Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft & MUG.ee »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
64%
 64%  [ 351 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 151 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 31 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 541

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 14:02 vasta tsitaadiga

Gap, ei ole vaja installida,kloonid. Clonezilla, macrium reflect jms..
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

sõnum 08.04.2021 14:17 vasta tsitaadiga

jah tänud ... usb mälupulgaga saaks ju teha ka fresh installi juhul kui olen saanud suutnud endale uue ssd peale panna icon_neutral.gif praegu on mul selline ssd ketas
https://ssd.userbenchmark.com/SanDisk-Extreme-II-120GB/Rating/1889 icon_rolleyes.gif
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Kovakettad-HDD-SSD-SSD/331684 kas selline sobiks näiteks ? sry ma tean et vale teema ma ei tea kus teemas ma saaksin neid asju uurida ja küsida icon_rolleyes.gif raua teemasse eraldi teema tegema ?
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 08.04.2021 19:10 vasta tsitaadiga

Gap, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781550 > Ostuabi teema.

Kiirem oleks praegune ikkagi kloonida praegune uuele. Siis ei pea hakkama USB mälupulka tegema ja Windowsi uuesti paigaldamine. See ongi kloonimine. Ehk tekitatakse teisele SSD-le 1:1 koopia. Isegi kui tegu on süsteemikettaga.
Kloonimiseks on eraldi tarkvara aga nt Samsungi SSD-dega tuleb see kaasa. Kuigi ma pole kindel mis piirangud seal võivad olla. Ilmselgelt see SSD kuhu kloonitakse peab olema Samsungi oma aga kas ka nö "doonor" või "allikas" peab Samsung olema seda ma ei tea.
tagasi üles
KyBer
HV veteran
KyBer

sõnum 08.04.2021 20:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Gap, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781550 > Ostuabi teema.

Kiirem oleks praegune ikkagi kloonida praegune uuele. Siis ei pea hakkama USB mälupulka tegema ja Windowsi uuesti paigaldamine. See ongi kloonimine. Ehk tekitatakse teisele SSD-le 1:1 koopia. Isegi kui tegu on süsteemikettaga.
Kloonimiseks on eraldi tarkvara aga nt Samsungi SSD-dega tuleb see kaasa. Kuigi ma pole kindel mis piirangud seal võivad olla. Ilmselgelt see SSD kuhu kloonitakse peab olema Samsungi oma aga kas ka nö "doonor" või "allikas" peab Samsung olema seda ma ei tea.

Allikas ei pea kindlasti Samsung olema, omal ajal sai kloonitud kõvakettaid SSD peale ümber. Kaasasolev soft tegi oma tööd ilusti, SATA kaablit siis lisaks vaja.
tagasi üles
londiste
HV Guru
londiste

sõnum 08.04.2021 20:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
target peab olema samsungi ketas. allikas ei pea olema samsung.
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

sõnum 08.04.2021 23:18 vasta tsitaadiga

londiste, Ok. Infoks niipalju veel, et Samsungi OEM versioonid pole toetatud selle softi poolt. Ehk siis PM algusega mudelid. Ise lasin clonezillaga kuigi mul on ka väline dokk millega saab ilma arvutita kloonida.
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

sõnum 09.04.2021 07:45 vasta tsitaadiga

Katsetanud kümneid erinevaid kloonimise tööriistu ning mugavaim ja seni töökindlaim on Acronis True Image.
Clonezillaga saad "toorelt" kloonida, see on oluline, kui kettal on pahasid sektoreid.

näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft & MUG.ee »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.