Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 10.07.2004 23:31:13 vasta tsitaadiga

nii et ma siis v2ljakukohtunik jah? võtan punased ja kollased kaardid kaasa?

pumpo(16)

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 10.07.2004 23:37:25 vasta tsitaadiga

No sa meil raha ka nõuad? icon_razz.gif Kaardid võiksid jah kaasas olla ikka. Ma hoiatan et need abikohtunikud suht tasemel pole. Mõlemad mängivad jalkat aga ega nad suuret liikuda ei viitsi (vähemalt on nad tasuta ja normid vennad) icon_lol.gif

Paar õllet teeme välja sulle, pumpo beer_yum.gif
Sobib? icon_lol.gif

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 23:39:54 vasta tsitaadiga

Veel selline küs, et kas harrastate söödumängu või soolo etteasteid - et kas kombineerimist või laus pommitamist?

Et kas tuleb meeskonna mäng või isetsemine?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 10.07.2004 23:44:00 vasta tsitaadiga

Kindlasti meeskonna mäng, aga eks seal ole omajagu isetsemist ka. Kuid loomulikult mängime terve meeskonnaga
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 10.07.2004 23:51:03 vasta tsitaadiga

kui ma kohtunik siis ma teen reeglid icon_biggrin.gif
ja ole mureta raha ma ei taha, ma tahan näha ilusat mängu HV-laste poolt... ja olge mureta ma olen erapooletu mängu ajal nii et ärge lootkegi et ma teie heax vilistan.. kle keegi võiks vile kaasa võtta... :S

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 10.07.2004 23:59:11 vasta tsitaadiga

tglt ma varem ainult paar korda v2ljakukohtunik olnud aga noh jalkast tean ikka normaalselt ja joosta viitsin.. aga suluseisu las vilistavad äärekohtunikud icon_smile.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 00:09:25 vasta tsitaadiga

pumpo kirjutas:
tglt ma varem ainult paar korda v2ljakukohtunik olnud aga noh jalkast tean ikka normaalselt ja joosta viitsin.. aga suluseisu las vilistavad äärekohtunikud icon_smile.gif

äärekohtunikul ei ole vile ... muide icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 11.07.2004 00:10:53 vasta tsitaadiga

või noh määravad suluseisu.. enda lipuga icon_razz.gif kui neil on lippu
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 11.07.2004 00:22:06 vasta tsitaadiga

Ka Nu oli küllaltki lootust andev kohtuniku ameti suhtes.
Räägime - vaatame

Rääkisin just ühe eidega icon_smile.gif Kui väga vaja saaksin esmaspäev peale tartut linna tulla ja siis kuni kolmapäevani seal olla. Saaks trenni teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 11.07.2004 00:26:25 vasta tsitaadiga

jah... trenni... mmm.. :] et naq jah .. igastahes kui mingi koht vabaks jääks mängus siis ma tuleks ise sisse...
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 11.07.2004 10:17:46 vasta tsitaadiga

Ja äärekohtunikele teeme lipud täna õhtul icon_wink.gif Mis muud ikka täis peaga teha icon_lol.gif
Ja see ongi hea et kohtunik erapooletu, et meie kasuks ei vilista. Mäng peabki tulema võrdne ja huvitav icon_smile.gif
Ma teeks isiklikult siis kohtunikule paar õllet välja beer_yum.gif

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 11.07.2004 10:26:23 vasta tsitaadiga

Me vajame väravavahti thumbs_up.gif

Täna õhtu oleks teist trenni tegijat ?

Ja siis veel homme kunagi.. ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 11.07.2004 11:06:10 vasta tsitaadiga

hv surub toru vastu muru 8)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 11.07.2004 11:14:25 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Me vajame väravavahti thumbs_up.gif

Täna õhtu oleks teist trenni tegijat ?

Ja siis veel homme kunagi.. ?


Ma arvan et ma õhtul astuks läbi küll aga kaua ma ei saa täna olla sest väiksed hilisõhtused plaanid tehtud.
Mingi 5-6 ajal küll saaks ilusti tulla. Ja homme ka ma arvan. Ülehomme ma ainult puhkan, siis ei viitsi essugi teha.

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 11.07.2004 15:45:35 vasta tsitaadiga

hei..oota kas ma sain aru et täna mingi trenn kuskil??????...kui siis ma tuleks vast ka(Y)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 11.07.2004 17:08:21 vasta tsitaadiga

Ei ole täna midagi vist 8) Format pidi täna tulema aga vist ei tule.
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 11.07.2004 20:30:12 vasta tsitaadiga

pumpo , aga kuidas sulle väravas meeldiks mängida? Oskad? icon_smile.gif
NB! Vahur1 loobus kuna ta on mängu ajal tööl...

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 11.07.2004 22:46:48 vasta tsitaadiga

Olen Tartus !

Teeme homme 13.00 trenni, aga kas Põllul või kus ?

Homme siis kindlalt trenn !
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 11.07.2004 22:50:59 vasta tsitaadiga

Põllus ikka, mina olen kohal! 8)
kes siis väravas on??? Ega meil polegi mingit proffi vaja. Peaasi, et kerged pallidki ära võtaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 11.07.2004 23:27:53 vasta tsitaadiga

tulex aga tööpäev..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 11.07.2004 23:34:51 vasta tsitaadiga

3.Väljakukohtunik: pumpo <-- ei taha midagi pahasti öelda aga ma arvan et ta ei ole päris see keda sellekohapeale vaja
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 12.07.2004 00:38:22 vasta tsitaadiga

ok ma oleks kaitseliinis kui sobib?
ükskõik kas äärekaitse või keskel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 12.07.2004 00:40:19 vasta tsitaadiga

väga hea...meil ongi kaitsesse mehi vaja. tule homme trenni ka siis kl 13.00 Põllusse!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 12.07.2004 00:43:40 vasta tsitaadiga

oi kurask...ma ju tööl icon_cry.gif
kas meil nädalavahetusel trenni pole?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 12.07.2004 00:46:06 vasta tsitaadiga

aga sa üldse kolmapäeval mängule saad tulla, kui mäng näiteks kl 15.00 on?
muidu nädalavahetusel võib ju trenni ka orgunnida....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 12.07.2004 00:53:09 vasta tsitaadiga

kolmapäev pole just parim päev küll...ma pean seda veel seedima
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.07.2004 08:13:04 vasta tsitaadiga

Hommik. Hakkan ise kell 11.15 linna tulema.
Olen praegu kilt linnast väljast ( nimi ei tule meelde ).
Kui linna jõuan bussiga,pidi mul veel kolm kilti tulla olema.
Vaatap siis mida annab teha. Üks mure on - mul pole erilisi mängu riideid nagu kaasas icon_neutral.gif Aga noh, täna modellindust ei tee.

EDIT : Meil on siis kaht mängijat veel vähemalt vaja ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 12.07.2004 09:01:19 vasta tsitaadiga

hommik jah!
kui erkki kolmapäeval mängib siis on vaja ainult väravavahti ja paari varumeest. täna teeme siis kl 13.00 trenni?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaarelcool
Kreisi kasutaja
kaarelcool

liitunud: 17.11.2001




sõnum 12.07.2004 10:21:23 vasta tsitaadiga

Varumehed ei peaks ametit pelgama,sest vaevalt kõik jõuavad 2X45 minutit ringi joosta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 12.07.2004 11:08:58 ... vasta tsitaadiga

nuh jah see kohtunikux olemine mulle eriti ei meeldi kah siis... icon_razz.gif
ma ei oska öelda kui hea ma väravas olen. kui head kindad siis olen üpris hea aga nende suurte väravatega ma ple eriti harjunud... icon_smile.gif kui platsi peal koht vabaks jääks siis võiks mind sisse panna vms... krt... icon_smile.gif

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.07.2004 16:17:29 vasta tsitaadiga

Tagasi kodus...
Enne mängu tegi A - Klubi väga soojendavat soojendust icon_lol.gif Sellepärast tal kindlalt head löögid olidki thumbs_up.gif

5 tüüpi kogunes kohale : mina, A-Klubi,snaiper,pumps ja viimast ei tea..

Nii täitsa hea oli asi. V.A minu lõpu löögid thumbs_down.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 18:01:09 vasta tsitaadiga

Format mis soojendus icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Sina ei näinud midagi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Hmm enne mängu ka siis tund aega koguneme väljakule PÕLLU staadionile
8) Kohtuniku lubas meile pumpo muretseda samas oleks vaja ka 1 lipumeest veel juurde thumbs_up.gif Ja muide mul ka vorm hakkab tagasi tulema, täna juba sai korralikke lööke teha.
Format icon_lol.gif Kolmapäev mul sama soojendus vb 8)

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 18:02:25 vasta tsitaadiga

Oot jah kes see viies mees oli muidu? ma HV kasutajat tahaks teada siis saaks listi lisada kui ta seal pole juba. Ta kaitsemängija muide
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.07.2004 18:06:17 vasta tsitaadiga

A-Klubi kirjutas:

Format icon_lol.gif Kolmapäev mul sama soojendus vb 8)


thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ma hetkel üritan siis kah natuke icon_wink.gif Loota võib.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 18:11:03 vasta tsitaadiga

Muide ma sain cocacola palli, väljakult panin pänna, sellega hea mängida icon_lol.gif icon_lol.gif hea kerge ja pallikiirus on tohutu kui pommi lüüa
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 18:17:33 vasta tsitaadiga

Jõuan tööasjus ka kolmapäeval tartu aga ei oska öelda kas mängule jõuan.

Muidu mängin kaitse positsioonil ja olen vastase karistusalas nurgalöökide ajal tegija:)
Vanust jällegi 1 aasta rohkem kui lubatud... 21 kukkus just.

Pikkus: 198 Kaal: 95

Kiirust on piisavalt:)

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 12.07.2004 18:21:54 vasta tsitaadiga

poh see vanus...oled mängus ikka ma arvan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 18:25:58 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
Jõuan tööasjus ka kolmapäeval tartu aga ei oska öelda kas mängule jõuan.

Muidu mängin kaitse positsioonil ja olen vastase karistusalas nurgalöökide ajal tegija:)
Vanust jällegi 1 aasta rohkem kui lubatud... 21 kukkus just.

Pikkus: 198 Kaal: 95

Kiirust on piisavalt:)


Ei kui mängule jõuad siis küik norm. Poh see vanus. Tule mingi 2-3 väljakule ja siis vaatab mis saab icon_biggrin.gif

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 18:27:20 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles, et koosolek tartu osakonnaga algab 10:00 ja kaua ta kestab ei tea mitte keegi
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 18:28:49 vasta tsitaadiga

No kui saad lahti selleks kellaajaks siis tule icon_smile.gif lihtne
Ja mehed, käib siis ka kapteni valimine. Igaüks saab oma sõna öelda ja iga põhimängija sõna loeb. Enne mängu treeningu ajal on veel võimalus kõigil mängijatele pilgud peale visata ja oma otsus teha. Kes juba näinud on kuidas keegi mängib siis võib ka kohe ära öelda oma otsuse.
Põhimängijad on siis kindlasti d3ux, priitb, snaiper, a-klubi, zorro, raxz, no9, format, ajuNolk

_________________
Kurat jälle eksisin


viimati muutis A-Klubi 12.07.2004 19:13:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 12.07.2004 18:59:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"juve vend"

Mina siis vist... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.07.2004 19:05:00 vasta tsitaadiga

Mina olengi see kuulus katsemängija, kes teeb terve töö teie eest ära.
Nii et ma ei ole mitte keegi, vaid väga otsustav mängija.
Ja ma hääletan enda poolt kapteniks saamisel!!!! icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.07.2004 19:05:07 vasta tsitaadiga

A kuna siis terve meeskond välja kujuneb ja kes selle paika paneb?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.07.2004 19:07:29 vasta tsitaadiga

Kapten valib algkoosseisu

Hetkel stardivad kindlalt : Mina icon_evil.gif , priitb,A-Klubi,snaiper,no9 ja raxz
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.07.2004 19:12:28 vasta tsitaadiga

mina ääletan siis a-klubi poolt
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 12.07.2004 19:13:16 vasta tsitaadiga

Ehk teeks homme ka päeva peale mingi trenni vms?
Ja kuidas vormiga on? Mul pole küll midagi musta selga panna icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 19:14:28 vasta tsitaadiga

Homme (13 juuli) kell 18:00 on väike trenn. no9 no midagi tumedat ikka leiad. Ei peagi must olema. Ise ka musta ei pane päris sest päikse käes mustaga ei ole hea joosta.
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 12.07.2004 19:16:11 vasta tsitaadiga

A-Klubi kirjutas:
Homme (13 juuli) kell 18:00 on väike trenn. no9 no midagi tumedat ikka leiad. Ei peagi must olema. Ise ka musta ei pane päris sest päikse käes mustaga ei ole hea joosta.

Kahjuks ei saa nii hilja tulla icon_mad.gif
A jah, tumedat võib isegi leida icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l@ta
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 12.07.2004 19:16:13 vasta tsitaadiga

Homme tulen ka siis Tartu üks päev ennem mängu, kas kellelgi on isu minuga mängida N: A-Klubi - näeks ka kuidas ma mängin 8) Et teeks õhu poole väikese trenni ? Keegi viitsiks võtaks mind kampa ja läheks linnast sinna põllukale nagu ei oska suht minna icon_redface.gif

Äkki oleks veel tulijaid ? beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
vajuta!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.07.2004 19:19:11 vasta tsitaadiga

No ma enne ütlesin nats valesti. Enne valime siis jah kapteni ja kapten valib algkoosseisu. Nii ei saa et kapteni valivad põhimängijad ja põhimängijad valib kapten icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Arvestaks siis neid hääli mille saame homme õhtuks. Siis saaks kapten ka veel õhtu ja hommiku nats mõelda et kes mängivad kus jne. Kuigi see enamjaolt paika pandud juba.
NB! Zorro (ei tea mis ta nimi HV-s on) hääletas minu poolt juba täna õhtul aga kuna tal endal kodus nett puudub siis ta palus minul selle teate edastada. Enda poolt hääletada ei saa. Mina hääletan snaiperi poolt...

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.