Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.03.2021 11:00:24 vasta tsitaadiga

liiv, Palju PL? Jäi jäädavalt ka sellisele kiirusele või nagu paljudel, et lõpuks vajub sinna 20 peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.03.2021 11:05:06 vasta tsitaadiga

Midagi muud see paremini ei kaeva? FIRO näiteks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 11:12:12 vasta tsitaadiga

Ma testisin ühe kaardiga WIN 10 all ja GPU settinguid ei muutnud. Võtsin ühe odava Zotaci lasin sellele peale MSI BIOSi, mis siin on (enne panin vale lingi):
https://forums.guru3d.com/threads/rtx-3060-with-470-05-not-hashrate-restricted.437112/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 11:38:51 vasta tsitaadiga

Täna õhtuks on kõik 3060 läinud AT-st icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 15.03.2021 12:18:38 vasta tsitaadiga

900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:20:59 vasta tsitaadiga

Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


Ei saa enne teada, kui need kaardid on ostetud/mitte ostetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:22:52 vasta tsitaadiga

Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:23:22 vasta tsitaadiga

Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab? icon_biggrin.gif
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:23:28 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta icon_smile.gif


On need 5700xt kaardid uued?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:24:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


Ei saa enne teada, kui need kaardid on ostetud/mitte ostetud.


Vaatame õhtul mis seis on icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:46:17 vasta tsitaadiga

Soome jimmsis on 550 kandis kohe saada mõned 3060-d. Tellisin tuttava kaudu paar tükki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:56:40 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
djkiller kirjutas:
Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta icon_smile.gif


On need 5700xt kaardid uued?


kõik vidokaardid mis pm müügil k.a katkised siis nende soetamine on kindel ülemaksmine (võrreldes milline peaks olema soovituslik tootja müügihind) ,kuid selline on hetkel turg. nuta või naera.Kui kile mis pakendi ümber teeb kaardi olulisels paremaks kaevuriks olenemata ,et teh parameetrid on kehvemad. Miks mitte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:57:37 vasta tsitaadiga

EvoX kirjutas:
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab? icon_biggrin.gif
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees icon_biggrin.gif


Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:58:15 vasta tsitaadiga

djkiller, Sinu jutust on keeruline aru saada.

Aga - mitte kile pakendi ümber ei tee kaarti paremaks. Vaid garantii. 2 või 3 aastat, olenevalt tootjast. Selle eest ollakse nõus maksma rohkem, võrreldes kasutatud kaartidega, millel tihtilugu garantiid enam ei olegi.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:00:43 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
EvoX kirjutas:
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab? icon_biggrin.gif
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees icon_biggrin.gif


Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega.
Sääsevõrgud ju selle tarbeks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:23:46 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
Firael kirjutas:
900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?


jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta icon_smile.gif


3060 liigub foorumis tutikana 600 + kandis, sina tahad oma vanade kaartide eest tonn tükist saada, kus on loogika ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:33:11 vasta tsitaadiga

kabush, võta rahulikult. Loogika puudub. icon_wink.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 15.03.2021 13:35:15 vasta tsitaadiga

Arvestades uudiseid, ei ole 900€ 3060'eest enam ulme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander89
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:45:21 vasta tsitaadiga

3060 siis kaevab? Vaatan härrased ühtäkki pakuvad nende eest rahasid icon_biggrin.gif
_________________
Teostan Võrumaal iPhone remonti (ekraani refurb, originaal akud koos vahetusega jne).
Paku müügiks oma iPhone alates mudelist 12, sobivad nii terved kui katkised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:48:16 vasta tsitaadiga

Ega jah, pime kana pidavat ka tera leidma beer_yum.gif - lihtsalt tundus, et pean selle välja ütlema icon_razz.gif Calm as ice !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander89
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 14:21:23 vasta tsitaadiga

Aitäh "kohalik turu mudija". 750€ kaardid läksid väga kiiresti foorumist icon_lol.gif sai ka endal soomest ligi tõmmatud kohe icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 15.03.2021 19:20:12 vasta tsitaadiga

Kuulujuttude järgi teatud ladudes tõsteti 3060 hindu rängalt.
Jimms's järgi ainult 719€'sed TUF'id.

Mis varsti ehk on isegi 'hea' hind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 00:03:51 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
EvoX kirjutas:
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab? icon_biggrin.gif
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees icon_biggrin.gif


Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega.
Sääsevõrgud ju selle tarbeks icon_smile.gif

Kuna mul kelder korteri all täpselt ja maja eest taha välja siis mõtlesin, et tuuletunnel vist ainus variant kuidas neid jahedamana hoida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 16.03.2021 13:37:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda miks mul HiveOS+ ​ETHAS ajajoon on katkendlik? Mingis foorumis öeldi, et kõik ok, kuna mul masin nende aukude ajal kaevab edasi.

https://www.dropbox.com/s/yoiitp9294ghr82/RTX3080%20HiveOS.png?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 13:42:10 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Kas keegi oskab öelda miks mul HiveOS+ ​ETHAS ajajoon on katkendlik? Mingis foorumis öeldi, et kõik ok, kuna mul masin nende aukude ajal kaevab edasi.

https://www.dropbox.com/s/yoiitp9294ghr82/RTX3080%20HiveOS.png?dl=0


Mul sama. Ei muretse. Äkki on dev fee kaevandamine sellel ajal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 18:27:37 vasta tsitaadiga

Kuidas te olete lahendanud enda miner rigg'ide power on/off nupu probleemi, kus kohast võib sellist asja osta soovitavalt Eestist?
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.03.2021 18:28:37 vasta tsitaadiga

Toiteploki nupp on on/off nupp, muud pole vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 16.03.2021 18:33:03 vasta tsitaadiga

olka,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 18:39:27 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Toiteploki nupp on on/off nupp, muud pole vaja.


Shut downi teed, siis oleks nupuga nagu viisakam.

Mul on lihtsalt vajutatavad on/off nupud, mis on ühendatud pwr pesasse emaplaadil. On mugavam küll.

Mingi ports on neid nuppe veel alles ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 20:40:41 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
Kuidas te olete lahendanud enda miner rigg'ide power on/off nupu probleemi, kus kohast võib sellist asja osta soovitavalt Eestist?

BIOS-es pandud kui stepslist vool tuleb siis PC automaatselt sisse. Kaevuri shortcut startupis (start-> run -> shell:startup).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iudicium
HV kasutaja
iudicium

liitunud: 11.12.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 22:53:25 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka, et oh sa kurat, et hakkab 3060-neid soetama kiirelt, aga hetkel tundub, et kaevab ainult PCIex16 pesas ja kui ekraan taga või "dummy" hdmi sisendis. See pole küll hetkel hea põhjus tormi joosta. Ei tundu praktiline. Vähemalt ei saa neid palju panna rig'i selliselt. Eks aeg näitab kuidas sellest mööda minnakse😁
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 23:14:26 vasta tsitaadiga

iudicium, see et RTX 3060 on kevanduskõlbulik, on liiga värske uudis, kõigest paar päeva vana teema

ps. täna müüdi foorumis EVGA RTX 3060 ära €630 rahaga aga saksa HinnaVaatluses on hind sel mudelil juba üle tuhande: https://geizhals.de/evga-geforce-rtx-3060-xc-gaming-12g-p5-3657-kr-a2482442.html?hloc=at&hloc=de
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 17.03.2021 00:21:05 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:

ps. täna müüdi foorumis EVGA RTX 3060 ära €630 rahaga aga saksa HinnaVaatluses on hind sel mudelil juba üle tuhande: https://geizhals.de/evga-geforce-rtx-3060-xc-gaming-12g-p5-3657-kr-a2482442.html?hloc=at&hloc=de


Endale ja ühele tuttavale sain kaks EVGA 3060'te Jimms'st, need läksid ikka väga kiirelt (tuli 20tk ka ainult).
719.90€'seid TUF'e veel jagub, kellel soome tuttavaid on.


Saksmaal on ka 3070'ne hinnad lakke roninud.
3080'ned on juba mõnda aega 1800-2k ringis olnud Geizhals'is, tänaseks, 2.3k: https://geizhals.de/?cat=gra16_512&xf=9816_03+05+16+-+RTX+3080

Arvesse võttes et Jimms on Caseking'i oma, siis kaua siitpoolt sood üle mere smuugeldada ei võimalda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 00:28:31 vasta tsitaadiga

Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 00:36:53 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x?


Miks ta sureb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander89
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 01:06:24 vasta tsitaadiga

no kui ethi kaevandamine pole enam mõistlik, kuid hinnad püsivad. Tuleb lihtsalt uus coin mida kaevata and the world keeps on turning...või mitte?

viimati muutis sander89 17.03.2021 01:11:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
benjy
HV vaatleja
benjy

liitunud: 20.08.2004




sõnum 17.03.2021 01:12:03 vasta tsitaadiga

https://www.coindesk.com/ethereum-improvement-proposal-1559-london-hard-fork

Ja siis eth 2.0 on tõsiselt töös. Proof of work asemel proof of stake. Hetkel on hea hetk kaarte müüa. Polkadot ja Cardano kasutavad mõlemad proof of stake valideerimist, eth peab järgi jõudma või kaob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 01:17:41 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x?

benjy kirjutas:
eth peab järgi jõudma või kaob.

eksisite ära spekulantide teemast icon_lol.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:00:18 vasta tsitaadiga

Küsimus ringile kes majandavad HiveOsis ja Hiveon poolis.
Kas on mõistlik 3% OS feega või 3$ per masin kuus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:04:05 vasta tsitaadiga

Numberz r hard icon_neutral.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:11:10 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Numberz r hard icon_neutral.gif

Kuna teema uus ja mõistus nagu ütleks, et mõistlikum oleks 3$ per kuu maksta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:21:07 vasta tsitaadiga

Jah, siis ei pea hiveon poolis ka olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:30:27 vasta tsitaadiga

Sellest sain ka aru, et kui 3$per masin maksad siis võid olla mis tahes poolis.
On keegi katsetanud ka, et ethermine vs hiveon pooli tasuvuse vahe suur?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 02:36:26 vasta tsitaadiga

Või siis võta ASUS Mining Expert ja lükka 3 rig'i üheks kokku, saad jälle tasuta, kui praegu just juba rohkem kaarte kaevamas pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 04:22:36 vasta tsitaadiga

RTX 3060 kaevandab edukalt näiteks Raevncoini, mille kaevandamist Nvidia ei piirnud (piirati vaid ETH)

Siin artiklis kirjas, et RTX 3080 Ti ja RTX 3070 Ti tulevad ka head kaevanduse GPUd

https://videocardz.com/newz/pc-watch-geforce-rtx-3060-ethereum-mining-restrictions-have-been-broken

_______________________________________________

RX 6700 XT tuleb ka hea ETH kaevanduse GPU:

https://videocardz.com/newz/powercolor-radeon-rx-6700-xt-graphics-cards-already-available-on-second-hand-market

Paraku tuleb selle hind €1000 GPU ja EU turule tuleb vaid paartuhat GPUd (paper launchi moodi paistab asi)
https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-6700-xt-only-a-few-thousand-cards-at-launch-for-the-whole-european-union
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 08:43:05 vasta tsitaadiga

Mis te teeksite kui teil oleks uus pakendis RTX3060TI ostetud 575€-ga?
Paneks kaardi enampakkumisele või kaevama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.03.2021 08:45:53 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x?

EIP 3668 icon_wink.gif
Kaevandamine ei sure 1559 järgi, saab vähem rewarde. Ja no kui hind tõuseb siis ei muutu midagi, pidu läheb edasi, eriti veel kui 3668 ka tuleb. Kuskil keegi arvas et 1559 vähendab mingi 30% kaevandamise sissetulekut ainult
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 08:50:56 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis te teeksite kui teil oleks uus pakendis RTX3060TI ostetud 575€-ga?
Paneks kaardi enampakkumisele või kaevama?

Müüd mulle 700ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 09:35:29 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
RTX 3060 kaevandab edukalt näiteks Raevncoini, mille kaevandamist Nvidia ei piirnud (piirati vaid ETH)



A wheres the point? kui üks 3060 teeb 22 mhs ja maksab 600+ euri kaart ning 4gb rx570 teeb 13 mhs kanti ja maksab alla 150?
Kui need 3060 tuleks seal alla 500 kätte siis oleks tõesti mõte kuna voolusäästlikum ja tn eluiga ka pikem kui ärahooratud rx570/rx580.
Aga jõudu promomisel!


viimati muutis kabush 17.03.2021 09:40:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.03.2021 09:40:18 vasta tsitaadiga

kabush kirjutas:
liiv kirjutas:
RTX 3060 kaevandab edukalt näiteks Raevncoini, mille kaevandamist Nvidia ei piirnud (piirati vaid ETH)



A wheres the point? kui üks 3060 teeb 22 mhs ja maksab 600+ euri kaart ning 4gb rx570 teeb 13 mhs kanti ja maksab alla 150?

Aga jõudu promomisel!

Elektri tarbimine? Ja see rx570 ei maksa enam mitte midagi siis kui kõik müüma peaksid hakkama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.