|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.02.2021 23:11:11
|
|
|
| No ma ei näe, et kahte ööpäevagi võimalik oleks kui just tõesti telefoni ainult helistamiseks ei kasuta. Mul pole läpparit/arvutitko. Kõik telefoniga. Iga öö laen täis + autos alati laeb.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
14.02.2021 00:23:46
|
|
|
Minu link
No 2h ja 30 min instagramid ja facebookid. Mingit akusäästmist sees ei ole. BT koguaeg nutikellaga ühenduses. Kõige enim kasutamisel on ekraan, sest telefon ise haldab ja valib palju ta mida kasutab.
Samsung
link
Fitlap mis võtab ekraani (retsepte ilmselt loetud)
Samsungi 4000mAh vs iphone 8 Li-Ion 1821 mAh ja samsung kestab kehvemini? Olgugi, et riistvara peaks liikuma selles suunas kus suudavad ära hallata palju nad mida kasutavad aga samsung nagu paneks konkreetselt täisvõimsusel isegi kui märkmeid lihtsalt lugeda, peale selle on ta koguaeg kuradi kuum ka. MIngi haige kala selle telefoniga lihtsalt ja tasub loota, et mingi bugfix neil asja leevendab.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.02.2021 00:49:42
|
|
|
| Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
14.02.2021 17:41:36
|
|
|
https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S21/S21-Battery-Life-Draining-Quickly/td-p/1677037/page/4
Ööga seistes niimoodi langenud. link
Kaaluge tõsiselt selle telefoni ostmist, midagi on tõsiselt mäda. Vaatan, võtan vist suppordiga ühendust või mingit ametliku infot mis edasi ja kas on lootust, et mingi bugfix üldse asja lahendaks. 15 päevaga pole suudetud lahendust leida paneb ikka tõsiselt kukalt kratsima.
| MRTO kirjutas: |
| Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati. |
Ma mõtlesin su öeldule ja see ei kõla mitte kuidagi loogiliselt, et ma ostan sisuliselt 800 eurise nn lipulaeva seeriast telefoni ja pean seal üle poolte asjadest kinni keerama. Eesmärk olekski nagu, et kõik asjad toimivad nii nagu peavad ilma bufferdamiste ja tühimikudeta. Aga jah hetkel on kõik nii kinni keeratud kui võimalik ja ikka 20% seistes kadunud nagu naksti. Ekraani sisselülitusaeg on ka 0 minutit.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.02.2021 23:19:34
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S21/S21-Battery-Life-Draining-Quickly/td-p/1677037/page/4
Ööga seistes niimoodi langenud. link
Kaaluge tõsiselt selle telefoni ostmist, midagi on tõsiselt mäda. Vaatan, võtan vist suppordiga ühendust või mingit ametliku infot mis edasi ja kas on lootust, et mingi bugfix üldse asja lahendaks. 15 päevaga pole suudetud lahendust leida paneb ikka tõsiselt kukalt kratsima.
| MRTO kirjutas: |
| Näeb nigel välja tõesti. Vaata, et chrome oleks keelatud ja ükshaaval ka kõik load, tausta tegevus ja taustaandmed oleks välja lülitatud sealt rakenduste alt. Mul on 100% -> 50% igast asendist üle 3 tunni alati. |
Ma mõtlesin su öeldule ja see ei kõla mitte kuidagi loogiliselt, et ma ostan sisuliselt 800 eurise nn lipulaeva seeriast telefoni ja pean seal üle poolte asjadest kinni keerama. Eesmärk olekski nagu, et kõik asjad toimivad nii nagu peavad ilma bufferdamiste ja tühimikudeta. Aga jah hetkel on kõik nii kinni keeratud kui võimalik ja ikka 20% seistes kadunud nagu naksti. Ekraani sisselülitusaeg on ka 0 minutit. |
Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant
Mul kadus 4% üksöö 8 tunniga niisama seistes. Sai just spets testitud. Ei mingit säästu ega lennuki resiimi. Tapa chrome ära!
Edit: just praegu pakkus mingit uut veebruari parandust. Lasin peale. Jätan ööseks vedelema ja vaatab kuidas on. Pole kodus ja levi on siin ainult 1-2pulka seega sööb kindlalt rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
15.02.2021 05:33:54
|
|
|
| tsitaat: |
Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant
|
No mida te ajate, kasutan ainult chrome (s10) ja 13 tunniga ainult 0,7% võtnud. Pigem tuleb koheselt FB, messenger ja muu praht ära kustutada (vajadusel saab "lite" kasutada), displei reso samuti ei pea olema maxi peal, aku režiim ja displei eredus adaptiivse peale, mitte kasutatavate rakenduste automaatne une režiim samuti võiks sees olla.
| tsitaat: |
Mul kadus 4% üksöö 8 tunniga niisama seistes. Sai just spets testitud. Ei mingit säästu ega lennuki resiimi.
|
See on normaalne android puhul, karjumiseks pole põhjust, 10%+ oleks juba aeg vaadata kuhu ja mida.....
| tsitaat: |
Tapa chrome ära!
|
Rumalus
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.02.2021 14:13:22
|
|
|
| Bunny kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma ju räägin, et chrome on süüdlane ja see tuleb täiesti kinni keerata. Kõik muu nagu stock ja aku peab väga hästi. Ega see pole samsungi viga, et chromega on mingi jant
|
No mida te ajate, kasutan ainult chrome (s10) ja 13 tunniga ainult 0,7% võtnud. Pigem tuleb koheselt FB, messenger ja muu praht ära kustutada (vajadusel saab "lite" kasutada), displei reso samuti ei pea olema maxi peal, aku režiim ja displei eredus adaptiivse peale, mitte kasutatavate rakenduste automaatne une režiim samuti võiks sees olla. |
Ostad kalli ja uhke telefoni, et seda mingi paarisada eurot maksva telefoni tasemele tuunida? Miks küll?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
15.02.2021 14:28:50
|
|
|
Lõpuks ometi jõudis Samsungi e-poest ostetud S21 Ultra kohale. "Ainult" 25 päeva läks tellimuse tegemisest kohalejõudmiseks aega
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
15.02.2021 16:13:05
|
|
|
Minu oma ka käes - 19.01 eeltellitud ja 15.02 kohal lootsin kiiremini kätte saada aga imet ei juhtunud
p.s. Seda ka et siin keegi kirjutas et Budse peab eraldi tellima kuid Samsungilt eeltellides jtuli kõik ühe pakiga
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
15.02.2021 20:03:01
|
|
|
| Mul S21+ nädala olnud. Ööse ~23.30 magama ja hommiku 8 üles, aku 100% pealt vajub kuskil 5%. Rakendusi reeglina taustal ei lase joosta, kasutan chrome-i pidevalt, graafikud, pdf-id, lobisen ka palju. Praegu 75% alles, aga lõunapaiku istus laadija taga autos, hotspottimise aeg ~1h. Ma aku üle ei kurda, eelmine tel S9 aku oli suht laip, õhtuks ära ei venitanud pidi päevajooksul tunni paar ikka autos laadima.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
15.02.2021 23:18:16
|
|
|
| Eile õhtune uuendus vist tegi jah asja veidi paremaks, seega vist on korras nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
16.02.2021 10:57:30
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| Eile õhtune uuendus vist tegi jah asja veidi paremaks, seega vist on korras nüüd. |
Kui õhtul magama minnes oli aku alla 40-50% siis oli aku hommikuks 0%. Eelviimase update'ga tuli see minu arust. Eile läksin magama, oli 30% alles ja hommikuks pilt taskus.
Tegin nüüd uuenduse ära, eks näis kas saadi jagu probleemist.
S21
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
16.02.2021 12:09:51
|
|
|
Viimane uuendus tegi asja paremaks jah. Korraliku tulemuse osas veel ootan mõned päevad, kuid rõõm on ärgata äratusega, mitte tühja akuga suva ajal
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.02.2021 17:12:02
|
|
|
| Mitte et see nüüd ülearust akuõgimist õigustaks, on öösel siiski üsna mõistlik laadida. Sel ajal niikuinii telefoni ei kasuta ja hommikul saad 100%-ga alustada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.02.2021 17:23:59
|
|
|
Aga nii rikub ju aku ära
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.02.2021 17:53:16
|
|
|
| Laengi alati ööläbi, et hommikul oleks 100% võtta. Lihtsalt see öö aku kao kontroll on alati olnud üks selliseid põhi kontrolle mida mõned korrad ikka teed, et näha kas kõik beuno.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
17.02.2021 00:01:07
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mitte et see nüüd ülearust akuõgimist õigustaks, on öösel siiski üsna mõistlik laadida. Sel ajal niikuinii telefoni ei kasuta ja hommikul saad 100%-ga alustada. |
Hetkel lihtsalt vaja öö jooksul miski 3 - 4x taskulampi kasutada, seega ööle vastu minnes on meil vaja täis akut . Update vist jah tegi asja paremaks ja telefon enam ei ole nii kuum kah.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.02.2021 12:08:09
|
|
|
Kolmas veebruari update ringleb juba. Meil veel pole.
Edit: nüüd on. Panin peale.
Edit2: uus katse. 8.5 tunniga kukkus 77% pealt 74% peale ööga
Minuarust parima akuga samsung mis tehtud ja veel 120hz peal.
Ma ei mõtle siinkohal labidaid. Mul alati nö tavasuurus olnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
18.02.2021 16:07:06
|
|
|
Vihastasin Note20 sõrmejäljelugeja peale ja andsin S21 Ultrale võimaluse. Tundub, et suurem anduri pindala tasus ära, sellega saan oluliselt vähem valetuvastusi. S9+ jäljelugejale veel vastu ei saa muidugi.
Samas esmapilgul kaamera jätab kehvema mulje, kui Note20 oma, nii et täielikku võitu veel ei ole
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
18.02.2021 20:18:58
|
|
|
Uuendus taas väljas. Kaamera peaks paremaks minema kirjade järgi.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
18.02.2021 21:47:07
|
|
|
Hmmm...veebruaris õnnestus vaid 1 update saada AUB6, osad räägivad kahest updatest...Oma telefoni soetasin otse samsungi poest aga kuidas siis nii et osadel mitu update...weirdo
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.02.2021 21:52:01
|
|
|
| 3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
18.02.2021 22:15:36
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| 3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8 |
AUB3 olevat kehva olnud...ütleks et aku kestvuse poolest oli jaanuari update parim...mai saa aru nahui nad sudivad koguaeg....enam julgegi updateda mine tea mis...p.r.s.se jälle keeravad
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.02.2021 00:08:52
|
|
|
See on jah jabur, et update maha ei saa enam hiljem võtta. S20Ultral mul see sama update keeraski aku aja tuksi ning nüüd on vaja oodata uut update(mis ei pruugi midagi parandada) või siis custom rom peale ja headaega garantii. Samsungi garantii remondist öeldi, et paljudel uus update asja tuksi keeranud.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
19.02.2021 13:50:29
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| 3 on. Aub3 , aub6 ja nüüd aub8 |
S21 Ultral hetkel viimane meie regiooni on AUB6. S21 ja S21+ sai mõne päeva tagasi AUB8.
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
19.02.2021 14:59:52
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| See on jah jabur, et update maha ei saa enam hiljem võtta. S20Ultral mul see sama update keeraski aku aja tuksi ning nüüd on vaja oodata uut update(mis ei pruugi midagi parandada) või siis custom rom peale ja headaega garantii. Samsungi garantii remondist öeldi, et paljudel uus update asja tuksi keeranud. |
Siis milline uus update?
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
19.02.2021 15:19:17
|
|
|
S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
19.02.2021 15:42:10
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse  |
Anna teada mis on muutunud ja kas aku taas pekki keeratud või ei....keegi mainis redditis taas kuumenemise teemat....ise pole kordagi kuumenemist täheldanid aga me ei ela ka taškentis...😀
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.02.2021 16:04:55
|
|
|
Sellesmõttes ma olen kõik tarkvara versioonid alates algusest saanud ja läbi proovinud. Tõsiselt mitte ühtegi vahet ei ole märgata. Alguses läks tohutult akut ja süüdlane oli chrome. esialgu kasutades (15min 20% jne) ja hiljem ka isegi kinni keerates aga taustaks töötas ikka. Lõpuks kui kõik ära keelasin siis tulid ka normaalsed aku eluaed. Redditis seda chrome jama palju kirjutatud.
Sellist asja, et pool akut ööga seistes ära kaoks mul pole olnud ühegi softiga.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
19.02.2021 16:13:49
|
|
|
Teine päev jookseb uue updatega. Ei ole mingit ebareaalset aku kulu märgata - S21 Ultra.
EDIT: ma sain eile AUB6. Täna tuli AUB9
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
19.02.2021 16:19:45
|
|
|
Rõõm kuulda. Laseme siis uue update peale...
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
19.02.2021 16:41:35
|
|
|
| fuzzz kirjutas: |
| GoGGy kirjutas: |
S21 Ultra sai just AUB9 229.14mb uuenduse  |
Anna teada mis on muutunud ja kas aku taas pekki keeratud või ei....keegi mainis redditis taas kuumenemise teemat....ise pole kordagi kuumenemist täheldanid aga me ei ela ka taškentis...😀 |
Ausalt öeldes seda et aku kiiresti tühjaks tegi ei ole minul olnud.
Sain eeltellitud kätte alles esmaspäeval, kohe oli uuendus saadaval ja lasin selle peale.
Täna siis taas tuli uuendus, mis ka nüüd peal
testin, vaatan kui on midagi siis kirjutan
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.03.2021 09:36:56
|
|
|
Annan täna chromele uue võimaluse. Vaatab kas kõik need updated on midagi muutnud või ikkagi chrome ise on kurjajuur.
Igatahes niisama sirvimine delfis või kasvõi HV foorumis scrollides on samsung internetiga palju sujuvam ka
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
05.03.2021 10:09:24
|
|
|
| Uuendusi nagu putru, täna turvauuendus AUBB.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
08.03.2021 17:10:52
|
|
|
Uus/järgmine murekoht on telefonil (S21) leviga seoses. Töökohas paksud betoonseinad (+ teatud ehitusmaterjalid?) söövad signaali niivõrd, et töölaua taga on 0 pulka. Akna alla liikudes paraneb (10-15m vahemaa), aga tihti ikkagi peab täitsa akna ääres seisma, et teiselpool toru inimene midagi aru saaks... S10e samas olukorras oli levi 1-2pulka laua juures ja akna all põhjas.
Kolleegidel iphone läheb ka levi 1-2 pulga peale aga mitte kordagi nulli samas kohas, ja huaweil 3 pulka. Maja asub Tartu linnas, et teenusepakkuja roll ei tohiks nii oluline olla?
Ei aita ka LTE välja lükkamine.
Kõigele lisaks olen natuke jälginud üleüldiselt signaali tugevust ja näen tihti ainult 2-3 pulka.... ka kohtades kus varem muresid polnud. Vbo juba paranoia...
https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s21-series/s21-poor-signal-strength/td-p/2951550 mnjah...
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2021 12:46:28
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
Uus/järgmine murekoht on telefonil (S21) leviga seoses. Töökohas paksud betoonseinad (+ teatud ehitusmaterjalid?) söövad signaali niivõrd, et töölaua taga on 0 pulka. Akna alla liikudes paraneb (10-15m vahemaa), aga tihti ikkagi peab täitsa akna ääres seisma, et teiselpool toru inimene midagi aru saaks... S10e samas olukorras oli levi 1-2pulka laua juures ja akna all põhjas.
Kolleegidel iphone läheb ka levi 1-2 pulga peale aga mitte kordagi nulli samas kohas, ja huaweil 3 pulka. Maja asub Tartu linnas, et teenusepakkuja roll ei tohiks nii oluline olla?
Ei aita ka LTE välja lükkamine.
Kõigele lisaks olen natuke jälginud üleüldiselt signaali tugevust ja näen tihti ainult 2-3 pulka.... ka kohtades kus varem muresid polnud. Vbo juba paranoia...
https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s21-series/s21-poor-signal-strength/td-p/2951550 mnjah...  |
Probleemi see ei lahenda, aga workaroundina võiks toimida WoWifi?
Oma S10+ puhul olen seda kasutanud rasketes levioludes, kui ok kvaliteediga wifi on saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.03.2021 22:27:31
|
|
|
Chrome 1h 18min ja 57% akust täna. Mine perse chrome ausalt
Andsin uue võimaluse. Factory reseti tegin ka. No ei. Kõik kinni ja keelud peale ning tagasi samsungi brauserisse.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 12:08:19
|
|
|
| Chrome on isegi PC peal saatanast ju. 5+ tabi lahti ja tööläpakas cpu kasutus 100% peal. S20 ultra peal on mul lisaks 1 äpp installitud, mis üleval riba peal näitab cpu kasutuse %. 2-3x nädalas juhtub nii ,et cpu kasutus alla 50% ei kuku (paar korda ka 75% peale pidama jäänud). Aitab restart. Ehk siis Exynos cpu-l on kohati veidrad kiiksud niisama ka sees. Ehk takt alla ei kuku. Telefon püsib päris soe sel juhul ja aku kukub kolinal idles olles.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.03.2021 12:11:00
|
|
|
Mis te nendest protsentidest ja tundidest vahite. Kasutage lihtsalt head phonet ja nautige
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.03.2021 12:17:29
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Chrome on isegi PC peal saatanast ju. 5+ tabi lahti ja tööläpakas cpu kasutus 100% peal. S20 ultra peal on mul lisaks 1 äpp installitud, mis üleval riba peal näitab cpu kasutuse %. 2-3x nädalas juhtub nii ,et cpu kasutus alla 50% ei kuku (paar korda ka 75% peale pidama jäänud). Aitab restart. Ehk siis Exynos cpu-l on kohati veidrad kiiksud niisama ka sees. Ehk takt alla ei kuku. Telefon püsib päris soe sel juhul ja aku kukub kolinal idles olles. |
| ot: |
aeg äkki pc-d uuendada?
Läpparis
 |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 12:29:02
|
|
|
| jeesus188, pool aastat vana äriklassi dell. Pigem tundub, et mõne tab`i sisu on nii karm, et hoiab cpu 100% peal jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
10.03.2021 13:28:57
|
|
|
Äkki oled Facebooki kasutaja?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 14:56:03
|
|
|
| Olen, aga mitte arvutis, ainult telefoni fb äpiga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.03.2021 11:18:20
|
|
|
| Chrome'i mittekasutajana on seda masohhismi teinekord kõrvalt päris naljakas vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|