|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.03.2021 13:40:40
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Baeskades, mis v6iks olla antud masina eeldatav eluiga, ehk millise arvestusega sa selle ostsid? |
Igaveseks. St kui läheb katki, siis tuleb uus, varem ei plaani isegi mõtelda väljavahetamisele, kuna midagi puudu mu jaoks ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
11.03.2021 13:45:15
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
Igaveseks. St kui läheb katki, siis tuleb uus, varem ei plaani isegi mõtelda väljavahetamisele, kuna midagi puudu mu jaoks ei ole. |
Igavesti see t6enäoliselt ei tööta, kuid kas garantiiaja l6puni, paar aastat üle selle v6i veel paar lisaks?
Ma ei usu, et sa soovid iga paari aasta järel 300€ letti laduda?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.03.2021 13:54:12
|
|
|
| Neid eluaegu oskab ilmselt Kirsti Timmer või pendli-Endel ennustada. Beko läks garantiiajal katki, peale pumba vahetust töötas kokku 7 aastat. Asenduseks sõbralt saadud 3-4 aastat vana Hansa töötas samuti 7 aastat ja töötab kuskil edasi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.03.2021 14:10:06
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Neid eluaegu oskab ilmselt Kirsti Timmer või pendli-Endel ennustada. |
Täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.03.2021 14:15:46
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Neid eluaegu oskab ilmselt Kirsti Timmer või pendli-Endel ennustada. |
Täpselt. |
Mulle on ka jäänud mulje, et seadmed tänapäeval projekteeritakse kokkuhoidlikkust tootmiskuludes esikohale seades põhimõttel - "võiks suht suure tõenäosusega garantiiaja ära kesta".
Kallimatel on lihtsalt rohkem featuure. Ja päris kallite puhul nagu Miele siis võiks ka päriselt pikemat kasutusaega oodata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.03.2021 14:21:34
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
Igaveseks. St kui läheb katki, siis tuleb uus, varem ei plaani isegi mõtelda väljavahetamisele, kuna midagi puudu mu jaoks ei ole. |
Igavesti see t6enäoliselt ei tööta, kuid kas garantiiaja l6puni, paar aastat üle selle v6i veel paar lisaks?
Ma ei usu, et sa soovid iga paari aasta järel 300€ letti laduda? |
Ostad lisagarantiid juurde paar aastat, siis ongi juba hea. 4-5 aastat garantiiga kaetud ja kestab, siis on hästi. Kõik mis sealt edasi kestab, on veel parem.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
11.03.2021 15:33:03
|
|
|
| Meil tegelt mõlemad 10+ vanad masinad toimivad. Ühel kütet parandatud aga teisel metallrestid nii ära ikaldunud sees, et uute restide tellimine pole rentaabel. Ca 200 eurot küsitakse koos saatmisega, siis võib juba 350 eest uue võtta.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
18.03.2021 10:41:18
|
|
|
| 3 kuud tagasi ostetud LG külmik GBP32DSKZN. Juba esimesest päevast lärmab minu jaoks täiesti vastuvõetamatult kõvasti. Valisin just seetõttu, et LG uued pesumasinad on meeldivalt vaiksed ja eeldasin, et külmik äkki siis ka. Specsis kirjas 36dB, et võiks nagu vaikne ju olla?! Reaalsuses on vaikses majas 10m kaugusel teises toas läbi lahtise ukse kenasti kuulda, et miskit kuskil müriseb. Võtsin ühendust ka LG suppordiga ja mõningase veenmise tulemusena võlusin tehniku kohale. Tehnik kuulas korra ja ütles, et see ongi inverterkompressorite puhul täiesti tavaline ning läks minema?! On kellelgi sama kappi ja kommentaare müra kohta? Vaatasin, et siin varasemalt on uusi LG kappe kiidetud aga pisut teisi mudeleid.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.03.2021 11:01:51
|
|
|
Mul on GBB72MCEFN 1,5 aastat olnud. Tundub küll väga vaikne. Vahest harva, hilisõhtul, kui pere magab ja muu müra on "nullis", on ~4 m kaugusel istudes kuulda, kui ta miskit toimetab. Lisaks kompressorile võib seal häält veidi teha ka ventilaator, mis siseõhku tsirkuleerib. Aga seda on tõesti vaid täielikult vaikses toas kuulda.
Speci järgi samuti 36dB.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
23.03.2021 16:39:39
|
|
|
Millist SBS-külmikut soovitate? Peaks olema koos jäämasinaga.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
05.04.2021 17:23:57
|
|
|
Millist integreeritavat ahju ja gaasiga pliidiplaati valida? Vana ahi läks läbi ja vanemasse mööblisse uut ahju vaja
Hetkel oli ahju osas mõttes Electroluxi SenseCook 800. Kas asjalik? Kindel ei ole, et 600mm kõrge ahi ära mahub. Mida veel vaadata võiks?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
05.04.2021 18:53:14
|
|
|
Loodan, et õhupuhastid mis kööki käivad kah siia teemasse sobivad? Hetkel on selle tootja sarnane (aga mitte sama) mudel: https://www.hinnavaatlus.ee/1073122/akpo-wk-7-p-3050-inox/
Probleeme on mitmeid praegusega. Esiteks filtrid on küll vahetatavad aga pole leidnud kust neid osta saaks. Teiseks on sisseehitatud valgustus kutu. Kuigi see pole nii kriitiline kuna kööginurgas on eraldi parem valgustus olemas. Ja kolmandaks on see tolmu-rasva seguga koos mis tähendab, et puhastamine oleks paras nuhtlus. Mootor küll töötab aga kuna filtrid on umbes, siis on sellest null kasu.
Mõtlesin asendada see millegi asjalikumaga millele on ka tarvikuid (filtreid) vabvalt saadaval. Oskab keegi midagi soovitada mis teil endal nt kasutuses on? Soovitatavalt midagi mis jääks 100€ piiresse ja mille tarvikud ei maksaks pool hinda.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
05.04.2021 19:11:59
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Loodan, et õhupuhastid mis kööki käivad kah siia teemasse sobivad? Hetkel on selle tootja sarnane (aga mitte sama) mudel: https://www.hinnavaatlus.ee/1073122/akpo-wk-7-p-3050-inox/
Probleeme on mitmeid praegusega. Esiteks filtrid on küll vahetatavad aga pole leidnud kust neid osta saaks. Teiseks on sisseehitatud valgustus kutu. Kuigi see pole nii kriitiline kuna kööginurgas on eraldi parem valgustus olemas. Ja kolmandaks on see tolmu-rasva seguga koos mis tähendab, et puhastamine oleks paras nuhtlus. Mootor küll töötab aga kuna filtrid on umbes, siis on sellest null kasu.
Mõtlesin asendada see millegi asjalikumaga millele on ka tarvikuid (filtreid) vabvalt saadaval. Oskab keegi midagi soovitada mis teil endal nt kasutuses on? Soovitatavalt midagi mis jääks 100€ piiresse ja mille tarvikud ei maksaks pool hinda. |
+1
Endal ka veel töötab aga see rasva kogu seal..
Ja 1 kehva seasilm hõõgub ainult..
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.04.2021 19:29:21
|
|
|
| Need filtrid paned nõudepesumasinasse ja pesed ära.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.04.2021 20:51:16
|
|
|
| Ei tea. vaatan pilti sinu lingilt ja samasugne filter kõigil puhastajatel. ja kõiki pesnud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.04.2021 22:29:40
|
|
|
Käivad ka masinas pesus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
09.06.2021 11:13:16
|
|
|
Krt sai ka uude kööki Electroluxi 700-seeria nõudepesumasin ostetud ja no ei pese nii hästi nagu vana Beko. Muidu on justkui tip-top masin, väga ruumikas, vaikne, automaatselt avaneva uksega ning isegi sisevalgustusega. Aga jah, ainult kõige kangemate progammidega saab nõud enam-vähem puhtaks.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.06.2021 12:01:54
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| Krt sai ka uude kööki Electroluxi 700-seeria nõudepesumasin ostetud ja no ei pese nii hästi nagu vana Beko. Muidu on justkui tip-top masin, väga ruumikas, vaikne, automaatselt avaneva uksega ning isegi sisevalgustusega. Aga jah, ainult kõige kangemate progammidega saab nõud enam-vähem puhtaks. |
Electrolux on üsna säästuvariant ka, kui aus olla. Ei tasu palju loota.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
09.06.2021 13:37:21
|
|
|
Ei ole sellel electroluxil häda midagi. Pigem on probleemiks nende uute masinate puhul erinevate programmide rohkus ja eelseadistatud "säästlikus". Endal ka nüüdseks juba natuke üle aasta Electroluxi 600 seeria nõudekas ( EES69310L ) ning ei saa küll absoluutselt kurta töö kvaliteedi üle. Alguses läks natuke aega, et proovida erinevaid programme ja leida enda jaoks sobivaim toimimise viis, aga lõpuks tulemus väga hea. Ehk siis katseta erinevate programmidega natuke ja siis tee mingi enda kombo.
Üks hea ja mõistlik "tip" suurte nõudepesumasinate puhul on, et kui õhtul ei ole veel piisavalt täis et päris pesema panna, siis panna õhtul siiski kõige lühema loputusprogrammiga läbi, et toidujäägid mitmeid päevi nõude külge kinni ei tahkuks. Ning siis kui on alles korralikult täis, siis panna päris pesema ööseks näiteks, see on kasulik ka endale nii energiakulu kui veekulu mõttes. Nõudeka puhul pesukvaliteet sõltub natuke ka nõude hulgast mis on masinas, ning seda vastupidises loogikas: masin peab olema optimaalselt täis. Mitte liiga tühi ja mitte liiga täis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
17.08.2021 17:26:01
|
|
|
Kuna plaan just hakata 60cm nõudekat (integreeritav) soetama, siis millist marki ja seeriat tasuks vaadata? Senised kogemused 45cm-ga ja Candy oli puhas õnnetus ja bosch kestis hästi. Teiste tootjatega pole kokku puutunud. Hinnapiir seal kuskil 5-600 max ning über vilesid-tulesid taga ei ajaks. Võiks olla 3 resti, sisevalgustus ja miski tuluke põrandal, mille järgi näeks, kas töötab või on lõpetanud. Vaatasin ka vaikselt elektroluxi poole...näiteks see , aga ei teagi nüüd... https://www.electrolux.ee/kitchen/dishwashing/dishwashers/built-in-dishwasher/eeg69410w/
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
17.08.2021 19:12:25
|
|
|
| Electroluxil saab valida ainult tsükli kestust, mitte temperatuuri.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
17.08.2021 19:43:23
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Electroluxil saab valida ainult tsükli kestust, mitte temperatuuri. |
Tsükli kestvusega on määratud ka temperatuur, Auto Sense on mõistlik programm ja reguleerib vastavalt määrdumisele.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AWsander
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2015
|
18.08.2021 08:55:25
|
|
|
Mul oli electroluxi npm, 6 kuud pärast garantii läbisaamist suri pump ära, remondi eest taheti pea 300 euri. Ütlesin et jätke endale, remonti ei taha ja ostsin uue 3 riiuliga boschi ja see töötab ilusti juba 4 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
18.08.2021 16:08:46
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| M00t kirjutas: |
| Electroluxil saab valida ainult tsükli kestust, mitte temperatuuri. |
Tsükli kestvusega on määratud ka temperatuur, Auto Sense on mõistlik programm ja reguleerib vastavalt määrdumisele. |
Ei ole mina täpselt aru saanud kuidas auto sense töötama peaks...
Igatahes jättis iga kolmas kord nõud määrdunuks. Ise kahe pikema (2h 40min ja 1h 30min) programmi vahel valides on alati saanud soovitud tulemuse.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
18.08.2021 18:01:34
|
|
|
| Ma vaataks mürataset, eriti kui on avatud köök. 44 vs 46 dB on täiesti tuntav vahe. Bosch ja Beko on alati kõik puhtaks pesnud, eriti hea oli beko 60 min 60 kraadi pesu, kiire ja efektiivne, Bosch on selleeest palju vaiksem. Hansa oli kohutav, lärmas ja pesnud ega kuivatanud. Tuttavate electroluxil on ülessetõusev alumine korv, väga mugav, pesu kohta pole ka midagi negatiivset kuulnud. Aga see vist ei mahu eelarvesse.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
20.08.2021 08:24:58
|
|
|
somnambuul, mul avatud köök/elutuba ja 46 db masin. Kui masin käib ei kuule mitte midagi diivani juurde(ca 4m). Vee laskmist sisse ja välja on ainus, mida ma kuulen, eeldusel et kõik muu kodu täiesti hiirvaikne samal ajal on. Köögis kohapeal on kuulda vaikset surinat töötamise ajal(ilmselt mootor). Ülemised naabrid on lärmakamad kui kodumasin köögis
Keegi muidugi siin samas teemas äkki kirjutas seda, et osad masinad on vaiksemad, sest pesu ajal vee "surve" on väiksem, seega vee kukkumise hääl väiksem ning sellega seoses võib olla pesu kvaliteet kehvem.
| antti22 kirjutas: |
Ei ole sellel electroluxil häda midagi. Pigem on probleemiks nende uute masinate puhul erinevate programmide rohkus ja eelseadistatud "säästlikus". Endal ka nüüdseks juba natuke üle aasta Electroluxi 600 seeria nõudekas ( EES69310L ) ning ei saa küll absoluutselt kurta töö kvaliteedi üle. Alguses läks natuke aega, et proovida erinevaid programme ja leida enda jaoks sobivaim toimimise viis, aga lõpuks tulemus väga hea. Ehk siis katseta erinevate programmidega natuke ja siis tee mingi enda kombo.
Üks hea ja mõistlik "tip" suurte nõudepesumasinate puhul on, et kui õhtul ei ole veel piisavalt täis et päris pesema panna, siis panna õhtul siiski kõige lühema loputusprogrammiga läbi, et toidujäägid mitmeid päevi nõude külge kinni ei tahkuks. Ning siis kui on alles korralikult täis, siis panna päris pesema ööseks näiteks, see on kasulik ka endale nii energiakulu kui veekulu mõttes. Nõudeka puhul pesukvaliteet sõltub natuke ka nõude hulgast mis on masinas, ning seda vastupidises loogikas: masin peab olema optimaalselt täis. Mitte liiga tühi ja mitte liiga täis. |
Mõte täiesti õige, kuigi mul elukaaslasega kahepeale Boschi 60cm kolme riiuliga masin ja vahepeal nõud koos toidujääkidega seisavad 2-3 päeva. Kasutanud ainult eco programmi ja siiani on kõik laitmatult puhas. Eco program mingi 3:20 (3 tundi ja peale) ja tulemus super, selle ajaga leotatakse seal kõik lahti ilma igasuguse eelneva tööta. Eks oleneb toidust ka muidugi... Ma olen see friik, kes laob masina alati liiga täis, kui see teoorias võiks olla, kuid kui nõud on puhtad, siis milles probleem
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
26.08.2021 13:39:18
|
|
|
Sai tehtud siis köögimööbli tellimus Arensisse (46.ndal nädalal). Tehnika võtsin Euronicsist juurde (väidavad et järgmine kuu tulemas SUUREM hinnatõus.
Valituks osutusid siis pigem tugevad keskklassi asjad, täitsa saasta ei tahtnud ja highend ka rahakotile ei olnud kuidagi meeldiv. Sai euronicsis spetsalistiga ca 1,5h arutatud ja vaadatud mida ja kuidas.
Integreeritav ahi Electrolux EOD6P77WX
Integreeritav gaasiplaat Hansa BHGI63112035
Integreeritav nõudepesumasin Bosch SMV4HVX33E
Integreeritav õhupuhasti Electrolux LFG716X
Gaasi plaati tahtsin tegelt saada ka roostevaba viimistlusega aga Euronics ei suutnud pakkuda, ei viitsinud eraldi ka otsida (eile depos jalutades vaatasin et neil lausa neid mitu erinevat letis olemas :S)
Eks vaatame kas asjad õigustavad end
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.08.2021 17:08:14
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Ma vaataks mürataset, eriti kui on avatud köök. 44 vs 46 dB on täiesti tuntav vahe. Bosch ja Beko on alati kõik puhtaks pesnud, eriti hea oli beko 60 min 60 kraadi pesu, kiire ja efektiivne, Bosch on selleeest palju vaiksem. Hansa oli kohutav, lärmas ja pesnud ega kuivatanud. Tuttavate electroluxil on ülessetõusev alumine korv, väga mugav, pesu kohta pole ka midagi negatiivset kuulnud. Aga see vist ei mahu eelarvesse. |
Boschi nõudepesumasin on ikka 41dB. Öösel on kuulda küll, kui vaikselt toimetab. 46dB ajaks terve maja üles juba.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.08.2021 17:36:08
|
|
|
| 46dB loetakse veel vaikseks seadmeks.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.08.2021 18:01:30
|
|
|
Veidi vist oleneb, kuidas see masin mööblisse integreeritud on ning mis suunas köögi ja lähimate tubade suhtes asub.
Minu Bosch SMV88TX46E on kah kirjade järgi 41dB. Vaikses elutoas (otse avatud kööki) kuulen üliharva ainult seda, kui tabletisahtel lahti klõpsatab pärast esimest loputust.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
28.08.2021 21:02:34
|
|
|
| mocc kirjutas: |
Sai tehtud siis köögimööbli tellimus Arensisse (46.ndal nädalal). Tehnika võtsin Euronicsist juurde (väidavad et järgmine kuu tulemas SUUREM hinnatõus.
Valituks osutusid siis pigem tugevad keskklassi asjad, täitsa saasta ei tahtnud ja highend ka rahakotile ei olnud kuidagi meeldiv. Sai euronicsis spetsalistiga ca 1,5h arutatud ja vaadatud mida ja kuidas.
Integreeritav ahi Electrolux EOD6P77WX
Integreeritav gaasiplaat Hansa BHGI63112035
Integreeritav nõudepesumasin Bosch SMV4HVX33E
Integreeritav õhupuhasti Electrolux LFG716X
Gaasi plaati tahtsin tegelt saada ka roostevaba viimistlusega aga Euronics ei suutnud pakkuda, ei viitsinud eraldi ka otsida (eile depos jalutades vaatasin et neil lausa neid mitu erinevat letis olemas :S)
Eks vaatame kas asjad õigustavad end |
Oleneb nüüd konkreetsest tootest, siis täitsa tavalises e-poes (mitte minig väike nurgatagune) on asjad ~15-20% odavamad.
On ka olukordi, kus on pakkumisi, aga üldiselt Euronics on vaatamiseks, ostmiseks võta mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.08.2021 00:00:58
|
|
|
infect, ma ei teagi kuidas tänapäeval on, aga aastaid tagasi oli Euronics ainukene, kes pakkus koduseadmetele lisakindlustust +2 aastat ja üsna mõistliku raha eest.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.08.2021 11:11:45
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| yerba, Ise ostsin teleka nty bigboxist kes Samuti pakkus lisakindlustust. Muidugi tegu väiksema veebipoega. |
Seda ma ei teadnud, et 2019 bigbox pakkus kindlustust ..
Nüüdsel ajal pakuvad enam vähem kõik seadmekindlustust, seega jah, euronicsi eelistamine pole enam mõttekas tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
29.08.2021 14:51:02
|
|
|
| Ütleme nii, et ma sain oma ale piisavalt hea, et ei peaks teiste veebipoodidega vaeva nägema.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
30.08.2021 22:29:52
|
|
|
Uue köögi puhul mõtlesime ka ökonoomitada, ostes erinevatest e-poodidest asju kokku, kuid lõpuks ikkagi läks tellimus Euronicsile.
Tellimus oli kogu köögitehnika + pesumasin ning kuivati, kokku 8 erinevat toodet(Electrolux, AEG ja Bosch)
Nad olid ainukesed, kes suutsid kõik soovitud seadmed pakkuda, projektimüük tegi põhimõtteliselt sama hinna, mis erinevad e-poed ja lisaks hoiustavad juba kaupa ilma lisatasu küsimata kolmandat kuud, kuna objekt pole valmis.
Tore on ka see, et kogu kaup tuuakse ühe korraga ära, kui paigalduseks läheb.
Lisaks oli müügimees abiks erinevate(väga sarnaste) toodete valikus tegemisel ja aitas valida lõpuks sellise külmkapi, mis meie lahendusele sobis.
Igaühe olukord on erinev, aga meile tundus sealt komplekt võtta kõige mõistlikum.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.08.2021 10:07:18
|
|
|
Eks ta nii kipub olema, et kõik sõltub konkreetsest olukorrast.
- Ostes paari üksikut asja, mille kohta teadmised olemas ja korralik taustatöö tehtud ning oled ise paindlik - võib jahtida kuskilt netipoest soodsamat hinda - sisuliselt maksad oma ajaga, et rahas säästa.
- Kui vaja suuremat kogust asju ning pole valdkonnaga tuttav siis on kokkuvõttes mõistlikum maksta kohale, mis on sinu eest paindlik ja kasutada nende ekspert-teadmisi - maksad rahas veidi rohkem, et elu oleks lihtsam. Kui kogus piisavalt suur siis ei pea protsentuaalselt palju peale maksma.
Keeruline on vaid esmapilgul hinnata, et milline müügimees on päriselt abiks ja milline lihtsalt üritab pähe määrida asja mille eest talle suurim boonus tulemas. Kui küsida soovituse põhjendust ja seda objektiivselt hinnata siis enamasti saab aru.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
31.08.2021 19:38:16
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
Tellimus oli kogu köögitehnika + pesumasin ning kuivati, kokku 8 erinevat toodet(Electrolux, AEG ja Bosch |
Kurat, mis mul ostmata jäi mul 7asja koos pesumasina ja kuivatiga (võtsin veel vaheplaadi ka sinna veel)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
31.08.2021 20:25:02
|
|
|
| mocc kirjutas: |
| m2ka kirjutas: |
Tellimus oli kogu köögitehnika + pesumasin ning kuivati, kokku 8 erinevat toodet(Electrolux, AEG ja Bosch |
Kurat, mis mul ostmata jäi mul 7asja koos pesumasina ja kuivatiga (võtsin veel vaheplaadi ka sinna veel) |
Mikrolaineahi?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
01.09.2021 15:02:08
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Eks ta nii kipub olema, et kõik sõltub konkreetsest olukorrast.
- Ostes paari üksikut asja, mille kohta teadmised olemas ja korralik taustatöö tehtud ning oled ise paindlik - võib jahtida kuskilt netipoest soodsamat hinda - sisuliselt maksad oma ajaga, et rahas säästa.
- Kui vaja suuremat kogust asju ning pole valdkonnaga tuttav siis on kokkuvõttes mõistlikum maksta kohale, mis on sinu eest paindlik ja kasutada nende ekspert-teadmisi - maksad rahas veidi rohkem, et elu oleks lihtsam. Kui kogus piisavalt suur siis ei pea protsentuaalselt palju peale maksma.
Keeruline on vaid esmapilgul hinnata, et milline müügimees on päriselt abiks ja milline lihtsalt üritab pähe määrida asja mille eest talle suurim boonus tulemas. Kui küsida soovituse põhjendust ja seda objektiivselt hinnata siis enamasti saab aru. |
Ma ei ütleks, et asi nii lihtne on. Lõpuks teed oma ajast täpselt sama töö ära, et üle vaadata, mida see müügimees sulle ikka pakkus. Seega ajasäästmine on minimaalne.
Internet tänapäeval nii lihtne ning aitab.
Ning ka veebipoed teevad projektipakkumisi. Ostsin Turuliidrist ning sain ale-t veel niigi headele hindadele.
Euronicsiga võrreldes terve korter asju ~25-30% soodsam. Ma leian, et selline raha summa on mu aega väärt, et paar päeva uurida erinevaid tehnikaid.
Garantiiga on ka väga mõistlik olnud nt pesumasina puhul.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.12.2021 10:15:08
|
|
|
Sai köök tellitud ja ainuke asi kuhu takerdusin on ahju valik.
Keegi oskab öelda mis vahe on electroluxi SteamBoost 800 vs SteamBoost 900 ahjul?
Üldjuhul tahaks sellist dumbuseri ahju mis teeb asja võimalikult lihtsaks.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.12.2021 11:19:53
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kuidas töötab Electrolux nõudepesumasinal sisevalgustuse andur?
Masin: ESL68040
Probleem: Kui uks sulgeda siis kohati kustub sisevalgus ära ja kohati mitte (st ukse praokil olles peaks juba andur reageerima, kuid alati ei reageeri)
Õppetund: Sisevalgustus on mõningast mugavust pakkuv (kui kohe masinat ei tühjenda, aga kiirelt vaja leida mingi konkreetne pesust tulnud söögiriist) lisa, kuid jama palju kui andur jupsib ja tuli jääb põlema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
systemre
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2011
|
05.01.2022 09:29:49
|
|
|
| Hei, olen npm otsingul. Pere esimene. Pere 4 liikmeline. Tööpinna all ruumi 53,5cm aga ehk mängib välja. 45cm mahuks paremini, kuid laia surub ka kuidagi sisse. Eelarve 400 max. Kas teate mida kindlasti vältida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
05.01.2022 10:58:28
|
|
|
Hanseatic on Otto.de enda kaubamärk. Kes tootja on, ei oska öelda ning p6gus google ka väga ei aidanud. Kuidas olukord teenindusega Eestis on, ei tea.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
05.01.2022 15:52:09
|
|
|
| degrass kirjutas: |
Hanseatic on Otto.de enda kaubamärk. Kes tootja on, ei oska öelda ning p6gus google ka väga ei aidanud. Kuidas olukord teenindusega Eestis on, ei tea. |
Aga kuidas selle asja renomee tarbijate hulgas Saksas on? Hinna järgi tundub, nagu mudaliiga aga midagi halba justkui ei leia
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
05.01.2022 17:01:14
|
|
|
netcat, ma arvan, et sa vastasid juba oma küsimusele.
Aastate eest sa üks no-name pesumasin Otto'st ostetud. Väga pikk ta eluiga ei olnud. Poole ajast seisis pööningul ja ajal mil see kasutuses oli, ei saa öelda, et oleks väga intensiivselt pestud.
Renomee kohta ei oska öelda, kuid hind peaks ütlema, kellele see m6eldud on.
Kui sa suudad välja selgitada, kes on algne tootja, siis v6ib häda pärast ju osta. Muul juhul ma ei ostaks.
Isiklikult ostaksin pigem IKEA'st, kui Ottost. IKEA ise samuti ei tooda. Näiteks meil on korteris igivana IKEA odavama otsa elektripliit (Elekrtolux). Arvestades muud korteri sisustust, t6enäoliselt k6ige odavam mis saada oli.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|