|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
27.09.2020 21:31:21
|
|
|
shushlik, see Euronicsi kauplusesse tellimine ongi mingi suuremat sorti ikaldus Kunagi möödunud talvel tellisin kohvimasina tarvikuid, õhuniisuti tarvikuid ja punktide eest kingituse... (Kohapeal ühes kohas kõike vajalikku minu liikumisteedel polnud). Arvasin naiivselt, et saan nime või tellimuse numbri järgi pakitud saadetise kätte... Aga hakati mu nutika ekraanilt veerima, et mida ma siis tellisin, toodi osa asju kusagilt ära ja tuldi tagasi veerima... Kokkuvõttes sain hunniku asju, kilekotti või kraami tervikuks teipimist isegi ei pakutud!
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
17.10.2020 17:52:16
|
|
|
| selline küsimus,et 2018 sai osteud xbox one x konsol.problem on et,pultil on hakanud moned nupud halvasti liiguma ja palju logisema.nt kui vajutan A tahte vahel,siis nidagi ei juhtu ja pean uuesti vajutama.kas euronics muidu vahetab ainult pulte välja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
18.10.2020 14:13:22
|
|
|
Euronics üllatab alati Alati surutakse neis boonuspunkte peale. No hüva, jõin Roccas smuutit ja vormistasin JBL go2 endale siis nende punnide eest. Sain kirja, et nelja tunni jooksul on kaup valmis. Läksin igaks juhuks läbi, et ehk saab varem kätte kuna olen nagunii poes. Võrsin suvalise ps4 mängu ka näppu, tühja käega ei oleks. Uurisin, et ehk saaks kõlli ka siis varem kätte. Resoluutselt ei saa, läheb neli tundi sain teada. No hüva, pole hullu. Istun autosse, saan ühe kilomeetri sõita kui kell karjub, et kaup valmis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kreeman1
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2009
|
19.10.2020 19:25:42
|
|
|
| jake28 kirjutas: |
| selline küsimus,et 2018 sai osteud xbox one x konsol.problem on et,pultil on hakanud moned nupud halvasti liiguma ja palju logisema.nt kui vajutan A tahte vahel,siis nidagi ei juhtu ja pean uuesti vajutama.kas euronics muidu vahetab ainult pulte välja? |
Kui ostust 2a möödas ei ole ning puldil nähtavaid väärkasutuse jälgi ei ole siis vahetatakse pult garantii korras välja. Vormistatakse töösse, saadetakse teenindusse ning teeninduse otsuse alusel vahetatakse välja
_________________ Saab,Saab - ükskord ikka Saab |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
06.12.2020 02:45:02
|
|
|
| Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
06.12.2020 03:25:22
|
|
|
| ei
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.12.2020 09:07:01
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik? |
Ostu saad ka muudmoodi tõestada kui pabertšeki alusel.
Olen päris kindel, et ostu tehes sai see seotud püsikliendi kontoga.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
06.12.2020 11:04:51
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| vysnap007 kirjutas: |
| Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik? |
Ostu saad ka muudmoodi tõestada kui pabertšeki alusel.
Olen päris kindel, et ostu tehes sai see seotud püsikliendi kontoga. |
Tõesti, kui ostu ajal püsikliendina end tuvastasid(mida müüjad tavaliselt küsivad), siis ostuajalugu ilusti sul kontol olemas ja usun et nad saavad selle ka kätte.
Soovi korral võid uurida kodulehel, logid sisse sealt ülevalt paremalt ja vaatad ajalugu. Saad ka oma emailile arve/tšeki koopia saata.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.12.2020 11:08:59
|
|
|
| Kui just sularahas ei ostnud, siis lihtne
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
24.12.2020 02:00:41
|
|
|
Ostsin elukaaslasele kingiks juhtmevaba sirgendaja Pärnu Keskuse Euronicsist. Nüüd kinki üle andes ja karpi lahti tehes tuli välja, et sirgendajat polegi. Ei olnud ka kõige odavam asi. Karpi ise enne lahti ka võtma ei hakanud, pakkisin ära ja kohe kuuse alla.
Eks homme lähen võitlen nendega. Saatsin igaksjuhuks kirja ka kohe.
Kas nüüd edaspidi pean hakkama asju karbist lahti võtma ja kontrollima, et ikka oleks olemas v? Veitsa debiilne oleks poes karpe lõhkuda ja eriti veel neid millel on see papist ümbris ka lisaks veel ümber.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
24.12.2020 03:19:36
|
|
|
sander989, endal ewsoundis sellist nalja juhtund. ostad asja saad kinnise karbi ja kodusa avastad, et karp tühi.
õnneks vahetasid ringi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
24.12.2020 12:14:27
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
Ostsin elukaaslasele kingiks juhtmevaba sirgendaja Pärnu Keskuse Euronicsist. Nüüd kinki üle andes ja karpi lahti tehes tuli välja, et sirgendajat polegi. Ei olnud ka kõige odavam asi. Karpi ise enne lahti ka võtma ei hakanud, pakkisin ära ja kohe kuuse alla.
Eks homme lähen võitlen nendega. Saatsin igaksjuhuks kirja ka kohe.
Kas nüüd edaspidi pean hakkama asju karbist lahti võtma ja kontrollima, et ikka oleks olemas v? Veitsa debiilne oleks poes karpe lõhkuda ja eriti veel neid millel on see papist ümbris ka lisaks veel ümber. |
Hoia kursis mis kuidas laheneb. Päris uskumatu oleks küll, et kuidas nüüd sina peaksid tõestama, et sirgendajat tõepoolest seal ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.12.2020 13:12:39
|
|
|
sander989, karp liiga kerge polnud?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.12.2020 13:23:22
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Euronicsi sünnipäeva eripakkumised (rõhk on sõnal pakkumised ehk mitmuses)
Spoiler 
Spoiler 
|
Ongi ju kõlarid. Mitte kõlar
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
24.12.2020 14:21:34
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
sander989, karp liiga kerge polnud?  |
Beureri oma kaalub 242 g + USB laadimiskaabel
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
24.12.2020 14:54:13
|
|
|
Kusjuures karbil oli kaalu omajagu. Sees laadijad, siis mingid tarvikud ja siis transpordi kott/karp ka. Sellepärast ei osanud arvata, et võiks põhiasi puudu olla.
Aga sain asja korda, nii et lõpp hea kõik hea. Lihtsalt veits närvi ajas selline asi kui pmst kingid õhku
Põhimõtteliselt andsid nad poes mulle näidise karbi ja aparaat ise jäi poodi riiulisse.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
05.01.2021 18:30:57
|
|
|
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust...
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.
Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
05.01.2021 19:27:00
|
|
|
| Aspiriin kirjutas: |
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust...
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.
Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema. |
Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
05.01.2021 19:28:50
|
|
|
Dpd kullerile ei andnud ühtegi allkirja.
| reikar kirjutas: |
| Aspiriin kirjutas: |
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust...
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.
Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema. |
Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
05.01.2021 20:00:11
|
|
|
| dpd on kontaktivaba pakki üleandmisega....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
05.01.2021 20:01:55
|
|
|
Külmikust avades vaatad OK.
Ütled Dpd kullerile..oota - panen järgi. Kui paari h pärast ilusti külm
Siis võtan vastu. Visuuali saab kontrollida.
Aga kas tõesti nii, et pean pakendi lahti kiskuma ja kõik üle vaatama?
Ukse juures v kuskil.
| Aspiriin kirjutas: |
Dpd kullerile ei andnud ühtegi allkirja.
| reikar kirjutas: |
| Aspiriin kirjutas: |
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust...
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.
Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema. |
Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud. |
|
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.01.2021 20:21:07
|
|
|
| Kui kõik kliendid hakkaks asju lahti kakkuma, visuaalselt kontrollima ja tööle panema siis ei jõua see kuller küll plaanitud ringi teha..... Suht BS nõue...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2021 21:04:23
|
|
|
Mul tõi ka DPD teleka, mis lahti tehes oli ämblikus. Vedasin müüjale (ei olnud euronics) tagasi selle, see vaatas kohe üle ja ütles, et ilmselgelt mitte minu viga ja võttis kobinata tagasi
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
06.01.2021 09:00:06
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| Kui kõik kliendid hakkaks asju lahti kakkuma, visuaalselt kontrollima ja tööle panema siis ei jõua see kuller küll plaanitud ringi teha..... Suht BS nõue... |
Nõustun, aga millegipärast on netist palju lugeda juhte kus külmkappi pakist lahti võttes avastatakse, mõlgid-kriimud küljes, ja siis tagantjärgi saadab pood pikalt ala "ise paigaldamise käigus tegite, kullerilt võtsite vastu järelikult korras" suhtumist.
Minu arust ka jabur suhtumine siin Eestis, aga nii on tihti...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
06.01.2021 09:08:26
|
|
|
Võimalus oleks dpd-le kohustus üle andes
et paluks pakend lahti võtta ja üle vaadata.
Kas oleks selline võimalus.
Aga nagu eelnevalt mainitud siis seda aega kulleril
tõenäoliselt ei oleks.
Aga vaatame mis saab. Kehv lugu et töö ka arvuti taga
ja hetkel puudub kuvar.
Huvitav kas saaks seda garantii asja kuidagi kiirendada?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.01.2021 09:13:30
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Mul tõi ka DPD teleka, mis lahti tehes oli ämblikus. Vedasin müüjale (ei olnud euronics) tagasi selle, see vaatas kohe üle ja ütles, et ilmselgelt mitte minu viga ja võttis kobinata tagasi  |
Ma sain ka ühelt firmalt paki ja kui DPD kuller oli ukse taga siis ütlesin, et leidke palun aega ma soovin pakid visuaalselt üle vaadata, et poleks mingeid vigu küljes. Kuller leidis selle aja ja koik laabus hästi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
06.01.2021 09:24:48
|
|
|
| Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Euronics) ja neid katkiseid tooteid ikka on olnud ka.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
06.01.2021 11:45:32
|
|
|
Nii, helistati ja homseks lubati uus monitor kohale toimetada.
Oma kuller pidi tooma ja vana kaasa võtma.
Ütleme nii, et ikkagi kiire lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
06.01.2021 13:25:02
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Euronics) ja neid katkiseid tooteid ikka on olnud ka. |
Offtopic, aga barboral küll on ostja kohustus kaubas veenduda No panen kulleri käeraudadega radika külge, kuni 4 kotti kaupa külma laon ja näpuka saatelehel järge ajan? Jätsid miskit saatmata ja peale automaatvastuse muud juttu mailile ei tule.
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
23.01.2021 21:50:42
|
|
|
| Mulle saadeti jõulude ajal ühe Apple Watchi asemel eraldi pakkidena kaks ühesugust kella. Viisin poodi üleliigse tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.01.2021 13:11:59
|
|
|
| mada kirjutas: |
| Mulle saadeti jõulude ajal ühe Apple Watchi asemel eraldi pakkidena kaks ühesugust kella. Viisin poodi üleliigse tagasi. |
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rzmz
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
10.03.2021 13:56:38
|
|
|
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.03.2021 13:58:35
|
|
|
| rzmz kirjutas: |
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja  |
"Mis kestavad kuni 10 minutit"
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rzmz
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
10.03.2021 14:00:38
|
|
|
| Vahepeal lõi korraks pildi ette, siis polnud ühtegi PS5 enam valikus.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
animal
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2007
|
10.03.2021 14:01:29
|
|
|
See uudis on (hetkel vähemalt) maha võetud, ju siis tunnevad ise ka piinlikkust.
| rzmz kirjutas: |
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja  |
_________________ Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
10.03.2021 14:06:38
|
|
|
| animal kirjutas: |
See uudis on (hetkel vähemalt) maha võetud, ju siis tunnevad ise ka piinlikkust.
| rzmz kirjutas: |
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja  |
|
Konsoolid müüdi ilmselt loetud minutitega maha nagu varasematel kordadel. Kogused olid küll suured, aga huvi veelgi suurem
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
12.03.2021 17:30:27
|
|
|
| Nii mehed. Kogunege siia kõik, kes tunnevad, et neid on koheldud viimase ps5 müügi käigus ebaõiglaselt. Nimelt pean silmas kahtlust, kus oleme maksnud toote eest enne ja kauba saab keegi hiljem tasunu. Tarbijakaitsesse saame teha pöördumise ebaausatele kauplemisvõtetele viitamisega.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkallas
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2017
|
12.03.2021 17:53:25
|
|
|
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.
Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".
_________________ C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.03.2021 18:07:28
|
|
|
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.
| lkallas kirjutas: |
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.
Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä". |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.03.2021 18:16:11
|
|
|
| olc kirjutas: |
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.
| lkallas kirjutas: |
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.
Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä". |
|
Üks tüüp on seal väga ebameeldiv jah. Ükski tuttav ei kannata toda. Ei sõna ta väga ei mõista.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkallas
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2017
|
12.03.2021 18:21:45
|
|
|
Kusjuures ei olnud. Umbes-täpselt nii küsitigi. Hiljem seda teenindajat pole poes kohanud - äkki oli viimane tööpäev.
Üks teenindaja, keda olen seal viimased ~10 aastat näinud on ka suht kärme küsima (viisakamalt küll) aga kui ütlen, et ei soovi abi - tutvun toodetega, siis silmnähtavalt on minu vastusest häiritud. Laiutab veidralt käsi ja vahel kommenteerib kolleegiga "tutvub toodetega" vms.
Ma ei tea kuidas seal need lood on aga ilmselt palk sõltub neil individuaalsest müügitulemusest ja siis nad on veits pinges seal.
| olc kirjutas: |
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.
| lkallas kirjutas: |
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.
Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä". |
|
_________________ C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paulz
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2011
|
12.03.2021 18:22:01
|
|
|
| Huvitav kui palju tellimusi reaalselt siis tehti, et isegi järgmise partiiga ei pruugi kõik endale konsooli saada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.03.2021 18:28:23
|
|
|
Ulme
| lkallas kirjutas: |
Kusjuures ei olnud. Umbes-täpselt nii küsitigi. Hiljem seda teenindajat pole poes kohanud - äkki oli viimane tööpäev.
Üks teenindaja, keda olen seal viimased ~10 aastat näinud on ka suht kärme küsima (viisakamalt küll) aga kui ütlen, et ei soovi abi - tutvun toodetega, siis silmnähtavalt on minu vastusest häiritud. Laiutab veidralt käsi ja vahel kommenteerib kolleegiga "tutvub toodetega" vms.
Ma ei tea kuidas seal need lood on aga ilmselt palk sõltub neil individuaalsest müügitulemusest ja siis nad on veits pinges seal.
| olc kirjutas: |
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.
| lkallas kirjutas: |
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.
Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä". |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.03.2021 18:33:20
|
|
|
| tsitaat: |
Üks tüüp on seal väga ebameeldiv jah.
|
kuda välja näeb?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
12.03.2021 19:00:31
|
|
|
| kui lõunaka oma siis mul on juba silme ees see mees...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.03.2021 19:02:38
|
|
|
Laifstaile, kirjelda
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
12.03.2021 19:33:04
|
|
|
Kas selline veidi jõutõstja moodi vend, lai ja lühem?
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.03.2021 19:42:33
|
|
|
Ülemistes on küll üks vanem norm tyyp. Määris mulle 2 qledi maha ja pärast kõik ütlesid, et OLED is the shit. A ma viha ei pea
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|