Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viper357
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 10.07.2003 23:29:29 vasta tsitaadiga

Irw ,k6ik r22givad selliseid 6uduslugusid IBM'i kohta. icon_lol.gif
Mul 8GB IBM ,4 aastat vastupidanud... no comment. 8)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2003 11:26:14 vasta tsitaadiga

Viper357 kirjutas:
Irw ,k6ik r22givad selliseid 6uduslugusid IBM'i kohta. icon_lol.gif
Mul 8GB IBM ,4 aastat vastupidanud... no comment. 8)

Riiuli peal tolmu all vastu pidada - köömes ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 12.07.2003 14:06:55 vasta tsitaadiga

Quantm Fireball 1,5 gb ja 1 Seagate hakkab minema...
Muide 1Gb WD on vastu pidanud 1996 aastast! icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2003 14:51:52 vasta tsitaadiga

Endal wd 1,2gb millel plaat üles ütles ja fuijutsu 10,2 mis tänu voolu kõikumisele piix läks.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2003 14:57:24 vasta tsitaadiga

siia teemale oleks võind teha ka küsitluse - oleks parem ülevaade, et mis vindid siis ikkagi kõige tihemini surevad, selle asemel, et neid nüüd hakata siin kokku lugema.

a tundub, et kõige harvemini surevad vist "mereväravad" icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2003 15:00:37 vasta tsitaadiga

ütleks siis veel paar kaitsvat sõna Quantum Fireball EX seeria eest ka...
mul 3,2GB ja 6,4GB, mis hullult vatti saand, aga töötavad siiani laitmatult.
vanad on nad siis oma 5 aastat juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 12.07.2003 15:08:41 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
siia teemale oleks võind teha ka küsitluse - oleks parem ülevaade, et mis vindid siis ikkagi kõige tihemini surevad, selle asemel, et neid nüüd hakata siin kokku lugema.

... sama mõte siitpooltki - nüüd muidugi on seda natuke vist küll juba hilja tegema hakata, aga siiski parem kui mitte kunagi... vähemalt hiljem on ikkagi mingi suhteliselt konkreetne ülevaade asjast...

... kui ikkagi küsitlus teha, siis võiks mainida näiteks ketta-tootja nime ja see jaotada veel omakorda kaheks - firma XXX kettad, mis toodetud enne YYYY aastat ja firma XXX kettad, mis toodetud peale YYYY aastat, kuna sama firma ketaste kvaliteet läbi aegade võib olla vägagi muutunud...

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rolik
HV vaatleja
Rolik

liitunud: 18.06.2003




sõnum 12.07.2003 15:17:13 vasta tsitaadiga

krt ma ei saa aru mis te nende ketastega teete, et nad teil järjest surevad. Iga korralik ketas peaks ikka 5a vähemalt pidama. Enne peaks arvutikomplektis molu otsad andma kui kõvaketas!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2003 15:28:27 vasta tsitaadiga

Rolik kirjutas:
krt ma ei saa aru mis te nende ketastega teete, et nad teil järjest surevad. Iga korralik ketas peaks ikka 5a vähemalt pidama. Enne peaks arvutikomplektis molu otsad andma kui kõvaketas!


Palun defineeri "korralik ketas"!
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 12.07.2003 15:29:53 vasta tsitaadiga

endal läks seagate barracuda 4 60g koos toitega vastu taevast. kumb süüdi, ei tea, kuid arvatvasti ikka barracuda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 17.07.2003 16:28:05 vasta tsitaadiga

surnud on mul ja mu sõpradel Quantum Fireball 6,4 GB. samas 40GB Seagate'l paljunevad bad sectorid nigu jänesed. kusjuures endal 800MB seagate elanud juba aastast 95.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 17.07.2003 17:58:31 vasta tsitaadiga

Julgeksin soovitada seagatet, endal muidu läinud 10 GB fujitsu
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2003 18:14:09 vasta tsitaadiga

Hakkame nüüd ajaliselt pihta:

2x 9.1gb IBM 7200rpm
1x 6.4gb Quantum 5400rpm
1x 15gb Fujitsu 5400rpm
1x 20gb Fujitsu 7200rpm
1x 45gb IBM 7200rpm
5x 80gb Maxtor 7200rpm
1x 30gb Maxtor 5400rpm

Praegu veel elus 1x 80gb Maxtor 7200rpm ja 1x 30gb WD 5400rpm

Ellu jäid, mis maha sai müüdud: Seagate 40gb, 2.5gb, 3.2gb, 1.2gb, 250mb ja 1x IBM 9.1gb. Teiste elu kohta ei tea, kuid viimane ibm on sõbra käes ja töötab ikka veel nagu kord ja kohus (4.5 aastat vana teine juba).

Seega arvan, et parim on Seagate thumbs_up.gif ja järgmisena WD, kuna nende puhul ei ole kokkupuutunud katkiste isenditega.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2003 21:52:23 vasta tsitaadiga

minul on surnud rohkem ära ide kaablid kui kõvakad icon_lol.gif siis mõtled et kõvaketas on läbi aga tglt ide kaabel puruks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2003 21:59:29 vasta tsitaadiga

mul on elus quantium fireball 17,1 giga aga cd-rommidest surevad kõige kergemini LG mul neid juba 3-4 tükki lännu icon_wink.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 22.07.2003 23:43:55 vasta tsitaadiga

mul oli 3 aastat 5,9 fireball. see töötab sugulase juures veel praegugi. endal on hetkel olnud pool aastat seagate - see kah elus
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 22.07.2003 23:51:37 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
Mul polegi veel mingi HDD läbi põlenud icon_biggrin.gif (ja loodan et ei põlegi)


sõnusin ära ,varsti sureb , pinged juba kõiguvad, ning ka surm pole kaugel icon_cry.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 28.07.2003 00:28:48 vasta tsitaadiga

20gb 7200RPM Fujitsu... ilmselt ebastabiilse voolu tõttu või lihtsalt vanadusse (kasutuses pea 24/7) - u 3a
muidu oli väga hea ketas.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 30.07.2003 16:00:04 vasta tsitaadiga

1.2gb WD pea 8-9 aastat kestnud ja kestab siiamaani - mitte mingeid probleeme pole, isegi bad sectoreid mitte 100% nagu uus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IljaK
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2001




sõnum 07.08.2003 00:10:51 vasta tsitaadiga

Asassin kirjutas:
Mul hakkas u kuu aega tagasi 40gb seagate suurema koormusega rämedalt kolksuma, temp tõusis 10° ja paar korda hangus kah icon_sad.gif hakkasin juba uue ketta poole vaatama, aga enne panin mingi dragon orb3 vendi ketast jahutama, temp läks normaalseks ja ei hangund ka enam icon_biggrin.gif aga koliseb ikka vahest ja ega ta vist enam kaua ei ela.
Kas keegi oskab öelda, mis seal ketta sees koliseda võib icon_question.gif


Kui kettas koliseb vaheta toiteplokki. Ilmselt toidet vahe. Endal sama mure oli.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannoke
HV kasutaja


liitunud: 30.11.2001




sõnum 11.08.2003 08:15:28 vasta tsitaadiga

Minu listi kuulub 6 IBM 40GB kõvaketast, 3 Fujitsu (10 & 20gb 5400 rpm , 20gb 7200- tehasepraak), 2 Vana seagatet (1gb ja 4gb), 2 Conner Peripherialsi, 4Western digitali (2,1gb ; 2x1.6Gb, 850mb)

veel igast...aga kõik ei tule meelde...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2004 20:42:41 vasta tsitaadiga

pole yhtegi vinti kaotanud, mõni 6-7a. vana icon_razz.gif eih tia mida teie oma vintidega teete icon_confused.gif nimekiri : 4,2gb seagate, 3,2gb Seagate ja 3 aastat juba WD400BB 40GB <-- Masin 24/7 Sees
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2004 17:29:14 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, mul küll kaks vinti ainult olnud ja pole kumbki tuksi läinud. Hetkel 80gb western digital, väga korralikult töötab, 10gb quantium vuhas 4a mu arvutis, polnud mingeid probleeme.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2004 12:19:25 vasta tsitaadiga

Maxtori 40GB õhukesed kettad. Viimase 2 kuu jooksul 4 tk neid katki läinud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 10:47:26 vasta tsitaadiga

6 kuuga 3 80gb 8mb maxtor dm9 andsid saba icon_smile.gif
K mehed itsitasid ja soovitasid brandi vahetada,nüüd siis WD peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 11:13:12 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
6 kuuga 3 80gb 8mb maxtor dm9 andsid saba icon_smile.gif
K mehed itsitasid ja soovitasid brandi vahetada,nüüd siis WD peal icon_smile.gif

... kui need vindid kõik ühes masinas õhtale läinud, siis peaks otsima viga pigem sellest masinast !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 11:19:48 vasta tsitaadiga

ei ei ikke eraldi
esimene kestis 3 kuud,teine veits üle 2 kuu ning kolmas alla 1 kuu!
vähemalt süsteem oli olemas,aina lühemat aega pidasid vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2004 11:31:45 vasta tsitaadiga

mul andist üks matrox otsad, sõbra oma mis ei elanud lühist masinas üle
hetkel oman samsungi mis hirmsasti kuumeneb, vendikaga 25-30, aga seagate kettad on vastupidavad, uutest ei tea aga vanadest on küll aint head mälestused, üks töötas 3 aastat järgemööda, siis kui masina maha müüsin ragises asi valjemini kui mõni uus auto aga töötas ja no bad's thumbs_up.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 10:37:46 vasta tsitaadiga

mul siis jargmised kettad surnud, kerge list icon_lol.gif
1xqantum tulikera mingi 5gb
2xqantum tulikera 10,2gb (uhel elektroonika maani maha polemnd ja kolks koigil sees)
1xqantum tulikera 3,2gb
1xfuitsu 20gb (raske arvata mis seeriast icon_evil.gif )
2xseagate 40gb (kuumus neid kettaid tappab ja voolukoikumist ei talu need uued barakuudad ka mitte)
2xfuitsu 1,6gb toodavad(ehk win all olemas) aga bade molemal ka 1,6 gb
6x erinevat westwrn digitali 1gb-2gb
2x qantum scsid uks oli lightening, teist ei maleta molemad alla 1gb
1x80gb western digital (elektroonikal vaike polemisjalg ja bios naitab et 8gb, kui arvutil taga on wini ei boodi, kui kellelgi elektroonikat leidub sellele ostaks ara)
esialgu koik aga kui miskit meenub voi veel juhtub icon_evil.gif annan teada.
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 10:39:41 vasta tsitaadiga

sry unustasin veel
1x ibm deathstar 30gb ja 1x ibm 4,3gb
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 20:00:52 vasta tsitaadiga

Fujitsu 20gb kurikuulsast MPG seeriast. Kõigepealt läks bootsektor, siis töötas veel aasta sleivina ja ühel heal päeval hakates suuri faile kustutama tegi üks klõps ja win asja enam ei tunnistanud. Huvitav et bios näitab asja.
Surnd veel 30 gb ibm deskstari seeriast. Ei pidanud raid 0 kuud aegagi vastu.

_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2004 12:14:56 vasta tsitaadiga

üks seagate 1,12gb ront andis otsad paar aastat tagasi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 30.05.2004 13:54:21 vasta tsitaadiga

endal suri quantum 9.2gb ära
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 30.05.2004 22:31:31 vasta tsitaadiga

30 GB IBM, paar aastat tagasi andis otsad
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2004 23:09:28 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Väike offtopic aga kah fragmendiga pmst seotud. Kui jagan ketta kaheks partiks. Kas siis ketas jagatakse ka füüsiliselt kaheks või reaalsuses võivad näiteks C ja D ketta failid ikka segi olla?

Tahaks kah teada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.05.2004 23:26:05 vasta tsitaadiga

Mul pole veel ükski kõvaketas otsi andnud aga see Seagate IV ST360021A 60 GB on vist mineku ootel. Arvuti BIOS ei suuda temas enam ühtki baiti leida ainult RAIDi otsas Windows ise loeb teis veel, vist hangub ka teine vahetevahel, kuid arvuti tööd ta ei sega kuna kasutan teist tagavara kettana.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 30.05.2004 23:35:53 vasta tsitaadiga

1 Quantum Fireball lct10 15GB otsad andnud. väike klipp tema viimastest häältest (2,7MB)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ
HV kasutaja
ReinZ

liitunud: 16.01.2003




sõnum 04.07.2004 13:34:28 vasta tsitaadiga

Programm HDD Health ennustab minu maxtor-i 20 GB ketta laialilendamiseks 07.07.2004 mis on kolme päeva pärast icon_razz.gif väike link ka http://www.panterasoft.com/

edit: nüüd juba 4 päeva pärast icon_biggrin.gif

_________________
HAHA icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.07.2004 18:12:25 vasta tsitaadiga

"Sain lahti" oma Maxtor DiamondMax8 30 gb, läks badidega garantiise. Töötada jõudis selleks ajaks 11,5 kuud. Oli küll vaiksem kui praegu masinas olev WD 400JB 40gb, aga läks vähimagi koormuse peale tulikuumaks, eks ta sellest need badid vast korjaski. WD seevastu mõnusalt jahe.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 05.07.2004 19:41:51 vasta tsitaadiga

Mul kodus üks vint, maxtori 15gb mis teeb maxtori kõige tüüpilisemat häält...jubedamat vilinat...küll see varsti kärvab ka...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 06.07.2004 22:31:44 vasta tsitaadiga

endal on naela otsa läind enamus on aga sõrate poolt endale äritud enda naela otsa
2gb maxtor
13gb seagate
40gb maxtor
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 10:20:28 vasta tsitaadiga

Kas hitachi deskstar 7k250 polegi kellelgi otsa saanud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.07.2004 10:27:50 vasta tsitaadiga

Minu MAXTOR 40G kogu aeg norm tempis ja väga vaikne thumbs_up.gif , 2a vana
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 16:22:45 vasta tsitaadiga

nii, mulle tundub, et mul profiilis olev Hitachi 7K250 160GB 8MB ketas hakkab otsi andma, drive utility leidis mõned bad sectorid ja praega proovib neid parandada, ma loodan et ma vähemalt andmed saan kätte, garantisse tuleb se ketas niguinii viia icon_sad.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2004 16:26:39 vasta tsitaadiga

3xfujitsu 10GB on otsad andnud
yks neist uuest peast nädalaga, teine paari kuuga ja järgmine oli peaaegu aasta icon_razz.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 23:27:37 vasta tsitaadiga

Mul andis 20GB Quantum Fireball otsad.
Nüüd tore konstruktor, mida aja peale lahti ja kokku panna.
Vahes saab nalja pärast ka vooluvõrku panna ja vaadata
kuidast keerleb ja peaga möllab icon_razz.gif

Üks päris mitu aastat vana 5 gigane Quantum Fireball teenis
mind küll väga hästi, aga sai maha müüdud, sest polnud
temaga enam midagi peale hakata peale uule vindi soetamist.

Riho
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.12.2004 23:29:17 vasta tsitaadiga

samsung 40gb
läks ,pole küll minu oma aga jah
1,5a kuskil
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 22.12.2004 23:29:46 vasta tsitaadiga

mul matrox 40 gb läbi põlenud ja ka mingi 2 GB kettas
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 23.12.2004 12:50:03 vasta tsitaadiga

edit:lugesin natuke valesti

viimati muutis KENWOOD 24.12.2004 12:00:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.12.2004 12:57:21 Ooo vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
icon_cry.gif NF-7s pani pilidi tasku

See pole kõvaketas, vaid hoopis emaplaat icon_eek.gif
Miks ma arvan et ABIT on saast icon_exclaim.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.