|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
30.09.2020 11:03:07
|
|
|
Kas see allalaadimine läheb tõesti üle 100gb, 45gb on tõmmatud väike kriips ainult läinud. Ametlik info mängu lehel on et ca 13gb, ok lisadega läheb kindlasti suuremaks aga nii palju?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.09.2020 11:45:08
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Kas see allalaadimine läheb tõesti üle 100gb, 45gb on tõmmatud väike kriips ainult läinud. Ametlik info mängu lehel on et ca 13gb, ok lisadega läheb kindlasti suuremaks aga nii palju? |
mäng installituna 90GB
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
30.09.2020 14:13:39
|
|
|
| Minul tiris kuskil 70gb alla kui mäletan õigesti
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
30.09.2020 17:46:14
|
|
|
Mängu saab kenasti mitmes arvutis korraga ka mängida? Pakkus mulle alguses kolme arvutit, et kas installin kõikidesse
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
03.10.2020 13:32:59
|
|
|
väga palju uusi mängijaid viimasel ajal
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
07.10.2020 23:56:41
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
Mängu saab kenasti mitmes arvutis korraga ka mängida? Pakkus mulle alguses kolme arvutit, et kas installin kõikidesse  |
Ei ole ise kunagi testinud, kuid horizon 3 sai ilusti kordamööda mängida nii xboxi kui arvuti peal.
Proovin selle nalja mingi hetk ära ka, xboxi ja arvuti peal korraga
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
22.11.2020 20:54:24
|
|
|
monthly rivalsiga mingi kamm jah, ilmus alles eile/täna ja playlistis kuldseks ei lähe
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
23.11.2020 12:49:01
|
|
|
| See mäng on minu arvates üldse nüüd viimase poole aastaga nii katki läinud..probleemid mis mul nagu on...suvalisel hetkel viskab serverist välja(keset sõitu või millal iganes),kuigi nett on koguaeg olemas,siis mingil hetkel ei salvestanud enam klaveri nuppe ära,vaid paneb kas täitsa algse või täitsa suvalise,et igakord pean klaveri sätted uuesti tagasi panema.Vahepeal ei salvestanud videosätteid ära.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
23.11.2020 13:15:43
|
|
|
kõlab nagu lokaalne probleem
ei ole selliseid sümptomeid kordagi kohanud, rohkem kui aasta järjepidevalt mänginud. online eventid on aeg-ajalt vigased olnud, aga need on ära parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
23.11.2020 14:16:16
|
|
|
| sama siin kõik töötand kogaueg .tihti ikka teeb mõned sõidud sõbraga onlines.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
23.11.2020 20:19:12
|
|
|
Need kellega varasmelat mängisin on sellest ära tüdinenud, siinsed veel mängivad siis võiks neid nädala misioone edaspidi ehk kellegagi koos tulevikus tegema hakata ^^?
Mul pole kea peale selle konto piixu mingemisega mängu siseseid probleeme olnud , ja klaveriga seda mängu mängida on veits emane ?
Puldi mäng rohkem vähemalt minuarust
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.11.2020 20:33:57
|
|
|
mott on tõesti null seda pelada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
28.11.2020 14:13:54
|
|
|
Mul välja jagatud 250+ tune-i, et kui keegi proovida tahab. Unbeatable ai-d võidab nendega kergelt ja onlines ka tavaliselt esikolmikus. ABSi jms abid soovitan maha võtta, sest peale pidurdusmaa pikendamise või kiirenduse aeglustamise minu tune-de puhul neist muud abi ei ole. Bandit EST on gamertag.
üks ilusa numbriga pildike ka
edit: ABS maha, peale Mõmmiku, kes mängib klaveriga
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
07.12.2020 23:12:48
|
|
|
Uus lisa mängule:
Spoiler 
Kisub GTA-ks/Trackmaniaks ära.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.12.2020 10:28:33
|
|
|
Suht jura, ei eruta mingid torus sõidud ja hüppamised võiks mingi uus forza juba tulla
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
10.12.2020 11:49:08
|
|
|
Kes tahab proovida Quadra V-Techi Cyberpunkist, siis S7 kood selle jaoks on 242231884.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
11.12.2020 22:56:02
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Kes tahab proovida Quadra V-Techi Cyberpunkist, siis S7 kood selle jaoks on 242231884.
Spoiler 
|
Kus v kuidas seda sisestama peaks saama ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.12.2020 01:14:45
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Suht jura, ei eruta mingid torus sõidud ja hüppamised võiks mingi uus forza juba tulla  |
Horizon ongi ju selline, lihtsake..
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
01.01.2021 13:14:54
|
|
|
Head Uut!
Ja kohe mul mängus invalid profile ERROR CODE : E:47-0
Kellelgi sama teema olnud? On sellele probleemile rohtu ka?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
02.01.2021 23:13:57
|
|
|
| kratt1123 kirjutas: |
Head Uut!
Ja kohe mul mängus invalid profile ERROR CODE : E:47-0
Kellelgi sama teema olnud? On sellele probleemile rohtu ka? |
Mul oli samajama, otsi siit minu poste siis saada aru mis see on, lühidalt on sinu mäng piixus ja sinu progress on kadunud pead suppordiga suhtlema nad aitavad sul kontot resetida, ainus asi mis minul päästeti oli mängus olev raha ja autod, aga needki saad tagasi stokina ja tuuningud jne kõik on kadunud kui selle korda saad, aga mängu progress ja saved on perses.
Saad arvutis olevad saved ära kustutada ja kui uuesti mängu tööle paned saad pilveseive proovida taastada aga minul see ei toimind ja konto oligi piixus jurasin sellega tükkaega.
25 lehel on mul sellest juttu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
03.01.2021 08:08:36
|
|
|
| ot: |
| tsitaat: |
25 lehel on mul sellest juttu.
|
Kuidas anda täpne viide postitusele
kasutajal, kel on märgitud 50 kirjet lehekülje kota, on siin teemas seni 14 lk. |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
08.01.2021 19:34:16
|
|
|
kas kellelgi veel viimasel ajal oksjonid uimavad? laeb listi 10-15 sekundit
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
08.01.2021 21:55:21
|
|
|
renx09, jep, hetkel ei leia üldse serverit üles.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
12.02.2021 21:55:11
|
|
|
| Ei tea kas olemasolevat xboxi läbi soetatud mängu on võimalik steami üle ka tõsta ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
12.02.2021 22:26:59
|
|
|
| Mõmmik123, ilmselt mitte, mäng on seotud juba Microsofti kontoga (konsool või Xboxi app), Steam on juba omaette keskkond.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
12.02.2021 22:27:31
|
|
|
kas vastupidi ka töötab huvitav? et kui on pc peal microsft stores ostetud ja saab boxi peale ka tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
12.02.2021 22:34:36
|
|
|
renx09, ikka saab, seda nimetatakse Play Anywhere. Ostad Microsoft Storest ja laed alla nii PC kui konsool. Sellepärast Xboxi digitaalsed mängud soodsamad ongi võrreldes PS-ga. Nendel mängudel üldjuhul ka Crossplay.
viimati muutis virx 12.02.2021 22:35:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
12.02.2021 22:34:58
|
|
|
| renx09, Ma ostsin selle kunagi Punktid.eest,sealt sain koodi panin PC peale ja mäng on nii PC kui ka Xbox One peal
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.02.2021 11:41:21
|
|
|
väga hea, ostan siis konsooli ära
edit: Forzade kolimine konsooli läks täiesti valutult nice
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.02.2021 00:51:20
|
|
|
ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
18.02.2021 11:37:21
|
|
|
ise ootan 9. märtsi ära ja siis ostab steamis, W10 v2000 uuendust mõnda aega edasi lükanud.. 4Ks on mäng ülikena, multi-gpu kohta täpselt pole kursis, vist erilist tuge pole (surev nähtus nkn). lisapakkide väärtus jääb enda otsustada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
18.02.2021 12:02:03
|
|
|
| caramis kirjutas: |
ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel? |
Vt äkki oksjonil on mõni IS-F müüa, neid vist 2-3 korda saadaval olnud seasonal eventide vms raames.
Omalgi vist 2 tk äkki.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
18.02.2021 18:34:19
|
|
|
| caramis kirjutas: |
ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel? |
Üüh, 3 lexust endal pelas. 1x läks konto piixu, ja pidin kõik uuesti alusatama kuigi olin kõrgem lvl ,kui hetkel.
Soovitan teha aegajalt enda savedest copysi.
https://www.upload.ee/image/12903011/123.png
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
19.02.2021 11:08:53
|
|
|
| Mõmmik123, Mul sama kogemus,tegin teist korda konto..oli tärn 5 level juba käes ,kõik saavutused,autod,üle 500M raha.Kui veel peaks save kaduma,teen juba uninstall ja seda mängu enam ei puutu.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.02.2021 15:34:06
|
|
|
| nii, päevake haiguslehel juba Forza peale läinud. paraku ei toimi mu XBOX360 wireless kontroller hiina adapteriga selle mänguga kohe mitte kuidagi, isegi ei tunne ära mitte, aga kõik steami mängud toimiva muretult. PS4/PS5/XBone wireless kontroller toimib Forzaga PC peal?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.02.2021 15:35:46
|
|
|
xb360 wireless kontroller töötab täitsa hästi. mul on sellel küll vist päris vastuvõtja.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
19.02.2021 15:39:04
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| xb360 wireless kontroller töötab täitsa hästi. mul on sellel küll vist päris vastuvõtja. |
steamis toimib ka mul hästi. chinaka jaoks pidi driveris device ID mudimist tegema, et tööle saaks ta või midagi sellist oli. Rocket League ja teised perverssused toimisid muretult no.
praegu ongi dilemma, et kuna mobol bluetooth olemas, siis võib juba uuema kontrolleri nagunii vist võtta
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
19.02.2021 15:51:37
|
|
|
PS4 pult töötab väga hästi, ise olen alati DS4Windows enne käima pannud et valgus välja lülitada jne. kõige mõnusam teda ikka rooliga mängida, masinate tunnetamine on nauding omaette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
19.02.2021 16:58:56
|
|
|
No see on ikka puldimäng ma ütleks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
19.02.2021 19:27:15
|
|
|
T300RS on ikka hoopis teine maailm kui DS4, pagana mõnus on ringi sõita. puldimänguna on ta hea, kuid rooliga veel parem, pead järgi proovima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
19.02.2021 19:31:59
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
T300RS on ikka hoopis teine maailm kui DS4, pagana mõnus on ringi sõita. puldimänguna on ta hea, kuid rooliga veel parem, pead järgi proovima  |
Vaidlen vastu. Forza, eriti Horizon, on puldi mäng. FM7 puhul on roolitugi juba OK, aga parimad ajad sõidetakse ikkagi puldiga. Forzad on juba selle ideega ülesse ehitatud, et pult on see, millega neid mänge tuleb mängida. Võibolla tulevane Motorsport toob uued tuuled.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
19.02.2021 23:01:44
|
|
|
mina ei otsi parimaid aegu, vaid meelelahutust ning mõnusat ajaviidet rooliga on mäng ikka hulka nauditavam
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OltsPoiss
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2011
|
19.02.2021 23:58:29
|
|
|
| Rooli ja kangiga on ikka tükk maad huvitavam seda mängu mängida - mitte aegade peale vaid freeroam ja teistega koos. Puldiga võidki sihtida mingeid võistlusi ainult.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
22.02.2021 12:16:55
|
|
|
| Ise mängin palju erinevaid roolimänge, aga Forza H4 puhul ei sobi see rool kohe üldse. Ainuke mäng millega kasutan pulti, kuna rool käitub kuidagi ebaloomulikult (jah olen igast asju proovinud sättida ja möllata).
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
22.02.2021 12:30:17
|
|
|
rooli pöörderaadius on mul 200 kraadi ja mängus sees seaded sellised -

damper panna nii rooli control panellist kui mängust nulli, FFB understeer ja minimum force kindlasti põhja, FFB scale määrab üldise tugevuse seega enda soovi järgi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.02.2021 19:29:29
|
|
|
| tteam kirjutas: |
| Ise mängin palju erinevaid roolimänge, aga Forza H4 puhul ei sobi see rool kohe üldse. Ainuke mäng millega kasutan pulti, kuna rool käitub kuidagi ebaloomulikult (jah olen igast asju proovinud sättida ja möllata). |
Egas jah arkaadi mänge rooliga ei kõlba mängida. FH3/4 puhas puldi rõõm.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
22.02.2021 19:45:52
|
|
|
väga hästi kõlbab mu jaoks ta samas stiilis mäng nagu TDU2, mida sai ka ikka päris palju rooliga sõidetud. pealegi, kust otsast ta täisarkaad on puldiga on hea, aga rooliga veel parem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.02.2021 22:07:55
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
pealegi, kust otsast ta täisarkaad on  |
Hmmmm.... äkki igast otsast?!?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
22.02.2021 22:10:35
|
|
|
täisarkaad on need for speed, sellised on puhtalt puldimängud, forza pole nii reaalsusekauge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|