlane toode:
https://www.postimees.ee/7240539/varske-uuring-naitab-eestis-muugil-olev-medistus-antivirus-voitleb-covid-19-sars-cov-2-viirustuve-vastu
taimne ka veel
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.05.2021 22:18:36
|
|
|
3tk ostsin, aitab. Kordades parem uni on, sinna kus varem naabri wifi levis tänu sellele seadmele ei levi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
11.05.2021 22:27:19
|
|
|
jep, ise kasutan neid matrixeid pilvede eemale lükkamiseks või siis, kui naaber oksi jälle põletab Väärt kraam
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.05.2021 23:02:12
|
|
|
Mediteeris sageduse harmoniseerija sisse ja sai taeva selgeks
Spoiler 
Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.05.2021 23:17:17
|
|
|
Meil töökaaslane tegeleb sarnase jamaga. 80€ tund ja klientidest pole puudust.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.05.2021 01:06:45
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust. |
Oi, see oli äge lugemine.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.05.2021 13:04:27
|
|
|
kas see merkaba pall ühildub kosmilise kvantvalguse võnke harmoniseeruva nanostruktuuri generaatoriga, või ei ole neid koos kasutada soovitav?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.05.2021 13:16:45
|
|
|
| Kas suure ja väikeste pallide abil saab luua mesh-võrgu?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
12.05.2021 13:17:46
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| kas see merkaba pall ühildub kosmilise kvantvalguse võnke harmoniseeruva nanostruktuuri generaatoriga, või ei ole neid koos kasutada soovitav? |
Kohe näha, et viiedimensioonilise multiunviersaalse valgusharmoonia vastastikuse rakendamatuse printsiibi praktiliste rakendusfunktsioonide asümmeetrilised multiliteraalsed graafikud ning nende võimalikud lahendused on sul läbi töötamata, muidu sellist küsimust ei tekiks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
12.05.2021 13:30:56
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Mediteeris sageduse harmoniseerija sisse ja sai taeva selgeks
Spoiler 
Arvasin, et sellised asjad jäid 90-ndate taha, kus veel Internetti polnud ja levisid sellised ajakirjad nagu Paradoks B ja Kolmas Silm jms, aga võta näpust. |
Kunagises kõhnast ja kahvatust tüübist on päris priske mees kasvanud. Tundub, et äri läheb hästi ja lolle, kelle raha ootab äravõtmist, on palju.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.05.2021 13:34:42
|
|
|
Riivo77, sulle tuli juba "multiuniversaalse valgusolendi komandöri teejuht aatomtasandi dimensiooni tasandile" mai kuu number ära? märtsi numbris kirjutas, et tuleb sellest juttu järgmistes numbrites.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
12.05.2021 14:19:54
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
Riivo77, sulle tuli juba "multiuniversaalse valgusolendi komandöri teejuht aatomtasandi dimensiooni tasandile" mai kuu number ära? märtsi numbris kirjutas, et tuleb sellest juttu järgmistes numbrites.  |
Ikka, kolmanda silma vaimse valguse neljanda kanali kaudu süvaune ajal, nagu tavaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|