Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 09.03.2021 18:17:17 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma nüüd ei tea, kas õige teema, aga kus see PS5 ülikiire loadimine on?


Link

Minu arust on päris impressive kui Demon Souls -s surma saad ja bonfire juures mõni sekund hiljem ärkad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A1r
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2016




sõnum 09.03.2021 19:33:39 vasta tsitaadiga

Eile teliast sain ka kell 19.30 ja 19.40 kahele Ps5le käe peale.
Varsti peaks kuller jõudma. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 19:46:21 vasta tsitaadiga

Ei viitsi uut teemat teha, aga kuhu kuradi kohta on peidetud Black Ops Cold War multiplayeris klassikalised game moded nagu TDM, domination, kill confirmed, jne? Ainuke koht, kus ma suudan dominationi, TDM, jms leida on "apocalypse 24/7".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 20:22:53 vasta tsitaadiga

Hirff kirjutas:
Ei viitsi uut teemat teha, aga kuhu kuradi kohta on peidetud Black Ops Cold War multiplayeris klassikalised game moded nagu TDM, domination, kill confirmed, jne? Ainuke koht, kus ma suudan dominationi, TDM, jms leida on "apocalypse 24/7".

Tõesti väga vale teema aga vastus on spoileris.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2021 20:38:35 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
On ps5-le midagi vinget ka tulnud mida mängida?

Hetkel on suht kõik ..meh icon_biggrin.gif


Returnal tuleb aprilli lõpus, seni mängi spoodermani 60 fps jõudlusega.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 21:46:19 vasta tsitaadiga

kus kõige soodsamalt hetkel Miles Moralesit saaks osta, digitaalsel kujul? Tahaks täna õhtul juba ära proovida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 22:13:26 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
kus kõige soodsamalt hetkel Miles Moralesit saaks osta, digitaalsel kujul? Tahaks täna õhtul juba ära proovida. thumbs_up.gif

Kõik muidugi teavad mis regioonis su PSN on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 22:18:10 vasta tsitaadiga

Soome regioonis
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 22:21:06 vasta tsitaadiga

Kes täna said tellimuse Telias sisse pandud, kas staatus on ikka "Täitmisel"?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 09.03.2021 22:24:52 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Kes täna said tellimuse Telias sisse pandud, kas staatus on ikka "Täitmisel"?

Hommikul läheb teele ja lõunaks on kohal. Ära põe.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 09.03.2021 22:25:57 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Kes täna said tellimuse Telias sisse pandud, kas staatus on ikka "Täitmisel"?


Nii on, ikka täitmisel, tarne kuupäevaks on 10.03, nii et eks homme hakkab paistma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 07:37:45 vasta tsitaadiga

neid pidi ikka rohkem olema, kui 11 Telias icon_rolleyes.gif
ja täna lisandub veel euronics
Okidokis on üleval terve hunnik, eile üles pandud konsoole.
Krt, ei saagi teenida enam edasimüügilt icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 08:58:37 vasta tsitaadiga

Hetkel on okidokis 16 PS5 konsooli müügis, näis palju neid seal on peale tänase euronicsi müüki, a hea on see, et müügikuulutusi on kordades rohkem kui varem on olnud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 10:19:43 vasta tsitaadiga

Telia "Täitmisel" staatus tähendab ka seda, et laos toodet pole. Olen ka varem seda näinud ja siis on staatuseks pandud "Täitmise ootel".

Aga Euronicsi rallit vaatan täna huviga. Puhtalt selleks, et näha kas server veab näljaseid mängureid välja.
Riik läheb lukku ja nõudlus koduse meelelahutuse järele läheb jälle suuremaks.

Konsoolide rohkus peaks ka hinnad kõrgustest alla tooma. See on hea uudis.

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 10.03.2021 10:22:33 vasta tsitaadiga

Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 10:35:58 vasta tsitaadiga

tarmor kirjutas:
Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega.


"Täitmise ootel" Edukalt vormistatud tellimus, mis on jõudnud e-poe halduri töölauale. Tellimus ootab tarnet! Automaatne tarne juhul kui kõik tellimuse kaubad olemas kesklaos, manuaalse tarne üle otsustab e-poe haldur vastavalt siis tarne loogikale. Kui tarnida ei ole võimalik teavitab e-poe haldur 1tp. jooksul klienti orienteeruvast tarneajast!

Ma peenestasin neid hommikul, et mis värk on ja uurigu enda kesklao seisu. Raidudsid ikka, et meil siin kirjas, et täna on kindlasti tarne jne. Vaatab, kas lubadust täidetakse.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 10:54:08 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
tarmor kirjutas:
Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega.


"Täitmise ootel" Edukalt vormistatud tellimus, mis on jõudnud e-poe halduri töölauale. Tellimus ootab tarnet! Automaatne tarne juhul kui kõik tellimuse kaubad olemas kesklaos, manuaalse tarne üle otsustab e-poe haldur vastavalt siis tarne loogikale. Kui tarnida ei ole võimalik teavitab e-poe haldur 1tp. jooksul klienti orienteeruvast tarneajast!

Ma peenestasin neid hommikul, et mis värk on ja uurigu enda kesklao seisu. Raidudsid ikka, et meil siin kirjas, et täna on kindlasti tarne jne. Vaatab, kas lubadust täidetakse.



Mul oli eile terve päeva täitmisel. Täna näitab paki tack, et on kullerpunktis icon_smile.gif pöidlad pihus, et karp ikka tuleb ja mitte tühi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 10.03.2021 10:59:16 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda mis kellast euronicsisse myyki tulevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronn79
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2021




sõnum 10.03.2021 10:59:22 vasta tsitaadiga

Sama siin, et "Täitmise ootel". Eriti äge lugu oleks muidugi siis kui millalgi öhtu poole tuleb info, et polegi neil tegelikult midagi ja tuleb oodata veel nädalaid või kuid ja siis on ka möödas vöimalus Euronicsist täna jaole saada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 10:59:29 vasta tsitaadiga

Loodame et joppab täna, saab õepoissi üllatada ilusa sünnipäevakingiga...
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 11:05:11 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Keegi oskab öelda mis kellast euronicsisse myyki tulevad?
12:00
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 11:14:09 vasta tsitaadiga

DPD saatis just sõnumi et täna saabub pakk icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 11:18:11 vasta tsitaadiga

euronicsi leht juba uimab, et ma ei tea veel mis ta 11.50 paiku teeb icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 10.03.2021 11:49:15 vasta tsitaadiga

Et siis infoks Teliast, et laos oli 64 playstation 5 ja süsteem ei tuvastanud, et kaup oli laost otsa saanud ja müük toimus edasi. Pakuvad võimalust, et järgmise partii korral saab kohe kätte või raha tagasi. Kahjuks ei ole neil õrna aimugi, millal järgmine partii tuleb. Selliseid tellimusi oli Telia väitel ca 15 tükki. Mina siis kahjuks üks neist ja ilmselt need järgmise päeva ostjad teised ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 11:58:11 vasta tsitaadiga

tarmor kirjutas:
Et siis infoks Teliast, et laos oli 64 playstation 5 ja süsteem ei tuvastanud, et kaup oli laost otsa saanud ja müük toimus edasi. Pakuvad võimalust, et järgmise partii korral saab kohe kätte või raha tagasi. Kahjuks ei ole neil õrna aimugi, millal järgmine partii tuleb. Selliseid tellimusi oli Telia väitel ca 15 tükki. Mina siis kahjuks üks neist ja ilmselt need järgmise päeva ostjad teised ka.


Aga siis saaks neilt okidoki meestelt need puudu olevad sisse nõuda, kuna ilmselgelt neil endil neid konsoole niikuinii vaja polnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:03:29 vasta tsitaadiga

Okidoki kuulutus:

Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:06:13 vasta tsitaadiga

Euronics-i leht on juba koomas, küll ei lae ära, küll juhtus tehniline viga, siis vahepeal nagu midagi liigub jälle icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:07:47 vasta tsitaadiga

Mõnusa hunniku otsas istub see okidoki vana. Edu nende müügiga, nüüd juba liigub piisavalt kaupa, et Eestis ta sellise hinnaga müüdud ei saa. Vanad siin juba näevad vaeva, et isegi 700 kätte saada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:09:37 vasta tsitaadiga

Millised vanad? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:27:56 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Okidoki kuulutus:

Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.



muide see vana scalperite pilt ja see kuulutus liikus kunagi usas ringi ja suhtumine oli sellel väga ülbe, tundub analoogne a ilmselt on see suht scamm.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:29:54 vasta tsitaadiga

See teema ikka eriti lappes. Mingi ving okidoki müüjate peale, samas siin osad mitu tk juba maha ärinud ja tiksuvad euronicsi lehel juba. Normaalset konsooliga seonduvaid asju polegi lugeda...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:31:03 vasta tsitaadiga

igatahes hetkel hooldustööd lehel ... icon_biggrin.gif icon_cry.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:31:57 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
See teema ikka eriti lappes. Mingi ving okidoki müüjate peale, samas siin osad mitu tk juba maha ärinud ja tiksuvad euronicsi lehel juba. Normaalset konsooliga seonduvaid asju polegi lugeda...

Eks ühisosa on PS5. Aga jah kaasaaegsed ja ajakohased probleemid icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:35:30 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
tiitise kirjutas:
Okidoki kuulutus:

Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.



muide see vana scalperite pilt ja see kuulutus liikus kunagi usas ringi ja suhtumine oli sellel väga ülbe, tundub analoogne a ilmselt on see suht scamm.
Nov 13, 2020 https://twitter.com/MikeFeichtner_/status/1327016405993021440?s=20
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:37:57 vasta tsitaadiga

PS5-st käivad jutud, et hakkavad need exclusive mänge ka PC peale liikuma, et ilmselt tuleviku exclusive mängud saavad olema PS5-PC või siis XsX-PC ja põhi platform kus kõike korraga nautida saab ikkagi PC olema, ilmselt 10a pärast on gamepassi laadne asi juba suht massides ka.

Eks põnevamad ajad ole veel ees, kus enamusel on konsool kodus juba ja hakkab tulema tõelisi next gen mänge. See ilmselt aga järgmise aasta lõpp pigem.


viimati muutis minake 10.03.2021 12:40:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.03.2021 12:39:44 vasta tsitaadiga

Euronics võiks kõik need konsoolid täna kell 12 hoopis ühte füüsilisse kauplusesse müüki panna. Huvitav, kas siis korduks see aeg, kui Eestis tuli peale nõuka aega paremat elektroonikat ka müüki ja avati suur tehnika pood😀😀 oleks hea uudiste lugu, kuidas mingid tüübid ronivad üksteise otsas ja rabavad konsoole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:41:07 vasta tsitaadiga

Las need vanad mängud mis ammu läbimängitud lähevadki PC peale ka. Ei näe probleemi selles.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.03.2021 12:42:56 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Las need vanad mängud mis ammu läbimängitud lähevadki PC peale ka. Ei näe probleemi selles.


Kui pc peal enam häkkida ja crackida ei saa, siis ei näe ise ka probleemi. Muidu on ebaõiglane.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverGT
HV kasutaja
SilverGT

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:56:39 vasta tsitaadiga

Ehk läheb täna õnneks ,kui Euronics leht ennast ära laeks.Mitu kuud juba taga ajanud.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:00:25 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei ürita. Nii kiire ka selle asjaga pole icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:00:36 vasta tsitaadiga

Leidsid ka aja hooldustöid tehs icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:03:59 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719896307/mangukonsool-sony-playstation-5-digital-edition
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:04:35 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5

täitsa maas icon_smile.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:06:06 vasta tsitaadiga

Sain jaole. Hurraa... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 10.03.2021 13:06:47 vasta tsitaadiga

Mul juba tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:07:07 vasta tsitaadiga

ei usu, hooldustööd ja mõned 503/504 on ainukesed asjad, mis euronicsi leht praegu teinud on. viimased pool tundi icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:08:37 vasta tsitaadiga

Telefoni brauseris sai tellitud, arvutis ikka leht maas.
m.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:08:38 vasta tsitaadiga

Mida rohkem refreshite, seda suurem on tõenäosus, et teile kuvatakse ainult hoolduslehte.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:08:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ei usu, hooldustööd ja mõned 503/504 on ainukesed asjad, mis euronicsi leht praegu teinud on. viimased pool tundi icon_biggrin.gif


Kui see proxy just ei lasegi teatud sisse mugavalt ja ülejäänud jätab pimedusse.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2021 13:08:46 vasta tsitaadiga

vahepeal oli juba korvis aga siis uuesti server hooldus
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.