|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
10.07.2004 23:31:13
|
|
|
nii et ma siis v2ljakukohtunik jah? võtan punased ja kollased kaardid kaasa?
pumpo(16)
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
10.07.2004 23:37:25
|
|
|
No sa meil raha ka nõuad? Kaardid võiksid jah kaasas olla ikka. Ma hoiatan et need abikohtunikud suht tasemel pole. Mõlemad mängivad jalkat aga ega nad suuret liikuda ei viitsi (vähemalt on nad tasuta ja normid vennad)
Paar õllet teeme välja sulle, pumpo
Sobib?
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.07.2004 23:39:54
|
|
|
Veel selline küs, et kas harrastate söödumängu või soolo etteasteid - et kas kombineerimist või laus pommitamist?
Et kas tuleb meeskonna mäng või isetsemine?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
10.07.2004 23:44:00
|
|
|
Kindlasti meeskonna mäng, aga eks seal ole omajagu isetsemist ka. Kuid loomulikult mängime terve meeskonnaga
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
10.07.2004 23:51:03
|
|
|
kui ma kohtunik siis ma teen reeglid
ja ole mureta raha ma ei taha, ma tahan näha ilusat mängu HV-laste poolt... ja olge mureta ma olen erapooletu mängu ajal nii et ärge lootkegi et ma teie heax vilistan.. kle keegi võiks vile kaasa võtta... :S
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
10.07.2004 23:59:11
|
|
|
tglt ma varem ainult paar korda v2ljakukohtunik olnud aga noh jalkast tean ikka normaalselt ja joosta viitsin.. aga suluseisu las vilistavad äärekohtunikud
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
11.07.2004 00:09:25
|
|
|
| pumpo kirjutas: |
tglt ma varem ainult paar korda v2ljakukohtunik olnud aga noh jalkast tean ikka normaalselt ja joosta viitsin.. aga suluseisu las vilistavad äärekohtunikud  |
äärekohtunikul ei ole vile ... muide
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
11.07.2004 00:10:53
|
|
|
või noh määravad suluseisu.. enda lipuga kui neil on lippu
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
11.07.2004 00:22:06
|
|
|
Ka Nu oli küllaltki lootust andev kohtuniku ameti suhtes.
Räägime - vaatame
Rääkisin just ühe eidega Kui väga vaja saaksin esmaspäev peale tartut linna tulla ja siis kuni kolmapäevani seal olla. Saaks trenni teha
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
11.07.2004 00:26:25
|
|
|
jah... trenni... mmm.. :] et naq jah .. igastahes kui mingi koht vabaks jääks mängus siis ma tuleks ise sisse...
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
11.07.2004 10:17:46
|
|
|
Ja äärekohtunikele teeme lipud täna õhtul Mis muud ikka täis peaga teha
Ja see ongi hea et kohtunik erapooletu, et meie kasuks ei vilista. Mäng peabki tulema võrdne ja huvitav
Ma teeks isiklikult siis kohtunikule paar õllet välja
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
11.07.2004 10:26:23
|
|
|
Me vajame väravavahti
Täna õhtu oleks teist trenni tegijat ?
Ja siis veel homme kunagi.. ?
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
11.07.2004 11:06:10
|
|
|
| hv surub toru vastu muru 8)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
11.07.2004 11:14:25
|
|
|
| Format kirjutas: |
Me vajame väravavahti
Täna õhtu oleks teist trenni tegijat ?
Ja siis veel homme kunagi.. ? |
Ma arvan et ma õhtul astuks läbi küll aga kaua ma ei saa täna olla sest väiksed hilisõhtused plaanid tehtud.
Mingi 5-6 ajal küll saaks ilusti tulla. Ja homme ka ma arvan. Ülehomme ma ainult puhkan, siis ei viitsi essugi teha.
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitb
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2003
|
11.07.2004 15:45:35
|
|
|
| hei..oota kas ma sain aru et täna mingi trenn kuskil??????...kui siis ma tuleks vast ka(Y)
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
11.07.2004 17:08:21
|
|
|
Ei ole täna midagi vist 8) Format pidi täna tulema aga vist ei tule.
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
11.07.2004 20:30:12
|
|
|
pumpo , aga kuidas sulle väravas meeldiks mängida? Oskad?
NB! Vahur1 loobus kuna ta on mängu ajal tööl...
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
11.07.2004 22:46:48
|
|
|
Olen Tartus !
Teeme homme 13.00 trenni, aga kas Põllul või kus ?
Homme siis kindlalt trenn !
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snaiper
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
11.07.2004 22:50:59
|
|
|
Põllus ikka, mina olen kohal! 8)
kes siis väravas on??? Ega meil polegi mingit proffi vaja. Peaasi, et kerged pallidki ära võtaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
11.07.2004 23:27:53
|
|
|
| tulex aga tööpäev..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
11.07.2004 23:34:51
|
|
|
| 3.Väljakukohtunik: pumpo <-- ei taha midagi pahasti öelda aga ma arvan et ta ei ole päris see keda sellekohapeale vaja
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
12.07.2004 00:38:22
|
|
|
ok ma oleks kaitseliinis kui sobib?
ükskõik kas äärekaitse või keskel
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snaiper
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
12.07.2004 00:40:19
|
|
|
| väga hea...meil ongi kaitsesse mehi vaja. tule homme trenni ka siis kl 13.00 Põllusse!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
12.07.2004 00:43:40
|
|
|
oi kurask...ma ju tööl
kas meil nädalavahetusel trenni pole?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snaiper
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
12.07.2004 00:46:06
|
|
|
aga sa üldse kolmapäeval mängule saad tulla, kui mäng näiteks kl 15.00 on?
muidu nädalavahetusel võib ju trenni ka orgunnida....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
12.07.2004 00:53:09
|
|
|
| kolmapäev pole just parim päev küll...ma pean seda veel seedima
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
12.07.2004 08:13:04
|
|
|
Hommik. Hakkan ise kell 11.15 linna tulema.
Olen praegu kilt linnast väljast ( nimi ei tule meelde ).
Kui linna jõuan bussiga,pidi mul veel kolm kilti tulla olema.
Vaatap siis mida annab teha. Üks mure on - mul pole erilisi mängu riideid nagu kaasas Aga noh, täna modellindust ei tee.
EDIT : Meil on siis kaht mängijat veel vähemalt vaja ?
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snaiper
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
12.07.2004 09:01:19
|
|
|
hommik jah!
kui erkki kolmapäeval mängib siis on vaja ainult väravavahti ja paari varumeest. täna teeme siis kl 13.00 trenni?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaarelcool
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.11.2001
|
12.07.2004 10:21:23
|
|
|
| Varumehed ei peaks ametit pelgama,sest vaevalt kõik jõuavad 2X45 minutit ringi joosta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pumpo
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004
|
12.07.2004 11:08:58
... |
|
|
nuh jah see kohtunikux olemine mulle eriti ei meeldi kah siis...
ma ei oska öelda kui hea ma väravas olen. kui head kindad siis olen üpris hea aga nende suurte väravatega ma ple eriti harjunud... kui platsi peal koht vabaks jääks siis võiks mind sisse panna vms... krt...
_________________ "Jalgpall on parem kui seks"
On w? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
12.07.2004 16:17:29
|
|
|
Tagasi kodus...
Enne mängu tegi A - Klubi väga soojendavat soojendust Sellepärast tal kindlalt head löögid olidki
5 tüüpi kogunes kohale : mina, A-Klubi,snaiper,pumps ja viimast ei tea..
Nii täitsa hea oli asi. V.A minu lõpu löögid
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 18:01:09
|
|
|
Format mis soojendus Sina ei näinud midagi
Hmm enne mängu ka siis tund aega koguneme väljakule PÕLLU staadionile
8) Kohtuniku lubas meile pumpo muretseda samas oleks vaja ka 1 lipumeest veel juurde Ja muide mul ka vorm hakkab tagasi tulema, täna juba sai korralikke lööke teha.
Format Kolmapäev mul sama soojendus vb 8)
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 18:02:25
|
|
|
Oot jah kes see viies mees oli muidu? ma HV kasutajat tahaks teada siis saaks listi lisada kui ta seal pole juba. Ta kaitsemängija muide
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
12.07.2004 18:06:17
|
|
|
| A-Klubi kirjutas: |
Format Kolmapäev mul sama soojendus vb 8) |
Ma hetkel üritan siis kah natuke Loota võib.
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 18:11:03
|
|
|
Muide ma sain cocacola palli, väljakult panin pänna, sellega hea mängida hea kerge ja pallikiirus on tohutu kui pommi lüüa
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
12.07.2004 18:17:33
|
|
|
Jõuan tööasjus ka kolmapäeval tartu aga ei oska öelda kas mängule jõuan.
Muidu mängin kaitse positsioonil ja olen vastase karistusalas nurgalöökide ajal tegija:)
Vanust jällegi 1 aasta rohkem kui lubatud... 21 kukkus just.
Pikkus: 198 Kaal: 95
Kiirust on piisavalt:)
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snaiper
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
12.07.2004 18:21:54
|
|
|
poh see vanus...oled mängus ikka ma arvan!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 18:25:58
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
Jõuan tööasjus ka kolmapäeval tartu aga ei oska öelda kas mängule jõuan.
Muidu mängin kaitse positsioonil ja olen vastase karistusalas nurgalöökide ajal tegija:)
Vanust jällegi 1 aasta rohkem kui lubatud... 21 kukkus just.
Pikkus: 198 Kaal: 95
Kiirust on piisavalt:) |
Ei kui mängule jõuad siis küik norm. Poh see vanus. Tule mingi 2-3 väljakule ja siis vaatab mis saab
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
12.07.2004 18:27:20
|
|
|
Asi ongi selles, et koosolek tartu osakonnaga algab 10:00 ja kaua ta kestab ei tea mitte keegi
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 18:28:49
|
|
|
No kui saad lahti selleks kellaajaks siis tule lihtne
Ja mehed, käib siis ka kapteni valimine. Igaüks saab oma sõna öelda ja iga põhimängija sõna loeb. Enne mängu treeningu ajal on veel võimalus kõigil mängijatele pilgud peale visata ja oma otsus teha. Kes juba näinud on kuidas keegi mängib siis võib ka kohe ära öelda oma otsuse.
Põhimängijad on siis kindlasti d3ux, priitb, snaiper, a-klubi, zorro, raxz, no9, format, ajuNolk
_________________ Kurat jälle eksisin
viimati muutis A-Klubi 12.07.2004 19:13:13, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no9
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
12.07.2004 18:59:54
|
|
|
Mina siis vist...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
12.07.2004 19:05:00
|
|
|
Mina olengi see kuulus katsemängija, kes teeb terve töö teie eest ära.
Nii et ma ei ole mitte keegi, vaid väga otsustav mängija.
Ja ma hääletan enda poolt kapteniks saamisel!!!!
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
12.07.2004 19:05:07
|
|
|
| A kuna siis terve meeskond välja kujuneb ja kes selle paika paneb?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
12.07.2004 19:07:29
|
|
|
Kapten valib algkoosseisu
Hetkel stardivad kindlalt : Mina , priitb,A-Klubi,snaiper,no9 ja raxz
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
12.07.2004 19:12:28
|
|
|
| mina ääletan siis a-klubi poolt
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no9
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
12.07.2004 19:13:16
|
|
|
Ehk teeks homme ka päeva peale mingi trenni vms?
Ja kuidas vormiga on? Mul pole küll midagi musta selga panna
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 19:14:28
|
|
|
Homme (13 juuli) kell 18:00 on väike trenn. no9 no midagi tumedat ikka leiad. Ei peagi must olema. Ise ka musta ei pane päris sest päikse käes mustaga ei ole hea joosta.
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no9
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
12.07.2004 19:16:11
|
|
|
| A-Klubi kirjutas: |
| Homme (13 juuli) kell 18:00 on väike trenn. no9 no midagi tumedat ikka leiad. Ei peagi must olema. Ise ka musta ei pane päris sest päikse käes mustaga ei ole hea joosta. |
Kahjuks ei saa nii hilja tulla
A jah, tumedat võib isegi leida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l@ta
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
12.07.2004 19:16:13
|
|
|
Homme tulen ka siis Tartu üks päev ennem mängu, kas kellelgi on isu minuga mängida N: A-Klubi - näeks ka kuidas ma mängin 8) Et teeks õhu poole väikese trenni ? Keegi viitsiks võtaks mind kampa ja läheks linnast sinna põllukale nagu ei oska suht minna
Äkki oleks veel tulijaid ?
_________________ vajuta! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Klubi
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004
|
12.07.2004 19:19:11
|
|
|
No ma enne ütlesin nats valesti. Enne valime siis jah kapteni ja kapten valib algkoosseisu. Nii ei saa et kapteni valivad põhimängijad ja põhimängijad valib kapten Arvestaks siis neid hääli mille saame homme õhtuks. Siis saaks kapten ka veel õhtu ja hommiku nats mõelda et kes mängivad kus jne. Kuigi see enamjaolt paika pandud juba.
NB! Zorro (ei tea mis ta nimi HV-s on) hääletas minu poolt juba täna õhtul aga kuna tal endal kodus nett puudub siis ta palus minul selle teate edastada. Enda poolt hääletada ei saa. Mina hääletan snaiperi poolt...
_________________ Kurat jälle eksisin |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|