|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
10.07.2003 23:29:29
|
|
|
Irw ,k6ik r22givad selliseid 6uduslugusid IBM'i kohta.
Mul 8GB IBM ,4 aastat vastupidanud... no comment. 8)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
11.07.2003 11:26:14
|
|
|
| Viper357 kirjutas: |
Irw ,k6ik r22givad selliseid 6uduslugusid IBM'i kohta.
Mul 8GB IBM ,4 aastat vastupidanud... no comment. 8) |
Riiuli peal tolmu all vastu pidada - köömes ju
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
12.07.2003 14:06:55
|
|
|
Quantm Fireball 1,5 gb ja 1 Seagate hakkab minema...
Muide 1Gb WD on vastu pidanud 1996 aastast!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
12.07.2003 14:51:52
|
|
|
| Endal wd 1,2gb millel plaat üles ütles ja fuijutsu 10,2 mis tänu voolu kõikumisele piix läks.
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2003 14:57:24
|
|
|
siia teemale oleks võind teha ka küsitluse - oleks parem ülevaade, et mis vindid siis ikkagi kõige tihemini surevad, selle asemel, et neid nüüd hakata siin kokku lugema.
a tundub, et kõige harvemini surevad vist "mereväravad"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2003 15:00:37
|
|
|
ütleks siis veel paar kaitsvat sõna Quantum Fireball EX seeria eest ka...
mul 3,2GB ja 6,4GB, mis hullult vatti saand, aga töötavad siiani laitmatult.
vanad on nad siis oma 5 aastat juba
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
12.07.2003 15:08:41
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| siia teemale oleks võind teha ka küsitluse - oleks parem ülevaade, et mis vindid siis ikkagi kõige tihemini surevad, selle asemel, et neid nüüd hakata siin kokku lugema. |
... sama mõte siitpooltki - nüüd muidugi on seda natuke vist küll juba hilja tegema hakata, aga siiski parem kui mitte kunagi... vähemalt hiljem on ikkagi mingi suhteliselt konkreetne ülevaade asjast...
... kui ikkagi küsitlus teha, siis võiks mainida näiteks ketta-tootja nime ja see jaotada veel omakorda kaheks - firma XXX kettad, mis toodetud enne YYYY aastat ja firma XXX kettad, mis toodetud peale YYYY aastat, kuna sama firma ketaste kvaliteet läbi aegade võib olla vägagi muutunud...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rolik
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003
|
12.07.2003 15:17:13
|
|
|
| krt ma ei saa aru mis te nende ketastega teete, et nad teil järjest surevad. Iga korralik ketas peaks ikka 5a vähemalt pidama. Enne peaks arvutikomplektis molu otsad andma kui kõvaketas!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
12.07.2003 15:28:27
|
|
|
| Rolik kirjutas: |
| krt ma ei saa aru mis te nende ketastega teete, et nad teil järjest surevad. Iga korralik ketas peaks ikka 5a vähemalt pidama. Enne peaks arvutikomplektis molu otsad andma kui kõvaketas! |
Palun defineeri "korralik ketas"!
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
12.07.2003 15:29:53
|
|
|
| endal läks seagate barracuda 4 60g koos toitega vastu taevast. kumb süüdi, ei tea, kuid arvatvasti ikka barracuda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik
HV vaatleja
liitunud: 17.07.2003
|
17.07.2003 16:28:05
|
|
|
| surnud on mul ja mu sõpradel Quantum Fireball 6,4 GB. samas 40GB Seagate'l paljunevad bad sectorid nigu jänesed. kusjuures endal 800MB seagate elanud juba aastast 95.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
17.07.2003 17:58:31
|
|
|
| Julgeksin soovitada seagatet, endal muidu läinud 10 GB fujitsu
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
17.07.2003 18:14:09
|
|
|
Hakkame nüüd ajaliselt pihta:
2x 9.1gb IBM 7200rpm
1x 6.4gb Quantum 5400rpm
1x 15gb Fujitsu 5400rpm
1x 20gb Fujitsu 7200rpm
1x 45gb IBM 7200rpm
5x 80gb Maxtor 7200rpm
1x 30gb Maxtor 5400rpm
Praegu veel elus 1x 80gb Maxtor 7200rpm ja 1x 30gb WD 5400rpm
Ellu jäid, mis maha sai müüdud: Seagate 40gb, 2.5gb, 3.2gb, 1.2gb, 250mb ja 1x IBM 9.1gb. Teiste elu kohta ei tea, kuid viimane ibm on sõbra käes ja töötab ikka veel nagu kord ja kohus (4.5 aastat vana teine juba).
Seega arvan, et parim on Seagate ja järgmisena WD, kuna nende puhul ei ole kokkupuutunud katkiste isenditega.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
20.07.2003 21:52:23
|
|
|
minul on surnud rohkem ära ide kaablid kui kõvakad siis mõtled et kõvaketas on läbi aga tglt ide kaabel puruks
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
20.07.2003 21:59:29
|
|
|
mul on elus quantium fireball 17,1 giga aga cd-rommidest surevad kõige kergemini LG mul neid juba 3-4 tükki lännu
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
22.07.2003 23:43:55
|
|
|
mul oli 3 aastat 5,9 fireball. see töötab sugulase juures veel praegugi. endal on hetkel olnud pool aastat seagate - see kah elus
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
22.07.2003 23:51:37
|
|
|
| pang kirjutas: |
Mul polegi veel mingi HDD läbi põlenud (ja loodan et ei põlegi) |
sõnusin ära ,varsti sureb , pinged juba kõiguvad, ning ka surm pole kaugel
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skoop
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2002
|
28.07.2003 00:28:48
|
|
|
20gb 7200RPM Fujitsu... ilmselt ebastabiilse voolu tõttu või lihtsalt vanadusse (kasutuses pea 24/7) - u 3a
muidu oli väga hea ketas.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
30.07.2003 16:00:04
|
|
|
1.2gb WD pea 8-9 aastat kestnud ja kestab siiamaani - mitte mingeid probleeme pole, isegi bad sectoreid mitte 100% nagu uus
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IljaK
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2001
|
07.08.2003 00:10:51
|
|
|
| Asassin kirjutas: |
Mul hakkas u kuu aega tagasi 40gb seagate suurema koormusega rämedalt kolksuma, temp tõusis 10° ja paar korda hangus kah hakkasin juba uue ketta poole vaatama, aga enne panin mingi dragon orb3 vendi ketast jahutama, temp läks normaalseks ja ei hangund ka enam aga koliseb ikka vahest ja ega ta vist enam kaua ei ela.
Kas keegi oskab öelda, mis seal ketta sees koliseda võib  |
Kui kettas koliseb vaheta toiteplokki. Ilmselt toidet vahe. Endal sama mure oli.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jannoke
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
11.08.2003 08:15:28
|
|
|
Minu listi kuulub 6 IBM 40GB kõvaketast, 3 Fujitsu (10 & 20gb 5400 rpm , 20gb 7200- tehasepraak), 2 Vana seagatet (1gb ja 4gb), 2 Conner Peripherialsi, 4Western digitali (2,1gb ; 2x1.6Gb, 850mb)
veel igast...aga kõik ei tule meelde...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.05.2004 20:42:41
|
|
|
pole yhtegi vinti kaotanud, mõni 6-7a. vana eih tia mida teie oma vintidega teete nimekiri : 4,2gb seagate, 3,2gb Seagate ja 3 aastat juba WD400BB 40GB <-- Masin 24/7 Sees
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.05.2004 17:29:14
|
|
|
| Huvitav jah, mul küll kaks vinti ainult olnud ja pole kumbki tuksi läinud. Hetkel 80gb western digital, väga korralikult töötab, 10gb quantium vuhas 4a mu arvutis, polnud mingeid probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
17.05.2004 12:19:25
|
|
|
| Maxtori 40GB õhukesed kettad. Viimase 2 kuu jooksul 4 tk neid katki läinud.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.05.2004 10:47:26
|
|
|
6 kuuga 3 80gb 8mb maxtor dm9 andsid saba
K mehed itsitasid ja soovitasid brandi vahetada,nüüd siis WD peal
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.05.2004 11:13:12
|
|
|
| digweed kirjutas: |
6 kuuga 3 80gb 8mb maxtor dm9 andsid saba
K mehed itsitasid ja soovitasid brandi vahetada,nüüd siis WD peal  |
... kui need vindid kõik ühes masinas õhtale läinud, siis peaks otsima viga pigem sellest masinast !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.05.2004 11:19:48
|
|
|
ei ei ikke eraldi
esimene kestis 3 kuud,teine veits üle 2 kuu ning kolmas alla 1 kuu!
vähemalt süsteem oli olemas,aina lühemat aega pidasid vastu
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
18.05.2004 11:31:45
|
|
|
mul andist üks matrox otsad, sõbra oma mis ei elanud lühist masinas üle
hetkel oman samsungi mis hirmsasti kuumeneb, vendikaga 25-30, aga seagate kettad on vastupidavad, uutest ei tea aga vanadest on küll aint head mälestused, üks töötas 3 aastat järgemööda, siis kui masina maha müüsin ragises asi valjemini kui mõni uus auto aga töötas ja no bad's
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
27.05.2004 10:37:46
|
|
|
mul siis jargmised kettad surnud, kerge list
1xqantum tulikera mingi 5gb
2xqantum tulikera 10,2gb (uhel elektroonika maani maha polemnd ja kolks koigil sees)
1xqantum tulikera 3,2gb
1xfuitsu 20gb (raske arvata mis seeriast )
2xseagate 40gb (kuumus neid kettaid tappab ja voolukoikumist ei talu need uued barakuudad ka mitte)
2xfuitsu 1,6gb toodavad(ehk win all olemas) aga bade molemal ka 1,6 gb
6x erinevat westwrn digitali 1gb-2gb
2x qantum scsid uks oli lightening, teist ei maleta molemad alla 1gb
1x80gb western digital (elektroonikal vaike polemisjalg ja bios naitab et 8gb, kui arvutil taga on wini ei boodi, kui kellelgi elektroonikat leidub sellele ostaks ara)
esialgu koik aga kui miskit meenub voi veel juhtub annan teada.
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
27.05.2004 10:39:41
|
|
|
sry unustasin veel
1x ibm deathstar 30gb ja 1x ibm 4,3gb
|
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
27.05.2004 20:00:52
|
|
|
Fujitsu 20gb kurikuulsast MPG seeriast. Kõigepealt läks bootsektor, siis töötas veel aasta sleivina ja ühel heal päeval hakates suuri faile kustutama tegi üks klõps ja win asja enam ei tunnistanud. Huvitav et bios näitab asja.
Surnd veel 30 gb ibm deskstari seeriast. Ei pidanud raid 0 kuud aegagi vastu.
_________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
30.05.2004 12:14:56
|
|
|
| üks seagate 1,12gb ront andis otsad paar aastat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
30.05.2004 22:31:31
|
|
|
| 30 GB IBM, paar aastat tagasi andis otsad
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
30.05.2004 23:09:28
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| Väike offtopic aga kah fragmendiga pmst seotud. Kui jagan ketta kaheks partiks. Kas siis ketas jagatakse ka füüsiliselt kaheks või reaalsuses võivad näiteks C ja D ketta failid ikka segi olla? |
Tahaks kah teada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
30.05.2004 23:26:05
|
|
|
| Mul pole veel ükski kõvaketas otsi andnud aga see Seagate IV ST360021A 60 GB on vist mineku ootel. Arvuti BIOS ei suuda temas enam ühtki baiti leida ainult RAIDi otsas Windows ise loeb teis veel, vist hangub ka teine vahetevahel, kuid arvuti tööd ta ei sega kuna kasutan teist tagavara kettana.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
30.05.2004 23:35:53
|
|
|
| 1 Quantum Fireball lct10 15GB otsad andnud. väike klipp tema viimastest häältest (2,7MB)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2003
|
04.07.2004 13:34:28
|
|
|
Programm HDD Health ennustab minu maxtor-i 20 GB ketta laialilendamiseks 07.07.2004 mis on kolme päeva pärast väike link ka http://www.panterasoft.com/
edit: nüüd juba 4 päeva pärast
_________________ HAHA  |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
05.07.2004 18:12:25
|
|
|
| "Sain lahti" oma Maxtor DiamondMax8 30 gb, läks badidega garantiise. Töötada jõudis selleks ajaks 11,5 kuud. Oli küll vaiksem kui praegu masinas olev WD 400JB 40gb, aga läks vähimagi koormuse peale tulikuumaks, eks ta sellest need badid vast korjaski. WD seevastu mõnusalt jahe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
05.07.2004 19:41:51
|
|
|
| Mul kodus üks vint, maxtori 15gb mis teeb maxtori kõige tüüpilisemat häält...jubedamat vilinat...küll see varsti kärvab ka...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
06.07.2004 22:31:44
|
|
|
endal on naela otsa läind enamus on aga sõrate poolt endale äritud enda naela otsa
2gb maxtor
13gb seagate
40gb maxtor
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
07.07.2004 10:20:28
|
|
|
| Kas hitachi deskstar 7k250 polegi kellelgi otsa saanud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.07.2004 10:27:50
|
|
|
Minu MAXTOR 40G kogu aeg norm tempis ja väga vaikne , 2a vana
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.12.2004 16:22:45
|
|
|
nii, mulle tundub, et mul profiilis olev Hitachi 7K250 160GB 8MB ketas hakkab otsi andma, drive utility leidis mõned bad sectorid ja praega proovib neid parandada, ma loodan et ma vähemalt andmed saan kätte, garantisse tuleb se ketas niguinii viia
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madisxxx
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
20.12.2004 16:26:39
|
|
|
3xfujitsu 10GB on otsad andnud
yks neist uuest peast nädalaga, teine paari kuuga ja järgmine oli peaaegu aasta
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
22.12.2004 23:27:37
|
|
|
Mul andis 20GB Quantum Fireball otsad.
Nüüd tore konstruktor, mida aja peale lahti ja kokku panna.
Vahes saab nalja pärast ka vooluvõrku panna ja vaadata
kuidast keerleb ja peaga möllab
Üks päris mitu aastat vana 5 gigane Quantum Fireball teenis
mind küll väga hästi, aga sai maha müüdud, sest polnud
temaga enam midagi peale hakata peale uule vindi soetamist.
Riho
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.12.2004 23:29:17
|
|
|
samsung 40gb
läks ,pole küll minu oma aga jah
1,5a kuskil
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
22.12.2004 23:29:46
|
|
|
| mul matrox 40 gb läbi põlenud ja ka mingi 2 GB kettas
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
23.12.2004 12:50:03
|
|
|
edit:lugesin natuke valesti
viimati muutis KENWOOD 24.12.2004 12:00:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|