Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hugoduarte
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2021




sõnum 11.03.2021 19:21:27 vasta tsitaadiga

any news that euronics will have more stock during this month?

Sorry for writing in English, if you guys don't mind. I'm also looking to get one. but no luck.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 19:28:36 vasta tsitaadiga

Hugoduarte, Customer service 651 2222 thumbs_up.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 22:33:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kui oleks teadnud, et myyakse konsooli kuskil, oleks ka vähemalt mitu tk ostnud. Eriti kui tead, et turul räige nõudlus. Kui ülemus pakub palgatõusu, siis ka viisakalt keeldute ja soovitate teistele boonust maksta?


Jep, olen seda mitu aastat teinud juba. Olen naljaviluks tööl, sissetulekut pole palgatööna vaja.

Sügelen ise ka teise ps5 järgi aga jätan esialgu teistele võimaluse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 00:19:30 vasta tsitaadiga

Midagi saadavuse/ostu jutu kõrvale ka. Leidsin, et Aliexpressis on targad inimesed hakanud tegema PS5 plastikust külgesid eri värvides. Alguses mõtlesin et must konsool oleks päris äge, aga nüüd vaatan et see valge värv tal on päris ilus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.03.2021 00:41:34 vasta tsitaadiga

kikaskilla, paar firmat on üritanud neid tootma hakata, kuid Sony on ära keelanud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 00:50:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
kikaskilla, paar firmat on üritanud neid tootma hakata, kuid Sony on ära keelanud...


Ürita sa Hiina tegijatele seda seletada et ei tohi icon_biggrin.gif

Näiteks kohe: https://www.aliexpress.com/item/1005002090626276.html

Must näeb päris äge välja tho
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 12.03.2021 01:12:05 vasta tsitaadiga

https://dbrand.com/shop/special-edition/ps5
_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 10:20:11 vasta tsitaadiga

tellisin alist endale kummagile küljele täissuuruses kleebised, kui kohale tulevad ja peale saan eks riputan pildid siia ka icon_cool.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 10:23:54 vasta tsitaadiga

Krobelise pinna peale neid kehv kleepida pole? Jääb maru ebatasane - pole see uhke Sony PS disain nähtav vaid pigem õhumullidega segatud? Muidu siuke sile ja poolmatt must oleks päris äge küll, põmst sama nagu PS4 Pro.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 12.03.2021 13:15:09 vasta tsitaadiga

Keegi PS5 puldile triggerite pikendusi on hankinud juba? Mulle see nupu väiksus ikka viskab pinda.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 12.03.2021 13:34:13 vasta tsitaadiga

See tuli palju hiljem kui olin korduvalt neile pinda käinud. Kinnitusmeilil endal pole maksmise aega märgitud.

viimati muutis kiriE 12.03.2021 13:35:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarrls
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2010




sõnum 12.03.2021 14:29:45 vasta tsitaadiga

Vahelduseks siinsetele nääklemistele ja möödunud nädala Telia ning Euronicsi rallile tahaks kuulda playstation 5 omanikelt (Kes on julgenud ka lahti teha ja loobunud paarisajast lisaeurost) konsooli kohta tagasisidet.
Olen netis leidnud igasuguseid erinevaid buge/erroreid, millest mõned on problemaatilisemad ja laialdasemalt levinud (coil whine/kleeps ventika vahel või muu konsooli müra, sleep mode errorid jne). Minul endal hakkab mängude ajal ikkagi vähe kõvemat häält tegema (küll natuke vaiksem kui PS4), mõned aga väidavad, et ei kuulegi kunagi midagi - kellel kogemusi? Kaks korda on Cold War kokku jooksnud ning minutiga jõuab konsool mängu kinni panna. Rohkem pole vigu leidnud ning ilmselt ei oleks ka neid pisemaid konsooli hääle muutuseid tähele pannud kui kogu internet nendest ei karjuks.

kellelgi puldi kohta kommentaare? Esimestel tundidel olin ikka puldist väga erutatud, tundus uskumatu tehnoloogia. Praeguseks on pult oma helitaset kõvasti tõstnud, just sees olevad mehhanismid on hakanud kõvemat häält tegema. Nüüd on siis iga kord klõpsuga kuulda kui pult addaptive triggerid aktiveerib ja deaktiveerib, väriseb palju häälekamalt ja relva Cold Waris käsitledes teeb R2 ikka väga kõva klõbinat - ei teagi kas probleem või ei, sest funktsioonid veel iseenesest toimuvad (küll on käes teine, võibolla odavama tunne, kui seda oli alguses vaiksema puldiga).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 14:48:04 vasta tsitaadiga

kkarrls kirjutas:
Vahelduseks siinsetele nääklemistele ja möödunud nädala Telia ning Euronicsi rallile tahaks kuulda playstation 5 omanikelt (Kes on julgenud ka lahti teha ja loobunud paarisajast lisaeurost) konsooli kohta tagasisidet.
Olen netis leidnud igasuguseid erinevaid buge/erroreid, millest mõned on problemaatilisemad ja laialdasemalt levinud (coil whine/kleeps ventika vahel või muu konsooli müra, sleep mode errorid jne). Minul endal hakkab mängude ajal ikkagi vähe kõvemat häält tegema (küll natuke vaiksem kui PS4), mõned aga väidavad, et ei kuulegi kunagi midagi - kellel kogemusi? Kaks korda on Cold War kokku jooksnud ning minutiga jõuab konsool mängu kinni panna. Rohkem pole vigu leidnud ning ilmselt ei oleks ka neid pisemaid konsooli hääle muutuseid tähele pannud kui kogu internet nendest ei karjuks.

kellelgi puldi kohta kommentaare? Esimestel tundidel olin ikka puldist väga erutatud, tundus uskumatu tehnoloogia. Praeguseks on pult oma helitaset kõvasti tõstnud, just sees olevad mehhanismid on hakanud kõvemat häält tegema. Nüüd on siis iga kord klõpsuga kuulda kui pult addaptive triggerid aktiveerib ja deaktiveerib, väriseb palju häälekamalt ja relva Cold Waris käsitledes teeb R2 ikka väga kõva klõbinat - ei teagi kas probleem või ei, sest funktsioonid veel iseenesest toimuvad (küll on käes teine, võibolla odavama tunne, kui seda oli alguses vaiksema puldiga).
Ma liiga uus PS5 kasutaja ja pole niiväga veel piinanud seda. Ventikas on suht vaikse sahinaga Miles Moralest mängides. Konsooli alumine tagumiku osa läheb päris soojaks. Mul ta riiulis kus otstes ja tagaküljel on umbes 10cm vaba ruumi. Pult on vinge. Naine ei tahtnud Astroboti mängides enam pulti loovutada. Pidin palju veenma. icon_biggrin.gif Jumal tänatud, et PS Store on kiire. thumbs_up.gif
Eks täna õhtul/öösel teen pikema sessiooni. Ainus asi mis silma jäi oli see, et Maideni demos ühes toas objektidel oli liikudes kerge sinakas halo. Aga see oli vaid ühes toas. Ei tea kas mingi common bug vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 12.03.2021 14:58:59 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Täitsa haige mis inimesed. Euronicsist konsooli ei saanud ja siuke kiun. Nagu mingi inimõigus, et ettevõte peab müüma.


Eee...vaata nüüd. Asi on selles, et ettevõte müüski! Või see ongi tänapäeva normaalsus nüüd (Telia kogemust ka arvesse võttes), et laseme klientidest lihtsalt tuima näoga üle ja võtame intressita laene? Kui ei suuda oma e-poode hallata, siis tuleb konsoolid panna poodi füüsiliselt müüki ja e-pood pikalt saata. saab see, kes seisab järjekorras ja üks tükk korraga. Olekski probleemid lahendatud.
Õigus jah... poes ei saa ju tänase seisuga enam käia. No siin polegi mul enam midagi kosta...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 12.03.2021 15:14:22 vasta tsitaadiga

kkarrls kirjutas:
Vahelduseks siinsetele nääklemistele ja möödunud nädala Telia ning Euronicsi rallile tahaks kuulda playstation 5 omanikelt (Kes on julgenud ka lahti teha ja loobunud paarisajast lisaeurost) konsooli kohta tagasisidet.
Olen netis leidnud igasuguseid erinevaid buge/erroreid, millest mõned on problemaatilisemad ja laialdasemalt levinud (coil whine/kleeps ventika vahel või muu konsooli müra, sleep mode errorid jne). Minul endal hakkab mängude ajal ikkagi vähe kõvemat häält tegema (küll natuke vaiksem kui PS4), mõned aga väidavad, et ei kuulegi kunagi midagi - kellel kogemusi? Kaks korda on Cold War kokku jooksnud ning minutiga jõuab konsool mängu kinni panna. Rohkem pole vigu leidnud ning ilmselt ei oleks ka neid pisemaid konsooli hääle muutuseid tähele pannud kui kogu internet nendest ei karjuks.


Ma ei ütleks ka, et mu PS5 hääletu on. Asetatud on ta siis horisontaalselt. Samas ma elan eramajas ja linnast väljas, et eks ka üldine mürafoon on olematu toas ja kõik krõpsud ja kahinad ongi alati kuulda. Kas on vaiksem kui PS4 Pro? On küll ja mu Pro on juba uuemast seeriast. Samas ma ei tea, vb mõnedes mängudes oleks vait, seni vaid pikemalt God of Wari mänginud ja seal on ventika sahinat kuulda, aga kuna ma pelan klappidega, siis ei häiri. Coil whine ei ole täheldanud ja ma arvan, et ma kuuleks, sest oma PC videokaardi oma kuulen küll suurepäraselt icon_smile.gif

Pult toimib korralikult, aga Xboxi puldi mugavust minu jaoks endiselt pole.

Audio osas - kasutan praegu klappe puldi AUX kaudu ning nagu ka redditis täheldatud, siis miskipärast on 3D audio off heli parem. Vaikimisi oli sees ja mõtlesin, et kas see aux on siis nii halb võrreldes DualShockiga või milles asi, et helipilt väga hale, aga 3D off ja kõik väga hea. Väidetavalt PS5 aretatud mängudes pidi toimima.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 12.03.2021 15:17:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMXXX
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2011




sõnum 12.03.2021 18:07:32 vasta tsitaadiga

Vahelduseks jagan siis esmamuljeid konsoolist. Konsool on teleka kõrval ja mina diivanil istudes ei ole suutnud veel konsooli kuulda ntks God of Wari mängides. Kui kõrv lähedale panna siis on vendi kahinat kuulda. Pult on äge aga eks näeb kas nende imefunktsioonidega ka midagi tegema hakatakse. Üks asi, mis on natukene häirinud, et see konsool helendab teleka kõrval nagu paras lamp. Pimedas toas torkab silma, kui hämaramaid mänge mängida. Peab uurima, kas saab seda LEDi maha keerata. Mängude koha pealt nii palju, et viimane konsool mida omasin oli PS2 ja vahepeal olin PC peal, seega juba selle PS Plus Collectioniga jätkub kuudeks tegevust. Seega ei oska tunda eksklusiividest puudust. Igatahes tore, et vähemalt esialgu selle generatsiooni konsoolid on seadnud eesmärgiks 60FPS.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.03.2021 19:09:25 vasta tsitaadiga

Poola Play poes on taas ca 470 € eest (pluss post) Digital versioon saadaval.
https://www.play.pl/telefony/sony/sony-ps5-digital/?oid=4001297899&sku=TE-SO-PS5DE-PL1-00&utm_source=301_aff_ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=ceneo
Kui ma ei eksi siis keegi juba on enda oma sealt kaudu kätte saanud.
Huvitaval kombel neid ikka tilgub sinna Play'sse, samal ajal kui ükski teine kohalik pood ei suuda alla 500€ eest konsooli pakkuda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzpar
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2021




sõnum 13.03.2021 15:00:48 vasta tsitaadiga

kellelgi selle lehega kogemusi? https://www.ilike.ee/en/mangukonsoolid/84626-sony-playstation-5-digital-edition-mangukonsool-9396307.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 15:03:30 vasta tsitaadiga

kazzpar, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=680337
saadavust pole enivei

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 15:35:29 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
kazzpar, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=680337
saadavust pole enivei

Tundub, et järjekordselt veebipoe nime vahetatud. Hetkeseisuga krediidiinfo andmetel MTA-le võlgu ja maksudeklaratsioon esitamata.

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 18:18:10 vasta tsitaadiga

Uue ps5 pult ikka ei istu. Miks nad analoogid nii halva materjaliga tegid, pöidlad ei püsi paigas. Meenutab ps3 aega, mille analoogid olid ikka väga jubedad.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 18:34:30 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Uue ps5 pult ikka ei istu. Miks nad analoogid nii halva materjaliga tegid, pöidlad ei püsi paigas. Meenutab ps3 aega, mille analoogid olid ikka väga jubedad.


Ma kasutasin PS4l algusest peale erinevaid kangikatteid, sest näpud kipuvad libisema. Kuna PS5 kangid tunduvad PS4 omadega identsed, siis jätkan ka siin sama liini. Hetkel on peal mingid Prismast ostetud viieeurosest Hama komplektist pärit pealt sakilised katted ja kõik toimib.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkarrls
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2010




sõnum 13.03.2021 19:25:09 vasta tsitaadiga

Ootan tagasisidet teistelt konsooli omanikelt:
https://vimeo.com/523119648
Kas peabki nii tegema? On see coil whine või mõni muu probleem? Peaksin Teliaga garantiiraames ühendust võtma?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 19:28:56 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Poola Play poes on taas ca 470 € eest (pluss post) Digital versioon saadaval.
https://www.play.pl/telefony/sony/sony-ps5-digital/?oid=4001297899&sku=TE-SO-PS5DE-PL1-00&utm_source=301_aff_ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=ceneo
Kui ma ei eksi siis keegi juba on enda oma sealt kaudu kätte saanud.
Huvitaval kombel neid ikka tilgub sinna Play'sse, samal ajal kui ükski teine kohalik pood ei suuda alla 500€ eest konsooli pakkuda.

Minu üle eelmise nädala tellimus sealt tühistati. Põhjenduseks öeldi, et kuna läheb väljapoole Poolat (kasutasin EshopWedrop aadressi).
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.03.2021 19:56:12 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Minu üle eelmise nädala tellimus sealt tühistati. Põhjenduseks öeldi, et kuna läheb väljapoole Poolat (kasutasin EshopWedrop aadressi).
Hmm, see on huvitav. Veider, et neid üldse kotib. Aga OK, hea teada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.