|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
15.03.2021 11:00:24
|
|
|
| liiv, Palju PL? Jäi jäädavalt ka sellisele kiirusele või nagu paljudel, et lõpuks vajub sinna 20 peale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.03.2021 11:05:06
|
|
|
| Midagi muud see paremini ei kaeva? FIRO näiteks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
15.03.2021 11:38:51
|
|
|
Täna õhtuks on kõik 3060 läinud AT-st
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firael
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
15.03.2021 12:18:38
|
|
|
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.03.2021 12:20:59
|
|
|
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
Ei saa enne teada, kui need kaardid on ostetud/mitte ostetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
15.03.2021 12:22:52
|
|
|
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
15.03.2021 12:23:22
|
|
|
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab?
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.03.2021 12:23:28
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta  |
On need 5700xt kaardid uued?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
15.03.2021 12:24:22
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
Ei saa enne teada, kui need kaardid on ostetud/mitte ostetud. |
Vaatame õhtul mis seis on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.03.2021 12:46:17
|
|
|
| Soome jimmsis on 550 kandis kohe saada mõned 3060-d. Tellisin tuttava kaudu paar tükki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
15.03.2021 12:56:40
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| djkiller kirjutas: |
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta  |
On need 5700xt kaardid uued? |
kõik vidokaardid mis pm müügil k.a katkised siis nende soetamine on kindel ülemaksmine (võrreldes milline peaks olema soovituslik tootja müügihind) ,kuid selline on hetkel turg. nuta või naera.Kui kile mis pakendi ümber teeb kaardi olulisels paremaks kaevuriks olenemata ,et teh parameetrid on kehvemad. Miks mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.03.2021 12:57:37
|
|
|
| EvoX kirjutas: |
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab?
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees  |
Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.03.2021 12:58:15
|
|
|
djkiller, Sinu jutust on keeruline aru saada.
Aga - mitte kile pakendi ümber ei tee kaarti paremaks. Vaid garantii. 2 või 3 aastat, olenevalt tootjast. Selle eest ollakse nõus maksma rohkem, võrreldes kasutatud kaartidega, millel tihtilugu garantiid enam ei olegi.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
15.03.2021 13:00:43
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| EvoX kirjutas: |
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab?
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees  |
Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega. |
Sääsevõrgud ju selle tarbeks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kabush
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.05.2007
|
15.03.2021 13:23:46
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| Firael kirjutas: |
| 900'ga 3060 ikka ei ostaks ju? |
jah 5700xt mis leqib sama.hinnaga pm ei taheta  |
3060 liigub foorumis tutikana 600 + kandis, sina tahad oma vanade kaartide eest tonn tükist saada, kus on loogika ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.03.2021 13:33:11
|
|
|
kabush, võta rahulikult. Loogika puudub.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firael
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
15.03.2021 13:35:15
|
|
|
| Arvestades uudiseid, ei ole 900€ 3060'eest enam ulme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander89
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.11.2015
|
15.03.2021 13:45:21
|
|
|
3060 siis kaevab? Vaatan härrased ühtäkki pakuvad nende eest rahasid
_________________ Teostan Võrumaal iPhone remonti (ekraani refurb, originaal akud koos vahetusega jne).
Paku müügiks oma iPhone alates mudelist 12, sobivad nii terved kui katkised. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kabush
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.05.2007
|
15.03.2021 13:48:16
|
|
|
Ega jah, pime kana pidavat ka tera leidma - lihtsalt tundus, et pean selle välja ütlema Calm as ice !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander89
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.11.2015
|
15.03.2021 14:21:23
|
|
|
Aitäh "kohalik turu mudija". 750€ kaardid läksid väga kiiresti foorumist sai ka endal soomest ligi tõmmatud kohe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firael
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
15.03.2021 19:20:12
|
|
|
Kuulujuttude järgi teatud ladudes tõsteti 3060 hindu rängalt.
Jimms's järgi ainult 719€'sed TUF'id.
Mis varsti ehk on isegi 'hea' hind.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
16.03.2021 00:03:51
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| Mõttetu mees kirjutas: |
| EvoX kirjutas: |
Millega muidu siinne kaevuriklubi suviti oma kaarte jahutab?
Mõte oli kelder kuid ma kardan, et seal läheb ka suvel jube palavaks kui kaardid sees  |
Ajad aga aknad pärani ja magad raha nimel koos sääskedega. |
Sääsevõrgud ju selle tarbeks  |
Kuna mul kelder korteri all täpselt ja maja eest taha välja siis mõtlesin, et tuuletunnel vist ainus variant kuidas neid jahedamana hoida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
16.03.2021 13:42:10
|
|
|
Mul sama. Ei muretse. Äkki on dev fee kaevandamine sellel ajal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
16.03.2021 18:27:37
|
|
|
Kuidas te olete lahendanud enda miner rigg'ide power on/off nupu probleemi, kus kohast võib sellist asja osta soovitavalt Eestist?
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.03.2021 18:28:37
|
|
|
| Toiteploki nupp on on/off nupp, muud pole vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
16.03.2021 18:33:03
|
|
|
olka,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.03.2021 18:39:27
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Toiteploki nupp on on/off nupp, muud pole vaja. |
Shut downi teed, siis oleks nupuga nagu viisakam.
Mul on lihtsalt vajutatavad on/off nupud, mis on ühendatud pwr pesasse emaplaadil. On mugavam küll.
Mingi ports on neid nuppe veel alles ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.03.2021 20:40:41
|
|
|
| olka kirjutas: |
| Kuidas te olete lahendanud enda miner rigg'ide power on/off nupu probleemi, kus kohast võib sellist asja osta soovitavalt Eestist? |
BIOS-es pandud kui stepslist vool tuleb siis PC automaatselt sisse. Kaevuri shortcut startupis (start-> run -> shell:startup).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iudicium
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2014
|
16.03.2021 22:53:25
|
|
|
| Vaatasin ka, et oh sa kurat, et hakkab 3060-neid soetama kiirelt, aga hetkel tundub, et kaevab ainult PCIex16 pesas ja kui ekraan taga või "dummy" hdmi sisendis. See pole küll hetkel hea põhjus tormi joosta. Ei tundu praktiline. Vähemalt ei saa neid palju panna rig'i selliselt. Eks aeg näitab kuidas sellest mööda minnakse😁
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firael
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
17.03.2021 00:21:05
|
|
|
Endale ja ühele tuttavale sain kaks EVGA 3060'te Jimms'st, need läksid ikka väga kiirelt (tuli 20tk ka ainult).
719.90€'seid TUF'e veel jagub, kellel soome tuttavaid on.
Saksmaal on ka 3070'ne hinnad lakke roninud.
3080'ned on juba mõnda aega 1800-2k ringis olnud Geizhals'is, tänaseks, 2.3k: https://geizhals.de/?cat=gra16_512&xf=9816_03+05+16+-+RTX+3080
Arvesse võttes et Jimms on Caseking'i oma, siis kaua siitpoolt sood üle mere smuugeldada ei võimalda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.03.2021 00:28:31
|
|
|
| Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.03.2021 00:36:53
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x? |
Miks ta sureb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander89
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.11.2015
|
17.03.2021 01:06:24
|
|
|
no kui ethi kaevandamine pole enam mõistlik, kuid hinnad püsivad. Tuleb lihtsalt uus coin mida kaevata and the world keeps on turning...või mitte?
viimati muutis sander89 17.03.2021 01:11:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
benjy
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
17.03.2021 01:17:41
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x? |
| benjy kirjutas: |
| eth peab järgi jõudma või kaob. |
eksisite ära spekulantide teemast ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
17.03.2021 02:00:18
|
|
|
Küsimus ringile kes majandavad HiveOsis ja Hiveon poolis.
Kas on mõistlik 3% OS feega või 3$ per masin kuus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.03.2021 02:04:05
|
|
|
Numberz r hard
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
17.03.2021 02:11:10
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Numberz r hard  |
Kuna teema uus ja mõistus nagu ütleks, et mõistlikum oleks 3$ per kuu maksta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.03.2021 02:21:07
|
|
|
| Jah, siis ei pea hiveon poolis ka olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
17.03.2021 02:30:27
|
|
|
Sellest sain ka aru, et kui 3$per masin maksad siis võid olla mis tahes poolis.
On keegi katsetanud ka, et ethermine vs hiveon pooli tasuvuse vahe suur?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.03.2021 02:36:26
|
|
|
| Või siis võta ASUS Mining Expert ja lükka 3 rig'i üheks kokku, saad jälle tasuta, kui praegu just juba rohkem kaarte kaevamas pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.03.2021 08:43:05
|
|
|
Mis te teeksite kui teil oleks uus pakendis RTX3060TI ostetud 575€-ga?
Paneks kaardi enampakkumisele või kaevama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.03.2021 08:45:53
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kes neid kaarte praegu ostavad kas nad ikka teavad, et mõne kuu pärast ethash kaevandamine sureb ja hinnad kukuvad >2x? |
EIP 3668
Kaevandamine ei sure 1559 järgi, saab vähem rewarde. Ja no kui hind tõuseb siis ei muutu midagi, pidu läheb edasi, eriti veel kui 3668 ka tuleb. Kuskil keegi arvas et 1559 vähendab mingi 30% kaevandamise sissetulekut ainult
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
17.03.2021 08:50:56
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mis te teeksite kui teil oleks uus pakendis RTX3060TI ostetud 575€-ga?
Paneks kaardi enampakkumisele või kaevama? |
Müüd mulle 700ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kabush
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.05.2007
|
17.03.2021 09:35:29
|
|
|
| liiv kirjutas: |
RTX 3060 kaevandab edukalt näiteks Raevncoini, mille kaevandamist Nvidia ei piirnud (piirati vaid ETH)
|
A wheres the point? kui üks 3060 teeb 22 mhs ja maksab 600+ euri kaart ning 4gb rx570 teeb 13 mhs kanti ja maksab alla 150?
Kui need 3060 tuleks seal alla 500 kätte siis oleks tõesti mõte kuna voolusäästlikum ja tn eluiga ka pikem kui ärahooratud rx570/rx580.
Aga jõudu promomisel!
viimati muutis kabush 17.03.2021 09:40:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.03.2021 09:40:18
|
|
|
| kabush kirjutas: |
| liiv kirjutas: |
RTX 3060 kaevandab edukalt näiteks Raevncoini, mille kaevandamist Nvidia ei piirnud (piirati vaid ETH)
|
A wheres the point? kui üks 3060 teeb 22 mhs ja maksab 600+ euri kaart ning 4gb rx570 teeb 13 mhs kanti ja maksab alla 150?
Aga jõudu promomisel! |
Elektri tarbimine? Ja see rx570 ei maksa enam mitte midagi siis kui kõik müüma peaksid hakkama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|