kuidas huawei B535 ruuterisse sisse saada, see http://192.168.8.1/ ei tööta ju? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ei ühenda läpaka, telekaga, moblaga seda lehte, blokeerijad maas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mis ipconfig gatewayks arvab? Huaweid on vaikimisi jah 8.1
Pean neid ka muutma?
Mis krd teenus see on, et ühegi asjaga ligi ei pääse lehele?
Muu kõik tõõtab suurepäraselt, postitatud samast wifist _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mis teha tahad siis, kui kõik töötab? Ehk ongi parem, et ligi ei saa?
Muudaks esiteks võrgunime ja idiootse passwordi ära
Esindusest sai kasutatud isendi, vb reseti tegema nagu ps teel soovitati _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Nädala pärast vaatan _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Teab ehk keegi öelda, et kui rendin Teliast LTE7480 kas see hakkab Tele2 võrgus tööle?
Ei hakka, pöörduspunktid on Telia omad sees. Kui ostad kaubandusvõrgust sama mudeli, kuid mitte telialt saad arvatavasti lahtise APN väärtusega. Minu mäletamise mööda lasi Tele2 suva APN ligi. Kui nii, siis on õnne ja võid katsetada. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Miks sa seda zyxelit tahad? Võta parem B2368 õue või siis 3CA puhul B818 ja vajadusel välisantenn lisaks.
Kuna mul vanemate pool Zyxel katusel ja suht stabiilne net kaugelt mastilt. Seda siis Telia puhul.
Nüüd on Tele2 paigaldanud uue masti ja sealt saan telefonis kiiruseks ca 120-150 mbit/s alla. Kuid üleslaadimine kõigub - nii 5-20mbit/s vahel. Just seda üleslaadimist tahaks saada stabiilseks.
Nüüd on Tele2 paigaldanud uue masti ja sealt saan telefonis kiiruseks ca 120-150 mbit/s alla. Kuid üleslaadimine kõigub - nii 5-20mbit/s vahel. Just seda üleslaadimist tahaks saada stabiilseks.
Parema antenniga saadki paremaks, mul näiteks B818 + Nelli puhul download -i osas polegi suure vahet, kas välis või siseantennid on kasutusel aga upload -i osas on välisantennidega kiirus poole suurem. Lisan pildid.
kas selle termosega, või selle b818 maksimumiks olekski 60? või saab teoreetilise kiiruse 100+ ja enam ka kätte? _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
B818 Mustakal kahe keskuse vahel õhtusel ajal olen saanud 240 kätte, alla 150 oli raske saada, kohati käis ka 300+ ära. Upload oli samas selline nigelam igast asendist, max 60+ kanti. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
no vot, mul oleks just uppi vaja, 100+ on ju "piiramatu" ja nüüd pakutakse fibre100 veel 12 kuulist tasuta persioodi (sikk ja sakk) _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette Mitte midagi pole võtta 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski Tele2 ongi kööga _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette :D Mitte midagi pole võtta :lol: 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga (b) Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski :D Tele2 ongi kööga :D
Kõik kallineb, midagi pole parata. Kas jätad kuus paar õlut joomata või ei tarbi mobiilset netti - valik on Sinu. :)
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette Mitte midagi pole võtta 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski Tele2 ongi kööga
Kõik kallineb, midagi pole parata. Kas jätad kuus paar õlut joomata või ei tarbi mobiilset netti - valik on Sinu.
Aga kui ei joo nagunii? _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Soodus sai läbi ja nüüd 15gb 12€... Vaatasin kodukalt neid tänapäeva pakette Mitte midagi pole võtta 15€ 15 giga ja siis juba 20+€ piiramatud...
Peab vist diilist ligi võtma, 12€ ja 100 giga Diili puhul õnneks mahu otsasaamisel jääb mingigi nett alles, olgugi, et teokiirusel kuid siiski Tele2 ongi kööga
Helista ja küsi neilt, kas saaks kampaaniahinda pikendada.
Pärast seda, kui ma ise sain 15€ ja piiramatu kampaania lihtsalt telefonitsi küsides pikendatud sama hinna eest, siis olen tuttavatele sama soovitanud. Ja toimib. Reageerivad positiivselt ja teevad aastaks soodushinna jälle _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Ma helistamisele aega ei raiskaks, las helistavad ise, tuleb parem pakkumine.
Jep, näide teise teenusepakkujaga - ei tööta see ise helistamine 100% alati (tuleb mingi naeruväärne pakkumine), pane number liikuma ja helistavad sulle ise ning teevad tihti veel parema pakkumise kui sul enne oli.
Ok, vb. Üks teine teenusepakkuja saatis pikalt samasuguses olukorras (kui soovisin pikendamist) ning tegi naeruväärse rohkem maksva pakkumise (täishinna asemel) ja 6 kuuks.
Panin numbri liikuma ja siis lõpuks tuli olnud soodustusest (mille pikendamist ju soovisingi) veel mõni euro odavam pakkumine. Aga saatsin siis juba pikalt. Aga ei pea.
Jep, näide teise teenusepakkujaga - ei tööta see ise helistamine 100% alati (tuleb mingi naeruväärne pakkumine), pane number liikuma ja helistavad sulle ise ning teevad tihti veel parema pakkumise kui sul enne oli.
Kui põhjas peab operaator olema, et ühe kasutaja ähvarduse peale number liikuma panna, paremat hinda pakub? Ma saaks veel aru, kui äriklient oma paarisaja numbriga lubaks mujale minna, kui sobivaid tingimusi ei saa. Ise arvan, et operaatorid peaks selliseid "kui ei saa head hinda, panen numbri liikuma" kliente tuimalt ignoreerima, pole see muru sugugi mujal rohelisem ning siis lõppeks selline tõmblemine ära.
Kui põhjas peab operaator olema, et ühe kasutaja ähvarduse peale number liikuma panna, paremat hinda pakub? Ma saaks veel aru, kui äriklient oma paarisaja numbriga lubaks mujale minna, kui sobivaid tingimusi ei saa. Ise arvan, et operaatorid peaks selliseid "kui ei saa head hinda, panen numbri liikuma" kliente tuimalt ignoreerima, pole see muru sugugi mujal rohelisem ning siis lõppeks selline tõmblemine ära.
ega see nii ongi, sa võid ju iganädal seda kino teha, ja kodulehel aga teenust tellida. helistavad võibolla, kuid sinnapaika see asi jääbki, sest sa ei saa omale sinu vajadusi rahuldavat teenust, või saad selle mitu korda kehvema ja kallima. no tõmmame siin öösel 20 kilobaiti firmware upgrade ja istume bugise ruuteri otsas. interneti jaoks on väga ammu mõeldud välja üks universaalne ja väga tore riistapuu, mille nimeks on switch, paraku seda saab kasutada tiheasustuses.
Mis upload kiirus oleks võimalik ideaaltingimustel välja võluda selle masti otsast?
Hetkel download 60-100 toas ruuterist ilma antennita, upload 10 kandis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ehk siis kodulehe info järgi 25mbps peaks saama antenniga kätte...
Spoiler
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tänud info eest _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Meil on Sinu ärile ainulaadne uus Piiramatu Kontor pakett, millega saad piiramatu mahu ja kiirusega neti ning viimase peal ruuteri kontorisse kõigest 23 € eest kuus (+ km)!
Piiramatu mahu ja kiirusega nett. Võimekas Huawei B628 ruuter + tasuta ruuterivahetus iga 36 kuu järel. Tasuta staatiline IP. Uue Huawei B628 ruuteriga naudid veelgi paremat ja stabiilsemat WiFit. Ikka selleks, et saaksid ajada äri mugavalt ja piiramatult. Muide, nii moodsat ruuterit meie konkurentide käest veel ei saagi."
Mul on hetkel renditud B818 kas seda on mõtet B628 vastu vahetada? Kas keegi omab B628 kogemust? St ma tean, et B818 on Cat19 ja B628 on Cat12 aga Tele2 -e mastist üle Cat6 ei tule niiehnkaa. WiFi -st, siseantennist on savi, ei ei kasuta neid, tähtis on vaid stabiilne ühendus ja hea kanalite agregeerimine. Agregeerimise osas näiteks B535 feilis täiega.
Seal võrdluses on vead sees, Cat11 on 600/50 ja Cat12 on 600/100 ning mõlemad on 2 x 2, mitte 4 x 4 MIMO.
Aga kuidas agregeerib, ehk mis on primaarne kanal? Näiteks kui B535 -l panin primaarseks kanaliks B1 -e ja kui siis B535 siis kukutas primaarse kanali B1 > B3, siis oligi puhas B3, agregeerimata, ehk tigu siirupis ja kanalit tagasi ei suutnud B535 ise kunagi vahetada.
B818 samas olukorras siiski agregeerib, kuigi kanali B1 primaarseks vahetamine võtab aega, seega reeglina teen seda manuaalselt HuaCtrl abil.
Edit: B628 suudab vaid kahte, aga B818 rohkemat kanalit agregeerida, ehk B818 on igatepidi etem.
Kuna lähikümnendil peale telia hüperkiire 20/5 siin mingeid arenguid toimumas ei paista, sai ise ka t2 poolt b818 ja nett võetud.
Mitte tippajal jääb max ka sinna 300/60 kanti ja õhtuti alla 150 väga mitte. _________________ ツ
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.