Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 19:54:55 vasta tsitaadiga

Garrey kirjutas:
Imelik... Saksas tuleb "drop"-e nagu seeni peale vihma. Täna oleks isegi saanud 499€, kui ühe veebipoe süsteem poleks pange pannud(maksin ära isegi icon_biggrin.gif).
Kui jälgida neid hinnavõrdlusportaale, siis hetkel Eesti millegi pärast esirinnas... hindadega loomulikult.

tsitaat:

Poola mingisuguste poodide hinnavõrdlus: https://www.ceneo.pl/86467784
Leedu poodide hinnavõrdlus: https://www.kaina24.lt/p/sony-playstation-5-ps5/
Läti: https://www.salidzini.lv/cena?q=sony+playstation+5

Ja siis ka Eesti: https://www.hinnavaatlus.ee/1978982/sony-playstation-5/ // https://www.hv.ee/p/sony-playstation-5-ps5/


Saksa poodide drope saab jälgida siit: https://www.gameswirtschaft.de/wirtschaft/playstation-5-kaufen-februar-kw8-210224/

Siin väga kahtlane pood https://www.ilike.ee/et/mangukonsoolid/84626-sony-playstation-5-digital-edition-mangukonsool-9396307.html


ILikest kunagi uurisin. Raha tuleb kohe ära maksta, aga kuna konsooli saad, ei osanud öelda. Arvasid, et mõni kuu ikka läheb enne kui kätte saaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2021 20:53:19 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Vahur kirjutas:
ready, nende majutuse puhul otsustas iga pakkuja ise oma hinna üle. Aga kui hulgilaos on juba selline hind siis pole edasimüüjal võimalik seda odavamalt müüa. Kui ta just kahjumit ei taha saada.


Sony center ütles mu jaanuari alguse tellimuse kohta, et kunagi suvel äkki saab kätte. Hea nali ikka, "sony center" kõige kehvema valikuga ja saadavusega koht.


Aga võta mujalt siis (Euronics vms)? Oh wait...!


Jutt oli pigem ametlikust esindusest Eestis ja seal läbi aegade olnud vilets valik. See inimene, kes mängude listiga tegeleb ei viitsi vist ka väga oma tööd teha. Vabandust, aga nii on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 22:03:59 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Jutt oli pigem ametlikust esindusest Eestis ja seal läbi aegade olnud vilets valik. See inimene, kes mängude listiga tegeleb ei viitsi vist ka väga oma tööd teha. Vabandust, aga nii on.


Ei oska mängude kohalt kaasa rääkida. Telekad ja kodukinod on neil küll olemas olnud viimased 6-7a.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.02.2021 10:18:55 vasta tsitaadiga

Plaanisin PS5 ligi võtta kui GT7 tuleb. Nüüd aga tundub, et enne 2022 GT7 ilmavalgust ei näe:

“GT7 has been impacted by Covid-related production challenges and therefore will shift from 2021 to 2022. With the ongoing pandemic, it’s a dynamic and changing situation and some critical aspects of game production have been slowed over the past several months. We’ll share more specifics on GT7’s release date when available.”

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 10:55:47 vasta tsitaadiga

Mina loodan, et GT7 edasi lükkamise üheks põhjuseks on ka see, et sellest saab üks PlayStation VR 2 launchi mänge/lipulaevu ja VRis mängimist toetatakse täies ulatuses.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 12:49:45 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/playstation-konsolit/220276/playstation-5-ps5-pelikonsoli#

Homme (25.02) kell 10 teeb Soome Gigantti mingi partiiga müüki. Kellel Soomes tuttavaid/sõpru on, siis võite lasta neil õnne katsuda icon_smile.gif

refreshisin 2h seda lehte, kogu aeg oli kiri, et pole saadaval, tuleb müüki alates kella 10.
11.30 oli kiri ees, et läbi müüdud. Seda hetke, kui oleks reaalselt saada olnud, ei ilmunudki. icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:15:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Godhand kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/playstation-konsolit/220276/playstation-5-ps5-pelikonsoli#

Homme (25.02) kell 10 teeb Soome Gigantti mingi partiiga müüki. Kellel Soomes tuttavaid/sõpru on, siis võite lasta neil õnne katsuda icon_smile.gif

refreshisin 2h seda lehte, kogu aeg oli kiri, et pole saadaval, tuleb müüki alates kella 10.
11.30 oli kiri ees, et läbi müüdud. Seda hetke, kui oleks reaalselt saada olnud, ei ilmunudki. icon_lol.gif

Ju läks täpselt nii nagu eestiski ja mujal maailmas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:20:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Godhand kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/playstation-konsolit/220276/playstation-5-ps5-pelikonsoli#

Homme (25.02) kell 10 teeb Soome Gigantti mingi partiiga müüki. Kellel Soomes tuttavaid/sõpru on, siis võite lasta neil õnne katsuda icon_smile.gif

refreshisin 2h seda lehte, kogu aeg oli kiri, et pole saadaval, tuleb müüki alates kella 10.
11.30 oli kiri ees, et läbi müüdud. Seda hetke, kui oleks reaalselt saada olnud, ei ilmunudki. icon_lol.gif


mul oli 10:10 korvis valisin aadressi ja kred kaarti ja juba tuli kiri item in ur basket out of stock aga eks osad siis said näitas 25tk
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:28:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Hiid kirjutas:
Godhand kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/playstation-konsolit/220276/playstation-5-ps5-pelikonsoli#

Homme (25.02) kell 10 teeb Soome Gigantti mingi partiiga müüki. Kellel Soomes tuttavaid/sõpru on, siis võite lasta neil õnne katsuda icon_smile.gif

refreshisin 2h seda lehte, kogu aeg oli kiri, et pole saadaval, tuleb müüki alates kella 10.
11.30 oli kiri ees, et läbi müüdud. Seda hetke, kui oleks reaalselt saada olnud, ei ilmunudki. icon_lol.gif


mul oli 10:10 korvis valisin aadressi ja kred kaarti ja juba tuli kiri item in ur basket out of stock aga eks osad siis said näitas 25tk

10:00-10:10 näitas mul, et pole saadaval.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:30:46 vasta tsitaadiga

mul oli fi vpn ka aga vaevalt see midagi aitas.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 25.02.2021 14:29:16 vasta tsitaadiga

Olgem ausad.Mis vahet seal on kas inimene(sed) ostsid konsooli prismast või kust iganes ja ja müüvad nüüd 1069euriga või pakub mingi "ladu" sama juurdehindlusega. Ühtepidi on nagu eraisikud spekulandid ja teistpidi Firma nagu oleks siis aus tegija ja ei üritagi nagu nahka sul üle kõrvade tõmmata. Mul tegelikult ükskõik aga lugedes neid õigustusi,siis no ajab naerma ikka küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 14:43:56 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Olgem ausad.Mis vahet seal on kas inimene(sed) ostsid konsooli prismast või kust iganes ja ja müüvad nüüd 1069euriga või pakub mingi "ladu" sama juurdehindlusega. Ühtepidi on nagu eraisikud spekulandid ja teistpidi Firma nagu oleks siis aus tegija ja ei üritagi nagu nahka sul üle kõrvade tõmmata. Mul tegelikult ükskõik aga lugedes neid õigustusi,siis no ajab naerma ikka küll.


Juurdehindlus lõpptootele on nendel puhkudel tehniliselt sama, aga vahe selles, et ühel juhul on vahel veel lisakeha - hulgiladu, kes kõige suurema tüki ära hammustab. Pood võtab hulgilaost a'la 900ga ja paneb oma 20% vms otsa. Scalper ei osta ju sisse 900ga või misiganes, vaid ikka MSRP'ga ja ei pane otsa mitte 20%, vaid 100%. Scalperil pole ka üldiselt erilist tööjõukulu jne jne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 25.02.2021 15:29:33 vasta tsitaadiga

Siin ikkagi hetkel käib hinna õigustamine. Hind antud tootel ei ole selline. Seega pole vahet sa võid selle konsooli turult osta ja oma poodi müüki panna ja sul on ju samamoodi õigus. Mina siinkohal ei saa aru miks selline koht nimetab ennast laoks.pigem käiakse Leedu-Poola turult bussiga neid toomas ja öeldakse,et ostsin laost. Ei tasu mulle kärbseid pähe ajada, et see on paratamatu. Vaidlen siin küll ainult vaidlemisrõõmu pärast ja sellepärast, et ilmuvad Pavlik Morozovid kes arvavad et lollidele saab kõike tõepähe serveerida. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 15:43:41 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Siin ikkagi hetkel käib hinna õigustamine. Hind antud tootel ei ole selline. Seega pole vahet sa võid selle konsooli turult osta ja oma poodi müüki panna ja sul on ju samamoodi õigus. Mina siinkohal ei saa aru miks selline koht nimetab ennast laoks.pigem käiakse Leedu-Poola turult bussiga neid toomas ja öeldakse,et ostsin laost. Ei tasu mulle kärbseid pähe ajada, et see on paratamatu. Vaidlen siin küll ainult vaidlemisrõõmu pärast ja sellepärast, et ilmuvad Pavlik Morozovid kes arvavad et lollidele saab kõike tõepähe serveerida. icon_smile.gif
Scalper ostab poest suurema koguse korraga ja tavainimene jääb ilma. Selles on suurem probleem. Hind hinnaks. Scalper küsigu kasvõi 2k. Savi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 15:48:07 vasta tsitaadiga

Hind tootel on täpselt selline mida sa selle eest maksad. Kui saad kuskilt odava hinnaga siis veab, kui saad kallima hinnaga siis nii on. Sama on iga muu kaubaga.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 15:48:19 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Siin ikkagi hetkel käib hinna õigustamine. Hind antud tootel ei ole selline. Seega pole vahet sa võid selle konsooli turult osta ja oma poodi müüki panna ja sul on ju samamoodi õigus. Mina siinkohal ei saa aru miks selline koht nimetab ennast laoks.pigem käiakse Leedu-Poola turult bussiga neid toomas ja öeldakse,et ostsin laost. Ei tasu mulle kärbseid pähe ajada, et see on paratamatu. Vaidlen siin küll ainult vaidlemisrõõmu pärast ja sellepärast, et ilmuvad Pavlik Morozovid kes arvavad et lollidele saab kõike tõepähe serveerida. icon_smile.gif


Mismõttes hinna õigustamine? Sina olid pahane poodide peale, et nad kallimalt edasi müüvad. Tavapoel (jutt ei käi Sony maaletoojast või Euronicsist) on ju antud olukorras 2 valikut. Kas üldse mitte müüa või müüa selle kalli hinnaga. Ka kõige parema tahtmise juures ei hakka ju keegi peale maksma, et klient mängida saaks? Või on sinu nägemus asjast, et ettevõtted peaksid 800-900€ kauba sisse ostma ja siis selle 500ga maha müüma lõpptarbijale?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 16:11:38 vasta tsitaadiga

Nõudlus toote järgi lubab hindadega omavolitseda - lihtne ja loogiline? Kui poleks huvilisi topelt hinna puhul, siis poleks neid ka sellise hinnaga müügis. Tänasel päeval mil saadavus endiselt nigel, siis jagunevad ostjad lihtsalt:
- kes otsib ise väljamaalt või oma kanaleid pidi
- kes ostab sealt kus saadavus (topelt hinnaga)
- kes ootab, kuniks tuleb sobiva hinnaga müüki (a la SJH 529.99 EUR)

Eks see on tobe tõesti, et poodidel sellise ulmega nad hinnakirjas. Ideaalses maailmas jäetaks need vahelaod nuumamata ja ei pakutaks ise enne kui saadavus reaalselt paraneb ning võimaldab saada ja müüa mõistliku hinnaga. Aga paraku jääks selliselt ju hetkel see vähenegi kasum saamata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 16:40:13 vasta tsitaadiga

Lõpptarbija paneb kogu selle ahela toimima, poleks nõudlust, siis poleks ka kellelgi huvi võtta sisse 900-ga neid masinaid. Kui nii väga on PS5 vaja siis ju siis on 1000 eurot aus. Kui pole, siis turg on täis PS4 Pro-sid ja otseselt kaotus ei ole väga suur kuna PS5 mängude valik ei ole just meeletu.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 25.02.2021 16:55:43 vasta tsitaadiga

Kas Sony poolt ametlikult välja käidud müügihinnad (ilmselt siis soovituslikud) ei tähenda midagi? Kui selline "turumajandus" toimub, kas siis ei peaks Sony konsoole tarnima ikka esmalt ainult ametlikele edasimüüjatele? Mis tagaks konsoolide jõudmise tarbijateni ja need ei jääks mingisugustesse "hulgiladutesse" kinni kaks korda kõrgema hinnaga. Mis pagana moodi need "hulgilaod" sellised kogused endale saavad ja ametlikud edasimüüjad ei saa. See, mis hetkel toimib, ei ole ju kuidagi Sony`le kasulik, mainekahju, mänge samuti ei osteta hulgilaos seisvatele konsoolidele. Sony on ikka selle müügi strateegiaga puusse pannud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:02:51 vasta tsitaadiga

tarmor, Sonyl nagu igal teisel tootjal on sügavalt suva kuhu see konsool välja jõuab. Nende huvi on võimalikult palju toota. Ära loo endale illussioone et suurkorporatsiooni peakontoris CEO ja CFO igapäevaselt valutavad südant, et lõpptarbija peab rohkem maksma. Meie ametlikud edasimüüjad konkureerivad kogu maailma vastu, hulgilaod enamik on rahvusvaheliste sidemetega ja ega kui hind 900 eurot, siis pole ilmselt see kaup väga hea liikuvusega.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 25.02.2021 17:18:30 vasta tsitaadiga

Suurkorporatsioon võiks mõelda oma maine peale, enne toote väljalaskmist tehakse ülemaailmsed promo üritused, et mis hinnaga tooted müüki tulevad ja tegelikkus on jõhkralt erinev, mainekahju igatahes. Suurkorporatsioon peaks mõtlema kasumi maksimeerimisele, mis praegu toimub, kes kasumi tasku paneb.
Loomulikult on sul õigus, aga see ei muuda asja, et ülimalt ebaõnnestunud PS5 launch Sony poolt igatahes.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:23:30 vasta tsitaadiga

tarmor, Täpselt sama ebaõnnestunud kui Xbox Series X ja AMD ja Nvidia graafikakaartide launch ja millised on suurkorpi legaalsed võimalused ka kuidagi kontrollida seda? Lähevad Scalperitele ukse taha ja nõuavad tagasi oma toote? icon_smile.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 25.02.2021 17:36:09 vasta tsitaadiga

Tooda rohkem, et defitsiit lõppeks icon_biggrin.gif , ma lõpetan, ega see kuskile vii. Eks ostja peab ise otsustama, millise hinnaga võtab, mina ootan icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:47:38 vasta tsitaadiga

tarmor, Kuna meil on lisaks suurele nõudlusele ka probleem komponentidega puudusega, siis ma kardan, et ei anna rohkem toota kui praegu juba toodetakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:50:54 vasta tsitaadiga

XSX ikka oluliselt lihtsamini kättesaadav. Mitmeid kordi niisama peale sattunud võimalustele - PS5 puhul heal juhul satub siis peale, kui eelinfot omada või jälgimist teostada. Eks ta mainekahju ole mingil määral tõesti - aga vaadates kasvõi meid siin, siis ega see kedagi lõpuks kõiguta. Käid ja kirud ning virised aga päeva lõpuks ootad ikka ära selle võimaluse osta PS5. Kui ise poleks PS ekslusiivide peal väljas, siis oleks südamerahuga ammu juba XSX võtnud.

Üks lahendus muidugi oleks võinud olla müük ametlike edasimüüjate kaudu - a la Sony Center. Et tilgutada neile rohkem konsoole peale, kui kuskile Amazoni vms kus saavad botid kiirelt jaole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 17:58:46 vasta tsitaadiga

m0z41ek, No seal on ilmselt ka põhjus, et keegi väga ei taha seda Series X-i.

Meie kohalikud ametlikud müüjad Sony Center ja Euronics on nii või naa poolkõvad kuna ametlikult ju Eestit ei ole playstationi jaoks olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2021 18:06:52 vasta tsitaadiga

Keegi seda cyberpunk 2077 on ka ps5 peal proovinud? Kuidas on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garrey
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 25.02.2021 18:34:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Godhand kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/gaming/konsolit/playstation-konsolit/220276/playstation-5-ps5-pelikonsoli#

Homme (25.02) kell 10 teeb Soome Gigantti mingi partiiga müüki. Kellel Soomes tuttavaid/sõpru on, siis võite lasta neil õnne katsuda icon_smile.gif

refreshisin 2h seda lehte, kogu aeg oli kiri, et pole saadaval, tuleb müüki alates kella 10.
11.30 oli kiri ees, et läbi müüdud. Seda hetke, kui oleks reaalselt saada olnud, ei ilmunudki. icon_lol.gif


Tuli müüki mingi 10:10 vist.. Sai lisatud ostukorvi, täitsin ostukorvis aadressid jms.. ära, panin postikoodi sisse ja tuli ette, et seda toodet enam pole/välja müüdud. Loll süsteem ütleme, et kui lisad ostukorvi siis ei bronni automaatselt ära.. vaid kes kiiremini ostukorvist välja ostab. icon_biggrin.gif

Dave20 kirjutas:
Keegi seda cyberpunk 2077 on ka ps5 peal proovinud? Kuidas on?


See mäng oli nii buggine, et makstakse raha tagasi.. Sony ise siis: https://www.playstation.com/en-us/cyberpunk-2077-refunds/

Mingi nn. video ka nendest buggidest mis kokku korjatud

Link

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 18:40:01 vasta tsitaadiga

Aga on see endiselt nii rämedalt bugine või ons need patchid miskit aidanud ka?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2021 18:59:07 vasta tsitaadiga

Seda olen kuulnud, et vigu täis see mäng, aga ps4 pro peal nägi vist see jube välja ka. Ps5 peal peaks parem olema...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:02:18 vasta tsitaadiga

PS5 peal ju sama PS4 versioon, miks ta parem peaks välja nägema?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CharlieS
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2011




sõnum 25.02.2021 19:09:21 vasta tsitaadiga

Soovitan Poola Mediamarktil silm peal hoida. Vaatasin paar päeva eri aegadel kuni üks bundle tuli saadavale, nüüd on Eshopwedropi kaudu PS5 koos viie mänguga siiapoole teel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garrey
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 25.02.2021 19:09:32 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Seda olen kuulnud, et vigu täis see mäng, aga ps4 pro peal nägi vist see jube välja ka. Ps5 peal peaks parem olema...


Siin saab vist kõige parema nägemuse, mis see mäng endast kujutab.

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/cyberpunk-2077/user-reviews

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:09:58 vasta tsitaadiga

Ps4 mäng sisaldab ka Ps5 versiooni, või Ps5 uuendus tuleb tasuta hiljem?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:12:37 vasta tsitaadiga

Dave20, PS5 peal mängid ikkagi PS4 versiooni - lihtsalt pildiliselt on natuke ilusam ja laadimisajad lühemad.
Day 1 oli bug'ine; ise mängisin aasta alguses läbi ja siis olid suuremad jamad ära lapitud (AC: Valhalla oli kohati isegi bug'isem).
Kindlasti sooviks mängu korra veel ette võtta (teise taustaloo ja valikutega), kui ükskord kõik DLC-d väljas.
Kel mängu vastu huvi, see proovib/mängib; kellel pole, see vahib YT videosid edasi ja käib erinevates keskkondades "delfitamas"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:16:46 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
tarmor, Täpselt sama ebaõnnestunud kui Xbox Series X ja AMD ja Nvidia graafikakaartide launch ja millised on suurkorpi legaalsed võimalused ka kuidagi kontrollida seda? Lähevad Scalperitele ukse taha ja nõuavad tagasi oma toote? icon_smile.gif


miks see xboxi launch ebaõnnestunud on, kui series s on ju igalpool lademes ja series x saadavus on ka normaalne ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:26:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Pean oma sõnu tõesti sööma, Series S nagu näha ei koti üldse kedagi, seda oli kohe alguses näha. Kontrollisin ja tõesti, Series X-i saadavus on kõvasti paranenud ja kuna huvi on kahtlemata jahedam, siis hinnale ei ole väga palju otsa pandud. Aga eks nõudluse vahe on ka päris suur nende kahe vahel.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:45:33 vasta tsitaadiga

CharlieS kirjutas:
Soovitan Poola Mediamarktil silm peal hoida. Vaatasin paar päeva eri aegadel kuni üks bundle tuli saadavale, nüüd on Eshopwedropi kaudu PS5 koos viie mänguga siiapoole teel icon_smile.gif

Ma proovisin seda Eshopwedrop kontot teha ja seal taheti kasutaja identifitseerimiseks pangaülekannet aga seal olid mingid lambikad pangad mida meil pole. icon_razz.gif Jäi pooleli. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 19:54:15 vasta tsitaadiga

Ülekannet teed ikka suva pangast, sealsed valikud olid kui ei taha käsitsi ülekannet teha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2021 20:18:26 vasta tsitaadiga

No siiani on minu nägemus, et ükskõik mis ps4 mängu olen mänginud, näeb palju ilusam välja ps5 peal! Vaatasin youtubes oli ka võrdlus cyberpunk mängust ja ps5 peal ilusam.
Ps. Praegu oleks südari saanud. Mõtlesin, et proovin ka uuesti seda rest mode ja ps5 enam tööle ei läinud puldist. Sundisin siis nupust ja siis viskas mingi errori ja laadis ennast tööle. Ok rest mode lihtsalt ei kasuta enam. 😃 Mõtlesin, et juba "korras"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:24:21 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Ülekannet teed ikka suva pangast, sealsed valikud olid kui ei taha käsitsi ülekannet teha.

Ok tegin ülekande ära. Eks paistab kas see sobib neile. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:31:07 vasta tsitaadiga

ID-kaardiga autentinud "scalperid" saab maksuametisse üles anda ja hinnavahe pealt peavad nad tulumaksu maksma. Ehk siis 1000-se pleikari müügiga peab 500 -ja pealt 20% riigile maksma. icon_smile.gif
Äkki keegi maksuametist loebki seda teemat... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 25.02.2021 20:32:55 vasta tsitaadiga

Te ikka ei saa aru.Mina poena ei saa lubada ametlikule hinnale niipaljut juurdehindlust. Kui asja pole saada siis ei osta ma spekulandi käest 900 euriga ja ei laiuta pärast käsi, et ups ma ei pannudki juurde eriti. Pood ei saa seda teha.Jüri Soov.ee s saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:38:27 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
ID-kaardiga autentinud "scalperid" saab maksuametisse üles anda ja hinnavahe pealt peavad nad tulumaksu maksma. Ehk siis 1000-se pleikari müügiga peab 500 -ja pealt 20% riigile maksma. icon_smile.gif
Äkki keegi maksuametist loebki seda teemat... icon_biggrin.gif


Vallasvara müük ju, kui siin ühekaupa müüvad. Ei pea mingit KM maksma.

ready kirjutas:
Te ikka ei saa aru.Mina poena ei saa lubada ametlikule hinnale niipaljut juurdehindlust. Kui asja pole saada siis ei osta ma spekulandi käest 900 euriga ja ei laiuta pärast käsi, et ups ma ei pannudki juurde eriti. Pood ei saa seda teha.Jüri Soov.ee s saab.


Pood ongi Jüri juriidiline keha. Ikka saab, kui tahab.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:43:04 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
ID-kaardiga autentinud "scalperid" saab maksuametisse üles anda ja hinnavahe pealt peavad nad tulumaksu maksma. Ehk siis 1000-se pleikari müügiga peab 500 -ja pealt 20% riigile maksma. icon_smile.gif
Äkki keegi maksuametist loebki seda teemat... icon_biggrin.gif


Vallasvara müük ju, kui siin ühekaupa müüvad. Ei pea mingit KM maksma.


Huvitav , milliseid ja kui palju "smile" peaks panema? icon_biggrin.gif
Kahest ilmselgelt jäi väheks.... Vabandan.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:50:24 vasta tsitaadiga

No kust mina tean, keda sa siin pihtide vahele tahad võtta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 21:22:11 vasta tsitaadiga

No need kes pihta said oleks niisama jätt, aga ehk mõni oleks õhtut veetnud Tulumaksuseadust veritseva sõrmega scrollides... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 22:50:38 vasta tsitaadiga

Kuulge see teema läheb juba isegi minu jaoks igavaks mõlaks. Mõni rehaga mode riisugu teema puhtaks. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2021 23:07:44 vasta tsitaadiga

Avastasin alles nüüd, et wrc9 ka 120hz toetab icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:57:28 vasta tsitaadiga

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1614148887

Uus VR confirmed
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.