|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.02.2021 14:24:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Ma pole endiselt peale lasknud.
Kaua seda olukorda laseb Samsung nii jätkata?  |
Sama siin S10e-ga. Üle päeva ikka tüütab, aga ega ta vägisi ikka peale ei lähe, lõpuks lihtsalt annad ise alla...
Ma ausalt öelda ka veel niipea ei uuendaks. Kõik töötab liiga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.02.2021 14:25:47
|
|
|
Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
17.02.2021 15:18:34
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Smart id uuesti pealepanek, pangas käimine ja selle eest maksmine 5eur või 7eur
|
Mobiil-ID või ID-kaardiga saad ju tasuta  |
Mõlemad puuduvad.
Ei tea kas kuidagi seda SmartID back uppida ei kannataks et äpp ka downgrade-i üle elaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.02.2021 15:34:13
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
Ei tea kas kuidagi seda SmartID back uppida ei kannataks et äpp ka downgrade-i üle elaks :?: :roll: |
Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
17.02.2021 17:35:00
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta. |
Sama siin. Ootan veel Task Changer GoodLock mooduli uuendust ja kõik sama hästi nagu eelmisega.
Mäletan et mingisuguse eelmise uuendusega (OneUI 2.5 vist) mul lõputult edasi ei lasknud lükata. Mingi hetk oli uuendamise ekraan ees ja ainuke valik et "teen nüüd see ära".
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
22.02.2021 22:13:28
|
|
|
| February turva uuendused keegi peale lasknud juba? Probleemi vaba?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
22.02.2021 22:14:53
|
|
|
| Ei ole täheldanud mingeid anomaaliaid.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.02.2021 08:54:33
|
|
|
Väga positiivne areng
| tsitaat: |
Here is the full list of devices that will be receiving four years of security updates.
Galaxy Foldable devices: Fold, Fold 5G, Z Fold2, Z Fold2 5G, Z Flip, Z Flip 5G
Galaxy S series: S10, S10+, S10e, S10 5G, S10 Lite, S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra, S20 Ultra 5G, S20 FE, S20 FE 5G, S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G
Galaxy Note series: Note10, Note10 5G, Note10+, Note10+ 5G, Note10 Lite, Note20, Note20 5G, Note20 Ultra, Note20 Ultra 5G
Galaxy A series: A10, A10e, A10s, A20, A20s, A30, A30s, A40, A50, A50s, A60, A70, A70s, A80, A90 5G, A11, A21, A21s, A31, A41, A51, A51 5G, A71, A71 5G, A02s, A12, A32 5G, A42 5G
Galaxy M series: M10s, M20, M30, M30s, M40, M11, M12, M21, M31, M31s, M51
Galaxy XCover series: XCover4s, XCover FieldPro, XCover Pro
Galaxy Tab series: Tab Active Pro, Tab Active3, Tab A 8 (2019), Tab A with S Pen, Tab A 8.4 (2020), Tab A7, Tab S5e, Tab S6, Tab S6 5G, Tab S6 Lite, Tab S7, Tab S7+
|
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
24.02.2021 10:40:56
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Braien kirjutas: |
| Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta. |
Sama siin. Ootan veel Task Changer GoodLock mooduli uuendust ja kõik sama hästi nagu eelmisega.
Mäletan et mingisuguse eelmise uuendusega (OneUI 2.5 vist) mul lõputult edasi ei lasknud lükata. Mingi hetk oli uuendamise ekraan ees ja ainuke valik et "teen nüüd see ära". |
Vihjeks, et Task Changer (GoodLock'i moodul) funktsionaalsus koliti ümber Home Up moodulisse. Pole küll täpselt samu valikuid seal, aga ilmselt uuendustega tuleb juurde neid.
EDIT: Kahjuks jääb püsivalt tööle vist ainult default launcheriga. Nova't kasutades lakkab suht kiiresti töötamast.
viimati muutis reikar 24.02.2021 17:03:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
24.02.2021 11:55:09
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Krt, S10 hakkas jaanuari Android 11 uuendust paigaldama.
Kas siis iseenesest lambist või läks taskus näpp kogemata peale, kui just küsis uuenduse paigaldamise kohta. Anyway, läks peale  |
No see on nii, et kui tahad elus muutusi ja arengut, siis tuleb uuendustega kaasa minna ja aksepteerida, ei tasu liiga kauaks jääda vanasse rutiini.Rutiin pidi tapma.
Varem v hiljem teed selle ikka ära
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.02.2021 12:10:09
|
|
|
| Nii paraku on, eks tuleb mingi aeg endal ka ikkagi ära teha. Pakkumine istub juba suht permanentselt teavitustereal.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.02.2021 22:39:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Krt, S10 hakkas jaanuari Android 11 uuendust paigaldama.
Kas siis iseenesest lambist või läks taskus näpp kogemata peale, kui just küsis uuenduse paigaldamise kohta. Anyway, läks peale  |
Ja kohe seejärel annab veebruari turvauuenduse.
Enda omal peal ja ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.02.2021 23:13:52
|
|
|
| Naise s10 on selle 11ne peal olnud kohe kui välja tuli. Ei kurda midagi. Kõik töötab.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
25.02.2021 00:55:54
|
|
|
Enam Samsungit ei kasuta ja kursis pole, aga lugedes neid viimaseid postitusi... kas tõesti Samsungi kasutajad kurdavad nüüd et liiga palju uuendatakse nende telefone? Ajad on muutunud
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 01:50:44
|
|
|
| heff kirjutas: |
Enam Samsungit ei kasuta ja kursis pole, aga lugedes neid viimaseid postitusi... kas tõesti Samsungi kasutajad kurdavad nüüd et liiga palju uuendatakse nende telefone? Ajad on muutunud  |
Probleem pole uuenduste koguses vaid kvaliteedis.
Esimene jaanuari uuendus mis android 11 tõi oli praak - rikkus fotod ja osadel hotspoti, veel nipet-näpet.
Sellised probleemid on tavalised Xiaomi puhul, kuid Samsungi lioulaevast ootaks paremat.
Parandus tuli küll loetud päevadega, kuid usaldust kõigutas korralikult - ei kipu kiirustama enam uuenduste pealelaskmisega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2021 03:17:53
|
|
|
Vägisi ei saa kunagi armsaks. Eks mingi aja tagant tuleb ja on ka mõistlik uuendada, aga pealesurumine on tüütu. Ehk oleks ok, kui uuendamist tuletataks meelde igakordsel sisselülitamisel või siis ütleme kord nädala või kahe tagant, kui pole ammu rebooti teinud. Pindakäiva dialoogi vastu tekib vastumeelsus, kuna sult võetakse (või tahetakse vägisi võtta) valikuvõimalus. Analoogia Firefox'iga, milles mul on oma põhimasinas pidevalt lahti kümneid aknaid, milles omakorda kümneid tab'e ja ma ei taha neid igal õhtul sulgeda ja poolt järgmisest hommikust uuesti avamisele raisata. Mõni asi on hilisemaks lugemiseks lahti, mõne puhul piisab aegajalt refreshimisest, et uus info regulaarselt kätte saada. FF on tihti kuu või isegi kauem järjest lahti. Võib vast aimata, kas paar korda päevas selle "not now" dialooginupu vajutamine muudab pealesurutud uuendamise armsaks või ei...
PS. Jah, ma tean, et internet on üks hirmus koht, kus sulle kohe sisse murtakse, kogu stuff varastatakse ja lapspornoga asendatakse, kui sa iga krdi pakutavat uuendust kohe peale ei lase...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 11:45:47
|
|
|
Siikohal tegelikult tahaks eristada kriitiliste aukude turvauuendusi ja niisama featuuride uuendusi.
Lenovo Vantage (läpakad) puhul saab eraldi määratleda, näiteks esimesed automaatselt ja teised manuaalselt.
Mõne uuendusega ei kannata nädalat oodata, kui on aktiivselt kasutatav "auk" avastatud.
Iphone puhul on olnud isegi auke, mille puhul piisab vaid nakatunud lehele liikumisest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2021 12:35:17
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No midagi ei juhtu kui koduarvut natuke katki on paar päeva. Tööasjadega natuke kriitilisem ju |
Tänase kodukontoriga on see piir üsna hägustunud. Eriti nende korral, kes alltöövõttu teevad ega kasuta väga rangelt tööandja (kui mitte iseenda) vahendeid.
Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
25.02.2021 12:59:35
|
|
|
Paar päeva tagasi alles uuendas telefon, nüüd jälle uuendab, security patch ka märtsi oma.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 13:23:36
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| No midagi ei juhtu kui koduarvut natuke katki on paar päeva. Tööasjadega natuke kriitilisem ju |
Tänase kodukontoriga on see piir üsna hägustunud. Eriti nende korral, kes alltöövõttu teevad ega kasuta väga rangelt tööandja (kui mitte iseenda) vahendeid.
Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on... |
Ruutimisega vist lõpetavad töö osad pangaäpid või vähemalt mobiiliga makse võimalus.
SmartID vist ka keeldus ruuditud seadmel töötamast.
Kui ei kasuta siis muidugi pole vahet.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
25.02.2021 13:27:29
|
|
|
One UI versioon 3.1 tuli, see uuendus siis.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.02.2021 13:29:22
|
|
|
| Braien, kindel, et Galaxy S10 telefonist räägid? Note 10-le tuli One UI 3.1 välja.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 13:30:56
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Braien, kindel, et Galaxy S10 telefonist räägid? Note 10-le tuli One UI 3.1 välja. |
Mul hetkel Veebruari patch ja 3.0.
Midagi uuemat ei paku.
S10+
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
25.02.2021 13:34:01
|
|
|
Vahur, kui keegi pole salaja mu s10 sisse note10 sisu toppinud, siis räägin s10'st jah.
Nordic telefoniga tegu.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.02.2021 13:47:09
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on... |
https://magisk.me/
| Draqula kirjutas: |
Ruutimisega vist lõpetavad töö osad pangaäpid või vähemalt mobiiliga makse võimalus.
SmartID vist ka keeldus ruuditud seadmel töötamast. |
See oli varem. Uuemad meetodid ei puuduta süsteemifaile ja võimaldavad äppide eest peita seda, et telefon on tegelikult rootitud.
Hetkel on parim lahendus Magisk. Algne flashimine võib olla veidi keeruline aga edasised uuendused jms tulevad kõik manageri kaudu. Võrreldes varasemaga on asjad palju kasutajasõbralikumaks muudetud.
Peast ei oska öelda kas stock recovery kaudu saab seda peale flashida. Ilmselt on selleks vaja ikkagi custom recoveryt. Parim on selleks TWRP: https://eu.dl.twrp.me/beyond0lte/ (s10e Exynos koodnimi on beyond0lte)
Flashimiseks on vajalik Odin: https://odindownload.club/odin-3-14-1-patched-modded-for-windows/
Peaks mingi aeg korraliku eestikeelse juhise tegema kasulike näpunäidete alla koos linkidega. Niimoodi linke pildudes ajan ilmselt potentsiaalseid huvilisi veel rohkem segadusse...
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 14:09:18
|
|
|
Tomorrow, mis ruutimise eesmärk on hetkel?
Uuenduste üle kontrolli saamine?
Mis veel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.02.2021 14:15:13
|
|
|
Draqula, Stock "mitte eemaldatavate" äppide mahalaskmine. Igasugu facebook jms jama.
Mõned näited ka äppidest mis rootiga alles täisfunktsionaalsuse saavutavad:
AdAway (HOSTS põhine reklaamiblokeerija).
BetterBatteryStats (Võimaldab lihtsalt tuvastada mis programmid ja kui palju akut kulutavad. Vajab ROOTi kõigi andmete kogumiseks).
DisableService (Ebavajalike teenuste kinnikeeramine mis segavad või halvemal juhul akut õgivad meeletus koguses).
Root Explorer (Failihaldur).
SD Maid (süsteemi sodist puhastamine).
Titanium Backup (kommentaarid on üleliigsed).
Magisk Modules (kasulikud moodulid mida mujalt ei leia).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.02.2021 14:17:02
|
|
|
Tomorrow,
Pilt selgem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
26.02.2021 00:08:30
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Fakk, see Android 11 on bugisid täis, päris mitu kotermanni juba kohanud ja rohtu polegi leidnud
Muuseas, kuidas seda alumist tabirida saab ära peita? Võtab tarbetult ruumi.
Spoiler 
|
Mis sellel samsa enda brauseril viga on , ma aastaid seda kasutanud telefonis, arvutis chrome ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.02.2021 00:23:32
|
|
|
| Kas sa seda kuskil eespool juba ei küsinud? Kerge deja vu tunne tekkis.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 00:28:11
|
|
|
Ma kasutan samsa brauserit ainult maaameti kaardi vaatamiseks
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
26.02.2021 00:28:32
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kas sa seda kuskil eespool juba ei küsinud? Kerge deja vu tunne tekkis. |
No ei ole küsinud hmmm ma hakkasin nüüd juba kahtlema ,aga kindlasti oli see mõni teine küsimus
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
26.02.2021 00:33:16
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Fakk, see Android 11 on bugisid täis, päris mitu kotermanni juba kohanud ja rohtu polegi leidnud
Muuseas, kuidas seda alumist tabirida saab ära peita? Võtab tarbetult ruumi.
Spoiler 
|
Mis sellel samsa enda brauseril viga on , ma aastaid seda kasutanud telefonis, arvutis chrome ? |
Kuidas sellel Samsungi brauseril kõikvõimalike bookmarkide, salasõnade ja history sünkimisega vs desktop on?
Siiani vähemalt küsib eraldi sisselogimist, ajalugu ei süngi jne, ühesõnaga tüütu ja pole hakanud proovimagi süveneda
Aga vastust mu algsele küsimusele keegi teab?
On võimalik Android 10 peale tagasi minna?
Täiesti pekki on keeratud S10 selle Android 11-ga
Kellel võimalus veel, ärge seda peale laske.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 26.02.2021 00:34:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 00:34:25
|
|
|
Panin lingi kuidas välja lülitada.
Ära kaob ise kui scrollida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.02.2021 00:47:33
|
|
|
Tanel, seda küll jah. Ennast ka häiris see group tab, panin disable siis nii nagu varem oli. Peale relaunchi ikka oli mingi kiiks küljes aga selle triibulise nupu alt chrome kinni ja uuesti tööle, siis hakkas toimima nii nagu enne.
See et pausile paneb on mingi power savingu teema ilmselt, peab ära keelama sellel äpil power savingu. Peast ei tea kust täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
26.02.2021 05:31:28
|
|
|
| tsitaat: |
Aga bugidest üks otseselt häiriv: di.fm paneb loo pärast paariminutilist kuulamist suvalisel hetkel pausile.
|
Vaata et appil kasutuspiiranguit taustal poleks (oote reziim)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
26.02.2021 09:31:47
|
|
|
| tsitaat: |
di.fm paneb loo pärast paariminutilist kuulamist suvalisel hetkel pausile. Android10-ga seda kala polnud.
|
Device care -> Battery ->Background usage limits -> Never sleeping apps. Lisa oma rakendus sinna, võiks aidata.
Kui siis ikka kalab võta Apps -> oma rakendus -> Battery ja luba "Allow background activity" ja kui ikka kalab siis eemalda ka "Optimise battery usage" listist.
Mis seal "bugine" siis veel on? Pigem funktsionaalsus mida ei osanud oodata, harjunud vanaviisi asju kasutama. See chrome tab group asi on pigem Chrome arendajate kaela, mitte Samsung ja Android 11 teema...
Ennast igapäevaselt natuke häirib uus media player lockscreenil (Näiteks Spotify puhul). Defaultis on seal ainult eelmine/paus-play/järgmine nupud. Vanasti oli notification widget, kui sai kohe ka scrollida edasi tagasi olemasoleva loo peal. Nüüd peab selleks eraldi kella peale vajutama kus widgetite leheküljel see funktsionaalsus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.02.2021 10:42:46
|
|
|
Tanel, Chrome oma sigatsemine ei ole küll kuidagi Samsungi või Androidiga seotud. Mul on Dolphin (vana aja harjumus) ja ei ole kuskil probleeme. Pigem häirivad kõikusugused moodsa aja veebilahendused järjest rohkem ka mobiilis.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
26.02.2021 14:11:04
|
|
|
Ühenda USB arvutiga, mine factory menüüsse, Wipe Cache.
Paari päeva jooksul peaks ise pakkuma rakendusi mida sleepi panna, kui oled lubanud. Või siis lükka käsitsi mõned sinna.
Endal S10E peal sama või parem kui enne uuendust.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.02.2021 14:26:02
|
|
|
Enne Android 11 uuendust töötas S10+ peal Tello äpp (see pisike DJI brändinguga droon) - näitas LIVE pilti ja sai teha nii videot kui pilti.
Peale Android 11 uuendust saab teha fotosid, kuid LIVE pilti telefoni ekraanil enam drooni kaamerast ei näe - ekraan on must, kuvatakse ainult juhtimisnupud.
Lapse Android 10 telefoniga (teine tootja) töötab Tello äpp korralikult.
Proovisin otsida kohta kust anda juurde puuduvaid õiguseid - ei paista kuskil midagi puudu olevat, mida juurde anda saaks.
Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
26.02.2021 14:47:26
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Enne Android 11 uuendust töötas S10+ peal Tello äpp (see pisike DJI brändinguga droon) - näitas LIVE pilti ja sai teha nii videot kui pilti.
Peale Android 11 uuendust saab teha fotosid, kuid LIVE pilti telefoni ekraanil enam drooni kaamerast ei näe - ekraan on must, kuvatakse ainult juhtimisnupud.
Lapse Android 10 telefoniga (teine tootja) töötab Tello äpp korralikult.
Proovisin otsida kohta kust anda juurde puuduvaid õiguseid - ei paista kuskil midagi puudu olevat, mida juurde anda saaks.
Ideid? |
Anna rakenduse arendajale teada et tehku Android 11 tugi korda.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|