Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.02.2021 23:11:11 vasta tsitaadiga

No ma ei näe, et kahte ööpäevagi võimalik oleks kui just tõesti telefoni ainult helistamiseks ei kasuta. Mul pole läpparit/arvutitko. Kõik telefoniga. Iga öö laen täis + autos alati laeb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 14.02.2021 00:23:46 vasta tsitaadiga

Minu link
No 2h ja 30 min instagramid ja facebookid. Mingit akusäästmist sees ei ole. BT koguaeg nutikellaga ühenduses. Kõige enim kasutamisel on ekraan, sest telefon ise haldab ja valib palju ta mida kasutab.

Samsung
link
Fitlap mis võtab ekraani (retsepte ilmselt loetud)

Samsungi 4000mAh vs iphone 8 Li-Ion 1821 mAh ja samsung kestab kehvemini? Olgugi, et riistvara peaks liikuma selles suunas kus suudavad ära hallata palju nad mida kasutavad aga samsung nagu paneks konkreetselt täisvõimsusel isegi kui märkmeid lihtsalt lugeda, peale selle on ta koguaeg kuradi kuum ka. MIngi haige kala selle telefoniga lihtsalt ja tasub loota, et mingi bugfix neil asja leevendab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2021 00:49:42 vasta tsitaadiga

Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 14.02.2021 17:41:36 vasta tsitaadiga

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S21/S21-Battery-Life-Draining-Quickly/td-p/1677037/page/4

Ööga seistes niimoodi langenud. link

Kaaluge tõsiselt selle telefoni ostmist, midagi on tõsiselt mäda. Vaatan, võtan vist suppordiga ühendust või mingit ametliku infot mis edasi ja kas on lootust, et mingi bugfix üldse asja lahendaks. 15 päevaga pole suudetud lahendust leida paneb ikka tõsiselt kukalt kratsima.

MRTO kirjutas:
Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati.

Ma mõtlesin su öeldule ja see ei kõla mitte kuidagi loogiliselt, et ma ostan sisuliselt 800 eurise nn lipulaeva seeriast telefoni ja pean seal üle poolte asjadest kinni keerama. Eesmärk olekski nagu, et kõik asjad toimivad nii nagu peavad ilma bufferdamiste ja tühimikudeta. Aga jah hetkel on kõik nii kinni keeratud kui võimalik ja ikka 20% seistes kadunud nagu naksti. Ekraani sisselülitusaeg on ka 0 minutit.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 17:58:53 vasta tsitaadiga

Samsung olevat probleemist teadlik. Kas mõni päev tagasi välja tulnud uuendus seda parandas ei tea. https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-february-security-patch-reportedly-causing-battery-life-issues/
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.02.2021 23:19:34 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S21/S21-Battery-Life-Draining-Quickly/td-p/1677037/page/4

Ööga seistes niimoodi langenud. link

Kaaluge tõsiselt selle telefoni ostmist, midagi on tõsiselt mäda. Vaatan, võtan vist suppordiga ühendust või mingit ametliku infot mis edasi ja kas on lootust, et mingi bugfix üldse asja lahendaks. 15 päevaga pole suudetud lahendust leida paneb ikka tõsiselt kukalt kratsima.

MRTO kirjutas:
Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati.

Ma mõtlesin su öeldule ja see ei kõla mitte kuidagi loogiliselt, et ma ostan sisuliselt 800 eurise nn lipulaeva seeriast telefoni ja pean seal üle poolte asjadest kinni keerama. Eesmärk olekski nagu, et kõik asjad toimivad nii nagu peavad ilma bufferdamiste ja tühimikudeta. Aga jah hetkel on kõik nii kinni keeratud kui võimalik ja ikka 20% seistes kadunud nagu naksti. Ekraani sisselülitusaeg on ka 0 minutit.


Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant

Mul kadus 4% üksöö 8 tunniga niisama seistes. Sai just spets testitud. Ei mingit säästu ega lennuki resiimi. Tapa chrome ära!

Edit: just praegu pakkus mingit uut veebruari parandust. Lasin peale. Jätan ööseks vedelema ja vaatab kuidas on. Pole kodus ja levi on siin ainult 1-2pulka seega sööb kindlalt rohkem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 05:33:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant

No mida te ajate, kasutan ainult chrome (s10) ja 13 tunniga ainult 0,7% võtnud. Pigem tuleb koheselt FB, messenger ja muu praht ära kustutada (vajadusel saab "lite" kasutada), displei reso samuti ei pea olema maxi peal, aku režiim ja displei eredus adaptiivse peale, mitte kasutatavate rakenduste automaatne une režiim samuti võiks sees olla.

tsitaat:

Mul kadus 4% üksöö 8 tunniga niisama seistes. Sai just spets testitud. Ei mingit säästu ega lennuki resiimi.

See on normaalne android puhul, karjumiseks pole põhjust, 10%+ oleks juba aeg vaadata kuhu ja mida.....

tsitaat:

Tapa chrome ära!

Rumalus
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.02.2021 08:52:36 vasta tsitaadiga

https://www.dropbox.com/s/2h79mtvkpzd880t/Screenshot_20210215-073533_Device%20care.jpg?dl=0

Levi 1-2 pulka lte. Täiesti tavalises resiimis. Discordist oli 25+ teavitust ja skypest 7.

4% ööga kadunud. Täiesti tiptop.

Bunny - kui sa loeksid mu varasemaid poste siin siis näed, et chrome sõi tohutult akut ka mitte kasutades. Mis sa niisama plärtsud. Ja mis sa mulle räägid sellest, et normaalne 4%? Ma ju vastan inimesele kellel on 30%.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 14:13:22 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
tsitaat:

Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant

No mida te ajate, kasutan ainult chrome (s10) ja 13 tunniga ainult 0,7% võtnud. Pigem tuleb koheselt FB, messenger ja muu praht ära kustutada (vajadusel saab "lite" kasutada), displei reso samuti ei pea olema maxi peal, aku režiim ja displei eredus adaptiivse peale, mitte kasutatavate rakenduste automaatne une režiim samuti võiks sees olla.

Ostad kalli ja uhke telefoni, et seda mingi paarisada eurot maksva telefoni tasemele tuunida? Miks küll?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 14:28:50 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi jõudis Samsungi e-poest ostetud S21 Ultra kohale. "Ainult" 25 päeva läks tellimuse tegemisest kohalejõudmiseks aega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 16:13:05 vasta tsitaadiga

Minu oma ka käes - 19.01 eeltellitud ja 15.02 kohal icon_razz.gif lootsin kiiremini kätte saada aga imet ei juhtunud icon_biggrin.gif

p.s. Seda ka et siin keegi kirjutas et Budse peab eraldi tellima kuid Samsungilt eeltellides jtuli kõik ühe pakiga thumbs_up.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 18:49:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit: just praegu pakkus mingit uut veebruari parandust. Lasin peale. Jätan ööseks vedelema ja vaatab kuidas on. Pole kodus ja levi on siin ainult 1-2pulka seega sööb kindlalt rohkem.

https://www.sammobile.com/news/latest-galaxy-s21-firmware-update-addressed-poor-battery-life/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 20:03:01 vasta tsitaadiga

Mul S21+ nädala olnud. Ööse ~23.30 magama ja hommiku 8 üles, aku 100% pealt vajub kuskil 5%. Rakendusi reeglina taustal ei lase joosta, kasutan chrome-i pidevalt, graafikud, pdf-id, lobisen ka palju. Praegu 75% alles, aga lõunapaiku istus laadija taga autos, hotspottimise aeg ~1h. Ma aku üle ei kurda, eelmine tel S9 aku oli suht laip, õhtuks ära ei venitanud pidi päevajooksul tunni paar ikka autos laadima.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 15.02.2021 23:18:16 vasta tsitaadiga

Eile õhtune uuendus vist tegi jah asja veidi paremaks, seega vist on korras nüüd.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 16.02.2021 10:57:30 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Eile õhtune uuendus vist tegi jah asja veidi paremaks, seega vist on korras nüüd.


Kui õhtul magama minnes oli aku alla 40-50% siis oli aku hommikuks 0%. Eelviimase update'ga tuli see minu arust. Eile läksin magama, oli 30% alles ja hommikuks pilt taskus.
Tegin nüüd uuenduse ära, eks näis kas saadi jagu probleemist.

S21

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.02.2021 12:02:42 vasta tsitaadiga

https://www.dropbox.com/s/6pvuw4q7xojtke0/Screenshot_20210216-105956_Device%20care.jpg?dl=0

No mul 2 ööd sees siin. Ilma igasuguse energiasäästuta. Tavaline s21 mitte + ega ultra.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 12:09:51 vasta tsitaadiga

Viimane uuendus tegi asja paremaks jah. Korraliku tulemuse osas veel ootan mõned päevad, kuid rõõm on ärgata äratusega, mitte tühja akuga suva ajal icon_biggrin.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 17:12:02 vasta tsitaadiga

Mitte et see nüüd ülearust akuõgimist õigustaks, on öösel siiski üsna mõistlik laadida. Sel ajal niikuinii telefoni ei kasuta ja hommikul saad 100%-ga alustada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 17:23:59 vasta tsitaadiga

Aga nii rikub ju aku ära icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 17:28:53 vasta tsitaadiga

Öösiti elekter odavam. Säästetud raha eest saad paari aasta pärast uue aku osta thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.02.2021 17:53:16 vasta tsitaadiga

Laengi alati ööläbi, et hommikul oleks 100% võtta. Lihtsalt see öö aku kao kontroll on alati olnud üks selliseid põhi kontrolle mida mõned korrad ikka teed, et näha kas kõik beuno.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 17.02.2021 00:01:07 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mitte et see nüüd ülearust akuõgimist õigustaks, on öösel siiski üsna mõistlik laadida. Sel ajal niikuinii telefoni ei kasuta ja hommikul saad 100%-ga alustada.

Hetkel lihtsalt vaja öö jooksul miski 3 - 4x taskulampi kasutada, seega ööle vastu minnes on meil vaja täis akut icon_smile.gif . Update vist jah tegi asja paremaks ja telefon enam ei ole nii kuum kah.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.02.2021 12:08:09 vasta tsitaadiga

Kolmas veebruari update ringleb juba. Meil veel pole.

Edit: nüüd on. Panin peale.

Edit2: uus katse. 8.5 tunniga kukkus 77% pealt 74% peale ööga

Minuarust parima akuga samsung mis tehtud ja veel 120hz peal.
Ma ei mõtle siinkohal labidaid. Mul alati nö tavasuurus olnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 16:07:06 vasta tsitaadiga

Vihastasin Note20 sõrmejäljelugeja peale ja andsin S21 Ultrale võimaluse. Tundub, et suurem anduri pindala tasus ära, sellega saan oluliselt vähem valetuvastusi. S9+ jäljelugejale veel vastu ei saa muidugi.
Samas esmapilgul kaamera jätab kehvema mulje, kui Note20 oma, nii et täielikku võitu veel ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 20:18:58 vasta tsitaadiga

Uuendus taas väljas. Kaamera peaks paremaks minema kirjade järgi.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 18.02.2021 21:47:07 vasta tsitaadiga

Hmmm...veebruaris õnnestus vaid 1 update saada AUB6, osad räägivad kahest updatest...Oma telefoni soetasin otse samsungi poest aga kuidas siis nii et osadel mitu update...weirdo
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.02.2021 21:52:01 vasta tsitaadiga

3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 18.02.2021 22:15:36 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8


AUB3 olevat kehva olnud...ütleks et aku kestvuse poolest oli jaanuari update parim...mai saa aru nahui nad sudivad koguaeg....enam julgegi updateda mine tea mis...p.r.s.se jälle keeravad

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 00:08:52 vasta tsitaadiga

See on jah jabur, et update maha ei saa enam hiljem võtta. S20Ultral mul see sama update keeraski aku aja tuksi ning nüüd on vaja oodata uut update(mis ei pruugi midagi parandada) või siis custom rom peale ja headaega garantii. Samsungi garantii remondist öeldi, et paljudel uus update asja tuksi keeranud.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 13:50:29 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8

S21 Ultral hetkel viimane meie regiooni on AUB6. S21 ja S21+ sai mõne päeva tagasi AUB8.

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 19.02.2021 14:59:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
See on jah jabur, et update maha ei saa enam hiljem võtta. S20Ultral mul see sama update keeraski aku aja tuksi ning nüüd on vaja oodata uut update(mis ei pruugi midagi parandada) või siis custom rom peale ja headaega garantii. Samsungi garantii remondist öeldi, et paljudel uus update asja tuksi keeranud.


Siis milline uus update?

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 15:19:17 vasta tsitaadiga

S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 19.02.2021 15:42:10 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse thumbs_up.gif


Anna teada mis on muutunud ja kas aku taas pekki keeratud või ei....keegi mainis redditis taas kuumenemise teemat....ise pole kordagi kuumenemist täheldanid aga me ei ela ka taškentis...😀

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.02.2021 16:04:55 vasta tsitaadiga

Sellesmõttes ma olen kõik tarkvara versioonid alates algusest saanud ja läbi proovinud. Tõsiselt mitte ühtegi vahet ei ole märgata. Alguses läks tohutult akut ja süüdlane oli chrome. esialgu kasutades (15min 20% jne) ja hiljem ka isegi kinni keerates aga taustaks töötas ikka. Lõpuks kui kõik ära keelasin siis tulid ka normaalsed aku eluaed. Redditis seda chrome jama palju kirjutatud.
Sellist asja, et pool akut ööga seistes ära kaoks mul pole olnud ühegi softiga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 16:13:49 vasta tsitaadiga

Teine päev jookseb uue updatega. Ei ole mingit ebareaalset aku kulu märgata - S21 Ultra.

EDIT: ma sain eile AUB6. Täna tuli AUB9
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 19.02.2021 16:19:45 vasta tsitaadiga

Rõõm kuulda. Laseme siis uue update peale...
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 16:41:35 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
GoGGy kirjutas:
S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse thumbs_up.gif


Anna teada mis on muutunud ja kas aku taas pekki keeratud või ei....keegi mainis redditis taas kuumenemise teemat....ise pole kordagi kuumenemist täheldanid aga me ei ela ka taškentis...😀


Ausalt öeldes seda et aku kiiresti tühjaks tegi ei ole minul olnud.
Sain eeltellitud kätte alles esmaspäeval, kohe oli uuendus saadaval ja lasin selle peale.

Täna siis taas tuli uuendus, mis ka nüüd peal
testin, vaatan thumbs_up.gif kui on midagi siis kirjutan icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.03.2021 09:36:56 vasta tsitaadiga

Annan täna chromele uue võimaluse. Vaatab kas kõik need updated on midagi muutnud või ikkagi chrome ise on kurjajuur.
Igatahes niisama sirvimine delfis või kasvõi HV foorumis scrollides on samsung internetiga palju sujuvam ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 10:09:24 vasta tsitaadiga

Uuendusi nagu putru, täna turvauuendus AUBB.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 08.03.2021 17:10:52 vasta tsitaadiga

Uus/järgmine murekoht on telefonil (S21) leviga seoses. Töökohas paksud betoonseinad (+ teatud ehitusmaterjalid?) söövad signaali niivõrd, et töölaua taga on 0 pulka. Akna alla liikudes paraneb (10-15m vahemaa), aga tihti ikkagi peab täitsa akna ääres seisma, et teiselpool toru inimene midagi aru saaks... S10e samas olukorras oli levi 1-2pulka laua juures ja akna all põhjas.
Kolleegidel iphone läheb ka levi 1-2 pulga peale aga mitte kordagi nulli samas kohas, ja huaweil 3 pulka. Maja asub Tartu linnas, et teenusepakkuja roll ei tohiks nii oluline olla?
Ei aita ka LTE välja lükkamine.

Kõigele lisaks olen natuke jälginud üleüldiselt signaali tugevust ja näen tihti ainult 2-3 pulka.... ka kohtades kus varem muresid polnud. Vbo juba paranoia...

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s21-series/s21-poor-signal-strength/td-p/2951550 mnjah... thumbs_down.gif

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 12:46:28 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Uus/järgmine murekoht on telefonil (S21) leviga seoses. Töökohas paksud betoonseinad (+ teatud ehitusmaterjalid?) söövad signaali niivõrd, et töölaua taga on 0 pulka. Akna alla liikudes paraneb (10-15m vahemaa), aga tihti ikkagi peab täitsa akna ääres seisma, et teiselpool toru inimene midagi aru saaks... S10e samas olukorras oli levi 1-2pulka laua juures ja akna all põhjas.
Kolleegidel iphone läheb ka levi 1-2 pulga peale aga mitte kordagi nulli samas kohas, ja huaweil 3 pulka. Maja asub Tartu linnas, et teenusepakkuja roll ei tohiks nii oluline olla?
Ei aita ka LTE välja lükkamine.

Kõigele lisaks olen natuke jälginud üleüldiselt signaali tugevust ja näen tihti ainult 2-3 pulka.... ka kohtades kus varem muresid polnud. Vbo juba paranoia...

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s21-series/s21-poor-signal-strength/td-p/2951550 mnjah... thumbs_down.gif


Probleemi see ei lahenda, aga workaroundina võiks toimida WoWifi?
Oma S10+ puhul olen seda kasutanud rasketes levioludes, kui ok kvaliteediga wifi on saadaval.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.03.2021 22:27:31 vasta tsitaadiga

Chrome 1h 18min ja 57% akust täna. Mine perse chrome ausalt icon_lol.gif
Andsin uue võimaluse. Factory reseti tegin ka. No ei. Kõik kinni ja keelud peale ning tagasi samsungi brauserisse.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:08:19 vasta tsitaadiga

Chrome on isegi PC peal saatanast ju. 5+ tabi lahti ja tööläpakas cpu kasutus 100% peal. S20 ultra peal on mul lisaks 1 äpp installitud, mis üleval riba peal näitab cpu kasutuse %. 2-3x nädalas juhtub nii ,et cpu kasutus alla 50% ei kuku (paar korda ka 75% peale pidama jäänud). Aitab restart. Ehk siis Exynos cpu-l on kohati veidrad kiiksud niisama ka sees. Ehk takt alla ei kuku. Telefon püsib päris soe sel juhul ja aku kukub kolinal idles olles.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:11:00 vasta tsitaadiga

Mis te nendest protsentidest ja tundidest vahite. Kasutage lihtsalt head phonet ja nautige
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:17:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Chrome on isegi PC peal saatanast ju. 5+ tabi lahti ja tööläpakas cpu kasutus 100% peal. S20 ultra peal on mul lisaks 1 äpp installitud, mis üleval riba peal näitab cpu kasutuse %. 2-3x nädalas juhtub nii ,et cpu kasutus alla 50% ei kuku (paar korda ka 75% peale pidama jäänud). Aitab restart. Ehk siis Exynos cpu-l on kohati veidrad kiiksud niisama ka sees. Ehk takt alla ei kuku. Telefon püsib päris soe sel juhul ja aku kukub kolinal idles olles.

ot:
aeg äkki pc-d uuendada? icon_rolleyes.gif
Läpparis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:29:02 vasta tsitaadiga

jeesus188, pool aastat vana äriklassi dell. Pigem tundub, et mõne tab`i sisu on nii karm, et hoiab cpu 100% peal jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 13:28:57 vasta tsitaadiga

Äkki oled Facebooki kasutaja? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:56:03 vasta tsitaadiga

Olen, aga mitte arvutis, ainult telefoni fb äpiga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:18:20 vasta tsitaadiga

Chrome'i mittekasutajana on seda masohhismi teinekord kõrvalt päris naljakas vaadata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2021 08:46:51 vasta tsitaadiga

https://www.sammobile.com/news/7-tips-improve-galaxy-s21-ultra-battery-life/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.