|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kalmer
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2008
|
29.03.2021 15:31:50
|
|
|
4.50€ pole see täna vist kellelgi, selline hind oli aasteid tagasi kui Mint lisateenus turule tuli
Kahjuks vanu juba aegunud pakette ei muuda keegi "leti all" soodsamaks, soovitavad sul ära muuta uuemaks ja siis seda uut pakuvad soodsamalt kui letihind.
Aga tundub et peab selle hinnatõusu jälle alla neelama, kui tahan soodsat piiramatut netti säilitada (see on ka põhjus miks siiani olen igivanas paketis), sest kaks kõnenumbrit ja üks minimaalne piiratud 6 GB nutikas oleks letihinnaga juba 5+5+10 =20€ vs 23.50€
Isegi kui saaks piiramatu 39eurose leti alt 50% odavamalt, siis oleks koguhind ikka kallim kui tänase hinnatõusu järgselt.
_________________ Powered by XPS (like Sheldon ) |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.03.2021 15:39:33
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Noh, kui piiramatu maksab 36.- ja osadel see siiani 4,50.-, siis miks peavad kalli paketi omanikud subsideerima odavamaid pakette? Lisaks see 39.- sisaldab ka poole võrra õhku, ehk Elisa -ga kaubeldes saab piiramatu kätte poole soodsamalt. |
Mul oli ka mõnda aega see odav piiramatu ehk vanast ajast mint light vms. Aga piiramatu oli seal ainult maht, kiirus oli vist 3,5 alla ja 1 üles ehk pole kiiruse osas ikka võrreldav selle päris piiramatuga.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmer
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2008
|
29.03.2021 16:21:52
|
|
|
Ei tea kunagi alguses vist olid sellised kiirused, hetkel mul Huawei P30 Speedtest näitab 10,7 alla ja 5,99 üles, otseselt ei kurda aga jah võrreldav pole 39euri maksva paketi kiirusega (samas ei usu et seda 8.50 või 11.50ga isegi letialt saaks).
Samas kellel Elisa tänased piiramatud paketid, võiks jagada infot - palju teil kiirus?
_________________ Powered by XPS (like Sheldon ) |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.03.2021 16:45:12
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Selle asemel, et kurta võiks nagu Elisasse helistada ja paluda teha uus pakkumine nö letialune diil. |
Mis haige NSVL aegne jutt.
Ei ole mingeid letialuseid pakkumisi.
4a tagasi küsisin ja ei midagi.
Sõber üritas Telias kaubelda, aga otsustas valida Tele2.
Hetkel vana piiramatu ongi 10/5 kiiruse peale kinni keeratud.
Täiesti loogiline, aga maksta asja eest 11,49?!
Seda enam, et kuu tarbimine jääb 10-15GB vahele.
Lepingusse lisatakse EL 5GB 2,99€ eest.
Samas Elisa teab, et seda ei kasutata.
Korralik katuseraha nõue.
Kui Elisal on soov inimest sundida uut kaasaegsemat paketi valima, siis tasuks miski viisakas "letialune" pakkumine teha.
Olen Radiolinja aegne klient.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
29.03.2021 16:47:10
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Selle asemel, et kurta võiks nagu Elisasse helistada ja paluda teha uus pakkumine nö letialune diil. |
Mis haige NSVL aegne jutt.
Ei ole mingeid letialuseid pakkumisi.
4a tagasi küsisin ja ei midagi.
Sõber üritas Telias kaubelda, aga otsustas valida Tele2.
Hetkel vana piiramatu ongi 10/5 kiiruse peale kinni keeratud.
Täiesti loogiline, aga maksta asja eest 11,49?!
Seda enam, et kuu tarbimine jääb 10-15GB vahele.
Lepingusse lisatakse EL 5GB 2,99€ eest.
Samas Elisa teab, et seda ei kasutata.
Korralik katuseraha nõue.
Kui Elisal on soov inimest sundida uut kaasaegsemat paketi valima, siis tasuks miski viisakas "letialune" pakkumine teha.
Olen Radiolinja aegne klient. |
Kui nii arvad. Mina iga 1-2.a tagant sebin uued paketid perele, endale kui ka firmale. Letialuste soodustuse aeg tavaliselt 1-2.a.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.03.2021 16:49:38
|
|
|
mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
29.03.2021 17:27:24
|
|
|
hkurujo88r
Võib olla tõesti saab kui lehvitad firmaga.
Endal OÜ nr. perepaketis.
Vaatasin, et Tele2 miski perepakett.
Iga 2a tagant tõmmelda ei viitsiks.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.03.2021 20:28:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur |
Noh mul on piiramata/piiramatu/tähtajatu/soodsam aga ainus probleem on, et hoolimata kahest nähtavast mastiist, kiirust pole ollagi, mistõttu Tele2 klient hoopis. Vahest aktiveerin Elisa kaardi, testin, tõden, et sama seis ja panen jälle kaardi kinni.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
31.03.2021 12:22:59
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
mul on selline hetkel
Allalaadimise kiirus
300 Mbit/s
Üleslaadimise kiirus
100 Mbit/s
Internetimaht
Piiramatu
18 eur |
Noh mul on piiramata/piiramatu/tähtajatu/soodsam aga ainus probleem on, et hoolimata kahest nähtavast mastiist, kiirust pole ollagi, mistõttu Tele2 klient hoopis. Vahest aktiveerin Elisa kaardi, testin, tõden, et sama seis ja panen jälle kaardi kinni. |
See ei ole üldse haruldane Elisa puhul. Öösel võid seda kiirust ka saada iseenesest, päeval on seis suhteliselt kesine.
Üle müümine tundub hetkel krooniline olevat, Huawei seadmete ostude üle diskuteerima hetkel ei hakkaks parem.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.03.2021 21:53:43
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
| Olen Radiolinja aegne klient. |
Viimane aeg tuld tõmmata siis, mitte endale vastu rinda taguda, kui lojaalne lüpsilehm sa äriettevõttele olnud oled. See ei maksa sentigi.
Edit: typod
viimati muutis rex 01.04.2021 15:36:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.03.2021 22:09:13
|
|
|
Ma läksin 1998 aastal emt uksest sisse, et. Delta leping saada..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.03.2021 23:10:51
|
|
|
| laurx, võrgust välja 7.50EEK?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2021 06:34:24
|
|
|
Oli jah. See oli tooaeg odav. Tänaseks pakette vahetatud aga telias siiani. Kõige vähem levihädasid ääremaadel.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.04.2021 07:14:04
|
|
|
mul on Tartu piirist 1km objekt, kus Elisa mobiilne nett kukub täiesti maha, kõnelevi punne näitab 0-1
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2021 07:57:13
|
|
|
Hiid, ignasel pole ühegi opeka levi selline, et vetsus saaks vähemalt rääkida telefoniga. kaks masti on küla ääres aga suunatud teisele poole.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
01.04.2021 12:38:41
|
|
|
| rex kirjutas: |
| ykshuntka kirjutas: |
| Olen Radiolinja aegne klient. |
Viimane aeg tuld tõmmata siis, mitte endale vastu rinda taguda, kui lojaalne lüpsilehm ja äriettevõttele olnud oled. See ei maksa sentigi. |
Noh, olen isegi Radiolinja klient ajast, mil liitujaid oli kokku alla saja, (EMT -i seisu ei mäleta, kuid NMT > GSM üle elatud) aga praktikas vahet pole mis operaatori klient oled, värske liituja saab alati parema diili kui vana kasutaja, ehk vana kasutaja peab alati rohkem võimlema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.04.2021 19:54:31
|
|
|
Kehras kukkus tormiga mingi mast ära vist 2265ms ping, DL1.01Mbps, upload 0
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.04.2021 21:39:46
|
|
|
see on ilma masti kukkumattagi Elisa puhul ok
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
09.04.2021 21:41:21
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Kehras kukkus tormiga mingi mast ära vist :D 2265ms ping, DL1.01Mbps, upload 0 |
Aga miks Sa seda Elisa -lt otse ei küsi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
17.04.2021 22:20:22
|
|
|
Mul oli sama seis eelmine kuu, ühe numbri arvel mis on poisi käes, lisaread Epic gamesilt, pole midagi teha, tuleb ära maksta. Panin kinni kohe need teenused aga jälle 1.- eur kuus juurde.
Uurisin ka Epicust, et mis teenused ja mismoodi tellitud aga nemad ei tea ja Elisa ka ei tea, nemad ainult vahendavad . Pole Epicust arvet ega midagi aga maksma pead ikka.
Tõenäoliselt kuidagi sms tellitud kuigi poiss ütleb, et tema ei tea midagi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.04.2021 12:07:10
|
|
|
Tatikatele zennid, läheb midagi nihu, uus number.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.05.2021 14:25:25
|
|
|
| Mis antenn hea variant oleks termose asemel? LHGG LTE6?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.05.2021 14:37:52
|
|
|
Sel see antennijuhtme probleem, lühikeseks jääb.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
03.05.2021 14:38:39
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Sel see antennijuhtme probleem, lühikeseks jääb. |
Palju siis vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.05.2021 14:40:32
|
|
|
| Tulevikku vaadates ~ 20-30m
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
03.05.2021 15:15:27
|
|
|
Eiei, mul on hetkel termos, ma tahan miskit paremat
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.05.2021 15:21:12
|
|
|
| Pikk antennijuhe on igal juhul probleem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.05.2021 06:38:43
|
|
|
Termose antennijuhtmeks on cat ju.. seinal olev seade on poe..
Need zyxelid mida ttja ga jagati, olid ka ägedad - suunasid otse masti peale , jäi termose pendeldamine ära.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
04.05.2021 08:30:29
|
|
|
| Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.05.2021 10:05:17
|
|
|
Kui osta saad, siis LTE7490-M904. 5G valguses ma rendiks kuskilt seadme, mitte ei ostaks. Telia pakub vanemat 7480i renti 5.90€/kuu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
04.05.2021 10:38:55
|
|
|
| Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
04.05.2021 10:44:47
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos. |
Mis probleemi Sa lahendad?
Termose saab lukustada kindlale sagedusele (aga Elisa puhul see tähendab öösel netivaba elu, sest osad sagedused lülituvad elektrisäästu huvides välja) ja termose saab operaatori abil lukustada konkreetsele mastile aga milles see termos veel parem peab olema?
| pyrex kirjutas: |
| Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate? |
Paremat ruuterit, kui see ei aita, siis lisaks Nelli antenn sappa, mul oli enne B535 ja nüüd on B818 (siiani parim ruuter) sellises koosluses. B525 -e ka proovisin aga see ei agregeerinud vajalikke sagedusi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
04.05.2021 10:55:15
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| Oleksin pidanud veidi täpsemalt sõnastama vist jah. Ühesõnaga, oleks vaja seadet, mida saaks suunata ühele kindlale mastile ja saaks ka lukustada mingile sagedusele ning käiks üle PoE ning oleks parem kui elisa termos. |
Mis probleemi Sa lahendad?
Termose saab lukustada kindlale sagedusele (aga Elisa puhul see tähendab öösel netivaba elu, sest osad sagedused lülituvad elektrisäästu huvides välja) ja termose saab operaatori abil lukustada konkreetsele mastile aga milles see termos veel parem peab olema?
| pyrex kirjutas: |
| Oleks omal ka vaja mingit paremat lahendust kui tubane B525s-a23 . Mida soovitate? |
Paremat ruuterit, kui see ei aita, siis lisaks Nelli antenn sappa, mul oli enne B535 ja nüüd on B818 (siiani parim ruuter) sellises koosluses. B525 -e ka proovisin aga see ei agregeerinud vajalikke sagedusi. |
NV-l saan B818-t proovida. Eks annan teada mis sai.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
04.05.2021 19:45:31
|
|
|
Tuli selline sms:
https://www.elisa.ee/et/eraklient/pakkumised/2021/04/too-number-ja-soidame
| tsitaat: |
| Suur aitäh, et oled juba Elisa teleklient. Tänutäheks on meil sulle üllatuspakkumine – kui tood ka oma telefoninumbri Elisasse ja võtad Elisast Ulme Basic 19 nutipaketi, anname sulle Xiaomi elektritõuksi täiesti tasuta kaasa. |
Aga kampaania tingimuste all kirjas selline tekst:
| tsitaat: |
| 5.2 sõlmib „Xiaomi Mi Electric Scooter 1 S“ omandamiseks 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu (edaspidi Klient). |
Mis see täpselt tähendab? SMS järgi justkui antakse lihtsalt tasuta, aga tingimuste all loen midagi muud välja.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2021 19:52:43
|
|
|
| Tähendab seda, et elisa ei ole MTÜ.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
04.05.2021 19:57:53
|
|
|
Pole niimoodi ilus SMS'ga otse näkku valetada. Puhas scam
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2021 21:22:40
|
|
|
Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.05.2021 21:31:26
|
|
|
Paketikohustus tekib, et ei lõpetaks järgmisel kuul vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.05.2021 21:42:26
|
|
|
Ma kunagi võtsin ühe tahvli nii. Tehti tähtajaline 24kuud.jõudsin 6 kuud makstud kui elisa muutis tingimusi ja kui ma ei olnud uute paketi tingimustega nõus, sain ilma leppetrahvita lõpetada. Joppas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
04.05.2021 21:44:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat |
Osamaksetega vara müügilepingu all siis mõeldud seda Ulme Basic 19 paketti? Kui nii, siis isegi hea diil.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2021 22:48:05
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Saadki tasuta, aga maksad 20€ paketihinda 2 aastat |
Osamaksetega vara müügilepingu all siis mõeldud seda Ulme Basic 19 paketti? Kui nii, siis isegi hea diil. |
Jah, see on ok diil, kui tillist tõmbavad, siis annad tarbijakaitsesse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.05.2021 14:47:01
|
|
|
Sellise summa eest eeldaks piiramatut netti. Aga nimi ütleb juba ise, ulme, eriti veel tänapäeval.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.05.2021 14:57:22
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Sellise summa eest eeldaks piiramatut netti. Aga nimi ütleb juba ise, ulme, eriti veel tänapäeval. |
20gb 19 euro eest... Uhh. Ulmee
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
09.05.2021 03:07:01
|
|
|
Sõber sai lapsele elektritõuksi.
Telia nr viis Elisale ja pidi võtma piiramatu interneti, mida pakuti 21€ kuus.
Ise tahtsin Elisast Tele2 minna, ags siin Tele2 andmeside kehvapoolne.
Seega jääb ära. Telia nett olematu, üks sõber ka tuli ärs Elisasse.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.05.2021 12:28:00
|
|
|
No vot telia nett - tõsi tilli tillikas 200kilobitti (kui mingi maht 21 sajandil TÄIS saab) töötab siiski veel edasi. torrent närib ka läbi. aga elisa puhul on asi ikka päris surnud - igast asendist. pingid katkevad, lehed ei laadu.
mingiaeg olid popid need vpn-id, missugune tänasel päeval elisat kõige paremini petaks?
viimati muutis RCC 26.05.2021 19:55:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|