Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalmer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2008




sõnum 29.03.2021 15:31:50 vasta tsitaadiga

4.50€ pole see täna vist kellelgi, selline hind oli aasteid tagasi kui Mint lisateenus turule tuli icon_lol.gif
Kahjuks vanu juba aegunud pakette ei muuda keegi "leti all" soodsamaks, soovitavad sul ära muuta uuemaks ja siis seda uut pakuvad soodsamalt kui letihind.

Aga tundub et peab selle hinnatõusu jälle alla neelama, kui tahan soodsat piiramatut netti säilitada (see on ka põhjus miks siiani olen igivanas paketis), sest kaks kõnenumbrit ja üks minimaalne piiratud 6 GB nutikas oleks letihinnaga juba 5+5+10 =20€ vs 23.50€
Isegi kui saaks piiramatu 39eurose leti alt 50% odavamalt, siis oleks koguhind ikka kallim kui tänase hinnatõusu järgselt.

_________________
Powered by XPS icon_cool.gif (like Sheldon icon_biggrin.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 15:39:33 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Noh, kui piiramatu maksab 36.- ja osadel see siiani 4,50.-, siis miks peavad kalli paketi omanikud subsideerima odavamaid pakette? Lisaks see 39.- sisaldab ka poole võrra õhku, ehk Elisa -ga kaubeldes saab piiramatu kätte poole soodsamalt.


Mul oli ka mõnda aega see odav piiramatu ehk vanast ajast mint light vms. Aga piiramatu oli seal ainult maht, kiirus oli vist 3,5 alla ja 1 üles ehk pole kiiruse osas ikka võrreldav selle päris piiramatuga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2008




sõnum 29.03.2021 16:21:52 vasta tsitaadiga

Ei tea kunagi alguses vist olid sellised kiirused, hetkel mul Huawei P30 Speedtest näitab 10,7 alla ja 5,99 üles, otseselt ei kurda aga jah võrreldav pole 39euri maksva paketi kiirusega (samas ei usu et seda 8.50 või 11.50ga isegi letialt saaks).
Samas kellel Elisa tänased piiramatud paketid, võiks jagada infot - palju teil kiirus?

_________________
Powered by XPS icon_cool.gif (like Sheldon icon_biggrin.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 16:45:12 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Selle asemel, et kurta võiks nagu Elisasse helistada ja paluda teha uus pakkumine nö letialune diil.

Mis haige NSVL aegne jutt.
Ei ole mingeid letialuseid pakkumisi.
4a tagasi küsisin ja ei midagi.
Sõber üritas Telias kaubelda, aga otsustas valida Tele2.

Hetkel vana piiramatu ongi 10/5 kiiruse peale kinni keeratud.
Täiesti loogiline, aga maksta asja eest 11,49?!
Seda enam, et kuu tarbimine jääb 10-15GB vahele.
Lepingusse lisatakse EL 5GB 2,99€ eest.
Samas Elisa teab, et seda ei kasutata.
Korralik katuseraha nõue.
Kui Elisal on soov inimest sundida uut kaasaegsemat paketi valima, siis tasuks miski viisakas "letialune" pakkumine teha.
Olen Radiolinja aegne klient.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 16:47:10 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Selle asemel, et kurta võiks nagu Elisasse helistada ja paluda teha uus pakkumine nö letialune diil.

Mis haige NSVL aegne jutt.
Ei ole mingeid letialuseid pakkumisi.
4a tagasi küsisin ja ei midagi.
Sõber üritas Telias kaubelda, aga otsustas valida Tele2.

Hetkel vana piiramatu ongi 10/5 kiiruse peale kinni keeratud.
Täiesti loogiline, aga maksta asja eest 11,49?!
Seda enam, et kuu tarbimine jääb 10-15GB vahele.
Lepingusse lisatakse EL 5GB 2,99€ eest.
Samas Elisa teab, et seda ei kasutata.
Korralik katuseraha nõue.
Kui Elisal on soov inimest sundida uut kaasaegsemat paketi valima, siis tasuks miski viisakas "letialune" pakkumine teha.
Olen Radiolinja aegne klient.


Kui nii arvad. Mina iga 1-2.a tagant sebin uued paketid perele, endale kui ka firmale. Letialuste soodustuse aeg tavaliselt 1-2.a.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 16:49:38 vasta tsitaadiga

mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 17:27:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r
Võib olla tõesti saab kui lehvitad firmaga.
Endal OÜ nr. perepaketis.
Vaatasin, et Tele2 miski perepakett.
Iga 2a tagant tõmmelda ei viitsiks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 20:28:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur


Noh mul on piiramata/piiramatu/tähtajatu/soodsam aga ainus probleem on, et hoolimata kahest nähtavast mastiist, kiirust pole ollagi, mistõttu Tele2 klient hoopis. Vahest aktiveerin Elisa kaardi, testin, tõden, et sama seis ja panen jälle kaardi kinni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 12:22:59 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Hiid kirjutas:
mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur


Noh mul on piiramata/piiramatu/tähtajatu/soodsam aga ainus probleem on, et hoolimata kahest nähtavast mastiist, kiirust pole ollagi, mistõttu Tele2 klient hoopis. Vahest aktiveerin Elisa kaardi, testin, tõden, et sama seis ja panen jälle kaardi kinni.


See ei ole üldse haruldane Elisa puhul. Öösel võid seda kiirust ka saada iseenesest, päeval on seis suhteliselt kesine.
Üle müümine tundub hetkel krooniline olevat, Huawei seadmete ostude üle diskuteerima hetkel ei hakkaks parem.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 21:53:43 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Olen Radiolinja aegne klient.

Viimane aeg tuld tõmmata siis, mitte endale vastu rinda taguda, kui lojaalne lüpsilehm sa äriettevõttele olnud oled. See ei maksa sentigi.

Edit: typod


viimati muutis rex 01.04.2021 15:36:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 22:09:13 vasta tsitaadiga

Ma läksin 1998 aastal emt uksest sisse, et. Delta leping saada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 23:10:51 vasta tsitaadiga

laurx, võrgust välja 7.50EEK?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 06:34:24 vasta tsitaadiga

Oli jah. See oli tooaeg odav. Tänaseks pakette vahetatud aga telias siiani. Kõige vähem levihädasid ääremaadel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 07:14:04 vasta tsitaadiga

mul on Tartu piirist 1km objekt, kus Elisa mobiilne nett kukub täiesti maha, kõnelevi punne näitab 0-1
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 07:57:13 vasta tsitaadiga

Hiid, ignasel pole ühegi opeka levi selline, et vetsus saaks vähemalt rääkida telefoniga. kaks masti on küla ääres aga suunatud teisele poole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:38:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ykshuntka kirjutas:
Olen Radiolinja aegne klient.

Viimane aeg tuld tõmmata siis, mitte endale vastu rinda taguda, kui lojaalne lüpsilehm ja äriettevõttele olnud oled. See ei maksa sentigi.


Noh, olen isegi Radiolinja klient ajast, mil liitujaid oli kokku alla saja, (EMT -i seisu ei mäleta, kuid NMT > GSM üle elatud) aga praktikas vahet pole mis operaatori klient oled, värske liituja saab alati parema diili kui vana kasutaja, ehk vana kasutaja peab alati rohkem võimlema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 19:54:31 vasta tsitaadiga

Kehras kukkus tormiga mingi mast ära vist icon_biggrin.gif 2265ms ping, DL1.01Mbps, upload 0
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:39:46 vasta tsitaadiga

see on ilma masti kukkumattagi Elisa puhul ok icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:41:21 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kehras kukkus tormiga mingi mast ära vist :D 2265ms ping, DL1.01Mbps, upload 0


Aga miks Sa seda Elisa -lt otse ei küsi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 15:32:17 vasta tsitaadiga

Jüri ei saa aru miks tal arvel mingi lisateenus on.... icon_biggrin.gif
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93162275/nordinud-klient-kuidas-kusib-elisa-minult-raha-teenuse-eest-mida-ma-ei-ole-tellinud
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 22:20:22 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jüri ei saa aru miks tal arvel mingi lisateenus on.... icon_biggrin.gif
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93162275/nordinud-klient-kuidas-kusib-elisa-minult-raha-teenuse-eest-mida-ma-ei-ole-tellinud


Mul oli sama seis eelmine kuu, ühe numbri arvel mis on poisi käes, lisaread Epic gamesilt, pole midagi teha, tuleb ära maksta. Panin kinni kohe need teenused aga jälle 1.- eur kuus juurde.
Uurisin ka Epicust, et mis teenused ja mismoodi tellitud aga nemad ei tea ja Elisa ka ei tea, nemad ainult vahendavad . Pole Epicust arvet ega midagi aga maksma pead ikka.
Tõenäoliselt kuidagi sms tellitud kuigi poiss ütleb, et tema ei tea midagi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2021 12:07:10 vasta tsitaadiga

Tatikatele zennid, läheb midagi nihu, uus number.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:25:25 vasta tsitaadiga

Mis antenn hea variant oleks termose asemel? LHGG LTE6?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:33:33 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Mis antenn hea variant oleks termose asemel? LHGG LTE6?


Nelli - https://rantelon.ee/toode/nelli-0727/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:37:52 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Leinö kirjutas:
Mis antenn hea variant oleks termose asemel? LHGG LTE6?


Nelli - https://rantelon.ee/toode/nelli-0727/


Sel see antennijuhtme probleem, lühikeseks jääb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:38:39 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:


Sel see antennijuhtme probleem, lühikeseks jääb.


Palju siis vaja on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:40:32 vasta tsitaadiga

Tulevikku vaadates ~ 20-30m
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 14:42:19 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Tulevikku vaadates ~ 20-30m


Siis kas seade lähemale või termos või selle analoog.

Kui termos huvi pakub, siis mul üks tutikas saadaval - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10769552#10769552
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 15:15:27 vasta tsitaadiga

Eiei, mul on hetkel termos, ma tahan miskit paremat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 15:21:12 vasta tsitaadiga

Pikk antennijuhe on igal juhul probleem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 06:38:43 vasta tsitaadiga

Termose antennijuhtmeks on cat ju.. seinal olev seade on poe..
Need zyxelid mida ttja ga jagati, olid ka ägedad - suunasid otse masti peale , jäi termose pendeldamine ära.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 08:30:29 vasta tsitaadiga

Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:04:24 vasta tsitaadiga

Sellist seadet ei ole olemas. Ligilähedale saad vb kui paned Huawei B818 ilmastikukindlasse karpi ja vead sellele cat5 ja miski voolukaabli ka kohale (või poe splitter karpi, "poe splitter 12v gigabit" aliexpress ).
Kõik mis PoE toitega on, nende modem on lahja võrreldes termosega või B818
mikrotik cat6 https://mikrotik.com/product/wap_ac_lte6_kit
unifi cat4 https://eu.store.ui.com/products/unifi-lte-pro

EDIT: Zyxel teeb tõesti head kraami
5G outdoor poe ruuter isegi https://www.zyxel.com/me/en/products_services/5G-New-Radio-Outdoor-Router-NR7101/specifications

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti


viimati muutis VeixES 04.05.2021 10:19:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:05:17 vasta tsitaadiga

Kui osta saad, siis LTE7490-M904. 5G valguses ma rendiks kuskilt seadme, mitte ei ostaks. Telia pakub vanemat 7480i renti 5.90€/kuu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:38:55 vasta tsitaadiga

Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:44:47 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos.


Mis probleemi Sa lahendad?

Termose saab lukustada kindlale sagedusele (aga Elisa puhul see tähendab öösel netivaba elu, sest osad sagedused lülituvad elektrisäästu huvides välja) ja termose saab operaatori abil lukustada konkreetsele mastile aga milles see termos veel parem peab olema?

pyrex kirjutas:
Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate?


Paremat ruuterit, kui see ei aita, siis lisaks Nelli antenn sappa, mul oli enne B535 ja nüüd on B818 (siiani parim ruuter) sellises koosluses. B525 -e ka proovisin aga see ei agregeerinud vajalikke sagedusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:55:15 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Leinö kirjutas:
Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos.


Mis probleemi Sa lahendad?

Termose saab lukustada kindlale sagedusele (aga Elisa puhul see tähendab öösel netivaba elu, sest osad sagedused lülituvad elektrisäästu huvides välja) ja termose saab operaatori abil lukustada konkreetsele mastile aga milles see termos veel parem peab olema?

pyrex kirjutas:
Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate?


Paremat ruuterit, kui see ei aita, siis lisaks Nelli antenn sappa, mul oli enne B535 ja nüüd on B818 (siiani parim ruuter) sellises koosluses. B525 -e ka proovisin aga see ei agregeerinud vajalikke sagedusi.


NV-l saan B818-t proovida. Eks annan teada mis sai.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 19:45:31 vasta tsitaadiga

Tuli selline sms:


https://www.elisa.ee/et/eraklient/pakkumised/2021/04/too-number-ja-soidame

tsitaat:
Suur aitäh, et oled juba Elisa teleklient. Tänutäheks on meil sulle üllatuspakkumine – kui tood ka oma telefoninumbri Elisasse ja võtad Elisast Ulme Basic 19 nutipaketi, anname sulle Xiaomi elektritõuksi täiesti tasuta kaasa.


Aga kampaania tingimuste all kirjas selline tekst:

tsitaat:
5.2 sõlmib „Xiaomi Mi Electric Scooter 1 S“ omandamiseks 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu (edaspidi Klient).


Mis see täpselt tähendab? SMS järgi justkui antakse lihtsalt tasuta, aga tingimuste all loen midagi muud välja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 19:52:43 vasta tsitaadiga

Tähendab seda, et elisa ei ole MTÜ.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 19:57:53 vasta tsitaadiga

Pole niimoodi ilus SMS'ga otse näkku valetada. Puhas scam icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 20:17:08 vasta tsitaadiga

Jätkavad samas vaimus nagu eelmisel aastal, kus lubati tasuta tõuksi. Reaalsuses oli tegemist loosimises osalemisega.
Keegi selle SMS-i saaja võiks TTJA-le teada anda. Eksitav reklaam.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 21:22:40 vasta tsitaadiga

Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 21:31:26 vasta tsitaadiga

Paketikohustus tekib, et ei lõpetaks järgmisel kuul vms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 21:42:26 vasta tsitaadiga

Ma kunagi võtsin ühe tahvli nii. Tehti tähtajaline 24kuud.jõudsin 6 kuud makstud kui elisa muutis tingimusi ja kui ma ei olnud uute paketi tingimustega nõus, sain ilma leppetrahvita lõpetada. Joppas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 21:44:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat


Osamaksetega vara müügilepingu all siis mõeldud seda Ulme Basic 19 paketti? Kui nii, siis isegi hea diil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 22:48:05 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat


Osamaksetega vara müügilepingu all siis mõeldud seda Ulme Basic 19 paketti? Kui nii, siis isegi hea diil.

Jah, see on ok diil, kui tillist tõmbavad, siis annad tarbijakaitsesse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 14:47:01 vasta tsitaadiga

Sellise summa eest eeldaks piiramatut netti. Aga nimi ütleb juba ise, ulme, eriti veel tänapäeval.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 14:57:22 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sellise summa eest eeldaks piiramatut netti. Aga nimi ütleb juba ise, ulme, eriti veel tänapäeval.


20gb 19 euro eest... Uhh. Ulmee

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2021 03:07:01 vasta tsitaadiga

Sõber sai lapsele elektritõuksi.
Telia nr viis Elisale ja pidi võtma piiramatu interneti, mida pakuti 21€ kuus.

Ise tahtsin Elisast Tele2 minna, ags siin Tele2 andmeside kehvapoolne.
Seega jääb ära. Telia nett olematu, üks sõber ka tuli ärs Elisasse.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 12:28:00 vasta tsitaadiga

No vot telia nett - tõsi tilli tillikas 200kilobitti (kui mingi maht 21 sajandil TÄIS saab) töötab siiski veel edasi. torrent närib ka läbi. aga elisa puhul on asi ikka päris surnud - igast asendist. pingid katkevad, lehed ei laadu.
mingiaeg olid popid need vpn-id, missugune tänasel päeval elisat kõige paremini petaks?


viimati muutis RCC 26.05.2021 19:55:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.