|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 23:29:51
|
|
|
Mida sa sealt TA-st täpsemalt näha loodad? Kui suuri numbreid otustab Tetheri Treasury haldaja süsteemi sisestada?
viimati muutis infarkt 23.02.2021 23:30:19, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
23.02.2021 23:29:53
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
Üks soovitus neile, kes kahe jalaga maa peal seista suudavad. Soovite teada, kuhupoole turg liigub, siis jälgige Whalealert Twitter feedi ning sealt uue Tetheri lisamisi. Kaugelt parimad signaalid, kustpoolt tuuled puhuvad. Keda ei huvita, võib oma mustreid ja laineid edasi otsida.
https://twitter.com/whale_alert |
Pool tundi tagasi liikusid suured kogused btc ja eth bitfenix ning binance exchange.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 23:33:26
|
|
|
| Tundub, et keegi sai lõpuks aru, millele tähelepanu pöörata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.02.2021 23:52:02
|
|
|
1) ära tsiteeri eelmist postitust, venitab lehe mõttetult pikaks
2) ma ei saa aru, miks sa arvad, et teised sellest teadlikud pole ega seda jälgi - äkki saad korraks hinge tõmmata ja üritad teistest ka aru saada
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
23.02.2021 23:56:39
|
|
|
| Üritan kui suudad mulle ära seletada, mismoodi on võmalik tulevasi Tetheri süste läbi TA ära aimata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.02.2021 23:59:42
|
|
|
See, et TA ei suuda USDT asju ennustada, ei tähenda, et see täiesti kasutu oleks.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 00:01:55
|
|
|
| No kui 80% turust liigub läbi Tetheri, siis 20% ära aimamine on üsna kasutu, võimis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 00:09:25
|
|
|
Kõik liiklus, mida USDT-s tehakse, ei ole USDT mintist otse, st. paljud hedgevad USDT-sse ja sealt tagasi, sealt ka käivet.
NB! Ma ei eita USDT manipulatiivset olemust, ent ütlen, et lisaks sellele on muidki tahkusid.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 00:12:31
|
|
|
| Kindlasti on ka muid tahkusid, aga minu loogika ütleb seda, et lugeda tuleks just neid faktoreid, mis turgu kõige enam mõjutavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 00:14:10
|
|
|
Jah, ma pean ise ka USDT liikumist väga oluliseks tahuks ja olen seda ka jälginud nii otse vaadates kui ka korrelatsiooni avastades. Ära arva, et inimesed sellest teadlikud pole, siingi teemas varasemalt arutatud + alafoorumis laiemalt.
Aga ootame siis call-e edaspidi :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
24.02.2021 00:17:50
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
| Tundub, et keegi sai lõpuks aru, millele tähelepanu pöörata. |
Keegi on ikka korralikult lõvikonservi söönud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.02.2021 00:43:18
|
|
|
Tänase turuseisu järgi pigem karukonservid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
24.02.2021 01:28:41
|
|
|
| Viimased 26 posti teema välised. Võiks olla eraldi teema "Kas küptoraha on see mis on ja päästab maailma" ehk spekunlantidele oma teema kus jauramine toimub ja vaidlus krüptosentide "Kas küptoraha on see mis on ja päästab maailma" teemas..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 01:34:59
|
|
|
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
24.02.2021 01:40:23
|
|
|
+1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 10:04:25
|
|
|
| Endaarust argumenteerin ma krüptoturu tehnilise analüüsi mõttekuse vs. mõtttetuse üle. Aga on igati arusaadav, et inimesed tembeldavad midagi teemaväliseks kui see nende endi narratiividega kokku ei sobi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.02.2021 11:11:25
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
| Mida sa sealt TA-st täpsemalt näha loodad? Kui suuri numbreid otustab Tetheri Treasury haldaja süsteemi sisestada? |
TA näitab suht tihti kuhu poole bot-id turgu liigutavad, kuna bottide liigutamisest tekib teatud muster. Selge on see, et TA-s pole kindlasti täielikku tõde, aga siiski suudab TA-s ette prognoosida liikumisi. Kui võtta arvesse TA,uudised ja whale alertid siis saad ikka päris hästi prognoosida liikumisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.02.2021 11:48:38
|
|
|
| Olen 2 trading botti jooksutanud ning conf ei ole kindlasti kuidagi seotud Tetheri ette söötmisega vaid samamoodi jälgib TA liikumisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 11:56:55
|
|
|
| Sa võid jooksutada niipalju botte kui tahad. Sinu mikroorderid ei mõjuta turgu absoluutselt mitte mingis suunas. On sul kusagilt võtta 800,000,000 USDT-d päevas? Aga teatud seltskonnal näiteks on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.02.2021 11:58:28
|
|
|
| Täiesti nõus ja ei öelnudki seda vaid üritasin seletada sulle üldist pilti, mis sa arvad siis kuidas botid toimetavad turul ? Botid jälgivad TA-d, uudiseid ning kui palju on nt google searchis mingi coini kohta aktiivsus olnud(peenemad isegi twitterites jms). Aga rääkida, et TA on kasutu on natuke sinisilmne kui enamus opereerivad tradedes nende baasil. Selge on see, et väga palju on ka määramatust, mis mõjutavad TA liikumisi. Nii et ei ole mõtet maalida pilti, et TA on kasutu üldiselt eelpool mainitu kokku TA, uudised, vaalade liikumised jms annavad prognoosi suhtes suht hea aimu kuhu poole turg liigub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 12:04:30
|
|
|
| Enamus neid TA järgi "opereerijaid" on ka muideks kahjumis. Keegi peab ju suurte poiste kasumi kinni maksma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
24.02.2021 12:09:09
|
|
|
Jah keegi peab neid suurte poiste kasumeid kinni maksma, aga kes neid kasumeid üldjuhul kinni maksavad on uued turule sisenejad, kes väga kiiresti vasta näppe ära saavad. Nt eilne flash drop, inimestel tekib kohe paanika ja müüakse oma positsioon miinusega maha, mis siis et poole päeva pärast oli juba turg taastunud. Eks lõppkokkuvõttes on kõigi faktides tükike tõde ja selge on ka see, et krüpto turg on kergesti manipuleeritav kuna see pole mitte kuidagi reguleeritud. Aga samamoodi manipuleeritakse ka akstia turgudel, igalpool manipuleeritakse kus on raha ja kasumid mängus.
Ja selle väitega pole ma kindlasti nõus, et TA opereerijad enamus on kahjumis.
Sellesmõttes pole vaja igalpool tonti näha ja raiduda ainult oma arvamust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 12:31:19
|
|
|
Kes siin mingit tonti näeb? Ma julgen siiralt kahelda, et mingi keskmine külamees kaotab krüptoturule sisenedes margin trademisega miljoneid. Pigem on need ikka wannabe TA gurud, kes kõvasti vastu näppe saavad. Külamees libistab kõige selle peale poe taga õlut rahulikult edasi ja kehitab ainult õlgu.
https://twitter.com/bxrekt Täpselt nii teenivad kõik need TA kunnid "mega kasumeid".
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 13:05:54
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
| Endaarust argumenteerin ma krüptoturu tehnilise analüüsi mõttekuse vs. mõtttetuse üle. Aga on igati arusaadav, et inimesed tembeldavad midagi teemaväliseks kui see nende endi narratiividega kokku ei sobi. |
Sa oled oma mõtte selgeks teinud - ainus asi, mis turu liikumist määrab on USDT emissioon ja selle alusel toimuv liikumine ning TA-l ja muudel mahtudel ei ole mõju turgudele.
Miks sa pead oma tõde endiselt korrutama-raiduma? See ei ole ju enam teemakohane teemaarendus, vaid spämm.
Sulle on välja toodud, et lisaks USDT-le on olemas ka igapäevatreidijad + teised vaalad ($TSLA oma $1,5B-ga nt.) ja, et lisaks USDT manipulatsioonidele on turul ka teisi tegureid, mille alusel saab mängida. Probleem on pigem ikka selles, et see ei sobi su narratiiviga kokku ja sa tahad oma äärmuslikku juttu kõigile usukuulutajana ikkagi pähe raiuda.
Lisaks on öeldud, et botid jälgivad TA-d, siis selle peale ütled, et see botijooksutaja ei suuda turgu mõjutada - JAH, aga paljud botijooksutajad ja tavakasutajad suudavad mõjutada küll.
Me oleme kõik saanud aru su seisukohast, et ainus, mis krüptoturgudel määrab on USDT emissioon ja selle alusel toimuv liikumine - palun ära risusta seda teemat oma jätkuva korrutamisega, sul ei ole midagi uut siia teemasse pakkuda ning lisaks viskad sa tuimalt, korrutades oma algjuttu, kõrvale kõik teised argumendid, neid sisuliselt kaalumata. Palun lõpeta teema prügistamine.
Sa võid siiralt kahelda kõiges muus peale iseenda "ainuõige" teooria tõesuses, ent las teised kahtlevad ka selles, et lisaks sinu mainitule on ka teisi tegureid turul.
NB! Palun ärge tsiteerige ka eelmist postitust - viitamiseks on olemas ka kasutajanimele vajutades tekkiv viide kasutajale!
EDIT:
Sa ei tee isegi USDT ja USDC puhul vahet - no millest siin rääkida on, lahmid suvaliselt.
Pigem on käesolevalt probleem selles, et üks tüüp on avastanud USDT ja igast vaala/jne. twitteri kontod, mida paljud (sh. ma ise) ammu jälgivad ning tunnelvisionib usuhulluses. Proovi ikka veits maha rahuneda ja teistest aru saada, selle asemel, et üht ja sama "tõde" tuimalt rammida.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 13:19:24
|
|
|
rmc, mille kuradi pärast sa mulle mingeid sõnu suhu paned? Ma ei ole MITTE KUSAGIL väitnud, et USDT emissioon on ainus krüptoturgu mõjutav tegur.
Loomulikult mõjutavad mingil määral turgu ka muud tegurid ning teised stablecoinid, aga kui üks neist teeb 80% kogu päevakäibest, siis on vähemalt minu jaoks selge, millised tegurid määravad turu suuna.
See kui mõni siin arvab, et ma ei suuda erinevatel stablecoinidel vahet teha, on ikka eriti naljakas väide.
Kui mõni teine stablecoin teeks Tetheri asemel enamuse käibest, siis peaks ma hoopis seda määravaks teguriks. Aga momendil on asjad just sedapidi.
viimati muutis infarkt 24.02.2021 13:23:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 13:24:52
|
|
|
infarkt, 1) sõnasta järsku siis selgelt, mida sa öelda soovid - sa ju ütled selgelt, et TA on täiesti mõttetu, sest ainus asi, mis määrab on USDT manipulatsioon?!
2) saa aru, kas on mõtet korrutada sama või said inimesed juba aru, ent ei nõustu sinuga
3) saa aru, kas 80% kogu päevakäibest teeb see, et inimesed liiguvad edasi-tagasi USDT vahel või see, et mint otseselt sekkub - on suur vahe, kas mint väljastab uut USDT-d ja paiskab selle turule, muutes dünaamikat või inimesed ronivad edasi-tagasi USDT vahel... ma ise USDT-d ei kasuta, ent kui fiatpaari pole või ei taha millegipäras kasutada, siis kasutan BUSD (praegu vaid siis kui paari pole, sest EUR treidimine tasuta Binances)...
4) mida peaks järeldama sellest kui sa ütled USDT poolse turumanipuleerimise jutu keskel "vaikselt kogub tuure" ja viitad siis USDC mintimisele - USDC peaks olema siiski 1:1 tagatud...
Lõpeta oma lahmimine...
EDIT: näen, et oled vahepeal teksti muutnud - kui USD paar teeks enamuse liikumisest, siis peaksid seda määravaks teguriks? mida siis? et inimesed treidivad USD paarides?
Kui stablecoin on 1:1 tagatud, siis samahästi kui päris fiatiga on need tehingud tehtud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 13:38:44
|
|
|
Ma tahan seda öelda, et plokiahela näol, kus on kogu aeg võimalik rahade/summade liikumist jälgida, on tegemist palju parema info ja signaalide allikaga kui ükski TA seda kunagi teha suudab. Kui mõni sellest aru saada ei taha, siis pole midagi teha. Joonistage oma kolmnurki ja sirgeid ja kanaleid graafikutele rahulikult edasi.
Täpselt nii, kui stablecoin on ka reaalselt üks ühele fiatiga tagatud, siis stablecoini väljaandjal turu manipuleerimise võime puudub. Tether ja Bitfinex otustasid aga osalise resevimääraga panka mängima hakata, ja see annab neile võimaluse turgu endale sobivas suunas mõjutada.
USDC mintimisele viitasin seepärast, et näidata, kuidas uus raha vaikselt turule sisenema hakkab. USDT mintimise näidet pole hetkel lihtsalt käepärast võtta.
viimati muutis infarkt 24.02.2021 13:41:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 13:56:39
|
|
|
| Ausalt öelda sai mul endal siin info jagamisest ka juba kopp ette. Kui mind seepärast pahasoovlikuks empaatiavõimetuks kurjategijaks peetakse, las siis nii olla. Ju peab nii olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.02.2021 14:41:51
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
| Ausalt öelda sai mul endal siin info jagamisest ka juba kopp ette. Kui mind seepärast pahasoovlikuks empaatiavõimetuks kurjategijaks peetakse, las siis nii olla. Ju peab nii olema. |
Seda ei saa nimetada info jagamiseks, mida sa siia tõid Ära arva, et sa oled mingi Messiah siin nüüd!
See Whale Alert on vana asi ja see väide, mida sa siin 100% kindlusega raiud, et TA üldse ei mängi rolli igapäeva tradimises- nagu tõesti tuled sellise jutuga?
Graafikutelt on näha ära kus on suurem support ja sealt ostetakse sisse ennast või on näha kus tuleb suurem müük ülevalt peale kui hind sinna jõuab ja müüakse siis enne seda.
Ning tõuse ja languseid saab suht hästi ära määrata, kui rakendad TA graafikuid ka lisaks. See, et sina sellesse ei usu ei tähenda, et need ei toimi. Toimivad aktsia turul ja toimivad krüptos. Keegi pole siin väitnud, et need 100% ette ennustavad aga nende järgi saab trade teha.
Enamus siin otsivad lisainfot ka mujalt, et siis näha pikemalt ette mis toimuma hakkab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.02.2021 14:59:01
|
|
|
~Viimased 4 lk oleks vaja seda teemat kustutada.
Aga adminnidel vist puhkepäev?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 15:01:53
|
|
|
infarkt, ütled:
| infarkt kirjutas: |
| Minu argument on see, et krüpto TA puhas jama, sest turg on täielikult manipuleeritud. |
Puhka jalga!
| infarkt kirjutas: |
| USDC mintimisele viitasin seepärast, et näidata, kuidas uus raha vaikselt turule sisenema hakkab. USDT mintimise näidet pole hetkel lihtsalt käepärast võtta. |
USDT näidet pole, siis kõlbab hoopis teistsuguse asja USDC näide ka? Absurd!
Nagu juba öeldud, siis sa ei tegele mitte info jagamisega, vaid mingisuguse usu levitamisega, äärmuslike väidete pealesurumisega.
Inimesed on kursis USDT-ga ja kogu selle värgiga + need whalealerdid jne. kontod ei ole uued asjad. Ainus asi, mida sa siia teemasse tood on "krüpto TA on puhas jama", millega inimesed selgelt nõustuda ei taha ja sellepärast see jaur endiselt veel kestabki.
DVDRW, ma olen teemat puhastanud ja rööpasse ajanud, ent kuivõrd sel on veidi kokkupuudet ja miskit sisu, siis ma loodan, et saab aja rööpasse pigem, ent ega ma väga pikalt seda jauramist taluda ei viitsi - kõik ei pea kannatama seda kui ühele ei mahu tegelikkus pähe...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.02.2021 15:45:33
|
|
|
| Lihtsalt viimane retooriline küsimus. Kui kellelgi on Tetheri näol sisuliselt piiramatus koguses vaba raha krüpto ostmiseks ja müümiseks, siis mille kuradi on tal tarvis üldse mingeid graafikuid jälgida? Ta on ju ise market maker!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2021 15:56:38
|
|
|
Mis ei tähenda, et väljaspool tema tehtavat on liikumisi ja mustreid, mida saab jälgida, jne., st. krüpto TA ei ole puhas jama, vaid tuleb arvestada USDT manipuleerimisega :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.02.2021 17:12:28
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
25.02.2021 10:53:02
|
|
|
Üks küsimus suurele ringile. Kelle või mille arvelt kasvab näiteks Bitmexi insurance fund kui TA-d tegevad traderid valdavalt kasumeid teenivad? Miks traderid leveraged margin callidega insurance fundi kuivale ei tõmba, vaid toidavad seda pidevalt uue BTC-ga, sest nende positsioonid lähevad tihedamini likvideerimisele kui toodavad kasumit? TA võimaldab ju ometi pikas perspektiivis hinnakõikumise suuna kasumlikult ära arvata?
Või käivad hoopis turule värskelt sisenenud uustulnukad Bitcoini derivatiiviga/futuuridega kauplemas ja TA kunnid sellise "lihtsa" asjaga ei tegele? Üldiselt on muidugi juba Bitmexi trollboxi kirjutatavast tekstist aru saada, kes seal raha kaotamas käivad. On need endaarvates kõvad TA "spetsialistid" või krüptoturu just avastanud võhikud?
https://www.bitmex.com/app/insuranceFund
| tsitaat: |
| The Insurance Fund grows from liquidations that were able to be executed in the market at a price better than the bankruptcy price of that particular position. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.02.2021 15:06:00
|
|
|
infarkt, see, et TA-d on võimalik teha, ei tähenda, et sellega alati võidus peaks olema. Eriti tuleb arvestada ka sellega, et krüptodes teevad TA-d ka väga paljud sellised, kes varem tegelenud pole üldse...
JA lisaks tuleb öelda, et vaalade liigutused + USDT manipulatsioon söövad ka positsioone kenasti.
Kes on öelnud, et TA-d tegevad traderid valdavalt kasumeid teenivad? Sa nagu laveerid kahe äärmuse vahel, kus TA on mõttetu või TA on absoluutselt mõttekas - pigem ei ole mõttetu ega ka absoluutselt mõttekas. Annab lisavõimaluse nii võiduks kui ka kaotuseks
Sa võiksid pigem selle USDT manipulatsiooni teema juures oma energiat rakendada, selle asemel, et TA-d tampida. Võta graafikud ja pane USDT mintimine sinna tõusupunktide juurde. Nt. selle räuskava hüperenergiaga tüübi pildid võid aluseks võtta, kus erinevad sündmused tema järgi hüpped tekitasid: https://twitter.com/mmcrypto
EDIT: ära tuimalt täpselt samu asju korrutama hakka - sel pole mõtet
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.03.2021 12:40:24
|
|
|
Sama plaan
Spoiler 
Vaatan, et BTC aeglaselt läks alla ja nüüd aeglaselt üles. Ei mingeid dramaatilisi küünlaid. Üllatav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.03.2021 20:10:04
|
|
|
Huvitav oleks teada, mis trend edasi on kui USDT mahud tagant ära kukuvad... volüümi ju vaja.
Vaatasin eile õhtul, et USDT mintis NYAG otsuseni veebruaris $8,6B -> $409M päeva kohta. Ütleme kui 80% backed oli, siis õhku $81,8M, ehk ~2x päevane BTC supply...
USDT on seni vait olnud, BUSD ja USDC aktiivsed: https://twitter.com/usdcoinprinter, samas BUSD ja USDC on mõlemad US regulated stablecoinid = ilmselt ikkagi mõlemad backed, Coinbase kindlamalt, Binance Hiina exchange-ina vähe kahtlasem...
Tegelt oleks päris huvitav kui keegi võtaks price trendid, lisaks sinna vaatesse USDT ja teiste coinide mintimised ja mindist release-d ning volüümitrend ka volüüm + minted-released. Saaks praegust muutust jälgida.
(Disclaimer, ma endiselt ei arva, et stablecoinide osa TA mõttetuks muudaks, lihtsalt USDT lisavolüümina on muarust koguaeg veidi kahtlane olnud ning seda oleme siin teemas juba ammu lahanud ja selle osas oleks huvitav täpsemalt teada ja paralleele vedada).
Kui USDT soft-exit-i teeb (st. turud ei kuku räigelt kokku selle peale, jne.), siis ehk siseneb anubis ka taas krüptodesse..
Praegu on igatahes päris OK, samapalju veel ja oleme tagasi rajal
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.03.2021 22:24:49
|
|
|
Rajal tagasi? Pikas vaates oleme endiselt õhupalli tipus ja pole alla tulnudki.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.03.2021 22:33:36
|
|
|
Muidugi, ent selgelt tulime viimase nädala jooksul korralikult alla ning nüüd pool teed üles tagasi... :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.03.2021 16:52:30
|
|
|
Mu short läks nässu. Nüüd skalbin lihtsalt. Pakun, et läheb külgees mõndaaega.
Pakun, et kolmnurk jälle.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
02.03.2021 22:07:56
|
|
|
DVDRW, viimane kolmnurgake oli mõnus tõmmekas
Olen eksperimendina detsembrist alates taas daytradinguga tegelenud ja jällegi veendunud , et see on hull, ropult närvesööv, elurütmi sassiajav töö...
teenida saab tõestii: olematu algkapitaliga paar "eestikeskmist" kuus välja võtta hullul pulliturul on tehtav aga see aeg ja närvikulu... uhhh... mulle ei sobi...
müts maha nende ees, kes igapäevaselt sellega tegelevad!
Jään ikkagi mid/long/insane tehingute juurde, et mitte kevadet maha magada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
03.03.2021 00:09:00
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
DVDRW, viimane kolmnurgake oli mõnus tõmmekas
Olen eksperimendina detsembrist alates taas daytradinguga tegelenud ja jällegi veendunud , et see on hull, ropult närvesööv, elurütmi sassiajav töö...
teenida saab tõestii: olematu algkapitaliga paar "eestikeskmist" kuus välja võtta hullul pulliturul on tehtav aga see aeg ja närvikulu... uhhh... mulle ei sobi...
müts maha nende ees, kes igapäevaselt sellega tegelevad!
Jään ikkagi mid/long/insane tehingute juurde, et mitte kevadet maha magada. |
Nõustun/samastun
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|