|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
hannesk71
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2021
|
26.02.2021 19:25:16
|
|
|
| Hetkel lahendasin nii, et välisele otsale switch vahele ning TP-link ja Inteno paralleelselt. Inteno taga vaid telekad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 19:30:21
|
|
|
| Otsi parem omale sellisel juhul mõni vanem 4 auguga ONT. Saad switchi ja inteno ära jätta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannesk71
HV vaatleja
liitunud: 22.02.2021
|
26.02.2021 19:32:59
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Otsi parem omale sellisel juhul mõni vanem 4 auguga ONT. Saad switchi ja inteno ära jätta. |
Mind tegelikult lihtsalt huvitab, et kumb ruuter saab ONT'ist staatilise IP.. hetkel on see TP-link'il.. ju vist first come, first serve...
Homme tekitan ruuterite vahele ka ruutimise
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
26.02.2021 19:40:08
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| tsitaat: |
Kidzone
Heli: Eesti, Vene, Võru |
Võrokeelne pealelugemine?  |
Jah, pikemat aega juba. Põrsas Pepal vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 19:42:10
|
|
|
| hannesk71, interneti teemas saad vast kiiremini vastuse staatilise kohta.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 19:47:55
|
|
|
Nat geo kava on kelbas
Tahtsin näha kuidas lennukid alla kukuvad, aga keegi ajab krabiliha hoopis läbi hakkliha masina.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
26.02.2021 19:53:52
|
|
|
Standardpaketi ja salvestamise soodustus lõppeb ära. Tagasi minipaketi peale. Salvestamine siiski jääb esialgu alles - see reklaamisaast on ikka üle mõistuse, kui midagi tõesti tahaks vaadata telekast.
Eriti hea on kanalite salvestusi nö tasuta vaadata, kui sama film videolaenutuses maksab 3 eurot. Vaatasin selliselt Resident Evilit uuesti
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
01.03.2021 21:52:04
|
|
|
| Telia võiks oma àppidesse lisada ka Viaplay äppi kui see tuleb 9. märtsil. Olgu see siis tasuline või tasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
03.03.2021 11:28:24
|
|
|
No kust urruaugust Telia seda kava võtab? Eurospordis suusatamise MM ja kirjas, et suusahüpped. Ootaks, et selgituses on kirjas, mis võistlusega on tegu (suur või väike mägi; kvalifikatsoon või võistlus; mehed või naised). Aga seal on hoopis kirjas suusahüppete ajalugu ja reeglid. No mida veel?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.03.2021 19:54:59
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Ei ole kahjuks rohkem seadmeid millega katsuda. Tuttav vahetas boxi välja kuna tal telia yhendus tuli max 5mbit kaabli kaudu adsl, võttis elisa boxi ja 4g yhenduse, andis arrise boxi mulle, või noh mu isale ja nüüd ma siin maadlen. Ma arvan, et see samsungi telekas kuidagi asja segatud. Viin koju ja proovin enda omaga, sest 4k LG teleka taga see toimis
Edit:kodus suvalise elisa kaabliga kohe 3840*2160 pilt ees. Seega asi maal olevas telekas. Aga no kõiki variante proovitud |
Kes siin paari nädala eest sellele saagale kaasa elasid. Tülitatud sai samsungi tehnilist tuge, siinset foorumit, tehtud resette, lastud yle neti tehnikul möllata. Ostetud uus hdmi 2.0 juhe jne... Aga no lahendus on klassikaline.
Ehk kuna teleka kogu tarkus on ekraaniga yhenduses mingi optilise vms kaabliga, siis aitas see, et tuli see kaabel korra pesadest välja tõmmata ja tagasi panna ning nüüd on üle HDMI 4k pilt ees Arrisest.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.03.2021 20:11:32
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaamu
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2019
|
04.03.2021 17:09:52
|
|
|
| Kas telekanal TV3 Sport Open ei ole siis ikkagi Telia TV-sse lisandumas? Mitu nädalat tagasi reklaamiti, et saab olema Baltikumi suuremate teleoperaatorite valikus, aga hetkel antud kanalit kanalite valikus ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.03.2021 18:19:59
|
|
|
| jaamu kirjutas: |
| Kas telekanal TV3 Sport Open ei ole siis ikkagi Telia TV-sse lisandumas? Mitu nädalat tagasi reklaamiti, et saab olema Baltikumi suuremate teleoperaatorite valikus, aga hetkel antud kanalit kanalite valikus ei ole. |
Paistab, et seda pole ühegi Baltikumi suurema teleoperaatori valikus?
Ilmselt vestlus käib pakkujate operaatorite vahel. Ma ise arvan, et küllap tuleb.. eesmärk on ju jõuda kõikide vaatajateni.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.03.2021 18:44:47
|
|
|
| Täna lampi kõik menüüd vene keeleks pööratud. boxis kui webis. wtf
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
06.03.2021 23:04:49
|
|
|
| Kas keegi on saanud GO3 film paketiga mikrotiki ruuteriga tööle , Olen tellinud paketti aga see asi viskab kohe teada et see pakett töötab võrguühendusega kuigi peaks korras olema , mida peaks lisama . mida ta tahab krt võtaks
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
06.03.2021 23:30:39
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Ehk kuna teleka kogu tarkus on ekraaniga yhenduses mingi optilise vms kaabliga, siis aitas see, et tuli see kaabel korra pesadest välja tõmmata ja tagasi panna ning nüüd on üle HDMI 4k pilt ees Arrisest. |
See on Samsungi One Connecti tüüpviga, et optiline displaylink jamab vahel.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.03.2021 23:39:46
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Kas keegi on saanud GO3 film paketiga mikrotiki ruuteriga tööle , Olen tellinud paketti aga see asi viskab kohe teada et see pakett töötab võrguühendusega kuigi peaks korras olema , mida peaks lisama . mida ta tahab krt võtaks |
Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma.
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.
Kui ei oska, lase tikk resetti ja peale seda on digiboks sul OTT reziimis nagu teiste ja 4G internettide kasutajatel. Pilt 720p peale seda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.03.2021 16:19:45
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma. |
Selles väites ma sügavalt kahtlen...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
07.03.2021 16:43:15
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma. |
Selles väites ma sügavalt kahtlen...  |
kahtled?
-kindlasti keegi
-kukub kooma
?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
07.03.2021 17:02:07
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Täna lampi kõik menüüd vene keeleks pööratud. boxis kui webis. wtf |
Selles osas vaata otsa endale või pereliikmetele - Keelevalik profiilil kehtib ühtemoodi nii boksis, veebis kui ka äpis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.03.2021 17:45:09
|
|
|
Ütleme siis nii, et mikrotiku tarbeks on teema olemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=590003&highlight=
Mina ise pole tikku selliseks seadistanud, kunagi ammu proovisin ja võmalik, et protsessori koormus koos iptv nat ja interneti kasutusega sõltus antud mudelist kuid ma sain ka mujalt sama info.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
08.03.2021 00:12:43
|
|
|
No mis selle salvestusega jälle toimub?
Tänane meeste suusatamine algas telekava järgi kl. 13:50 ja lõppes
kl. 17:26. Kui aga salvestust vaadata, siis salvestusaeg on
2 tundi ja 30min ning suusatamise lõpp jääbki nägemata.
Ei ole seda võimalik ka järgmise saate algusest vaadata.
Mis toimub?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
08.03.2021 15:58:20
|
|
|
kuna ammu ostetud telekad jäävad üha lollimaks, siis uuemaid striimimisteenuseid toetavaid bokse otsides avastasin ootamatult et Telia konkurent on välja tulnud oma AndroidTV põhise STB-ga, koos Androidi appide ja chromecasti toega, see võttis ikka nina suht krimpsu.. peaks uuesti sae käima tõmbama, et millal Telia lõpuks uue boksi saab, seekord ehk siis normaalse appide toe (ja miks mitte ka castimise võimalusega)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
08.03.2021 17:12:06
|
|
|
Telia klienditoe vastus minu päringule:
"Tänan pöördumise eest.
Soovisite teada millal saab Telia TV äpp Android TV platvormile.
Sain vastuse, et Telia TV arendusplaanides on Android äpi arendamine olemas, kuid täpsemat infot tähtaegade osas ei saa Teile anda.
Loodan, et leiate Telia TV-st ka teisi põnevaid elamusi."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.03.2021 19:27:54
|
|
|
| pppd kirjutas: |
kuna ammu ostetud telekad jäävad üha lollimaks, siis uuemaid striimimisteenuseid toetavaid bokse otsides avastasin ootamatult et Telia konkurent on välja tulnud oma AndroidTV põhise STB-ga, koos Androidi appide ja chromecasti toega, see võttis ikka nina suht krimpsu.. peaks uuesti sae käima tõmbama, et millal Telia lõpuks uue boksi saab, seekord ehk siis normaalse appide toe (ja miks mitte ka castimise võimalusega)  |
Pole midagi tarka öelda aga ilma midagi ütlemata on selge, et töö käib, nagu teenindus vihjas. Taaskord tähtaega pole isegi mõtet öelda, sellel aastal, järgmisel aastal vms. Oluline, et kui mingi äpp tuleb, siis see toimiks ja sellel oleks see mitmekesine sisu saadavus olemas mitte ainult osa sellest.
See, et konkurent reklaamib oma boksi või teenust ka androidi või castimisega, on see natuke naljakas (kunagi teeb seda võibolla ka Telia), see pole nende loodud teenuse osa, vähegi nõudlikumal kliendil on kodus teler koos nendesamade võimalustega, juba olemas. Boks lisab lihtsalt operaatori teenuse ja selle sama lisafunktsiooni ühes lisaseadmes.
Näiteks operaator "pakub" sulle Youtube ja Netflix äpiga digiboksi? kui sa pead nende tasulise sisu mujal aktiviseerima, siis operaator ei paku sulle midagi, kui sul on juba samad äpid teleris olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
08.03.2021 19:48:04
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| See, et konkurent reklaamib oma boksi või teenust ka androidi või castimisega, on see natuke naljakas... |
Ei ole üldse naljakas, pakutakse lahendust, mis hetkel tundub päris apetiitne. Iseseisvate meediamängijate turg on erinevatel põhjustel täiesti reaalselt olemas, nii et kui keegi suudab pakkuda karpi, mis suudab kahte asja teha ja kliendile ühe karbi muretsemise kokku hoida, siis ta ongi juba eelisseisus. Telia katsetamisi selles vallas mäletame me paraku kõik, kõigepealt need Samsungi ja LG äpid ja nüüd Arrisel Youtube ning see mitte kunagi realiseerunud Netflixi äpp, mis paneb kangesti arvama et jälle korra on trende natuke vildakalt hinnatud. Oleks siis sellele hädisele boksile kasvõi omamaise Jupiteri äpi võinud valmis treida...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.03.2021 08:47:40
|
|
|
Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
09.03.2021 18:15:02
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal. |
Aga olemasoleva rendika tagasisaatmine sellisel juhul? Sama kulleriga tagasi?
Pole ju seni vaja läinud, kogu aeg olid tüdrukud lettis lahkesti teenindamas ja jagamas.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.03.2021 19:07:02
|
|
|
| timok kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal. |
Aga olemasoleva rendika tagasisaatmine sellisel juhul? Sama kulleriga tagasi?
Pole ju seni vaja läinud, kogu aeg olid tüdrukud lettis lahkesti teenindamas ja jagamas. |
Pole seda imemasinat näinud ja kui näen ja tean, siis näeb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 12:17:38
|
|
|
| Mina sai nnii aru, et Raplasse mõeldud kapsel rändas hoopis Viimsisse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.03.2021 13:23:22
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Mina sai nnii aru, et Raplasse mõeldud kapsel rändas hoopis Viimsisse. |
viimsit planeeriti raplaga samas plaanis, rapla ennem, viimsi pärast. läheb aga vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 14:47:05
|
|
|
A niipidi, tänud info eest!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
10.03.2021 18:51:12
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus. |
Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.03.2021 23:36:54
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus. |
Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda. |
Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
12.03.2021 12:45:12
|
|
|
| Go3 lisati Teliasse, aga huvitav miks osadel asjadel originaalaudiot pole? Ainult peale loetud vene dubleering:/ Tundub et see probleem vaevab just Go3 originaalasju.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
13.03.2021 12:31:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| jaakjaak22 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus. |
Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda. |
Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele. |
Kallis seltsimees, kõigepealt alustad tiraadiga "nagunii ei jõua" ja nüüd lahmid edasi. Keegi ei küsinud konkreetset konfi vaid uute teenuste kohta sedasama "üldjuhend teenuse parameetritele" ehk võrgutehnilist kirjeldust. Küll siis sellise konfi ka saab, mis jõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.03.2021 12:43:56
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| jaakjaak22 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus. |
Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda. |
Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele. |
Kallis seltsimees, kõigepealt alustad tiraadiga "nagunii ei jõua" ja nüüd lahmid edasi. Keegi ei küsinud konkreetset konfi vaid uute teenuste kohta sedasama "üldjuhend teenuse parameetritele" ehk võrgutehnilist kirjeldust. Küll siis sellise konfi ka saab, mis jõuab. |
Uued teenused nagu go3 käivad samal põhimõttel nagu seni ka youtube, megogo seriaalid, osa järelvaatamisest jms, üle interneti.
Ruuteri seadistusi pole Telia juba aastaid selles osas muutnud ja pole mõtet minu käest küsida mida googlest leiab, olen vaid põgusalt teisi teemasid jälginud mis puudutab alternatiivruutereid ja minumeelest on neid ka soovitud viisil tööle saadud.
Kolige õigesse teemasse oma küsimustega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
13.03.2021 14:28:47
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Uued teenused nagu go3 käivad samal põhimõttel nagu seni ka youtube, megogo seriaalid, osa järelvaatamisest jms, üle interneti.
Ruuteri seadistusi pole Telia juba aastaid selles osas muutnud ja pole mõtet minu käest küsida mida googlest leiab, olen vaid põgusalt teisi teemasid jälginud mis puudutab alternatiivruutereid ja minumeelest on neid ka soovitud viisil tööle saadud.
Kolige õigesse teemasse oma küsimustega. |
Vabandust tülitamast. Youtube polnud väga oluline teenus ja iga telekas oskab seda niisamagi. Kui ikka tasulisi teenuseid ei taha pakkuda, siis ei taha, vabandust veelkord tülitamast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.03.2021 16:50:40
|
|
|
| tsitaat: |
Kui ikka tasulisi teenuseid ei taha pakkuda, siis ei taha, vabandust veelkord tülitamast.
|
Teenused töötavad nii telia kaablis kui terves euroopas.
Seda ka oma ruuteritega vaikimisi sättes. Ei pea konkreetselt midagi seadistama.
IPTV NATist saab ükskord niikuinii ajalugu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.03.2021 14:13:05
|
|
|
Kuidas ma saaksin blokeerida telekas selle Telia youtube rakenduse, et laps sellele ligi ei pääseks teleka menüüst või seda võimalust ei olegi?
Mina tänan
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.03.2021 14:30:41
|
|
|
Telekas endas pole mingit Telia YT rakendust, telekas on ikka tootja poolt pandud YT.
Telia YT rakendus on Telia digiboksis.
"Seaded -> Telia TV -> Äppide haldamine" juures saad neid lukustada või ära peita.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.03.2021 17:45:40
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Telekas endas pole mingit Telia YT rakendust, telekas on ikka tootja poolt pandud YT.
Telia YT rakendus on Telia digiboksis.
"Seaded -> Telia TV -> Äppide haldamine" juures saad neid lukustada või ära peita. |
Ok ei osanud otsida, aga aitäh vastamast
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
16.03.2021 22:38:03
|
|
|
Kellelgi veel salvestused pisut katkuvad? Iga natukese aja tagant käib kerge jõnks läbi pildist, heli jookseb edasi.
PS. Meghani intervjuud ei saagi telia keskkonnas järgi vaadata, kurvastage oma paremaid pooli.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.03.2021 22:50:44
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Kellelgi veel salvestused pisut katkuvad? Iga natukese aja tagant käib kerge jõnks läbi pildist, heli jookseb edasi.
PS. Meghani intervjuud ei saagi telia keskkonnas järgi vaadata, kurvastage oma paremaid pooli. |
Parematel pooltel on kama3
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|