Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 14:24:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma pole endiselt peale lasknud.
Kaua seda olukorda laseb Samsung nii jätkata? icon_biggrin.gif

Sama siin S10e-ga. Üle päeva ikka tüütab, aga ega ta vägisi ikka peale ei lähe, lõpuks lihtsalt annad ise alla...

Ma ausalt öelda ka veel niipea ei uuendaks. Kõik töötab liiga hästi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 14:25:47 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 17.02.2021 15:18:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Smart id uuesti pealepanek, pangas käimine ja selle eest maksmine 5eur või 7eur

Mobiil-ID või ID-kaardiga saad ju tasuta icon_rolleyes.gif


Mõlemad puuduvad.

Ei tea kas kuidagi seda SmartID back uppida ei kannataks et äpp ka downgrade-i üle elaks icon_question.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 15:29:29 vasta tsitaadiga

Mobiil-ID 1€ kuus, Elisal paketi hinna sees.
Praegu juba 1 aastaga oleksid võidud icon_razz.gif
Eks see Smart-ID kloonimine keelatud turvalisuse põhjustel.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 15:34:13 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:

Ei tea kas kuidagi seda SmartID back uppida ei kannataks et äpp ka downgrade-i üle elaks :?: :roll:
Ei saa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 17:35:00 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta.

Sama siin. Ootan veel Task Changer GoodLock mooduli uuendust ja kõik sama hästi nagu eelmisega.
Mäletan et mingisuguse eelmise uuendusega (OneUI 2.5 vist) mul lõputult edasi ei lasknud lükata. Mingi hetk oli uuendamise ekraan ees ja ainuke valik et "teen nüüd see ära".
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 20:25:00 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Braien kirjutas:
Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta.

Sama siin. Ootan veel Task Changer GoodLock mooduli uuendust ja kõik sama hästi nagu eelmisega.
Mäletan et mingisuguse eelmise uuendusega (OneUI 2.5 vist) mul lõputult edasi ei lasknud lükata. Mingi hetk oli uuendamise ekraan ees ja ainuke valik et "teen nüüd see ära".


+1
See parandatud Android 11 versioon töötab mul ka probleemideta.
Hotspotiga kah 1+ tunniste sessioonidega pole probleemi olnud, nüüdseks paaril päeval järjest vaja läinud.

EDIT:
OneUI 3.1 varsti saabumas:
https://news.samsung.com/global/samsung-one-ui-3-1-update-brings-select-powerful-features-from-the-galaxy-s21-to-the-galaxy-s20-galaxy-note20-and-galaxy-z-series
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 22:13:28 vasta tsitaadiga

February turva uuendused keegi peale lasknud juba? Probleemi vaba?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 22:14:53 vasta tsitaadiga

Ei ole täheldanud mingeid anomaaliaid.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 23:30:25 vasta tsitaadiga

4 aastat turvauuendusi (alates mudeli turuletulekust):
https://news.samsung.com/global/samsung-takes-galaxy-security-to-the-next-level-by-extending-updates
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2021 08:54:33 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
4 aastat turvauuendusi (alates mudeli turuletulekust):
https://news.samsung.com/global/samsung-takes-galaxy-security-to-the-next-level-by-extending-updates

Väga positiivne areng thumbs_up.gif

tsitaat:
Here is the full list of devices that will be receiving four years of security updates.

Galaxy Foldable devices: Fold, Fold 5G, Z Fold2, Z Fold2 5G, Z Flip, Z Flip 5G
Galaxy S series: S10, S10+, S10e, S10 5G, S10 Lite, S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra, S20 Ultra 5G, S20 FE, S20 FE 5G, S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G
Galaxy Note series: Note10, Note10 5G, Note10+, Note10+ 5G, Note10 Lite, Note20, Note20 5G, Note20 Ultra, Note20 Ultra 5G
Galaxy A series: A10, A10e, A10s, A20, A20s, A30, A30s, A40, A50, A50s, A60, A70, A70s, A80, A90 5G, A11, A21, A21s, A31, A41, A51, A51 5G, A71, A71 5G, A02s, A12, A32 5G, A42 5G
Galaxy M series: M10s, M20, M30, M30s, M40, M11, M12, M21, M31, M31s, M51
Galaxy XCover series: XCover4s, XCover FieldPro, XCover Pro
Galaxy Tab series: Tab Active Pro, Tab Active3, Tab A 8 (2019), Tab A with S Pen, Tab A 8.4 (2020), Tab A7, Tab S5e, Tab S6, Tab S6 5G, Tab S6 Lite, Tab S7, Tab S7+
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 10:40:56 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Braien kirjutas:
Ma ei tea kas mul vedanud, aga kõige uuem versioon peal, millegi üle pole kurta.

Sama siin. Ootan veel Task Changer GoodLock mooduli uuendust ja kõik sama hästi nagu eelmisega.
Mäletan et mingisuguse eelmise uuendusega (OneUI 2.5 vist) mul lõputult edasi ei lasknud lükata. Mingi hetk oli uuendamise ekraan ees ja ainuke valik et "teen nüüd see ära".

Vihjeks, et Task Changer (GoodLock'i moodul) funktsionaalsus koliti ümber Home Up moodulisse. Pole küll täpselt samu valikuid seal, aga ilmselt uuendustega tuleb juurde neid.

EDIT: Kahjuks jääb püsivalt tööle vist ainult default launcheriga. Nova't kasutades lakkab suht kiiresti töötamast.


viimati muutis reikar 24.02.2021 17:03:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 11:43:05 vasta tsitaadiga

Krt, S10 hakkas jaanuari Android 11 uuendust paigaldama.
Kas siis iseenesest lambist või läks taskus näpp kogemata peale, kui just küsis uuenduse paigaldamise kohta. Anyway, läks peale thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 24.02.2021 11:55:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, S10 hakkas jaanuari Android 11 uuendust paigaldama.
Kas siis iseenesest lambist või läks taskus näpp kogemata peale, kui just küsis uuenduse paigaldamise kohta. Anyway, läks peale thumbs_down.gif


No see on nii, et kui tahad elus muutusi ja arengut, siis tuleb uuendustega kaasa minna ja aksepteerida, ei tasu liiga kauaks jääda vanasse rutiini.Rutiin pidi tapma. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Varem v hiljem teed selle ikka ära
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 12:10:09 vasta tsitaadiga

Nii paraku on, eks tuleb mingi aeg endal ka ikkagi ära teha. Pakkumine istub juba suht permanentselt teavitustereal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2021 22:39:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, S10 hakkas jaanuari Android 11 uuendust paigaldama.
Kas siis iseenesest lambist või läks taskus näpp kogemata peale, kui just küsis uuenduse paigaldamise kohta. Anyway, läks peale thumbs_down.gif


Ja kohe seejärel annab veebruari turvauuenduse.
Enda omal peal ja ei kurda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.02.2021 23:13:52 vasta tsitaadiga

Naise s10 on selle 11ne peal olnud kohe kui välja tuli. Ei kurda midagi. Kõik töötab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 00:55:54 vasta tsitaadiga

Enam Samsungit ei kasuta ja kursis pole, aga lugedes neid viimaseid postitusi... kas tõesti Samsungi kasutajad kurdavad nüüd et liiga palju uuendatakse nende telefone? Ajad on muutunud icon_eek.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 01:50:44 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Enam Samsungit ei kasuta ja kursis pole, aga lugedes neid viimaseid postitusi... kas tõesti Samsungi kasutajad kurdavad nüüd et liiga palju uuendatakse nende telefone? Ajad on muutunud icon_eek.gif


Probleem pole uuenduste koguses vaid kvaliteedis.
Esimene jaanuari uuendus mis android 11 tõi oli praak - rikkus fotod ja osadel hotspoti, veel nipet-näpet.

Sellised probleemid on tavalised Xiaomi puhul, kuid Samsungi lioulaevast ootaks paremat.

Parandus tuli küll loetud päevadega, kuid usaldust kõigutas korralikult - ei kipu kiirustama enam uuenduste pealelaskmisega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 03:17:53 vasta tsitaadiga

Vägisi ei saa kunagi armsaks. Eks mingi aja tagant tuleb ja on ka mõistlik uuendada, aga pealesurumine on tüütu. Ehk oleks ok, kui uuendamist tuletataks meelde igakordsel sisselülitamisel või siis ütleme kord nädala või kahe tagant, kui pole ammu rebooti teinud. Pindakäiva dialoogi vastu tekib vastumeelsus, kuna sult võetakse (või tahetakse vägisi võtta) valikuvõimalus. Analoogia Firefox'iga, milles mul on oma põhimasinas pidevalt lahti kümneid aknaid, milles omakorda kümneid tab'e ja ma ei taha neid igal õhtul sulgeda ja poolt järgmisest hommikust uuesti avamisele raisata. Mõni asi on hilisemaks lugemiseks lahti, mõne puhul piisab aegajalt refreshimisest, et uus info regulaarselt kätte saada. FF on tihti kuu või isegi kauem järjest lahti. Võib vast aimata, kas paar korda päevas selle "not now" dialooginupu vajutamine muudab pealesurutud uuendamise armsaks või ei...

PS. Jah, ma tean, et internet on üks hirmus koht, kus sulle kohe sisse murtakse, kogu stuff varastatakse ja lapspornoga asendatakse, kui sa iga krdi pakutavat uuendust kohe peale ei lase...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 11:45:47 vasta tsitaadiga

Siikohal tegelikult tahaks eristada kriitiliste aukude turvauuendusi ja niisama featuuride uuendusi.
Lenovo Vantage (läpakad) puhul saab eraldi määratleda, näiteks esimesed automaatselt ja teised manuaalselt.

Mõne uuendusega ei kannata nädalat oodata, kui on aktiivselt kasutatav "auk" avastatud.
Iphone puhul on olnud isegi auke, mille puhul piisab vaid nakatunud lehele liikumisest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 12:35:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No midagi ei juhtu kui koduarvut natuke katki on paar päeva. Tööasjadega natuke kriitilisem ju

Tänase kodukontoriga on see piir üsna hägustunud. Eriti nende korral, kes alltöövõttu teevad ega kasuta väga rangelt tööandja (kui mitte iseenda) vahendeid.

Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 12:59:35 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi alles uuendas telefon, nüüd jälle uuendab, security patch ka märtsi oma.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:23:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
No midagi ei juhtu kui koduarvut natuke katki on paar päeva. Tööasjadega natuke kriitilisem ju

Tänase kodukontoriga on see piir üsna hägustunud. Eriti nende korral, kes alltöövõttu teevad ega kasuta väga rangelt tööandja (kui mitte iseenda) vahendeid.

Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on...


Ruutimisega vist lõpetavad töö osad pangaäpid või vähemalt mobiiliga makse võimalus.
SmartID vist ka keeldus ruuditud seadmel töötamast.

Kui ei kasuta siis muidugi pole vahet.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:27:29 vasta tsitaadiga

One UI versioon 3.1 tuli, see uuendus siis.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:29:22 vasta tsitaadiga

Braien, kindel, et Galaxy S10 telefonist räägid? Note 10-le tuli One UI 3.1 välja.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:30:56 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Braien, kindel, et Galaxy S10 telefonist räägid? Note 10-le tuli One UI 3.1 välja.


Mul hetkel Veebruari patch ja 3.0.
Midagi uuemat ei paku.
S10+
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 13:34:01 vasta tsitaadiga

Vahur, kui keegi pole salaja mu s10 sisse note10 sisu toppinud, siis räägin s10'st jah.
Nordic telefoniga tegu.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2021 13:47:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tomorrow, millega tänapäeval mõistlik S10(e)-d ruutida on? Viimati oli mul vist S4 ruuditud, aga ehk peaks jälle... Kohutav turvaauk, nagu see ruutimine muidugi on...

https://magisk.me/
Draqula kirjutas:
Ruutimisega vist lõpetavad töö osad pangaäpid või vähemalt mobiiliga makse võimalus.
SmartID vist ka keeldus ruuditud seadmel töötamast.

See oli varem. Uuemad meetodid ei puuduta süsteemifaile ja võimaldavad äppide eest peita seda, et telefon on tegelikult rootitud.
Hetkel on parim lahendus Magisk. Algne flashimine võib olla veidi keeruline aga edasised uuendused jms tulevad kõik manageri kaudu. Võrreldes varasemaga on asjad palju kasutajasõbralikumaks muudetud.

Peast ei oska öelda kas stock recovery kaudu saab seda peale flashida. Ilmselt on selleks vaja ikkagi custom recoveryt. Parim on selleks TWRP: https://eu.dl.twrp.me/beyond0lte/ (s10e Exynos koodnimi on beyond0lte)

Flashimiseks on vajalik Odin: https://odindownload.club/odin-3-14-1-patched-modded-for-windows/

Peaks mingi aeg korraliku eestikeelse juhise tegema kasulike näpunäidete alla koos linkidega. Niimoodi linke pildudes ajan ilmselt potentsiaalseid huvilisi veel rohkem segadusse...
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 14:09:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mis ruutimise eesmärk on hetkel?
Uuenduste üle kontrolli saamine?
Mis veel?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2021 14:15:13 vasta tsitaadiga

Draqula, Stock "mitte eemaldatavate" äppide mahalaskmine. Igasugu facebook jms jama.
Mõned näited ka äppidest mis rootiga alles täisfunktsionaalsuse saavutavad:

AdAway (HOSTS põhine reklaamiblokeerija).
BetterBatteryStats (Võimaldab lihtsalt tuvastada mis programmid ja kui palju akut kulutavad. Vajab ROOTi kõigi andmete kogumiseks).
DisableService (Ebavajalike teenuste kinnikeeramine mis segavad või halvemal juhul akut õgivad meeletus koguses).
Root Explorer (Failihaldur).
SD Maid (süsteemi sodist puhastamine).
Titanium Backup (kommentaarid on üleliigsed).
Magisk Modules (kasulikud moodulid mida mujalt ei leia).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 14:17:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow, thumbs_up.gif
Pilt selgem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:00:17 vasta tsitaadiga

Fakk, see Android 11 on bugisid täis, päris mitu kotermanni juba kohanud ja rohtu polegi leidnud icon_mad.gif thumbs_down.gif
Muuseas, kuidas seda alumist tabirida saab ära peita? Võtab tarbetult ruumi.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:01:34 vasta tsitaadiga

https://www.androidcentral.com/how-turn-tab-groups-and-grid-view-chrome-android
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.02.2021 00:08:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Fakk, see Android 11 on bugisid täis, päris mitu kotermanni juba kohanud ja rohtu polegi leidnud icon_mad.gif thumbs_down.gif
Muuseas, kuidas seda alumist tabirida saab ära peita? Võtab tarbetult ruumi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sellel samsa enda brauseril viga on , ma aastaid seda kasutanud telefonis, arvutis chrome ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:23:32 vasta tsitaadiga

Kas sa seda kuskil eespool juba ei küsinud? Kerge deja vu tunne tekkis.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:28:11 vasta tsitaadiga

Ma kasutan samsa brauserit ainult maaameti kaardi vaatamiseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.02.2021 00:28:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kas sa seda kuskil eespool juba ei küsinud? Kerge deja vu tunne tekkis.


No ei ole küsinud icon_smile.gif hmmm ma hakkasin nüüd juba kahtlema ,aga kindlasti oli see mõni teine küsimus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:31:57 vasta tsitaadiga

Õige jah, sa küsisid hoopis seda: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=351686 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:33:16 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Tanel kirjutas:
Fakk, see Android 11 on bugisid täis, päris mitu kotermanni juba kohanud ja rohtu polegi leidnud icon_mad.gif thumbs_down.gif
Muuseas, kuidas seda alumist tabirida saab ära peita? Võtab tarbetult ruumi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sellel samsa enda brauseril viga on , ma aastaid seda kasutanud telefonis, arvutis chrome ?

Kuidas sellel Samsungi brauseril kõikvõimalike bookmarkide, salasõnade ja history sünkimisega vs desktop on?
Siiani vähemalt küsib eraldi sisselogimist, ajalugu ei süngi jne, ühesõnaga tüütu ja pole hakanud proovimagi süveneda thumbs_down.gif

Aga vastust mu algsele küsimusele keegi teab? icon_biggrin.gif
On võimalik Android 10 peale tagasi minna?
Täiesti pekki on keeratud S10 selle Android 11-ga thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kellel võimalus veel, ärge seda peale laske.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 26.02.2021 00:34:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:34:25 vasta tsitaadiga

Panin lingi kuidas välja lülitada.

Ära kaob ise kui scrollida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:46:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, tänud proovin, vist sai grammike paremaks.
Aga vastuseks, see bar ei kao lõplikult ära.
Nii kui üles scrollid, tekib tagasi see bar thumbs_down.gif

Aga bugidest üks otseselt häiriv: di.fm paneb loo pärast paariminutilist kuulamist suvalisel hetkel pausile. Android10-ga seda kala polnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 00:47:33 vasta tsitaadiga

Tanel, seda küll jah. Ennast ka häiris see group tab, panin disable siis nii nagu varem oli. Peale relaunchi ikka oli mingi kiiks küljes aga selle triibulise nupu alt chrome kinni ja uuesti tööle, siis hakkas toimima nii nagu enne.

See et pausile paneb on mingi power savingu teema ilmselt, peab ära keelama sellel äpil power savingu. Peast ei tea kust täpselt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 05:31:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga bugidest üks otseselt häiriv: di.fm paneb loo pärast paariminutilist kuulamist suvalisel hetkel pausile.

Vaata et appil kasutuspiiranguit taustal poleks (oote reziim)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 09:31:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

di.fm paneb loo pärast paariminutilist kuulamist suvalisel hetkel pausile. Android10-ga seda kala polnud.

Device care -> Battery ->Background usage limits -> Never sleeping apps. Lisa oma rakendus sinna, võiks aidata.
Kui siis ikka kalab võta Apps -> oma rakendus -> Battery ja luba "Allow background activity" ja kui ikka kalab siis eemalda ka "Optimise battery usage" listist.

Mis seal "bugine" siis veel on? Pigem funktsionaalsus mida ei osanud oodata, harjunud vanaviisi asju kasutama. See chrome tab group asi on pigem Chrome arendajate kaela, mitte Samsung ja Android 11 teema...

Ennast igapäevaselt natuke häirib uus media player lockscreenil (Näiteks Spotify puhul). Defaultis on seal ainult eelmine/paus-play/järgmine nupud. Vanasti oli notification widget, kui sai kohe ka scrollida edasi tagasi olemasoleva loo peal. Nüüd peab selleks eraldi kella peale vajutama kus widgetite leheküljel see funktsionaalsus olemas.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.02.2021 10:42:46 vasta tsitaadiga

Tanel, Chrome oma sigatsemine ei ole küll kuidagi Samsungi või Androidiga seotud. Mul on Dolphin (vana aja harjumus) ja ei ole kuskil probleeme. Pigem häirivad kõikusugused moodsa aja veebilahendused järjest rohkem ka mobiilis.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:04:02 vasta tsitaadiga

Telefonikõne vastaspoole lambist kadumine. Aitab uuesti helistamine.
Chrome tabide jura on tagasi pärast telefoni restarti.
Vahet pole, kas on Chrome või Androidi jura, see jama tuli Android 11 uuendusega.
Aku kestvus on selgelt halvemaks läinud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:11:04 vasta tsitaadiga

Ühenda USB arvutiga, mine factory menüüsse, Wipe Cache.
Paari päeva jooksul peaks ise pakkuma rakendusi mida sleepi panna, kui oled lubanud. Või siis lükka käsitsi mõned sinna.
Endal S10E peal sama või parem kui enne uuendust.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:26:02 vasta tsitaadiga

Enne Android 11 uuendust töötas S10+ peal Tello äpp (see pisike DJI brändinguga droon) - näitas LIVE pilti ja sai teha nii videot kui pilti.
Peale Android 11 uuendust saab teha fotosid, kuid LIVE pilti telefoni ekraanil enam drooni kaamerast ei näe - ekraan on must, kuvatakse ainult juhtimisnupud.

Lapse Android 10 telefoniga (teine tootja) töötab Tello äpp korralikult.

Proovisin otsida kohta kust anda juurde puuduvaid õiguseid - ei paista kuskil midagi puudu olevat, mida juurde anda saaks.

Ideid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:47:26 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Enne Android 11 uuendust töötas S10+ peal Tello äpp (see pisike DJI brändinguga droon) - näitas LIVE pilti ja sai teha nii videot kui pilti.
Peale Android 11 uuendust saab teha fotosid, kuid LIVE pilti telefoni ekraanil enam drooni kaamerast ei näe - ekraan on must, kuvatakse ainult juhtimisnupud.

Lapse Android 10 telefoniga (teine tootja) töötab Tello äpp korralikult.

Proovisin otsida kohta kust anda juurde puuduvaid õiguseid - ei paista kuskil midagi puudu olevat, mida juurde anda saaks.

Ideid?

Anna rakenduse arendajale teada et tehku Android 11 tugi korda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.