Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2020 21:31:21 vasta tsitaadiga

shushlik, see Euronicsi kauplusesse tellimine ongi mingi suuremat sorti ikaldus icon_mad.gif Kunagi möödunud talvel tellisin kohvimasina tarvikuid, õhuniisuti tarvikuid ja punktide eest kingituse... (Kohapeal ühes kohas kõike vajalikku minu liikumisteedel polnud). Arvasin naiivselt, et saan nime või tellimuse numbri järgi pakitud saadetise kätte... Aga hakati mu nutika ekraanilt veerima, et mida ma siis tellisin, toodi osa asju kusagilt ära ja tuldi tagasi veerima... Kokkuvõttes sain hunniku asju, kilekotti või kraami tervikuks teipimist isegi ei pakutud! thumbs_down.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 17.10.2020 17:52:16 vasta tsitaadiga

selline küsimus,et 2018 sai osteud xbox one x konsol.problem on et,pultil on hakanud moned nupud halvasti liiguma ja palju logisema.nt kui vajutan A tahte vahel,siis nidagi ei juhtu ja pean uuesti vajutama.kas euronics muidu vahetab ainult pulte välja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 14:13:22 vasta tsitaadiga

Euronics üllatab alati icon_cool.gif Alati surutakse neis boonuspunkte peale. No hüva, jõin Roccas smuutit ja vormistasin JBL go2 endale siis nende punnide eest. Sain kirja, et nelja tunni jooksul on kaup valmis. Läksin igaks juhuks läbi, et ehk saab varem kätte kuna olen nagunii poes. Võrsin suvalise ps4 mängu ka näppu, tühja käega ei oleks. Uurisin, et ehk saaks kõlli ka siis varem kätte. Resoluutselt ei saa, läheb neli tundi sain teada. No hüva, pole hullu. Istun autosse, saan ühe kilomeetri sõita kui kell karjub, et kaup valmis icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreeman1
HV kasutaja
kreeman1

liitunud: 28.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2020 19:25:42 vasta tsitaadiga

jake28 kirjutas:
selline küsimus,et 2018 sai osteud xbox one x konsol.problem on et,pultil on hakanud moned nupud halvasti liiguma ja palju logisema.nt kui vajutan A tahte vahel,siis nidagi ei juhtu ja pean uuesti vajutama.kas euronics muidu vahetab ainult pulte välja?

Kui ostust 2a möödas ei ole ning puldil nähtavaid väärkasutuse jälgi ei ole siis vahetatakse pult garantii korras välja. Vormistatakse töösse, saadetakse teenindusse ning teeninduse otsuse alusel vahetatakse välja icon_cool.gif

_________________
Saab,Saab - ükskord ikka Saab
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 02:45:02 vasta tsitaadiga

Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 03:25:22 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 09:07:01 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik?


Ostu saad ka muudmoodi tõestada kui pabertšeki alusel.
Olen päris kindel, et ostu tehes sai see seotud püsikliendi kontoga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 11:04:51 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Kui paberist ostutšekk kadunud ning sooviks kasutada seda 30-päevast vahetusõigust (toode uus ning pakendis), kas oleks see võimalik?


Ostu saad ka muudmoodi tõestada kui pabertšeki alusel.
Olen päris kindel, et ostu tehes sai see seotud püsikliendi kontoga.

Tõesti, kui ostu ajal püsikliendina end tuvastasid(mida müüjad tavaliselt küsivad), siis ostuajalugu ilusti sul kontol olemas ja usun et nad saavad selle ka kätte.
Soovi korral võid uurida kodulehel, logid sisse sealt ülevalt paremalt ja vaatad ajalugu. Saad ka oma emailile arve/tšeki koopia saata.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2020 11:08:59 vasta tsitaadiga

Kui just sularahas ei ostnud, siis lihtne
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 11:46:02 vasta tsitaadiga

Euronicsi sünnipäeva eripakkumised (rõhk on sõnal pakkumised ehk mitmuses) icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 02:00:41 vasta tsitaadiga

Ostsin elukaaslasele kingiks juhtmevaba sirgendaja Pärnu Keskuse Euronicsist. Nüüd kinki üle andes ja karpi lahti tehes tuli välja, et sirgendajat polegi. Ei olnud ka kõige odavam asi. Karpi ise enne lahti ka võtma ei hakanud, pakkisin ära ja kohe kuuse alla.
Eks homme lähen võitlen nendega. Saatsin igaksjuhuks kirja ka kohe.
Kas nüüd edaspidi pean hakkama asju karbist lahti võtma ja kontrollima, et ikka oleks olemas v? Veitsa debiilne oleks poes karpe lõhkuda ja eriti veel neid millel on see papist ümbris ka lisaks veel ümber.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.12.2020 03:19:36 vasta tsitaadiga

sander989, endal ewsoundis sellist nalja juhtund. ostad asja saad kinnise karbi ja kodusa avastad, et karp tühi.

õnneks vahetasid ringi.
tagasi üles
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 24.12.2020 12:14:27 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Ostsin elukaaslasele kingiks juhtmevaba sirgendaja Pärnu Keskuse Euronicsist. Nüüd kinki üle andes ja karpi lahti tehes tuli välja, et sirgendajat polegi. Ei olnud ka kõige odavam asi. Karpi ise enne lahti ka võtma ei hakanud, pakkisin ära ja kohe kuuse alla.
Eks homme lähen võitlen nendega. Saatsin igaksjuhuks kirja ka kohe.
Kas nüüd edaspidi pean hakkama asju karbist lahti võtma ja kontrollima, et ikka oleks olemas v? Veitsa debiilne oleks poes karpe lõhkuda ja eriti veel neid millel on see papist ümbris ka lisaks veel ümber.

Hoia kursis mis kuidas laheneb. Päris uskumatu oleks küll, et kuidas nüüd sina peaksid tõestama, et sirgendajat tõepoolest seal ei olnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 13:12:39 vasta tsitaadiga

sander989, karp liiga kerge polnud? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 13:23:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Euronicsi sünnipäeva eripakkumised (rõhk on sõnal pakkumised ehk mitmuses) icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ongi ju kõlarid. Mitte kõlar

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 14:21:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sander989, karp liiga kerge polnud? icon_rolleyes.gif

Beureri oma kaalub 242 g + USB laadimiskaabel
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 14:54:13 vasta tsitaadiga

Kusjuures karbil oli kaalu omajagu. Sees laadijad, siis mingid tarvikud ja siis transpordi kott/karp ka. Sellepärast ei osanud arvata, et võiks põhiasi puudu olla.

Aga sain asja korda, nii et lõpp hea kõik hea. Lihtsalt veits närvi ajas selline asi kui pmst kingid õhku icon_lol.gif
Põhimõtteliselt andsid nad poes mulle näidise karbi ja aparaat ise jäi poodi riiulisse.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 05.01.2021 18:30:57 vasta tsitaadiga

Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust... icon_confused.gif
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.

Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 19:27:00 vasta tsitaadiga

Aspiriin kirjutas:
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust... icon_confused.gif
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.

Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema.


Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 05.01.2021 19:28:50 vasta tsitaadiga

Dpd kullerile ei andnud ühtegi allkirja.

reikar kirjutas:
Aspiriin kirjutas:
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust... icon_confused.gif
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.

Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema.


Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 20:00:11 vasta tsitaadiga

dpd on kontaktivaba pakki üleandmisega....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 05.01.2021 20:01:55 vasta tsitaadiga

Külmikust avades vaatad OK.
Ütled Dpd kullerile..oota - panen järgi. Kui paari h pärast ilusti külm
Siis võtan vastu. Visuuali saab kontrollida.
Aga kas tõesti nii, et pean pakendi lahti kiskuma ja kõik üle vaatama?
Ukse juures v kuskil.


Aspiriin kirjutas:
Dpd kullerile ei andnud ühtegi allkirja.

reikar kirjutas:
Aspiriin kirjutas:
Tuli täna kaua oodatud Odyssey G5.
Lõuna aeg võtsin kulleri käest vastu...panin tuppa
Õhtul 5 aeg siis otsustasin pakendi lahti teha ja õnnelik olla.
Võta näpust... icon_confused.gif
Ekraanil korralik mõra. Nurk üpris puruks. Deformeerunud.
Pakendi järgi ei saaks nagu aru, et oleks pakend kukkunud.
Pehmendused ka terved.

Helistasin. Saatsin kirja. Pildid.
Vaatan mis edasi saab.
Tahaks kiirelt lahendust. Kuna täna läks vana monitor ka minema.


Siin ilmselt klassikaline "kullerilt üle võttes kinnitasite et asi korras". Ehk kullerile ei anna enne allkirja kui asi lahti võetud ja üle kontrollitud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 20:21:07 vasta tsitaadiga

Kui kõik kliendid hakkaks asju lahti kakkuma, visuaalselt kontrollima ja tööle panema siis ei jõua see kuller küll plaanitud ringi teha..... Suht BS nõue...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2021 21:04:23 vasta tsitaadiga

Mul tõi ka DPD teleka, mis lahti tehes oli ämblikus. Vedasin müüjale (ei olnud euronics) tagasi selle, see vaatas kohe üle ja ütles, et ilmselgelt mitte minu viga ja võttis kobinata tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:21:34 vasta tsitaadiga

Sellised asjad juhtuvad tavaliselt ladudes.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 09:00:06 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Kui kõik kliendid hakkaks asju lahti kakkuma, visuaalselt kontrollima ja tööle panema siis ei jõua see kuller küll plaanitud ringi teha..... Suht BS nõue...

Nõustun, aga millegipärast on netist palju lugeda juhte kus külmkappi pakist lahti võttes avastatakse, mõlgid-kriimud küljes, ja siis tagantjärgi saadab pood pikalt ala "ise paigaldamise käigus tegite, kullerilt võtsite vastu järelikult korras" suhtumist.
Minu arust ka jabur suhtumine siin Eestis, aga nii on tihti...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 06.01.2021 09:08:26 vasta tsitaadiga

Võimalus oleks dpd-le kohustus üle andes
et paluks pakend lahti võtta ja üle vaadata.
Kas oleks selline võimalus.
Aga nagu eelnevalt mainitud siis seda aega kulleril
tõenäoliselt ei oleks.

Aga vaatame mis saab. Kehv lugu et töö ka arvuti taga
ja hetkel puudub kuvar.
Huvitav kas saaks seda garantii asja kuidagi kiirendada?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 09:13:30 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul tõi ka DPD teleka, mis lahti tehes oli ämblikus. Vedasin müüjale (ei olnud euronics) tagasi selle, see vaatas kohe üle ja ütles, et ilmselgelt mitte minu viga ja võttis kobinata tagasi thumbs_up.gif


Ma sain ka ühelt firmalt paki ja kui DPD kuller oli ukse taga siis ütlesin, et leidke palun aega ma soovin pakid visuaalselt üle vaadata, et poleks mingeid vigu küljes. Kuller leidis selle aja ja koik laabus hästi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 09:24:48 vasta tsitaadiga

Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Euronics) ja neid katkiseid tooteid ikka on olnud ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 06.01.2021 11:45:32 vasta tsitaadiga

Nii, helistati ja homseks lubati uus monitor kohale toimetada.
Oma kuller pidi tooma ja vana kaasa võtma.
Ütleme nii, et ikkagi kiire lahendus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 13:25:02 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Euronics) ja neid katkiseid tooteid ikka on olnud ka.

Offtopic, aga barboral küll on ostja kohustus kaubas veenduda icon_evil.gif No panen kulleri käeraudadega radika külge, kuni 4 kotti kaupa külma laon ja näpuka saatelehel järge ajan? icon_evil.gif Jätsid miskit saatmata ja peale automaatvastuse muud juttu mailile ei tule.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 21:50:42 vasta tsitaadiga

Mulle saadeti jõulude ajal ühe Apple Watchi asemel eraldi pakkidena kaks ühesugust kella. Viisin poodi üleliigse tagasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:11:59 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Mulle saadeti jõulude ajal ühe Apple Watchi asemel eraldi pakkidena kaks ühesugust kella. Viisin poodi üleliigse tagasi.

thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:56:38 vasta tsitaadiga

Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:58:35 vasta tsitaadiga

rzmz kirjutas:
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja icon_razz.gif

"Mis kestavad kuni 10 minutit" icon_lol.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:00:38 vasta tsitaadiga

Vahepeal lõi korraks pildi ette, siis polnud ühtegi PS5 enam valikus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:01:29 vasta tsitaadiga

See uudis on (hetkel vähemalt) maha võetud, ju siis tunnevad ise ka piinlikkust. icon_biggrin.gif
rzmz kirjutas:
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja icon_razz.gif

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:06:38 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
See uudis on (hetkel vähemalt) maha võetud, ju siis tunnevad ise ka piinlikkust. icon_biggrin.gif
rzmz kirjutas:
Euronics reklaamis mitu päeva oma veebis suurelt, et täna kell 12.00 tuleb e-poes müügile uus PS5 laadung. Juba viimased pool tundi imetlen "Euronicsi veebilehel toimuvad hooldustööd" kirja icon_razz.gif


Konsoolid müüdi ilmselt loetud minutitega maha nagu varasematel kordadel. Kogused olid küll suured, aga huvi veelgi suurem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 12.03.2021 17:30:27 vasta tsitaadiga

Nii mehed. Kogunege siia kõik, kes tunnevad, et neid on koheldud viimase ps5 müügi käigus ebaõiglaselt. Nimelt pean silmas kahtlust, kus oleme maksnud toote eest enne ja kauba saab keegi hiljem tasunu. Tarbijakaitsesse saame teha pöördumise ebaausatele kauplemisvõtetele viitamisega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 17:53:25 vasta tsitaadiga

Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.

Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:07:28 vasta tsitaadiga

See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.

lkallas kirjutas:
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.

Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:16:11 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.

lkallas kirjutas:
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.

Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".

Üks tüüp on seal väga ebameeldiv jah. Ükski tuttav ei kannata toda. Ei sõna ta väga ei mõista.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:21:45 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei olnud. Umbes-täpselt nii küsitigi. Hiljem seda teenindajat pole poes kohanud - äkki oli viimane tööpäev.
Üks teenindaja, keda olen seal viimased ~10 aastat näinud on ka suht kärme küsima (viisakamalt küll) aga kui ütlen, et ei soovi abi - tutvun toodetega, siis silmnähtavalt on minu vastusest häiritud. Laiutab veidralt käsi ja vahel kommenteerib kolleegiga "tutvub toodetega" vms.

Ma ei tea kuidas seal need lood on aga ilmselt palk sõltub neil individuaalsest müügitulemusest ja siis nad on veits pinges seal.

olc kirjutas:
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.

lkallas kirjutas:
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.

Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:22:01 vasta tsitaadiga

Huvitav kui palju tellimusi reaalselt siis tehti, et isegi järgmise partiiga ei pruugi kõik endale konsooli saada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:28:23 vasta tsitaadiga

Ulme

lkallas kirjutas:
Kusjuures ei olnud. Umbes-täpselt nii küsitigi. Hiljem seda teenindajat pole poes kohanud - äkki oli viimane tööpäev.
Üks teenindaja, keda olen seal viimased ~10 aastat näinud on ka suht kärme küsima (viisakamalt küll) aga kui ütlen, et ei soovi abi - tutvun toodetega, siis silmnähtavalt on minu vastusest häiritud. Laiutab veidralt käsi ja vahel kommenteerib kolleegiga "tutvub toodetega" vms.

Ma ei tea kuidas seal need lood on aga ilmselt palk sõltub neil individuaalsest müügitulemusest ja siis nad on veits pinges seal.

olc kirjutas:
See viimane lause ots on ilmselt sul oma peas juurde mõeldud. Alati saab viisakalt öelda, et ei vaja abi.

lkallas kirjutas:
Ainus asi, mis mulle (Lõunakeskuse) Euroncsis ei ole meeldinud on väga agressiivsed müügisaali teenindajad.

Mitu korda juhus, kus vahin tooteid, juurdlen ja mõtlen omaette ja siis lendab mingi sinise särgiga tüüp peale a la "noh saab kuidagi aidata vä, ostad ära või vahid niisama vä".
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 18:33:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üks tüüp on seal väga ebameeldiv jah.

kuda välja näeb? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 19:00:31 vasta tsitaadiga

kui lõunaka oma siis mul on juba silme ees see mees...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 19:02:38 vasta tsitaadiga

Laifstaile, kirjelda icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 19:33:04 vasta tsitaadiga

Kas selline veidi jõutõstja moodi vend, lai ja lühem? icon_smile.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 19:42:33 vasta tsitaadiga

Ülemistes on küll üks vanem norm tyyp. Määris mulle 2 qledi maha ja pärast kõik ütlesid, et OLED is the shit. A ma viha ei pea
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.