|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tonuonu
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
11.07.2016 04:40:45
ishop.ee |
|
|
Ma tunnistan, et olen muutunud murelikuks ishop.ee puhul. Sai neile raha antud ühe arvuti eest. Arvutit aga siiani pole. Ainuke tagasiside firmast on Marko Priks e-kiri, mis üritas minult esimesel juulil raha juurde küsida kuid ma keeldusin. Hetkel on 11 juuli. Marko Priks nime googeldamise peale aga näen hoiatusi http://www.internetipoed.ee/?&teemaid=565
Ma arvan, et ettevaatlikum tasub olla kui mina olin.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonuonu
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
25.07.2016 16:13:41
|
|
|
| Täiendus - 16. juulil sai arvuti kätte ja probleeme ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mlftk
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2016
|
14.08.2016 22:04:25
ishop.ee |
|
|
Sama lugu. Tellisin, neil oli kirjas et kaup on laos. Ootasin 3 nädalat. Helistasin neile mitu korda, kirjutasin. Mul oli sama teema googeldamisega, peale selle arvasin, et raha enam mitte kunagi tagasi ei saa. Aga kolm nädalat ja arvuti on käes.
siiski.. EI SOOVITA
|
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
09.10.2016 22:17:59
|
|
|
Tellisin iPod Classicu http://ishop24.ee/ koduleheküljelt.
Raha sai ülekantud 5 september, lubatud tarneaeg oli 2 nädalat.
Nüüd juba üle kuu möödas.
1. Meilidele ei vastata.
2. Kümme päeva tagasi sai helistatud kus mainiti, et tarnija vea tõttu ei saa nad tellimust lõpuni viia ning tagastavad raha.
3. Raha pole ikka veel tagastatud ning saatsin uue päringu.
EI SOOVITA.
Hetkel pole ei toodet ega ka summat mis sai neile üle kantud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rrribbbit
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2013
|
16.03.2017 12:41:00
|
|
|
Täpselt sama jama minu lähedasel.
Ostis iPhone 6s 64GB, raha sai makstud ja siis ütles tüüp, et telefoni tegelikult polegi.
Sooviti raha tagasi saada, mille peale kukkus klähvima, et kahe nädala jooksul nagu seadus ette näeb. Eilse seisuga oli kaks nädalat täis, raha aga pole kantud ja kirjadele selles ajavahemikus ka ei vastanud.
Kirjutasin siis ise, mina kui varem mitte kokku puutunud isik temale küsimuse, et millal iPhone 6s 64GB osta saab ja nagu viis kopikat tuli vastus, et 1-2 nädalat.
Sellepeale palusin tal kõneall olevale inimesele raha tagasiu maksta, millepeale vastas, et vaatab asju ja võtab kliendiga ühendust.
Eks täna, homme ülehomme ole näha, kas sai asi liikuma või hakkab edaspidi ka minu kirju ignoreerima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.03.2017 14:19:25
|
|
|
| rrribbbit, mis siin enam oodata, avaldus sisse ja hakkab siis ehk liigutama. Miks lastakse firmadel nahhalselt käituda ja "hea usu" peale mängida. Kui juba 2 nädalaga ei suutnud tagastada raha, siis ei ole niisama loota mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iShop.ee
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2016
|
21.03.2017 17:47:33
|
|
|
iShop.ee vabandab klientide ees, kelle tellimused on mingil põhjusel hilinenud. Rahatagastused (kliendi avalduse alusel) teostatakse nagu mujal, mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Jutt, et keegi on rahast ilma jäänud ei vasta tõele. Meil on üle 16000 kliendi, kuid kahjuks peame tunnistama, et mõne tootega (iphone 6 või mõned teised vanemad mudelid) on olnud probleeme. Need on mõned üksikud juhud, selle tõttu üldistada ei tohiks. Viimase 6 kuu jooksul ei ole ühtegi avaldust esitatud tarbijakaitseametisse, selle tõestuseks võib ju sinna helistada ja uurida.
Kuid igal juhul vabandame kui oleme kellegi suhtes eksinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vkuz
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2013
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
03.03.2018 23:57:49
|
|
|
Tellisin iLike.ee lehelt fotoka. 3,5 nädalat hiljem(eile) sain kätte joppas siis veel! Hind oli neil kõige parem.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.03.2018 13:26:47
|
|
|
ostsin soodsalt õmblusmasina, tänulikult kasutasin tasuta Smartposti saatmise koodi HV39.
Kaup saabus kiiremini, kui loodetud.
Väga positiivne
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
21.11.2018 09:14:22
ISHOP.EE |
|
|
Tere!
Kas keegi on viimasel ajal www.ishop.ee veebipoest midagi tellinud? Kuidas tarnega on? Ikka tulevad asjad kohale?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
21.11.2018 12:43:35
|
|
|
Kas keegi on viimasel ajal midagi tellinud www.ishop.ee portaalist?
Ootan kiiret tagasisidet.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
21.11.2018 14:20:46
|
|
|
Seda lugu ma polegi veel lugenud, kõik eelnevad lugesin läbi, aga ilmselgelt pärast toote tellimist ja ostusumma tasumist. Arve esitajaks oli Contigo Eesti OÜ ja tellitud sai Apple Watch Series 4 kell, mis lubati ära saata 5-10 tp jooksul. Praegu on käes 17-s tööpäev ja tellitud toodet ei ole saabunud. Küll aga olen uurinud ka teistelt edasimüüjatelt sama toote kohta ja hetkel see tarne venib igal pool. Räägitakse, et Saksamaalt tuleb läbi vahendajate ja mitte keegi tegelikult ei luba praegusel ajal õigeks ajaks kella kohale toimetamist. Ishop.ee klienditugi on nagu on, suhteliselt ülbe, aga vähemalt vastab iga kord kui midagi küsin. On saatnud ka screenshote, kus neile samuti aetakase sellist üldist häma.
Hetkel ei teagi mis teha. Kas pöörduda kohe tarbijakaitsesse või oodata edasi. Ligi 900 eurot korstnasse ka kirjutada ei tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
21.11.2018 14:45:26
|
|
|
| aga loobu lepingust ja küsi raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.11.2018 15:02:32
|
|
|
| Aga kui on piisavalt tarbijasõbralik hind, siis ju niisama lihtsalt loobuda ka ei tahaks. Õigus? Reaalselt ei oska keegi sulle soovitada, oodata või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
21.11.2018 15:12:04
|
|
|
| Fakt on see, et kella ma tahan ja kust see tuleb mind eriti ei huvita. Kui ishop mulle selle kohale toimetab, siis võib see raha seal mõnda aega kinni ka olla. Praegu oleks hea teada, kas kellelgi on hiljutisi kogemusi sellest veebipoest tellimisega. See annaks natukenegi kindlust ja lootust edasi ootamiseks. Sest kui ma täna tellimuse tühistan ja tarbijakaitsesse ka pöördun, siis raha ma nagunii enne 14 tp tagasi ei saa, kui üldse sellisel juhul.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.11.2018 15:14:52
|
|
|
| Kui sa ei saa kaupa, siis suure tõenäosusega ei saa sa ka raha. Seega olulist vahet pole, kumba sa ootad või ootama jääd.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
21.11.2018 16:44:28
|
|
|
Mind lohutab praegu see, et ka teised kompetentsed edasimüüjad räägivad sama juttu ja selle konkreetse tootega pidigi tarne venima. Ka Apple kodulehel on seda näha.
Saaks mõne positiivse tagasisidega kliendi siit foorumist juurde, siis oleks mõneks ajaks süda rahul. Aga kui nüüd lähiajal ära ei tule, siis ütlen tellimuse üles.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
24.11.2018 15:41:19
|
|
|
| Mul sama mure, ootan juba 4 nädalat oma kella. Priks ütleb et see võib võtta veel aega. Ega ei jõua oodata küll enam.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
03.12.2018 09:04:58
|
|
|
Ei ole midagi kätte saanud. Mul juba üle 4 nädala ootel see kell. Koduleht lubab muidugi 4-10 tp
Mis mudeli tellisid ja millal?
Ma muidu uurisin mujalt ka ja see tuleb läbi Saksamaa ja igalpool tarne venib. Need saksa vahendajad on sama ülbed nagu see Marko seal ishopis.
On mingeid ettepanekuid Sul?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
22.12.2018 13:30:16
|
|
|
Sain eile lõpuks kella kätte, kell tundub et on originaal ...Ei oska selle poe kohta midagi öelda, 2 kuud ootasin seda kella, see suur miinus, arvasin et ei saagi seda kella enam. Lubati 8 novembriks kui tellisin, oleks võinud ausalt asju ajada.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p11be
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2012
|
17.01.2019 17:36:53
|
|
|
Mina sain ka oma kella kätte ja tegu oli isegi originaaltootega, aga enam elus sealt ei telli ja mitte kellelegi teisele ka ei soovita. Mina kliendina ei pea teadma kust see kell tuleb või miks see nii kaua tuleb ja, et nende Saksamaalt pärit vahendaja ei täida oma lubadusi ja lükkab kogu aeg toote tarnimisaega edasi. Kirjutanud see jutt sinna kodulehele tarneaja juurde kenasti juurde, siis ma poleks sealt ostnudki Ilmselgelt olid jõulud ja ma saan aru, et asjad tulevad viibega ja ei pruugi lubatud ajaks kohale jõuda, aga, et kell saabus lubatud kuupäevast 2 kuud hiljem kohale, sellega ma eriti ei arvestanud. Muidugi ise ka loll, et enne taustauuringut ei teinud ja kohe esimesest ettejuhtuvast kohast kella ära tellisin, aga kõigil kes sealt midagi tellida tahavad, siis igal juhul soovitan kasvõi mujalt ja veidi kallimalt osta, kuid nende käest. Selle kahe kuu jooksul, mil ma oma kella ishopist ootasin, sai tellimused veel Digizone'i ja Mobipunkti igaks juhuks vahepeal sisse antud (juhul kui lastaksegi konkreetselt üle). Mobipunkti saabus äkki kolme päevaga kohale ja Digizone ka väga palju alla ei jäänud + seal soovitati lihtsalt tellimus kodulehel ära teha ja arve alles siis maksta, kui toode reaalselt kohal on. Teenindus oli ka kordades parem, kui ishopis.
Mõned lingid ka siia juurde, kui veel keegi lugenud pole:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uhe-firma-lugu-kuidas-applei-tooteid-muunud-ettevote-sattus-tuntud-tankisti-hambusse?id=83602459
https://geenius.ee/uudis/ettevaatust-applei-tooteid-muuv-ishop-ei-anna-kaupa-tegelikult-katte/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Argo12
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2019
|
22.01.2019 12:38:32
|
|
|
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
22.01.2019 16:26:11
|
|
|
| Argo12 kirjutas: |
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne. |
Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
22.01.2019 16:42:10
|
|
|
| Bunny kirjutas: |
| Argo12 kirjutas: |
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne. |
Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus. |
Sest kaupluse kui ka juriidiline aadress on 1:1
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
26.01.2019 10:49:46
|
|
|
Argo12 konto paistab olevat loodud ainult selle ühe postituse jaoks
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ecu
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2004
|
12.08.2019 14:49:38
|
|
|
| Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maitz
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
28.11.2019 13:49:33
|
|
|
| Ecu kirjutas: |
| Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud. |
tänaseks on selle poe aadress ilike.ee
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A. Loop
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2020
|
14.03.2020 13:33:15
Contigo |
|
|
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MRsick
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2020
|
25.04.2020 11:52:28
Re: Contigo |
|
|
| A. Loop kirjutas: |
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta. |
Kas loos arenguid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hfda
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2020
|
28.04.2020 12:26:38
Re: Contigo |
|
|
| A. Loop kirjutas: |
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta. |
Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MRsick
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2020
|
01.05.2020 19:50:01
Re: Contigo |
|
|
| Hfda kirjutas: |
| A. Loop kirjutas: |
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta. |
Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust? |
Kui kontakti ei saa ja tarne aeg möödas tuleb hakata kiiresti avaldusi vorpima et saadaks pätid kätte või vähemalt pettuäri kinni.
Näide: https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/politsei-hakkas-ootamatult-tegevuse-lopetanud-uhisrahastusplatvormi-uurima/
Contigo Eesti OÜ omanik on Marko Pirks- kahjuks ise ka ei teinud Niiiii põhjalikku analüüsi ette. Midagi head ei räägita temast
Kui kontakti saaks, teaks mis päriselt toimub siis veel ehk mõistaks aga hetkel tundub et see pood on püsti pandud puhtalt pettusega raha rööviks.
TÄIENDUS:
just tuli Sõnum et pakk smartposti pandud. (3 nädalat kulus)
Kui see nüüd päriselt ikkagi teoks saab et ma saan paki kätte siis pean oma sõnu sööma.
KEEGI ei vasta telefonile ega mailile aga justkui miski liiguks taustal.
Annan teada kuidas kõik lõppeb.
KAUP KÄES.
niisiis ettevõte toimis ja ma sain alla kuu aja mis tellisin.
Muud polegi ette heita kui et nad võiks vahepealset kommunikatsiooni parandada.
Et klient saaks tagasisidet, asjad on liikumas jne.
Tuleb ehk ise ka teinekord kenasti maksimum aeg täis oodata enne kui teemat teha.
Kahjuks ilma tagasisideta tausta asjadel uurides tekib kõhedus et ehk petetakse.
Hea kommunikatsiooniga oleks neil imago parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dafetix
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2004
|
11.12.2020 14:32:14
Re: Contigo |
|
|
| A. Loop kirjutas: |
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta. |
Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.
Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
15.12.2020 13:21:14
|
|
|
Kolleeg suhtles nendega läbi kodulehe chati, uuris Macbook Airi tarneaja kohta. Tellimust ei esitanud, aga oh üllatust, e-arve oli otse raamatupidamisse juba järgmisel päeval saabunud.
Kõlab väga kahtlaselt ning igaks juhuks hoiatan kõiki nendega asja ajamise eest
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dafetix
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2004
|
04.01.2021 14:14:44
Re: Contigo |
|
|
| dafetix kirjutas: |
| A. Loop kirjutas: |
| Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta. |
Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.
Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida. |
UPD: Peale peaaegu 2 kuud sain ikka igapäevase helistamise, tarbijakaitse avaldusega ja peale käimisega ikka raha tagasi. Huvitav on ikka, et sama toode, mille esialgselt tellisin on siiamaani just kui "Laomüük", kohapeal olemas.
Ja telefoni otsas istub tüdruk ei tea üldse mitte kunagi mitte midagi (saatsime raha juba tagasi...saatsime läbi paypal'i...WTF...ikka ei saatnud...saadame homme...uurime...ikka saatsime...saadame ikka homme jne) ...EI SOOVITA
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
26.02.2021 13:46:14
|
|
|
Nali,Naljaks aga see pood kuulub samase patta üks järgmistest antud tegelaste poodidest, Nimelt sai siin nädala eest tellitud Videokaart teades juba ette ,et no ei ole ju kaarte praegu saada ja veel siukeste hindadega aga loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas.
https://1shop.ee/et/298--arvuti-videokaardid
Nädalaga pole keegi midagi posti pannud helistasin ja uurisin mis värk on ja kaua tarne aega võtab?
Vastuseks sain selle ,et keegi olevat veel 2 nädalat tagasi samasuguse kaardi tellinud nagu mina aga pole veel kaardid nendeni jõudnud, küsisin sellpeale ,et müüte asju mida endal pole laos olemaski?
Kahjuks hetkel pole jah ühtegi kaarti . Aga varsti peaks jõudma ,et esmaspäevaks saabub täpsem info ,et kas peab veel veidi ootama või tuleb teha raha tagastus.
Eks ma postitan mis huvitava vastuse ma siis esmaspäeval saan
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.02.2021 14:00:07
|
|
|
| tsitaat: |
loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas
|
Kus sa seal seda laoseisu näed?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
26.02.2021 14:09:02
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| tsitaat: |
loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas
|
Kus sa seal seda laoseisu näed? |
Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.02.2021 14:16:40
|
|
|
| Mõmmik123 kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| tsitaat: |
loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas
|
Kus sa seal seda laoseisu näed? |
Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ? |
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
26.02.2021 14:31:05
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| Mõmmik123 kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| tsitaat: |
loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas
|
Kus sa seal seda laoseisu näed? |
Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ? |
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused |
Laos? Enda pood v milles probleem v millest probleemi otsid ?
Tellimust täites pole mingit infot selle kohta ,et tarneaeg võib olla väga pikk v mitte üldse saada ?
Normaalne pood ei talitu nii ,et hakkab sulle mingist rahatagastusest rääkima v ei paku tooteid mille kättesaadavus suht 0 lähedane on või kuidas ?
Kui kõnes öeldi ,et hetkel pole jah kohapeal ühtegi kaarti, siis järelikult ikka hoiavad enda manti kuskil v kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.02.2021 15:05:49
|
|
|
Pole ju kirjas et kohe saadaval
Ma küll ei tea mis kaarti sa osta tahtsid, aga rx 5000 hinnad on eelmisest aastast ning nende puhul sa vaevalt soovitud hinnaga toote kätte saad..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
26.02.2021 15:46:08
|
|
|
| Mõmmik123 kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| tsitaat: |
loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas
|
Kus sa seal seda laoseisu näed? |
Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ? |
Ei, seda ei saa eeldada üheski epoes. Ja reeglina puhtakujuline epood Eestis ei hoia kaupa oma laos, kõik on partnerite ladudes ning epoes toote juures pakutav tarneaeg tähendab aega hetkest kui kaup on partneri laost nendeni jõudnud. Enne uuest/võõrast kohast tellima asumist on mõistlik kasutustingimused läbi lugeda: https://1shop.ee/et/content/3-epoe-kasutustingimused
| tsitaat: |
| 2.2 Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning tellitud Kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: Kaup on laost otsa saanud; tegemist on e-poe „Tellimisel“ staatusega Kaubaga, mis on laost otsa saanud; Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. |
Aga kus seal poes üldse seda "Tellitav" staatust näha saab? Kiikasin ka poodi ja ma ei näe üldse mingit infot toote laostaatuse kohta. Mitte ühelgi tootel
Lisaks, kas teema pealkirjas olev ishop.ee ja postituses viidatud 1shop.ee on ikka sama asi? Edit: Ok, sain aru, mida Mõmmik mõtles - sama ärika loodud uus epood.
Edit2: Mina oleksin sellest poest tellimisega väga ettevaatlik. Poe kontaktandmete järgi haldab seda Epood OÜ. Selle äriühingu andmed on enam kui kahtlased, 2019 aastaaruanne on esitamata ning 2020 aastal on deklareeritud käive 0 eurot https://www.teatmik.ee/en/personlegal/14111571-Epood-O%C3%9C
Arvaks, et kui sealt üldse mingit kaupa saab siis susserdab selle Priksi (vist) toimiv äriühing Contigo Eesti OÜ (poodide ultra.ee ja ishop24.ee käitaja). See näib deklareeritud maksuandmete järgi elus olevat. Mis siis et 4 viimast aastaaruannet on esitamata
Miks keegi nendest poodidest üldse midagi osta tahab, jääb mulle täiesti arusaamatuks Muid valikuvõimalusi oleks nagu jalaga segada ju.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muss123
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2021
|
07.04.2021 01:54:05
|
|
|
| Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
07.04.2021 02:11:02
|
|
|
| muss123 kirjutas: |
| Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS! |
Kui loodad "tellitavat" toodet nädalaga kätte saada siis veits halb aeg et sedasi loota
samas, kas sealt üldse video kaarte osta saab? säärast variant antud antud lehelt ei leia..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
07.04.2021 08:53:20
|
|
|
| muss123 kirjutas: |
| Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS! |
| Epoe kasutustingimused kirjutas: |
| 2.5.1 Maksimaalne tarneaeg on kuni 30 päeva sõltuvalt toote saadavusest. Kulleri- ja postiteenust pakuvad Smartpost, DPD ja Omniva. |
Hetkel möödas 8 päeva, aega on veel palju. Tellimusest loobumiseks teavitad lihtsalt müüjat ning kõik. Kui teavitusest 14 päeva möödas ja raha pole tagasi võid mõelda tarbijakaitsele ja "sotid selgeks". Aga muidu ootamise aega veel 22 päeva.
ühe inimese kogemus paar postitust ülevalt poolt:
Spoiler 
| MRsick kirjutas: |
Annan teada kuidas kõik lõppeb.
..KAUP KÄES.
niisiis ettevõte toimis ja ma sain alla kuu aja mis tellisin....
...Tuleb ehk ise ka teinekord kenasti maksimum aeg täis oodata enne kui teemat teha.
Kahjuks ilma tagasisideta tausta asjadel uurides tekib kõhedus et ehk petetakse.
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
26.04.2021 14:28:12
|
|
|
Kehv on näha, et kuigi aeg ja olukord e-kaubandust igati soodustavad, siis sellised "ärigeeniused" suudavad oma sahkerdamisega lörtsida suure hulga usaldust e-poodide vastu.
Märtsi keskel sai rumala peaga ühte neist e-poodidest tellimus tehtud. Ei toodet, ei tagasimakset, tarbijakaitses nõue üleval.
Contigo Eesti OÜ ehk Marko Priks omab mitmeid erinevaid e-poode ja suur tõenäosus on neis kõigis lihtsalt rahast ilma jääda ilma kaupa saamata, seega tasub hoiduda:
1shop.ee
ilike.ee
ishop24.ee
ultra.ee
sewing.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|