Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 00:35:03 vasta tsitaadiga

Siin hea võrdlus S7 vs vanemad:
https://youtu.be/_KGKpS2RYY8
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 07:26:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Siin hea võrdlus S7 vs vanemad:
https://youtu.be/_KGKpS2RYY8

Arvestades et test tehti "libedal" põranda plaadil siis ma isiklikult ootasin paremat tulemust s7melt. Hea video.
Videos jäi silma et seal masinad tegid criss-cross puhastust. Mul s5max küll seda täna ei võimalda aga tundub et võiks hea feature olla.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 09:05:55 vasta tsitaadiga

Väidetavalt uuendusega võiks tulla.
Kindlasti hea feature, eelkõige just mopifunktsiooni võimekuse osas - jääme ootama icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 09:59:40 vasta tsitaadiga

Ma pole tänaseni veel masinat kodu ostnud kuid seda videot vaadates vist võiks hakata mõtlema S7 peale? S5max ca 200€ odavam.
Huvitav kuidas täispuit põrandal emb-kumb hakkama saaks?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 10:04:16 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Ma pole tänaseni veel masinat kodu ostnud kuid seda videot vaadates vist võiks hakata mõtlema S7 peale? S5max ca 200€ odavam.
Huvitav kuidas täispuit põrandal emb-kumb hakkama saaks?

Kas see täispuit on lakitud või milline on pinna viimistlus?
Endal on saare lauast põrand ja aastatega on laudade servad/liited natuke üles tõusnud ehk siis lauad veits kaussis ja kuna mop ise suht õhuke siis ei ulatu see päris laua põhja ja peseb ainult kõrgemaid kohti. Suvel arvatavasti lasen suure lihvijaga põranda üle, siis võiks saada ühtlaseks pinna.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 12:28:35 vasta tsitaadiga

S7 pluss võiks olla ka võimekus ennast tühjendada jaamas.
S5 ja S6 seeriad peaks saama selle risti-põiki koristuse uuendusega tulevikus, kuid konteineri tühjendamine jääb neil ikka käsitööks ja moppi tõsta-liigutada nad ei oska. Vähemalt on no-mop tsoonid võimalik määrata.

S7 karvadeta silikoonist põhihari (mida selles videos kiideti) peaks sobima ka vanematele mudelitele.
Samuti kui S5max hari (millel otsast eemaldatavad tükid teevad karvade eemaldamise lihtsamaks) on omakorda kasutatav vanemate mudelite puhul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 12:34:14 vasta tsitaadiga

Kui loom majas ja vaipu ka rohkem, siis s7 tunduvalt kehvem kui vanemad mudelid mis ei ole silikoonist harjas ainult. See karvavaba hari ei suuda eriti madalalt vaibalt karvu kätte saada. Mitmetes testides s5max oli ikka tunduvalt parem karva korjamises. Kui saab panna vana generatsiooni harja s7-le ka, siis on väga hea diil.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 14:42:58 vasta tsitaadiga

Aitäh kommenteeriatele! Sai S7 ära võetud. Täna hommikust oli Alis soodsama hinnaga kui tavahind peaks olema. Kahjuks ainult valge saadaval, must pidavat 1-2 kuu jooksul tulema saadavale.
On küll koer majas. S7 hari pidavat sobima ka vanematele mudelitele, siis peaks vanemate oma ka uuemale sobima. Kui tublisti karvu maha jätab siis tellin prooviks vanema harja.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 15:42:05 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Aitäh kommenteeriatele! Sai S7 ära võetud. Täna hommikust oli Alis soodsama hinnaga kui tavahind peaks olema. Kahjuks ainult valge saadaval, must pidavat 1-2 kuu jooksul tulema saadavale.
On küll koer majas. S7 hari pidavat sobima ka vanematele mudelitele, siis peaks vanemate oma ka uuemale sobima. Kui tublisti karvu maha jätab siis tellin prooviks vanema harja.


Valge on tegelikult parem variant sest musta pealt on iga tolmukübe näha (ning tolmune on see masin pidevalt, kui kasutada).
Ise võtsin teadlikult valge mudeli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 16:03:54 vasta tsitaadiga

Ma tellisin Mamibot exVac 890 Glory ära, eks näis kui nüüd kohale jõuab Aprilli alguses, mis ta siis reaalselt on. Kuna lähikondlastel mitmel S5 Max olemas, siis hea otsene võrdlus teha enda jaoks.
Hind oli väga ahvatlev, eriti koos isetühjendava jaamaga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 18:04:05 vasta tsitaadiga

Isetühjendav jaam tundub päris ahvatlev asi - on tüütu küll see tühjendamine kui lemmikloomad kodus.
Aga samas - kui efektiivne see isetühjendamine on. Kasvõi konteineri küljes olevat filtrit tahaks ikka tühjaks raputada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 14:32:57 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
EvoX kirjutas:
Ma pole tänaseni veel masinat kodu ostnud kuid seda videot vaadates vist võiks hakata mõtlema S7 peale? S5max ca 200€ odavam.
Huvitav kuidas täispuit põrandal emb-kumb hakkama saaks?

Kas see täispuit on lakitud või milline on pinna viimistlus?
Endal on saare lauast põrand ja aastatega on laudade servad/liited natuke üles tõusnud ehk siis lauad veits kaussis ja kuna mop ise suht õhuke siis ei ulatu see päris laua põhja ja peseb ainult kõrgemaid kohti. Suvel arvatavasti lasen suure lihvijaga põranda üle, siis võiks saada ühtlaseks pinna.

Ei ole lakitud, niiöelda töödeldud põrandaõliga vms. Ääred nagu üleval pole, samas ei anna hetkel pead ka..
hetkel kodus kärchet fc5 kasutuses, saab see hakkama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 14:43:18 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Aitäh kommenteeriatele! Sai S7 ära võetud. Täna hommikust oli Alis soodsama hinnaga kui tavahind peaks olema. Kahjuks ainult valge saadaval, must pidavat 1-2 kuu jooksul tulema saadavale.
On küll koer majas. S7 hari pidavat sobima ka vanematele mudelitele, siis peaks vanemate oma ka uuemale sobima. Kui tublisti karvu maha jätab siis tellin prooviks vanema harja.
Linki,hetkehinda?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 15:09:32 vasta tsitaadiga

Sain lõpphinnaga 432,38 eurot, https://www.aliexpress.com/item/1005002198720718.html
Aga nüüdseks näitab, et sealt otsas. Valisin selle müüja, sest Roborocki kodulehel suunas temale. Kirjas oli ka, et 3-aastat garantiid. Loodan, et seda kasutama ei pea ja kui peab siis probleeme ei teki. Veidi hirmus ka, pole kunagi nii kallist asja Alist tellinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 15:30:50 vasta tsitaadiga

Kui võtsid euroopa laost, siis pole hullu aga kui mitte, siis vd maksud otsa saada. Poola laost saab üldjuhul max nädalaga Ali asjad kätte.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 15:40:47 vasta tsitaadiga

Poola laost võtsin. Kirjade järgi pandi eile ka teele ära ning, et 7 päevaga peaks kohale jõudma.


Kui tõepähe seda võtta saab huvitav? Kes neid "CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING" teel asju Eestis kohale peaks tooma?

Arrive at local delivery office
2021-03-30 15:41:57

Arrive at destination country
2021-03-30 01:20:29
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 30.03.2021 15:45:36 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Poola laost võtsin. Kirjade järgi pandi eile ka teele ära ning, et 7 päevaga peaks kohale jõudma.


Kui tõepähe seda võtta saab huvitav? Kes neid "CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING" teel asju Eestis kohale peaks tooma?

2021-03-30 01:20:29


Anna teada, kas saad reaalselt kätte ka. Geekbuying jms kohta on tagasisidet, et peale tellimust vaikus ning ei liigu tegelikult midagi. Hoidsin üleval notificationit ja näitas ka, et Poola laos olemas. Hiljem oli "presale" ja seejärel shipping in 21 days...

Jahin ise ka S7 hetkel, praeguse info järgi kohalikul müüjal mais või juunis käes. Arvestades olukorda, siis pigem juuni.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 15:45:49 vasta tsitaadiga

Mul ainult positiivsed kogemused Poolast sama tarnijaga. See mingi üldine tarnija. Mul läks Itellasse viimane pakk neilt
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 31.03.2021 10:46:36 vasta tsitaadiga

Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 31.03.2021 12:29:53 vasta tsitaadiga

MorRAW kirjutas:
Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?


Ulme hype oli mingi hetk Mamiboti ümber, toode mis pole seda hinda väärt minu arvates. Seal on hea turundus taga...

Enne soovitaks mingeid Xiaomi mudeleid kaaluda. Eks probleeme esineb ka seal, aga vähemalt hinna-kvaliteedi suhe on paigas.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 12:49:56 vasta tsitaadiga

Mallukas kiitis taevani seda jura ju icon_biggrin.gif poel ka ime, et hype tekkis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 19:58:11 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
MorRAW kirjutas:
Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?


Ulme hype oli mingi hetk Mamiboti ümber, toode mis pole seda hinda väärt minu arvates. Seal on hea turundus taga...

Enne soovitaks mingeid Xiaomi mudeleid kaaluda. Eks probleeme esineb ka seal, aga vähemalt hinna-kvaliteedi suhe on paigas.


Jep, toode juba oma speci järgi ei ole seda hinda väärt (paar kuud tagasi ei suutnud ma leida ühtegi Mämmipotti millel oleks midagi, mida mu 350eurisel xiaomil ei ole). Aga nagu kaubanduses ikka, pohhui see toode, võidab see kes kõige rohkem lärmab. Keskmine inimene lihtsalt "läheb ostab midagi ära" ja nii ongi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 20:33:07 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:
mikrom kirjutas:
MorRAW kirjutas:
Mis võiks täna olla kasutatud Mamibot PREVAC650 hinnaklass? Mis antud masinast üldse arvata vs uued masinad?


Ulme hype oli mingi hetk Mamiboti ümber, toode mis pole seda hinda väärt minu arvates. Seal on hea turundus taga...

Enne soovitaks mingeid Xiaomi mudeleid kaaluda. Eks probleeme esineb ka seal, aga vähemalt hinna-kvaliteedi suhe on paigas.


Jep, toode juba oma speci järgi ei ole seda hinda väärt (paar kuud tagasi ei suutnud ma leida ühtegi Mämmipotti millel oleks midagi, mida mu 350eurisel xiaomil ei ole). Aga nagu kaubanduses ikka, pohhui see toode, võidab see kes kõige rohkem lärmab. Keskmine inimene lihtsalt "läheb ostab midagi ära" ja nii ongi.


Mamiboti puhul on üks asi niiöelda "eestis pakutav hind" ja esindaja hind, mis mõlemad on üldiselt jaburad. ExVac 880 Wisor, mis paberi peal on S5Max-iga üsna võrdne, on mamibot.ee lehel SOODUSHINNAGA 799 EUR (tavahind 1149 EUR), samas kui täpselt sama toode on myrobotcentralis saadavad 249 EUR-iga ... Seega hinda ei saa päris tõsiselt võtta.

ExVac 890 Glory, mis paberi peal (pole reaalselt näinud...) peaks olema parem kui S5 Max (suurem imemisvõime kuni 4000Pa, isetühjendamisjaam jne), ei ole mamibot.ee lehel üldse saadavalgi, ning teistel eesti lehtedel soodushinnaga ca 600 euri kanti (MyRobot.ee 580 EUR soodushinnaga), aga reaalselt tellisin myrobotcentralist 349 EUR eest.

Ehk siis nagu ikka, eesti hinnad on jaburad ja nende "sooduskampaaniate" ohvriks minevad ostukeskuse külastajad on suured kaotajad ( mamibot müüb aktiivselt suuremates ostukeskustes sildiga, et ala nüüd/täna -300 EUR, reaalselt hind ikka 2,5 korda kallim kui reaalne) .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:36:05 vasta tsitaadiga

Neid paberil olevaid nr ja asju jälgida on puhas lollus. Eriti hea vihje on juba see, et oma lehel maksab asi 250 eur. See peaks olema juba suur häirekell, et see asi ei saa olla nii hea midagi. Lisaks mis on nende robotite puhul kõige tähtsam tegelikult? Tarkvaraline tugi!!!!!
Roborock ja Xiaomi uuendavad isegi oma 4-5 aastat vanadel mudelite tarkvarasid ja lisavad uusi funktsioone pidevalt. Ma olen näinud neid teiste firmade äppe ja kaarte ja no need ei suuda isegi sirgeid seinu lidariga välja joonistada. See on täitsa arusaamatu siin, et miks ikka inimesed ostavad neid muid lolluseid kui terve internet on tuhandeid teste ja siin ka 1000 öeldud, et kuni 500-600 euro klassis reaalsuses ei ole Roborockiel vastast.
Kui elamises on väga palju vaipu siis Roombad paremad kuna topelt harjased aga tavalistes kodudes see Roborocki 2000-2500 Pa või mis iganes ühiku robotid koristavad paremini kui need no bränd 4000sed.
Iga inimene teeb oma rahaga mis tahab aga reaalsus on see, et see 900 mamibot on reaalsuses 200-250 eurone Roborock,Xiaomi aga selle vahega, et tarkvaraline ja varuosade tugi on kordades kehvem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:39:14 vasta tsitaadiga

Olen nüüd aastake kasutanud tavalist S5, kust kõige mõistlikum oleks uusi filtreid/harju tellida? Ali nagu aru saan on üks variant, aga sealt ilmselt peab omajagu ootama ka.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:45:24 vasta tsitaadiga

Mitu ruutmeetrit lasknud on, et juba tahad vahetada? Mul aastaga s5max 20% Peaharjase eluiga vähenenud ainult äpis. Reaalsuses harjaga pole midagi juhtunud. Vahetad, siis ainult originaali vastu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:55:53 vasta tsitaadiga

Ma pigem mõtlesin, et äkki peaks filtreid vahetama, need 2 mis kaasa tulid enam väga puhtaks minna ei taha.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 13:16:22 vasta tsitaadiga

Kui oled neid pesnud,siis vaheta jah välja ja ära enam pese tulevikus. Kasuta suruõhku või tolmuimejat nende puhastamiseks. Mul ikka sama filter sees mis ostes. Vd neid odavaid hiinakaid ka panna aga arvesta, et need 1-2 eurosed ei ole reaalsed hepakad ja ei kaitse ka mootorit peenema jama eest. Neid pead tõesti igakuu vahetama aga kui originaali kohtled ilusti, siis kestab kaua. Varem pakkus arvutitark neid filtreid asju ja photopoint, k-rauta aga praegu vist vaikus seal.
Ja kui vahetad peaharjast, siis pane kindlasti s5maxi oma, sest sellel otsad eemaldatavad ja lihtne karvu eemaldada. Enamus jupid sobivad üksteisele. https://forum.roborock.com/uploads/539/GA4R6UJ8OKB0.png


See väidab, et originaal aga pead ei anna. https://www.aliexpress.com/item/1005002219187309.html?spm=2114.12010612.8148356.7.53b96b2bho7ddO
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 20:40:04 vasta tsitaadiga

Jälle midagi uut tulemas
https://www.notebookcheck.net/MIJIA-Robot-Vacuum-Cleaner-Pro-Xiaomi-unveils-its-Roomba-and-Roborock-challenger-with-a-3D-ToF-camera-for-precise-obstacle-avoidance.530566.0.html
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 20:47:33 vasta tsitaadiga

Tellisin S5 Max'i ära... S7t lihtsalt enam ei ole alis saadaval..
On kellelgi mingit linki, kust filtreid jms varuosi võtta?
Mis hoolduse poole pealt soovitate?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:14:04 vasta tsitaadiga

No esimese kahe aasta jooksul pole midagi vaja teha, vahel lykkad lapiga sensorid puhtaks, kisud karvu harja vahelt ja tolmust tyhjendades kopsid filtri puhtaks. Aga see on pelgalt minu arvamus. Mõni ostab uusi filtreid ja harju ning õlitab laagreid ka veel iga 100 ruutmeetri läbimisel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:31:27 vasta tsitaadiga

mul 4a sõitnud, pole midagi vahetanud. Töötab nagu normaalselt täitsa.

Edit: siiski valetasin, akut sai üks hetk vahetatud, kisas, et eelmine on kööga.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 09:57:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab miskit rääkida madalamatest robotitest ka. Mööbli all ca 6,5cm ruumi ja vaja, et ka sinna alla mahuks aga kas on ka miskit asjalikku turul saada?
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.04.2021 10:58:04 vasta tsitaadiga

Minuteada pole olemas nii madalaid, pane pikemad jalad mööblile icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 13:46:40 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Olen nüüd aastake kasutanud tavalist S5, kust kõige mõistlikum oleks uusi filtreid/harju tellida? Ali nagu aru saan on üks variant, aga sealt ilmselt peab omajagu ootama ka.


Tellisin alist ühe korraga kogu paari aasta krääsa ära, asjad on head.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 12:50:52 vasta tsitaadiga

Sain reede õhtul Roborock S7 kätte. Kokku tuli neli päeva (esmaspäeval tellisin) thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Eile tegi ka esimese puhastuse. Kuigi eelnevalt käisin majapidamise ise tolmuimeja ja mopiga üle siis ta suutis ikkagi päris märkimisväärse koguse tolmu ja karvu leida veel lisaks, tõenäoliselt vaipadelt. Esmamulje on hea. Ühe vaiba peab välja vahetama, see hakkab peale sõites kaasa rullima ennast. Oligi vana teine juba icon_razz1.gif Arvasin, et tegelane on palju valjem, aga väga vaikne. Ükshetk isegi mõtlesin, et mis ta seisab kuskil, et kuulda pole midagi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 14:12:01 vasta tsitaadiga

Kuidas pesu kvaliteet on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 22:23:25 vasta tsitaadiga

S7 saadavus on hetkel 0?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2021 12:53:37 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Sain reede õhtul Roborock S7 kätte. Kokku tuli neli päeva (esmaspäeval tellisin) thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Eile tegi ka esimese puhastuse. Kuigi eelnevalt käisin majapidamise ise tolmuimeja ja mopiga üle siis ta suutis ikkagi päris märkimisväärse koguse tolmu ja karvu leida veel lisaks, tõenäoliselt vaipadelt. Esmamulje on hea. Ühe vaiba peab välja vahetama, see hakkab peale sõites kaasa rullima ennast. Oligi vana teine juba icon_razz1.gif Arvasin, et tegelane on palju valjem, aga väga vaikne. Ükshetk isegi mõtlesin, et mis ta seisab kuskil, et kuulda pole midagi.


S5max puhul sõltub müra valitud töörežiimist. Vist oli 4 varianti - mida võimsam, seda lärmakam.
Ülevaadetes mainitakse, et kahel võimsamal režiimil (Turbo ja Max, vähemalt S5Max puhul) ei ole koristusvõimekuse osas vahet.
Kaardi peal saad ise määrata, millisele toale tahad millist töörežiimi rakendada (nii tolmuimemise võimsust kui pesemisel veehulka).
Lisaks saab määrata, et vaiba tuvastamisel rakendaks automaatselt Max režiimi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 16:39:58 vasta tsitaadiga

Kas selle Mamiboti ja 5S Maxi ~130ne eurone vahe tasub ära? Õele kingiks 50 ruuduses korteris, paneme talle madalama uksepaku ka, saab sealt üle. Kaldun Mamiboti poole.
https://www.myrobotcenter.eu/en/mamibot-exvac-880-wisor
Mamibot.ee oli ka vahepeal soodukas, 799 eur icon_lol.gif https://www.mamibot.ee/toode/880-wisor-robottolmuimeja/

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 16:41:51 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas selle Mamiboti ja 5S Maxi ~130ne eurone vahe tasub ära? Õele kingiks 50 ruuduses korteris, paneme talle madalama uksepaku ka, saab sealt üle. Kaldun Mamiboti poole.
https://www.myrobotcenter.eu/en/mamibot-exvac-880-wisor


Minu kogemus on hetkel S5 Maxiga vaid ja ütleks, et ületab ootuseid nii mugavuse kui puhastustulemuse osas.
Mamibotiga pole kokku puutunud ning pole neid ka näinud kuskil tõsiseltvõetavate review lehtedel soovitatavat, kui endale masinat otsisin.

Siin samas teemas oli üks väga vihane postitus Mamiboti pihta:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10739728#10739728
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 16:46:59 vasta tsitaadiga

Haha icon_biggrin.gif kas tõesti ei viitsita isegi 5-10 minutit pühendada ja lugeda mingi 2-3 lehekülge juttu. Iga 5 lehetagant see samajutt. Tahad kinkida ja kokkuhoida, siis logish, aga oma perele sitta osta on ka naljakas. Kui raha vähe osta kuskilt s5 ja kui natu rohkem s5max. Kui kellelgi kaup24 raha vedeleb, siis sealt saab mingi 360-ga kätte s5maxi. ALlexpressist saad Poola laost 350-ga suht kohe kätte max nädalaga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 16:56:43 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Kas selle Mamiboti ja 5S Maxi ~130ne eurone vahe tasub ära? Õele kingiks 50 ruuduses korteris, paneme talle madalama uksepaku ka, saab sealt üle. Kaldun Mamiboti poole.
https://www.myrobotcenter.eu/en/mamibot-exvac-880-wisor
Mamibot.ee oli ka vahepeal soodukas, 799 eur icon_lol.gif https://www.mamibot.ee/toode/880-wisor-robottolmuimeja/

Lisan veel et vaipu korteris ei ole ja ei tule ka. Ei tohiks rasked tingimused olla seega. Pesema aga peab, puhtusefriik veits on.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 17:26:04 vasta tsitaadiga

Vester1, kas sul on reaalne kogemus ka Mamiboti uuemate robotitega või lahmid niisama?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 20:55:06 vasta tsitaadiga

Ma sain enda S5max'i 328 rutsiga kätte. Homme peaks kohal olema. 03.04 tellitud icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 00:55:33 vasta tsitaadiga

Roborocil ei pea seda veepaaki sealt tagant ära võtma kui ei taha moppida, saab apist valida.Või peab enne laadima minemist ka ära võtma? Mamibotil esmapilgul tundub et peab, muidu jääb vast nirisema nagu minu vanal odaval?
Kui nii on siis mugavuse pärast võtaks pigem roboroci.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 07:34:34 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Roborocil ei pea seda veepaaki sealt tagant ära võtma kui ei taha moppida, saab apist valida.Või peab enne laadima minemist ka ära võtma? Mamibotil esmapilgul tundub et peab, muidu jääb vast nirisema nagu minu vanal odaval?
Kui nii on siis mugavuse pärast võtaks pigem roboroci.


Sõltub mudelist. S5 maxil on veepaagi juhtimine reguleeritav. Ajab vett välja siis kui määrad, et pesu tahad ja saad ka määrata veekogust (kui märga pesu tahad).
Kaasas on põranda kaitsmiseks alus, mis tuleks doki juures kinnitada.
Paaki eemaldama ei pea kui pesta ei taha, kuid mopi ma siiski eemaldaks, kuigi laadimist selle küljesolek ei sega ja vett ta seal ei jookse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 08:45:08 vasta tsitaadiga

Roborockil kui võtad mopi küljest, siis mopi funktsioon ei tööta ja midagi pole vaja sättida, muuta aga vajadusel saab(Maxil 3 erinevat veekogust). Nii kui lükkad mopi alla, siis kohe hakkab ka moppima. Vähemalt S5maxil. Paagi vd tagant ära võtta, aga siis tagumik suht kole kuna suur paak aga samas üle kõrgemate vaipade ja uksepakkude sõites kolistab vähem , sest ei laamenda tagaotsaga nii kõvasti enam.
Kahjuks magasin selle hea S7 pakkumsie maha aga oleks ka heameelega väljavahetanud oma s5maxi just selle tõusva mopipärast ja vibreeriva. See oleks ikka eriti mugav ja saaks igapuhastus juba mopiga ka lasta ja vaipade pärats ei pea muretsema ja neid joonistama kaardile käsitsi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 13:28:31 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Roborocil ei pea seda veepaaki sealt tagant ära võtma kui ei taha moppida, saab apist valida.Või peab enne laadima minemist ka ära võtma? Mamibotil esmapilgul tundub et peab, muidu jääb vast nirisema nagu minu vanal odaval?
Kui nii on siis mugavuse pärast võtaks pigem roboroci.


Spetsifikatsioonis on vähemalt kirjas ka Mamibotil, et on elektrooniliselt juhitav vee manustamine, ehk siis saab ka kraani kinni keerata (ka äpist juhitav väidetavalt). Seega ei näe küll põhjust miks peaks laadimiseks ära võtma.

vester1 endiselt ootaks sinu kogemusi uuemate Mamiboti robotitega (880 ja 890), sest just sina oled viimastel lehtedel ainuke kes neile kriitikat (või üldse mingit infot jaganud), seega palun jaga oma kogemust, et saaks reaalse info selle kohta. Minul ei ole veel nendega kogemust, S5Maxi ja ka vanemaid Roborocki roboteid olen töös näinud ja katsunud - väga head robotid, aga kindlasti ei ütleks, et maailma parimad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 13:48:31 vasta tsitaadiga

Kogemused puuduvad aga ma ei viitsi oma energiat kulutada selliste peale, kes ise ostavad oma Mamikaid ikka ja ei kuula 1000 teise inimese kogemust ja arvamust ja siis kukute õigustama oma ülemakstud käkerdisi. Mu sõbranna kiidab ka oma 150 eurost junni, sest tal puudub kogemus asjalike masinatega. Midagi rikki läheb, siis on prügikast, sest ühtegi varuosa poel saada.
Ja ära vääna mu sõnu. Roborock ei oel maailma parim. Vaid ta pakub 300-500 euro eest roboti mida teised müüvad 700-1200 euriga ja on samasuguste puhastusomadustega. Lisaks on parim tarkvara ja selle tugi ja lisaks veel peaaegu kõik varuosad ka Eesti poodides saadaval. Isegi emaplaat
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.