Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tonuonu
HV kasutaja
tonuonu

liitunud: 29.01.2005




sõnum 11.07.2016 04:40:45 ishop.ee vasta tsitaadiga

Ma tunnistan, et olen muutunud murelikuks ishop.ee puhul. Sai neile raha antud ühe arvuti eest. Arvutit aga siiani pole. Ainuke tagasiside firmast on Marko Priks e-kiri, mis üritas minult esimesel juulil raha juurde küsida thumbs_down.gif kuid ma keeldusin. Hetkel on 11 juuli. Marko Priks nime googeldamise peale aga näen hoiatusi http://www.internetipoed.ee/?&teemaid=565

Ma arvan, et ettevaatlikum tasub olla kui mina olin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonuonu
HV kasutaja
tonuonu

liitunud: 29.01.2005




sõnum 25.07.2016 16:13:41 vasta tsitaadiga

Täiendus - 16. juulil sai arvuti kätte ja probleeme ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mlftk
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2016




sõnum 14.08.2016 22:04:25 ishop.ee vasta tsitaadiga

Sama lugu. Tellisin, neil oli kirjas et kaup on laos. Ootasin 3 nädalat. Helistasin neile mitu korda, kirjutasin. Mul oli sama teema googeldamisega, peale selle arvasin, et raha enam mitte kunagi tagasi ei saa. Aga kolm nädalat ja arvuti on käes.

siiski.. EI SOOVITA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 09.10.2016 22:17:59 vasta tsitaadiga

Tellisin iPod Classicu http://ishop24.ee/ koduleheküljelt.
Raha sai ülekantud 5 september, lubatud tarneaeg oli 2 nädalat.

Nüüd juba üle kuu möödas.

1. Meilidele ei vastata.
2. Kümme päeva tagasi sai helistatud kus mainiti, et tarnija vea tõttu ei saa nad tellimust lõpuni viia ning tagastavad raha.
3. Raha pole ikka veel tagastatud ning saatsin uue päringu.

EI SOOVITA.
Hetkel pole ei toodet ega ka summat mis sai neile üle kantud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rrribbbit
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2013




sõnum 16.03.2017 12:41:00 vasta tsitaadiga

Täpselt sama jama minu lähedasel.
Ostis iPhone 6s 64GB, raha sai makstud ja siis ütles tüüp, et telefoni tegelikult polegi.
Sooviti raha tagasi saada, mille peale kukkus klähvima, et kahe nädala jooksul nagu seadus ette näeb. Eilse seisuga oli kaks nädalat täis, raha aga pole kantud ja kirjadele selles ajavahemikus ka ei vastanud.
Kirjutasin siis ise, mina kui varem mitte kokku puutunud isik temale küsimuse, et millal iPhone 6s 64GB osta saab ja nagu viis kopikat tuli vastus, et 1-2 nädalat.
Sellepeale palusin tal kõneall olevale inimesele raha tagasiu maksta, millepeale vastas, et vaatab asju ja võtab kliendiga ühendust.
Eks täna, homme ülehomme ole näha, kas sai asi liikuma või hakkab edaspidi ka minu kirju ignoreerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 14:19:25 vasta tsitaadiga

rrribbbit, mis siin enam oodata, avaldus sisse ja hakkab siis ehk liigutama. Miks lastakse firmadel nahhalselt käituda ja "hea usu" peale mängida. Kui juba 2 nädalaga ei suutnud tagastada raha, siis ei ole niisama loota mõtet.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iShop.ee
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2016




sõnum 21.03.2017 17:47:33 vasta tsitaadiga

iShop.ee vabandab klientide ees, kelle tellimused on mingil põhjusel hilinenud. Rahatagastused (kliendi avalduse alusel) teostatakse nagu mujal, mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Jutt, et keegi on rahast ilma jäänud ei vasta tõele. Meil on üle 16000 kliendi, kuid kahjuks peame tunnistama, et mõne tootega (iphone 6 või mõned teised vanemad mudelid) on olnud probleeme. Need on mõned üksikud juhud, selle tõttu üldistada ei tohiks. Viimase 6 kuu jooksul ei ole ühtegi avaldust esitatud tarbijakaitseametisse, selle tõestuseks võib ju sinna helistada ja uurida.

Kuid igal juhul vabandame kui oleme kellegi suhtes eksinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vkuz
HV vaatleja
vkuz

liitunud: 21.09.2013




sõnum 03.03.2018 13:17:34 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/4427149/tarbijakaitseamet-hoiatab-kahe-veebikaupleja-eest
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 23:57:49 vasta tsitaadiga

Tellisin iLike.ee lehelt fotoka. 3,5 nädalat hiljem(eile) sain kätte icon_biggrin.gif joppas siis veel! Hind oli neil kõige parem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2018 13:26:47 vasta tsitaadiga

ostsin soodsalt õmblusmasina, tänulikult kasutasin tasuta Smartposti saatmise koodi HV39.
Kaup saabus kiiremini, kui loodetud.
Väga positiivne thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 09:14:22 ISHOP.EE vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi on viimasel ajal www.ishop.ee veebipoest midagi tellinud? Kuidas tarnega on? Ikka tulevad asjad kohale?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 09:36:50 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=680337
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 12:43:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi on viimasel ajal midagi tellinud www.ishop.ee portaalist?

Ootan kiiret tagasisidet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 14:00:52 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uhe-firma-lugu-kuidas-applei-tooteid-muunud-ettevote-sattus-tuntud-tankisti-hambusse?id=83602459
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12812298-Nadory-Kaduna-O%C3%9C

tundub et äri pees
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 14:20:46 vasta tsitaadiga

Seda lugu ma polegi veel lugenud, kõik eelnevad lugesin läbi, aga ilmselgelt pärast toote tellimist ja ostusumma tasumist. Arve esitajaks oli Contigo Eesti OÜ ja tellitud sai Apple Watch Series 4 kell, mis lubati ära saata 5-10 tp jooksul. Praegu on käes 17-s tööpäev ja tellitud toodet ei ole saabunud. Küll aga olen uurinud ka teistelt edasimüüjatelt sama toote kohta ja hetkel see tarne venib igal pool. Räägitakse, et Saksamaalt tuleb läbi vahendajate ja mitte keegi tegelikult ei luba praegusel ajal õigeks ajaks kella kohale toimetamist. Ishop.ee klienditugi on nagu on, suhteliselt ülbe, aga vähemalt vastab iga kord kui midagi küsin. On saatnud ka screenshote, kus neile samuti aetakase sellist üldist häma.

Hetkel ei teagi mis teha. Kas pöörduda kohe tarbijakaitsesse või oodata edasi. Ligi 900 eurot korstnasse ka kirjutada ei tahaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 14:45:26 vasta tsitaadiga

aga loobu lepingust ja küsi raha tagasi.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 15:02:32 vasta tsitaadiga

Aga kui on piisavalt tarbijasõbralik hind, siis ju niisama lihtsalt loobuda ka ei tahaks. Õigus? Reaalselt ei oska keegi sulle soovitada, oodata või mitte.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 15:12:04 vasta tsitaadiga

Fakt on see, et kella ma tahan ja kust see tuleb mind eriti ei huvita. Kui ishop mulle selle kohale toimetab, siis võib see raha seal mõnda aega kinni ka olla. Praegu oleks hea teada, kas kellelgi on hiljutisi kogemusi sellest veebipoest tellimisega. See annaks natukenegi kindlust ja lootust edasi ootamiseks. Sest kui ma täna tellimuse tühistan ja tarbijakaitsesse ka pöördun, siis raha ma nagunii enne 14 tp tagasi ei saa, kui üldse sellisel juhul.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 15:14:52 vasta tsitaadiga

Kui sa ei saa kaupa, siis suure tõenäosusega ei saa sa ka raha. Seega olulist vahet pole, kumba sa ootad või ootama jääd.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 16:44:28 vasta tsitaadiga

Mind lohutab praegu see, et ka teised kompetentsed edasimüüjad räägivad sama juttu ja selle konkreetse tootega pidigi tarne venima. Ka Apple kodulehel on seda näha.

Saaks mõne positiivse tagasisidega kliendi siit foorumist juurde, siis oleks mõneks ajaks süda rahul. Aga kui nüüd lähiajal ära ei tule, siis ütlen tellimuse üles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 24.11.2018 15:41:19 vasta tsitaadiga

Mul sama mure, ootan juba 4 nädalat oma kella. Priks ütleb et see võib võtta veel aega. Ega ei jõua oodata küll enam.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 03.12.2018 09:04:58 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi kätte saanud. Mul juba üle 4 nädala ootel see kell. Koduleht lubab muidugi 4-10 tp icon_biggrin.gif
Mis mudeli tellisid ja millal?

Ma muidu uurisin mujalt ka ja see tuleb läbi Saksamaa ja igalpool tarne venib. Need saksa vahendajad on sama ülbed nagu see Marko seal ishopis.
On mingeid ettepanekuid Sul?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 22.12.2018 13:30:16 vasta tsitaadiga

Sain eile lõpuks kella kätte, kell tundub et on originaal icon_biggrin.gif...Ei oska selle poe kohta midagi öelda, 2 kuud ootasin seda kella, see suur miinus, arvasin et ei saagi seda kella enam. Lubati 8 novembriks kui tellisin, oleks võinud ausalt asju ajada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 17.01.2019 17:36:53 vasta tsitaadiga

Mina sain ka oma kella kätte ja tegu oli isegi originaaltootega, aga enam elus sealt ei telli ja mitte kellelegi teisele ka ei soovita. Mina kliendina ei pea teadma kust see kell tuleb või miks see nii kaua tuleb ja, et nende Saksamaalt pärit vahendaja ei täida oma lubadusi ja lükkab kogu aeg toote tarnimisaega edasi. Kirjutanud see jutt sinna kodulehele tarneaja juurde kenasti juurde, siis ma poleks sealt ostnudki icon_smile.gif Ilmselgelt olid jõulud ja ma saan aru, et asjad tulevad viibega ja ei pruugi lubatud ajaks kohale jõuda, aga, et kell saabus lubatud kuupäevast 2 kuud hiljem kohale, sellega ma eriti ei arvestanud. Muidugi ise ka loll, et enne taustauuringut ei teinud ja kohe esimesest ettejuhtuvast kohast kella ära tellisin, aga kõigil kes sealt midagi tellida tahavad, siis igal juhul soovitan kasvõi mujalt ja veidi kallimalt osta, kuid nende käest. Selle kahe kuu jooksul, mil ma oma kella ishopist ootasin, sai tellimused veel Digizone'i ja Mobipunkti igaks juhuks vahepeal sisse antud (juhul kui lastaksegi konkreetselt üle). Mobipunkti saabus äkki kolme päevaga kohale ja Digizone ka väga palju alla ei jäänud + seal soovitati lihtsalt tellimus kodulehel ära teha ja arve alles siis maksta, kui toode reaalselt kohal on. Teenindus oli ka kordades parem, kui ishopis.

Mõned lingid ka siia juurde, kui veel keegi lugenud pole:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uhe-firma-lugu-kuidas-applei-tooteid-muunud-ettevote-sattus-tuntud-tankisti-hambusse?id=83602459

https://geenius.ee/uudis/ettevaatust-applei-tooteid-muuv-ishop-ei-anna-kaupa-tegelikult-katte/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Argo12
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2019




sõnum 22.01.2019 12:38:32 vasta tsitaadiga

Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 16:26:11 vasta tsitaadiga

Argo12 kirjutas:
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.


Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 16:42:10 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Argo12 kirjutas:
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.


Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus.
Sest kaupluse kui ka juriidiline aadress on 1:1
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 10:49:46 vasta tsitaadiga

Argo12 konto paistab olevat loodud ainult selle ühe postituse jaoks icon_confused.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ecu
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 14:49:38 vasta tsitaadiga

Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 28.11.2019 13:49:33 vasta tsitaadiga

Ecu kirjutas:
Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud.


tänaseks on selle poe aadress ilike.ee
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A. Loop
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2020




sõnum 14.03.2020 13:33:15 Contigo vasta tsitaadiga

Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRsick
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2020




sõnum 25.04.2020 11:52:28 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Kas loos arenguid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hfda
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2020 12:26:38 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRsick
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2020




sõnum 01.05.2020 19:50:01 Re: Contigo vasta tsitaadiga

Hfda kirjutas:
A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust?


Kui kontakti ei saa ja tarne aeg möödas tuleb hakata kiiresti avaldusi vorpima et saadaks pätid kätte või vähemalt pettuäri kinni.
Näide: https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/politsei-hakkas-ootamatult-tegevuse-lopetanud-uhisrahastusplatvormi-uurima/
Contigo Eesti OÜ omanik on Marko Pirks- kahjuks ise ka ei teinud Niiiii põhjalikku analüüsi ette. Midagi head ei räägita temast icon_sad.gif
Kui kontakti saaks, teaks mis päriselt toimub siis veel ehk mõistaks aga hetkel tundub et see pood on püsti pandud puhtalt pettusega raha rööviks.


TÄIENDUS:
just tuli Sõnum et pakk smartposti pandud. (3 nädalat kulus)
Kui see nüüd päriselt ikkagi teoks saab et ma saan paki kätte siis pean oma sõnu sööma.
KEEGI ei vasta telefonile ega mailile aga justkui miski liiguks taustal.

Annan teada kuidas kõik lõppeb.

KAUP KÄES.
niisiis ettevõte toimis ja ma sain alla kuu aja mis tellisin.
Muud polegi ette heita kui et nad võiks vahepealset kommunikatsiooni parandada.
Et klient saaks tagasisidet, asjad on liikumas jne.
Tuleb ehk ise ka teinekord kenasti maksimum aeg täis oodata enne kui teemat teha.
Kahjuks ilma tagasisideta tausta asjadel uurides tekib kõhedus et ehk petetakse.
Hea kommunikatsiooniga oleks neil imago parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dafetix
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2004




sõnum 11.12.2020 14:32:14 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.

Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 13:21:14 vasta tsitaadiga

Kolleeg suhtles nendega läbi kodulehe chati, uuris Macbook Airi tarneaja kohta. Tellimust ei esitanud, aga oh üllatust, e-arve oli otse raamatupidamisse juba järgmisel päeval saabunud.
Kõlab väga kahtlaselt ning igaks juhuks hoiatan kõiki nendega asja ajamise eest icon_evil.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dafetix
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2004




sõnum 04.01.2021 14:14:44 Re: Contigo vasta tsitaadiga

dafetix kirjutas:
A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.

Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida.


UPD: Peale peaaegu 2 kuud sain ikka igapäevase helistamise, tarbijakaitse avaldusega ja peale käimisega ikka raha tagasi. Huvitav on ikka, et sama toode, mille esialgselt tellisin on siiamaani just kui "Laomüük", kohapeal olemas.
Ja telefoni otsas istub tüdruk ei tea üldse mitte kunagi mitte midagi (saatsime raha juba tagasi...saatsime läbi paypal'i...WTF...ikka ei saatnud...saadame homme...uurime...ikka saatsime...saadame ikka homme jne) ...EI SOOVITA
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 13:46:14 vasta tsitaadiga

Nali,Naljaks aga see pood kuulub samase patta üks järgmistest antud tegelaste poodidest, Nimelt sai siin nädala eest tellitud Videokaart teades juba ette ,et no ei ole ju kaarte praegu saada ja veel siukeste hindadega aga loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas.

https://1shop.ee/et/298--arvuti-videokaardid

Nädalaga pole keegi midagi posti pannud helistasin ja uurisin mis värk on ja kaua tarne aega võtab?
Vastuseks sain selle ,et keegi olevat veel 2 nädalat tagasi samasuguse kaardi tellinud nagu mina aga pole veel kaardid nendeni jõudnud, küsisin sellpeale ,et müüte asju mida endal pole laos olemaski?
Kahjuks hetkel pole jah ühtegi kaarti icon_sad.gif. Aga varsti peaks jõudma ,et esmaspäevaks saabub täpsem info ,et kas peab veel veidi ootama või tuleb teha raha tagastus.
Eks ma postitan mis huvitava vastuse ma siis esmaspäeval saan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:00:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:09:02 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:16:40 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:31:05 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused



Laos? Enda pood v milles probleem v millest probleemi otsid ?
Tellimust täites pole mingit infot selle kohta ,et tarneaeg võib olla väga pikk v mitte üldse saada ?
Normaalne pood ei talitu nii ,et hakkab sulle mingist rahatagastusest rääkima v ei paku tooteid mille kättesaadavus suht 0 lähedane on või kuidas ?
Kui kõnes öeldi ,et hetkel pole jah kohapeal ühtegi kaarti, siis järelikult ikka hoiavad enda manti kuskil v kuidas?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 15:05:49 vasta tsitaadiga

Pole ju kirjas et kohe saadaval icon_rolleyes.gif

Ma küll ei tea mis kaarti sa osta tahtsid, aga rx 5000 hinnad on eelmisest aastast ning nende puhul sa vaevalt soovitud hinnaga toote kätte saad..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 15:46:08 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?

Ei, seda ei saa eeldada üheski epoes. Ja reeglina puhtakujuline epood Eestis ei hoia kaupa oma laos, kõik on partnerite ladudes ning epoes toote juures pakutav tarneaeg tähendab aega hetkest kui kaup on partneri laost nendeni jõudnud. Enne uuest/võõrast kohast tellima asumist on mõistlik kasutustingimused läbi lugeda: https://1shop.ee/et/content/3-epoe-kasutustingimused
tsitaat:
2.2 Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning tellitud Kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: Kaup on laost otsa saanud; tegemist on e-poe „Tellimisel“ staatusega Kaubaga, mis on laost otsa saanud; Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.


Aga kus seal poes üldse seda "Tellitav" staatust näha saab? Kiikasin ka poodi ja ma ei näe üldse mingit infot toote laostaatuse kohta. Mitte ühelgi tootel icon_confused.gif
Lisaks, kas teema pealkirjas olev ishop.ee ja postituses viidatud 1shop.ee on ikka sama asi? Edit: Ok, sain aru, mida Mõmmik mõtles - sama ärika loodud uus epood.

Edit2: Mina oleksin sellest poest tellimisega väga ettevaatlik. Poe kontaktandmete järgi haldab seda Epood OÜ. Selle äriühingu andmed on enam kui kahtlased, 2019 aastaaruanne on esitamata ning 2020 aastal on deklareeritud käive 0 eurot icon_eek.gif https://www.teatmik.ee/en/personlegal/14111571-Epood-O%C3%9C
Arvaks, et kui sealt üldse mingit kaupa saab siis susserdab selle Priksi (vist) toimiv äriühing Contigo Eesti OÜ (poodide ultra.ee ja ishop24.ee käitaja). See näib deklareeritud maksuandmete järgi elus olevat. Mis siis et 4 viimast aastaaruannet on esitamata icon_biggrin.gif

Miks keegi nendest poodidest üldse midagi osta tahab, jääb mulle täiesti arusaamatuks icon_eek.gif Muid valikuvõimalusi oleks nagu jalaga segada ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muss123
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2021




sõnum 07.04.2021 01:54:05 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 02:11:02 vasta tsitaadiga

muss123 kirjutas:
Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!

Kui loodad "tellitavat" toodet nädalaga kätte saada siis veits halb aeg et sedasi loota icon_lol.gif
samas, kas sealt üldse video kaarte osta saab? säärast variant antud antud lehelt ei leia..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 07:08:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

säärast variant antud antud lehelt ei leia.

vt kasvõi siin teemas paar posti üles
https://1shop.ee/et/298--arvuti-videokaardid
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 07.04.2021 08:53:20 vasta tsitaadiga

muss123 kirjutas:
Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!

Epoe kasutustingimused kirjutas:
2.5.1 Maksimaalne tarneaeg on kuni 30 päeva sõltuvalt toote saadavusest. Kulleri- ja postiteenust pakuvad Smartpost, DPD ja Omniva.


Hetkel möödas 8 päeva, aega on veel palju. Tellimusest loobumiseks teavitad lihtsalt müüjat ning kõik. Kui teavitusest 14 päeva möödas ja raha pole tagasi võid mõelda tarbijakaitsele ja "sotid selgeks". Aga muidu ootamise aega veel 22 päeva.

ühe inimese kogemus paar postitust ülevalt poolt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2021 14:28:12 vasta tsitaadiga

Kehv on näha, et kuigi aeg ja olukord e-kaubandust igati soodustavad, siis sellised "ärigeeniused" suudavad oma sahkerdamisega lörtsida suure hulga usaldust e-poodide vastu.

Märtsi keskel sai rumala peaga ühte neist e-poodidest tellimus tehtud. Ei toodet, ei tagasimakset, tarbijakaitses nõue üleval.

Contigo Eesti OÜ ehk Marko Priks omab mitmeid erinevaid e-poode ja suur tõenäosus on neis kõigis lihtsalt rahast ilma jääda ilma kaupa saamata, seega tasub hoiduda:

    1shop.ee
    ilike.ee
    ishop24.ee
    ultra.ee
    sewing.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.