Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1049, 1050, 1051 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:25:16 vasta tsitaadiga

Hetkel lahendasin nii, et välisele otsale switch vahele ning TP-link ja Inteno paralleelselt. Inteno taga vaid telekad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:30:21 vasta tsitaadiga

Otsi parem omale sellisel juhul mõni vanem 4 auguga ONT. Saad switchi ja inteno ära jätta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:31:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kidzone
Heli: Eesti, Vene, Võru

Võrokeelne pealelugemine? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:32:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Otsi parem omale sellisel juhul mõni vanem 4 auguga ONT. Saad switchi ja inteno ära jätta.


Mind tegelikult lihtsalt huvitab, et kumb ruuter saab ONT'ist staatilise IP.. hetkel on see TP-link'il.. ju vist first come, first serve...
Homme tekitan ruuterite vahele ka ruutimise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:40:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
tsitaat:
Kidzone
Heli: Eesti, Vene, Võru

Võrokeelne pealelugemine? icon_eek.gif


Jah, pikemat aega juba. Põrsas Pepal vähemalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:42:10 vasta tsitaadiga

hannesk71, interneti teemas saad vast kiiremini vastuse staatilise kohta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:45:41 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Betamax kirjutas:
tsitaat:
Kidzone
Heli: Eesti, Vene, Võru

Võrokeelne pealelugemine? icon_eek.gif


Jah, pikemat aega juba. Põrsas Pepal vähemalt.

Peab siis peale passima. Kihvt oleks kuulata icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:47:55 vasta tsitaadiga

Nat geo kava on kelbas thumbs_up.gif

Tahtsin näha kuidas lennukid alla kukuvad, aga keegi ajab krabiliha hoopis läbi hakkliha masina.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 19:53:52 vasta tsitaadiga

Standardpaketi ja salvestamise soodustus lõppeb ära. Tagasi minipaketi peale. Salvestamine siiski jääb esialgu alles - see reklaamisaast on ikka üle mõistuse, kui midagi tõesti tahaks vaadata telekast.
Eriti hea on kanalite salvestusi nö tasuta vaadata, kui sama film videolaenutuses maksab 3 eurot. Vaatasin selliselt Resident Evilit uuesti icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 12:40:46 vasta tsitaadiga

Alates tänasest muutus Telia Premium pakett Telia Family paketiks ning sisaldab muuhulgas ka Go3 Film teenust.
Mini ja Standard paketi omanikud saavad Go3 Film teenuse vajadusel lisatasu eest tellida, kehtib üks kuu tasuta testiperioodi.
https://digitark.ee/telia-tv-teenus-rikastus-go3-film-keskkonnaga/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 13:57:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et sellel Go3 ei lähe iseseisvalt eriti hästi, kui kusagile Telia külje alla ronitakse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 01.03.2021 21:52:04 vasta tsitaadiga

Telia võiks oma àppidesse lisada ka Viaplay äppi kui see tuleb 9. märtsil. Olgu see siis tasuline või tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 11:28:24 vasta tsitaadiga

No kust urruaugust Telia seda kava võtab? Eurospordis suusatamise MM ja kirjas, et suusahüpped. Ootaks, et selgituses on kirjas, mis võistlusega on tegu (suur või väike mägi; kvalifikatsoon või võistlus; mehed või naised). Aga seal on hoopis kirjas suusahüppete ajalugu ja reeglid. No mida veel? kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 19:54:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei ole kahjuks rohkem seadmeid millega katsuda. Tuttav vahetas boxi välja kuna tal telia yhendus tuli max 5mbit kaabli kaudu adsl, võttis elisa boxi ja 4g yhenduse, andis arrise boxi mulle, või noh mu isale ja nüüd ma siin maadlen. Ma arvan, et see samsungi telekas kuidagi asja segatud. Viin koju ja proovin enda omaga, sest 4k LG teleka taga see toimis


Edit:kodus suvalise elisa kaabliga kohe 3840*2160 pilt ees. Seega asi maal olevas telekas. Aga no kõiki variante proovitud


Kes siin paari nädala eest sellele saagale kaasa elasid. Tülitatud sai samsungi tehnilist tuge, siinset foorumit, tehtud resette, lastud yle neti tehnikul möllata. Ostetud uus hdmi 2.0 juhe jne... Aga no lahendus on klassikaline.

Ehk kuna teleka kogu tarkus on ekraaniga yhenduses mingi optilise vms kaabliga, siis aitas see, et tuli see kaabel korra pesadest välja tõmmata ja tagasi panna ning nüüd on üle HDMI 4k pilt ees Arrisest.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 20:11:32 vasta tsitaadiga

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaamu
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2019




sõnum 04.03.2021 17:09:52 vasta tsitaadiga

Kas telekanal TV3 Sport Open ei ole siis ikkagi Telia TV-sse lisandumas? Mitu nädalat tagasi reklaamiti, et saab olema Baltikumi suuremate teleoperaatorite valikus, aga hetkel antud kanalit kanalite valikus ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 18:19:59 vasta tsitaadiga

jaamu kirjutas:
Kas telekanal TV3 Sport Open ei ole siis ikkagi Telia TV-sse lisandumas? Mitu nädalat tagasi reklaamiti, et saab olema Baltikumi suuremate teleoperaatorite valikus, aga hetkel antud kanalit kanalite valikus ei ole.

Paistab, et seda pole ühegi Baltikumi suurema teleoperaatori valikus?
Ilmselt vestlus käib pakkujate operaatorite vahel. Ma ise arvan, et küllap tuleb.. eesmärk on ju jõuda kõikide vaatajateni.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 18:44:47 vasta tsitaadiga

Täna lampi kõik menüüd vene keeleks pööratud. boxis kui webis. wtf
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 23:04:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud GO3 film paketiga mikrotiki ruuteriga tööle , Olen tellinud paketti aga see asi viskab kohe teada et see pakett töötab võrguühendusega kuigi peaks korras olema , mida peaks lisama . mida ta tahab krt võtaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.03.2021 23:30:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ehk kuna teleka kogu tarkus on ekraaniga yhenduses mingi optilise vms kaabliga, siis aitas see, et tuli see kaabel korra pesadest välja tõmmata ja tagasi panna ning nüüd on üle HDMI 4k pilt ees Arrisest.


See on Samsungi One Connecti tüüpviga, et optiline displaylink jamab vahel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 23:39:46 vasta tsitaadiga

estdata kirjutas:
Kas keegi on saanud GO3 film paketiga mikrotiki ruuteriga tööle , Olen tellinud paketti aga see asi viskab kohe teada et see pakett töötab võrguühendusega kuigi peaks korras olema , mida peaks lisama . mida ta tahab krt võtaks

Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma.
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.
Kui ei oska, lase tikk resetti ja peale seda on digiboks sul OTT reziimis nagu teiste ja 4G internettide kasutajatel. Pilt 720p peale seda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 16:19:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma.


Selles väites ma sügavalt kahtlen... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.03.2021 16:43:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kindlasti keegi on aga mikrotik kukub selle paketirahe all kooma.


Selles väites ma sügavalt kahtlen... icon_rolleyes.gif
kahtled?
-kindlasti keegi
-kukub kooma
?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 17:02:07 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Täna lampi kõik menüüd vene keeleks pööratud. boxis kui webis. wtf


Selles osas vaata otsa endale või pereliikmetele icon_biggrin.gif - Keelevalik profiilil kehtib ühtemoodi nii boksis, veebis kui ka äpis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 17:45:09 vasta tsitaadiga

Ütleme siis nii, et mikrotiku tarbeks on teema olemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=590003&highlight=
Mina ise pole tikku selliseks seadistanud, kunagi ammu proovisin ja võmalik, et protsessori koormus koos iptv nat ja interneti kasutusega sõltus antud mudelist kuid ma sain ka mujalt sama info.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 08.03.2021 00:12:43 vasta tsitaadiga

No mis selle salvestusega jälle toimub?
Tänane meeste suusatamine algas telekava järgi kl. 13:50 ja lõppes
kl. 17:26. Kui aga salvestust vaadata, siis salvestusaeg on
2 tundi ja 30min ning suusatamise lõpp jääbki nägemata.
Ei ole seda võimalik ka järgmise saate algusest vaadata.
Mis toimub?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.03.2021 15:58:20 vasta tsitaadiga

kuna ammu ostetud telekad jäävad üha lollimaks, siis uuemaid striimimisteenuseid toetavaid bokse otsides avastasin ootamatult et Telia konkurent on välja tulnud oma AndroidTV põhise STB-ga, koos Androidi appide ja chromecasti toega, see võttis ikka nina suht krimpsu.. peaks uuesti sae käima tõmbama, et millal Telia lõpuks uue boksi saab, seekord ehk siis normaalse appide toe (ja miks mitte ka castimise võimalusega) icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.03.2021 17:12:06 vasta tsitaadiga

Telia klienditoe vastus minu päringule:
"Tänan pöördumise eest.
Soovisite teada millal saab Telia TV äpp Android TV platvormile.
Sain vastuse, et Telia TV arendusplaanides on Android äpi arendamine olemas, kuid täpsemat infot tähtaegade osas ei saa Teile anda.
Loodan, et leiate Telia TV-st ka teisi põnevaid elamusi."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 19:27:54 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
kuna ammu ostetud telekad jäävad üha lollimaks, siis uuemaid striimimisteenuseid toetavaid bokse otsides avastasin ootamatult et Telia konkurent on välja tulnud oma AndroidTV põhise STB-ga, koos Androidi appide ja chromecasti toega, see võttis ikka nina suht krimpsu.. peaks uuesti sae käima tõmbama, et millal Telia lõpuks uue boksi saab, seekord ehk siis normaalse appide toe (ja miks mitte ka castimise võimalusega) icon_evil.gif


Pole midagi tarka öelda aga ilma midagi ütlemata on selge, et töö käib, nagu teenindus vihjas. Taaskord tähtaega pole isegi mõtet öelda, sellel aastal, järgmisel aastal vms. Oluline, et kui mingi äpp tuleb, siis see toimiks ja sellel oleks see mitmekesine sisu saadavus olemas mitte ainult osa sellest.

See, et konkurent reklaamib oma boksi või teenust ka androidi või castimisega, on see natuke naljakas (kunagi teeb seda võibolla ka Telia), see pole nende loodud teenuse osa, vähegi nõudlikumal kliendil on kodus teler koos nendesamade võimalustega, juba olemas. Boks lisab lihtsalt operaatori teenuse ja selle sama lisafunktsiooni ühes lisaseadmes.
Näiteks operaator "pakub" sulle Youtube ja Netflix äpiga digiboksi? kui sa pead nende tasulise sisu mujal aktiviseerima, siis operaator ei paku sulle midagi, kui sul on juba samad äpid teleris olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.03.2021 19:48:04 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
See, et konkurent reklaamib oma boksi või teenust ka androidi või castimisega, on see natuke naljakas...

Ei ole üldse naljakas, pakutakse lahendust, mis hetkel tundub päris apetiitne. Iseseisvate meediamängijate turg on erinevatel põhjustel täiesti reaalselt olemas, nii et kui keegi suudab pakkuda karpi, mis suudab kahte asja teha ja kliendile ühe karbi muretsemise kokku hoida, siis ta ongi juba eelisseisus. Telia katsetamisi selles vallas mäletame me paraku kõik, kõigepealt need Samsungi ja LG äpid ja nüüd Arrisel Youtube ning see mitte kunagi realiseerunud Netflixi äpp, mis paneb kangesti arvama et jälle korra on trende natuke vildakalt hinnatud. Oleks siis sellele hädisele boksile kasvõi omamaise Jupiteri äpi võinud valmis treida... icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:36:24 vasta tsitaadiga

Indrpo, oskad öelda, kas Rapla Telia ulmeboksi-iseteeninduskuubik-pakiautomaadi avamine (2020 november vmt., Eesti esimene jne.) on maha maetud?
Tahaks kohe minna boksi vahetama, kui see uus tuleb, aga pole kuhu minna icon_razz.gif icon_smile.gif.
https://majandus24.postimees.ee/7069155/pilk-tulevikku-telia-testib-iseteeninduskapsleid
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 08:47:40 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Indrpo, oskad öelda, kas Rapla Telia ulmeboksi-iseteeninduskuubik-pakiautomaadi avamine (2020 november vmt., Eesti esimene jne.) on maha maetud?
Tahaks kohe minna boksi vahetama, kui see uus tuleb, aga pole kuhu minna icon_razz.gif icon_smile.gif.
https://majandus24.postimees.ee/7069155/pilk-tulevikku-telia-testib-iseteeninduskapsleid


Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 18:15:02 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
timok kirjutas:
Indrpo, oskad öelda, kas Rapla Telia ulmeboksi-iseteeninduskuubik-pakiautomaadi avamine (2020 november vmt., Eesti esimene jne.) on maha maetud?
Tahaks kohe minna boksi vahetama, kui see uus tuleb, aga pole kuhu minna icon_razz.gif icon_smile.gif.
https://majandus24.postimees.ee/7069155/pilk-tulevikku-telia-testib-iseteeninduskapsleid


Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal.

Aga olemasoleva rendika tagasisaatmine sellisel juhul? Sama kulleriga tagasi?
Pole ju seni vaja läinud, kogu aeg olid tüdrukud lettis lahkesti teenindamas ja jagamas.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 19:07:02 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
indrpo kirjutas:
timok kirjutas:
Indrpo, oskad öelda, kas Rapla Telia ulmeboksi-iseteeninduskuubik-pakiautomaadi avamine (2020 november vmt., Eesti esimene jne.) on maha maetud?
Tahaks kohe minna boksi vahetama, kui see uus tuleb, aga pole kuhu minna icon_razz.gif icon_smile.gif.
https://majandus24.postimees.ee/7069155/pilk-tulevikku-telia-testib-iseteeninduskapsleid


Maha pole midagi maetud, tuleb 100%
Ütleme nii, et on vaja asukohta kus kapsel on 24x7 kättesaadav.
Samal ajal on 24x7 kättesaadav ka iseteenindus ja kulleriga boks on teisel päeval kohe kohal.

Aga olemasoleva rendika tagasisaatmine sellisel juhul? Sama kulleriga tagasi?
Pole ju seni vaja läinud, kogu aeg olid tüdrukud lettis lahkesti teenindamas ja jagamas.


Pole seda imemasinat näinud ja kui näen ja tean, siis näeb. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:17:38 vasta tsitaadiga

Mina sai nnii aru, et Raplasse mõeldud kapsel rändas hoopis Viimsisse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:23:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mina sai nnii aru, et Raplasse mõeldud kapsel rändas hoopis Viimsisse.

viimsit planeeriti raplaga samas plaanis, rapla ennem, viimsi pärast. läheb aga vastupidi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:47:05 vasta tsitaadiga

A niipidi, tänud info eest! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 18:51:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.

Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 23:36:54 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
indrpo kirjutas:
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.

Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda.


Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 12:45:12 vasta tsitaadiga

Go3 lisati Teliasse, aga huvitav miks osadel asjadel originaalaudiot pole? Ainult peale loetud vene dubleering:/ Tundub et see probleem vaevab just Go3 originaalasju.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 12:31:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
jaakjaak22 kirjutas:
indrpo kirjutas:
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.

Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda.


Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele.

Kallis seltsimees, kõigepealt alustad tiraadiga "nagunii ei jõua" ja nüüd lahmid edasi. Keegi ei küsinud konkreetset konfi vaid uute teenuste kohta sedasama "üldjuhend teenuse parameetritele" ehk võrgutehnilist kirjeldust. Küll siis sellise konfi ka saab, mis jõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 12:43:56 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
indrpo kirjutas:
jaakjaak22 kirjutas:
indrpo kirjutas:
Telia ruuter teeb IPTV NAT oma ruuteris st. iptv ja inet ühes pordis, ehk digiboks vajab ka netti juurde. Kui oskad, tee sama Mikrotikus.

Kui saaks täpsemalt, mida milleks NATima peab, siis saaks ka vastava seadistuse pakkuda. Nagu kõigis muude pakkujate ruuteriteski, sõltub seadistus riiistvarast, mõni vajab HW-offload, teised enam mitte jne.
Varem tehniline kirjeldus veebist saada, see võiks jätkuda.


Just viitasin teemale kus seda küsida võiks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10711164#10711164
Mina pole selliste seadmetega isiklikult ammu tegelenud ja Telial on üldjuhend teenuse parameetritele, mitte konkreetsetele seadmetele.

Kallis seltsimees, kõigepealt alustad tiraadiga "nagunii ei jõua" ja nüüd lahmid edasi. Keegi ei küsinud konkreetset konfi vaid uute teenuste kohta sedasama "üldjuhend teenuse parameetritele" ehk võrgutehnilist kirjeldust. Küll siis sellise konfi ka saab, mis jõuab.


Uued teenused nagu go3 käivad samal põhimõttel nagu seni ka youtube, megogo seriaalid, osa järelvaatamisest jms, üle interneti.
Ruuteri seadistusi pole Telia juba aastaid selles osas muutnud ja pole mõtet minu käest küsida mida googlest leiab, olen vaid põgusalt teisi teemasid jälginud mis puudutab alternatiivruutereid ja minumeelest on neid ka soovitud viisil tööle saadud.
Kolige õigesse teemasse oma küsimustega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 14:28:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Uued teenused nagu go3 käivad samal põhimõttel nagu seni ka youtube, megogo seriaalid, osa järelvaatamisest jms, üle interneti.
Ruuteri seadistusi pole Telia juba aastaid selles osas muutnud ja pole mõtet minu käest küsida mida googlest leiab, olen vaid põgusalt teisi teemasid jälginud mis puudutab alternatiivruutereid ja minumeelest on neid ka soovitud viisil tööle saadud.
Kolige õigesse teemasse oma küsimustega.

Vabandust tülitamast. Youtube polnud väga oluline teenus ja iga telekas oskab seda niisamagi. Kui ikka tasulisi teenuseid ei taha pakkuda, siis ei taha, vabandust veelkord tülitamast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 16:50:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ikka tasulisi teenuseid ei taha pakkuda, siis ei taha, vabandust veelkord tülitamast.


Teenused töötavad nii telia kaablis kui terves euroopas.
Seda ka oma ruuteritega vaikimisi sättes. Ei pea konkreetselt midagi seadistama.
IPTV NATist saab ükskord niikuinii ajalugu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 14:13:05 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin blokeerida telekas selle Telia youtube rakenduse, et laps sellele ligi ei pääseks teleka menüüst või seda võimalust ei olegi?
Mina tänan
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 14:30:41 vasta tsitaadiga

Telekas endas pole mingit Telia YT rakendust, telekas on ikka tootja poolt pandud YT.

Telia YT rakendus on Telia digiboksis.
"Seaded -> Telia TV -> Äppide haldamine" juures saad neid lukustada või ära peita.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 17:45:40 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Telekas endas pole mingit Telia YT rakendust, telekas on ikka tootja poolt pandud YT.

Telia YT rakendus on Telia digiboksis.
"Seaded -> Telia TV -> Äppide haldamine" juures saad neid lukustada või ära peita.


Ok ei osanud otsida, aga aitäh vastamast icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 22:38:03 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel salvestused pisut katkuvad? Iga natukese aja tagant käib kerge jõnks läbi pildist, heli jookseb edasi.

PS. Meghani intervjuud ei saagi telia keskkonnas järgi vaadata, kurvastage oma paremaid pooli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 22:45:40 vasta tsitaadiga

Seda ei saa üheski keskkonnas uuesti vaadata. Ainult TV3 enda omas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 22:50:44 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kellelgi veel salvestused pisut katkuvad? Iga natukese aja tagant käib kerge jõnks läbi pildist, heli jookseb edasi.

PS. Meghani intervjuud ei saagi telia keskkonnas järgi vaadata, kurvastage oma paremaid pooli.

Parematel pooltel on kama3

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1049, 1050, 1051 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.