Ei viitsi uut teemat teha, aga kuhu kuradi kohta on peidetud Black Ops Cold War multiplayeris klassikalised game moded nagu TDM, domination, kill confirmed, jne? Ainuke koht, kus ma suudan dominationi, TDM, jms leida on "apocalypse 24/7".
Ei viitsi uut teemat teha, aga kuhu kuradi kohta on peidetud Black Ops Cold War multiplayeris klassikalised game moded nagu TDM, domination, kill confirmed, jne? Ainuke koht, kus ma suudan dominationi, TDM, jms leida on "apocalypse 24/7".
neid pidi ikka rohkem olema, kui 11 Telias
ja täna lisandub veel euronics
Okidokis on üleval terve hunnik, eile üles pandud konsoole.
Krt, ei saagi teenida enam edasimüügilt _________________ Hapud viinamarjad
Hetkel on okidokis 16 PS5 konsooli müügis, näis palju neid seal on peale tänase euronicsi müüki, a hea on see, et müügikuulutusi on kordades rohkem kui varem on olnud.
Telia "Täitmisel" staatus tähendab ka seda, et laos toodet pole. Olen ka varem seda näinud ja siis on staatuseks pandud "Täitmise ootel".
Aga Euronicsi rallit vaatan täna huviga. Puhtalt selleks, et näha kas server veab näljaseid mängureid välja.
Riik läheb lukku ja nõudlus koduse meelelahutuse järele läheb jälle suuremaks.
Konsoolide rohkus peaks ka hinnad kõrgustest alla tooma. See on hea uudis. _________________ C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega.
"Täitmise ootel" Edukalt vormistatud tellimus, mis on jõudnud e-poe halduri töölauale. Tellimus ootab tarnet! Automaatne tarne juhul kui kõik tellimuse kaubad olemas kesklaos, manuaalse tarne üle otsustab e-poe haldur vastavalt siis tarne loogikale. Kui tarnida ei ole võimalik teavitab e-poe haldur 1tp. jooksul klienti orienteeruvast tarneajast!
Ma peenestasin neid hommikul, et mis värk on ja uurigu enda kesklao seisu. Raidudsid ikka, et meil siin kirjas, et täna on kindlasti tarne jne. Vaatab, kas lubadust täidetakse.
Jap täna hommikul ongi tulnud "Täitmise ootel", ilmselt siis toodet ikkagi polnud enam ja oli tegemist mingi Telia poolse rikkega.
"Täitmise ootel" Edukalt vormistatud tellimus, mis on jõudnud e-poe halduri töölauale. Tellimus ootab tarnet! Automaatne tarne juhul kui kõik tellimuse kaubad olemas kesklaos, manuaalse tarne üle otsustab e-poe haldur vastavalt siis tarne loogikale. Kui tarnida ei ole võimalik teavitab e-poe haldur 1tp. jooksul klienti orienteeruvast tarneajast!
Ma peenestasin neid hommikul, et mis värk on ja uurigu enda kesklao seisu. Raidudsid ikka, et meil siin kirjas, et täna on kindlasti tarne jne. Vaatab, kas lubadust täidetakse.
Mul oli eile terve päeva täitmisel. Täna näitab paki tack, et on kullerpunktis pöidlad pihus, et karp ikka tuleb ja mitte tühi
Sama siin, et "Täitmise ootel". Eriti äge lugu oleks muidugi siis kui millalgi öhtu poole tuleb info, et polegi neil tegelikult midagi ja tuleb oodata veel nädalaid või kuid ja siis on ka möödas vöimalus Euronicsist täna jaole saada
Loodame et joppab täna, saab õepoissi üllatada ilusa sünnipäevakingiga... _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Et siis infoks Teliast, et laos oli 64 playstation 5 ja süsteem ei tuvastanud, et kaup oli laost otsa saanud ja müük toimus edasi. Pakuvad võimalust, et järgmise partii korral saab kohe kätte või raha tagasi. Kahjuks ei ole neil õrna aimugi, millal järgmine partii tuleb. Selliseid tellimusi oli Telia väitel ca 15 tükki. Mina siis kahjuks üks neist ja ilmselt need järgmise päeva ostjad teised ka.
Et siis infoks Teliast, et laos oli 64 playstation 5 ja süsteem ei tuvastanud, et kaup oli laost otsa saanud ja müük toimus edasi. Pakuvad võimalust, et järgmise partii korral saab kohe kätte või raha tagasi. Kahjuks ei ole neil õrna aimugi, millal järgmine partii tuleb. Selliseid tellimusi oli Telia väitel ca 15 tükki. Mina siis kahjuks üks neist ja ilmselt need järgmise päeva ostjad teised ka.
Aga siis saaks neilt okidoki meestelt need puudu olevad sisse nõuda, kuna ilmselgelt neil endil neid konsoole niikuinii vaja polnud
Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.
Euronics-i leht on juba koomas, küll ei lae ära, küll juhtus tehniline viga, siis vahepeal nagu midagi liigub jälle _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Mõnusa hunniku otsas istub see okidoki vana. Edu nende müügiga, nüüd juba liigub piisavalt kaupa, et Eestis ta sellise hinnaga müüdud ei saa. Vanad siin juba näevad vaeva, et isegi 700 kätte saada.
Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.
muide see vana scalperite pilt ja see kuulutus liikus kunagi usas ringi ja suhtumine oli sellel väga ülbe, tundub analoogne a ilmselt on see suht scamm.
See teema ikka eriti lappes. Mingi ving okidoki müüjate peale, samas siin osad mitu tk juba maha ärinud ja tiksuvad euronicsi lehel juba. Normaalset konsooliga seonduvaid asju polegi lugeda...
igatahes hetkel hooldustööd lehel ... _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
See teema ikka eriti lappes. Mingi ving okidoki müüjate peale, samas siin osad mitu tk juba maha ärinud ja tiksuvad euronicsi lehel juba. Normaalset konsooliga seonduvaid asju polegi lugeda...
Eks ühisosa on PS5. Aga jah kaasaaegsed ja ajakohased probleemid _________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Saadaval Tallinnas
150 tk - disketiseadmega versioon
50 tk - versioon ilma kettaseadmeta
Disketiga - 1200 €
Ilma disketita - 1000 €
Kohaletoimetamine kõikjal Eestis - DPD, Omniva.
Kiire kohaletoimetamine Tallinnas tööpäeva jooksul - 10 €
Hulgimüük alates 10 tükist, allahindlus 10%.
Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma veel 500 tükki.
muide see vana scalperite pilt ja see kuulutus liikus kunagi usas ringi ja suhtumine oli sellel väga ülbe, tundub analoogne a ilmselt on see suht scamm.
PS5-st käivad jutud, et hakkavad need exclusive mänge ka PC peale liikuma, et ilmselt tuleviku exclusive mängud saavad olema PS5-PC või siis XsX-PC ja põhi platform kus kõike korraga nautida saab ikkagi PC olema, ilmselt 10a pärast on gamepassi laadne asi juba suht massides ka.
Eks põnevamad ajad ole veel ees, kus enamusel on konsool kodus juba ja hakkab tulema tõelisi next gen mänge. See ilmselt aga järgmise aasta lõpp pigem.
viimati muutis minake 10.03.2021 12:40:07, muudetud 1 kord
Euronics võiks kõik need konsoolid täna kell 12 hoopis ühte füüsilisse kauplusesse müüki panna. Huvitav, kas siis korduks see aeg, kui Eestis tuli peale nõuka aega paremat elektroonikat ka müüki ja avati suur tehnika pood😀😀 oleks hea uudiste lugu, kuidas mingid tüübid ronivad üksteise otsas ja rabavad konsoole.
ei usu, hooldustööd ja mõned 503/504 on ainukesed asjad, mis euronicsi leht praegu teinud on. viimased pool tundi _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Telefoni brauseris sai tellitud, arvutis ikka leht maas.
m.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.