Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2021 21:04:00 vasta tsitaadiga

kuidas huawei B535 ruuterisse sisse saada, see http://192.168.8.1/ ei tööta ju? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 08.05.2021 21:07:08 vasta tsitaadiga

Mul B953-l on 192.168.1.1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 21:11:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kuidas huawei B535 ruuterisse sisse saada, see http://192.168.8.1/ ei tööta ju? :roll:


Mul on küll B525/B535/B818 http://192.168.8.1/ peal ühenduse saanud


viimati muutis ksuuk 08.05.2021 21:18:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2021 21:28:32 vasta tsitaadiga

Ei ühenda läpaka, telekaga, moblaga seda lehte, blokeerijad maas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 22:07:42 vasta tsitaadiga

Mis ipconfig gatewayks arvab? Huaweid on vaikimisi jah 8.1
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2021 00:42:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis ipconfig gatewayks arvab? Huaweid on vaikimisi jah 8.1

Pean neid ka muutma?
Mis krd teenus see on, et ühegi asjaga ligi ei pääse lehele? icon_lol.gif
Muu kõik tõõtab suurepäraselt, postitatud samast wifist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2021 01:59:04 vasta tsitaadiga

Mis teha tahad siis, kui kõik töötab? Ehk ongi parem, et ligi ei saa? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2021 10:56:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis teha tahad siis, kui kõik töötab? Ehk ongi parem, et ligi ei saa? icon_smile.gif

Muudaks esiteks võrgunime ja idiootse passwordi ära icon_lol.gif

Esindusest sai kasutatud isendi, vb reseti tegema nagu ps teel soovitati

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2021 11:11:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
rex kirjutas:
Mis ipconfig gatewayks arvab? Huaweid on vaikimisi jah 8.1

Pean neid ka muutma?
Mis krd teenus see on, et ühegi asjaga ligi ei pääse lehele? icon_lol.gif
Muu kõik tõõtab suurepäraselt, postitatud samast wifist


Ei pea muutma. Vaata oma gateway aadress järgi ja proovi sellele aadressile minna.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2021 12:11:14 vasta tsitaadiga

Nädala pärast vaatan
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 09:59:34 vasta tsitaadiga

Teab ehk keegi öelda, et kui rendin Teliast LTE7480 kas see hakkab Tele2 võrgus tööle?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 16:36:58 vasta tsitaadiga

Küsi neilt, võib juhtuda, et rendivad Tele2-st soodsama SIM-i ka juurde. Kahtlane küll...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 17:11:11 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:
Teab ehk keegi öelda, et kui rendin Teliast LTE7480 kas see hakkab Tele2 võrgus tööle?


Ei hakka, pöörduspunktid on Telia omad sees. Kui ostad kaubandusvõrgust sama mudeli, kuid mitte telialt saad arvatavasti lahtise APN väärtusega. Minu mäletamise mööda lasi Tele2 suva APN ligi. Kui nii, siis on õnne ja võid katsetada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 09:35:39 vasta tsitaadiga

Miks sa seda zyxelit tahad? icon_rolleyes.gif Võta parem B2368 õue või siis 3CA puhul B818 ja vajadusel välisantenn lisaks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 17:04:51 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Miks sa seda zyxelit tahad? icon_rolleyes.gif Võta parem B2368 õue või siis 3CA puhul B818 ja vajadusel välisantenn lisaks.


Kuna mul vanemate pool Zyxel katusel ja suht stabiilne net kaugelt mastilt. Seda siis Telia puhul.

Nüüd on Tele2 paigaldanud uue masti ja sealt saan telefonis kiiruseks ca 120-150 mbit/s alla. Kuid üleslaadimine kõigub - nii 5-20mbit/s vahel. Just seda üleslaadimist tahaks saada stabiilseks.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 13:26:35 vasta tsitaadiga

lempzz kirjutas:


Nüüd on Tele2 paigaldanud uue masti ja sealt saan telefonis kiiruseks ca 120-150 mbit/s alla. Kuid üleslaadimine kõigub - nii 5-20mbit/s vahel. Just seda üleslaadimist tahaks saada stabiilseks.


Parema antenniga saadki paremaks, mul näiteks B818 + Nelli puhul download -i osas polegi suure vahet, kas välis või siseantennid on kasutusel aga upload -i osas on välisantennidega kiirus poole suurem. Lisan pildid.

Või võta Huawei termos. Mul üks tutikas pakkuda - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10769552#10769552
Manus
External
External
Internal
Internal

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 12:06:22 vasta tsitaadiga

kas selle termosega, või selle b818 maksimumiks olekski 60? või saab teoreetilise kiiruse 100+ ja enam ka kätte?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 12:08:55 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
kas selle termosega, või selle b818 maksimumiks olekski 60? või saab teoreetilise kiiruse 100+ ja enam ka kätte?


B2368 (Cat 12 või B818 (Cat19) võimaldavad palju rohkem kui mastid välja annavad.


viimati muutis ksuuk 02.08.2021 13:00:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 12:53:11 vasta tsitaadiga

Termosega sarnaste specs'idega B618 hetkel Mustamäel:



Öösel või muus piirkonnas olen üle 120 kanti DL näinud korduvalt.

B818 specs'id on tiba paremad, nii et teoorias võimekam.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 13:00:23 vasta tsitaadiga

B818 Mustakal kahe keskuse vahel õhtusel ajal olen saanud 240 kätte, alla 150 oli raske saada, kohati käis ka 300+ ära. Upload oli samas selline nigelam igast asendist, max 60+ kanti.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 13:09:18 vasta tsitaadiga

no vot, mul oleks just uppi vaja, 100+ on ju "piiramatu" ja nüüd pakutakse fibre100 veel 12 kuulist tasuta persioodi (sikk ja sakk)
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 13:13:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
no vot, mul oleks just uppi vaja, 100+ on ju "piiramatu" ja nüüd pakutakse fibre100 veel 12 kuulist tasuta persioodi (sikk ja sakk)


Teoreetiline lubatud max 75 up on praktikas max 60-64 up - https://tele2.ee/ettevottest/tehniline-vorguinfo
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 12:18:29 vasta tsitaadiga

Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette icon_biggrin.gif Mitte midagi pole võtta icon_lol.gif 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga beer_yum.gif Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski icon_biggrin.gif Tele2 ongi kööga icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 12:27:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette :D Mitte midagi pole võtta :lol: 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga (b) Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski :D Tele2 ongi kööga :D


Kõik kallineb, midagi pole parata. Kas jätad kuus paar õlut joomata või ei tarbi mobiilset netti - valik on Sinu. :)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 12:28:35 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette icon_biggrin.gif Mitte midagi pole võtta icon_lol.gif 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga beer_yum.gif Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski icon_biggrin.gif Tele2 ongi kööga icon_biggrin.gif


Kõik kallineb, midagi pole parata. Kas jätad kuus paar õlut joomata või ei tarbi mobiilset netti - valik on Sinu. icon_smile.gif

Aga kui ei joo nagunii? icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 12:30:02 vasta tsitaadiga

siis hakka jooma doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 12:30:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Aga kui ei joo nagunii? :D


No siis jäta kuus üks burks, kolm jäätist vms söömata. Prioriteetide küsimus, ei muud. :)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 10:59:44 vasta tsitaadiga

Või tee lihtsalt paar klikki, et nad teaks, et tahad soodukat tagasi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 11:19:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette icon_biggrin.gif Mitte midagi pole võtta icon_lol.gif 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga beer_yum.gif Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski icon_biggrin.gif Tele2 ongi kööga icon_biggrin.gif

Helista ja küsi neilt, kas saaks kampaaniahinda pikendada.
Pärast seda, kui ma ise sain 15€ ja piiramatu kampaania lihtsalt telefonitsi küsides pikendatud sama hinna eest, siis olen tuttavatele sama soovitanud. Ja toimib. Reageerivad positiivselt ja teevad aastaks soodushinna jälle thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 11:49:08 vasta tsitaadiga

Ma helistamisele aega ei raiskaks, las helistavad ise, tuleb parem pakkumine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 09:10:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma helistamisele aega ei raiskaks, las helistavad ise, tuleb parem pakkumine.

Jep, näide teise teenusepakkujaga - ei tööta see ise helistamine 100% alati (tuleb mingi naeruväärne pakkumine), pane number liikuma ja helistavad sulle ise ning teevad tihti veel parema pakkumise kui sul enne oli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 11:16:08 vasta tsitaadiga

Võib-olla see kehtib siis, kui tahad äsja lõppenud soodsamast hinnast veel odavamaks kaubelda. Kampaaniahinnaga jätkamise osas pole neil probleeme olnud igatahes.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 15:47:10 vasta tsitaadiga

Ok, vb. Üks teine teenusepakkuja saatis pikalt samasuguses olukorras (kui soovisin pikendamist) ning tegi naeruväärse rohkem maksva pakkumise (täishinna asemel) ja 6 kuuks. icon_smile.gif
Panin numbri liikuma ja siis lõpuks tuli olnud soodustusest (mille pikendamist ju soovisingi) veel mõni euro odavam pakkumine. Aga saatsin siis juba pikalt. Aga ei pea. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 16:45:17 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:

Jep, näide teise teenusepakkujaga - ei tööta see ise helistamine 100% alati (tuleb mingi naeruväärne pakkumine), pane number liikuma ja helistavad sulle ise ning teevad tihti veel parema pakkumise kui sul enne oli.


Kui põhjas peab operaator olema, et ühe kasutaja ähvarduse peale number liikuma panna, paremat hinda pakub? Ma saaks veel aru, kui äriklient oma paarisaja numbriga lubaks mujale minna, kui sobivaid tingimusi ei saa. Ise arvan, et operaatorid peaks selliseid "kui ei saa head hinda, panen numbri liikuma" kliente tuimalt ignoreerima, pole see muru sugugi mujal rohelisem ning siis lõppeks selline tõmblemine ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 22:26:22 vasta tsitaadiga

Jäägu sulle su arvamus, kuigi see on tiba eilesündinu oma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 00:10:32 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Kui põhjas peab operaator olema, et ühe kasutaja ähvarduse peale number liikuma panna, paremat hinda pakub? Ma saaks veel aru, kui äriklient oma paarisaja numbriga lubaks mujale minna, kui sobivaid tingimusi ei saa. Ise arvan, et operaatorid peaks selliseid "kui ei saa head hinda, panen numbri liikuma" kliente tuimalt ignoreerima, pole see muru sugugi mujal rohelisem ning siis lõppeks selline tõmblemine ära.


ega see nii ongi, sa võid ju iganädal seda kino teha, ja kodulehel aga teenust tellida. helistavad võibolla, kuid sinnapaika see asi jääbki, sest sa ei saa omale sinu vajadusi rahuldavat teenust, või saad selle mitu korda kehvema ja kallima. no tõmmame siin öösel 20 kilobaiti firmware upgrade ja istume bugise ruuteri otsas. interneti jaoks on väga ammu mõeldud välja üks universaalne ja väga tore riistapuu, mille nimeks on switch, paraku seda saab kasutada tiheasustuses.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 00:31:03 vasta tsitaadiga

Su pea ei väsi ka end vastu seina tagumast...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 08:52:51 vasta tsitaadiga

vanakooli mees, neile enam uusi trikke ei õpeta...

Link
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2021 16:54:12 vasta tsitaadiga

Mis upload kiirus oleks võimalik ideaaltingimustel välja võluda selle masti otsast?
Hetkel download 60-100 toas ruuterist ilma antennita, upload 10 kandis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 16:58:55 vasta tsitaadiga

oleneb mis modulatsiooni vms kasutavad aga ideaalis laboritingimustes 50mbps keskeltläbi. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2021 17:01:12 vasta tsitaadiga

Ehk siis kodulehe info järgi 25mbps peaks saama antenniga kätte...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 17:15:42 vasta tsitaadiga

Keilas mul hetkel nii.
Spoiler Spoiler Spoiler

Viimane poolaasta suht stabiilne olnud.
Ruuteriks b818.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2021 17:17:52 vasta tsitaadiga

Tänud info eest thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 17:20:39 vasta tsitaadiga

Põlvas nii, teloga küll aga vahet vast suht pole
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2021 22:50:47 vasta tsitaadiga

Tele2 pakub hetkel:

Meil on Sinu ärile ainulaadne uus Piiramatu Kontor pakett, millega saad piiramatu mahu ja kiirusega neti ning viimase peal ruuteri kontorisse kõigest 23 € eest kuus (+ km)!
Piiramatu mahu ja kiirusega nett. Võimekas Huawei B628 ruuter + tasuta ruuterivahetus iga 36 kuu järel. Tasuta staatiline IP. Uue Huawei B628 ruuteriga naudid veelgi paremat ja stabiilsemat WiFit. Ikka selleks, et saaksid ajada äri mugavalt ja piiramatult. Muide, nii moodsat ruuterit meie konkurentide käest veel ei saagi."

Mul on hetkel renditud B818 kas seda on mõtet B628 vastu vahetada? Kas keegi omab B628 kogemust? St ma tean, et B818 on Cat19 ja B628 on Cat12 aga Tele2 -e mastist üle Cat6 ei tule niiehnkaa. WiFi -st, siseantennist on savi, ei ei kasuta neid, tähtis on vaid stabiilne ühendus ja hea kanalite agregeerimine. Agregeerimise osas näiteks B535 feilis täiega.

Spec -d:

B818 - https://consumer.huawei.com/ie/routers/4g-router-3-prime/
B628 - https://consumer.huawei.com/ie/routers/4g-cpe-pro-2/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2021 00:26:00 vasta tsitaadiga

Mul on B618 alates 2020 maist kasutusel olnud, pealtnäha ei paista muud erinevust kui CAT11 vs CAT12.

https://www.sing4g.com.my/post/compare-huawei-b628-vs-huawei-b618

Spoiler Spoiler Spoiler

Mustamäe, lisaantennideta,
RSRQ: -8dB
RSRP: -80dBm
SINR: 11dB

130 kanti DL olen vist max näinud vaiksel ajal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2021 22:44:57 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:


Mul on B618 alates 2020 maist kasutusel olnud, pealtnäha ei paista muud erinevust kui CAT11 vs CAT12.

https://www.sing4g.com.my/post/compare-huawei-b628-vs-huawei-b618

Mustamäe, lisaantennideta,
RSRQ: -8dB
RSRP: -80dBm
SINR: 11dB

130 kanti DL olen vist max näinud vaiksel ajal.


Seal võrdluses on vead sees, Cat11 on 600/50 ja Cat12 on 600/100 ning mõlemad on 2 x 2, mitte 4 x 4 MIMO.

Aga kuidas agregeerib, ehk mis on primaarne kanal? Näiteks kui B535 -l panin primaarseks kanaliks B1 -e ja kui siis B535 siis kukutas primaarse kanali B1 > B3, siis oligi puhas B3, agregeerimata, ehk tigu siirupis ja kanalit tagasi ei suutnud B535 ise kunagi vahetada.

B818 samas olukorras siiski agregeerib, kuigi kanali B1 primaarseks vahetamine võtab aega, seega reeglina teen seda manuaalselt HuaCtrl abil.

Edit: B628 suudab vaid kahte, aga B818 rohkemat kanalit agregeerida, ehk B818 on igatepidi etem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2021 16:18:36 vasta tsitaadiga


Huawei B818-263 Tallinnas. thumbs_up.gif


viimati muutis Kaz32 06.10.2021 22:11:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2021 17:56:18 vasta tsitaadiga

Kaz32, Ostsid masti ära või?, naaber ostab ka ja paneb torrenti käima, tee siis uus kiirusetest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2021 18:33:20 vasta tsitaadiga

Kuna lähikümnendil peale telia hüperkiire 20/5 siin mingeid arenguid toimumas ei paista, sai ise ka t2 poolt b818 ja nett võetud.
Mitte tippajal jääb max ka sinna 300/60 kanti ja õhtuti alla 150 väga mitte. thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.