Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 11:03:07 vasta tsitaadiga

Kas see allalaadimine läheb tõesti üle 100gb, 45gb on tõmmatud väike kriips ainult läinud. Ametlik info mängu lehel on et ca 13gb, ok lisadega läheb kindlasti suuremaks aga nii palju?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.09.2020 11:45:08 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kas see allalaadimine läheb tõesti üle 100gb, 45gb on tõmmatud väike kriips ainult läinud. Ametlik info mängu lehel on et ca 13gb, ok lisadega läheb kindlasti suuremaks aga nii palju?
mäng installituna 90GB
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 14:13:39 vasta tsitaadiga

Minul tiris kuskil 70gb alla kui mäletan õigesti
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2020 17:46:14 vasta tsitaadiga

Mängu saab kenasti mitmes arvutis korraga ka mängida? Pakkus mulle alguses kolme arvutit, et kas installin kõikidesse icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2020 13:32:59 vasta tsitaadiga

väga palju uusi mängijaid viimasel ajal thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2020 23:56:41 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Mängu saab kenasti mitmes arvutis korraga ka mängida? Pakkus mulle alguses kolme arvutit, et kas installin kõikidesse icon_smile.gif

Ei ole ise kunagi testinud, kuid horizon 3 sai ilusti kordamööda mängida nii xboxi kui arvuti peal.
Proovin selle nalja mingi hetk ära ka, xboxi ja arvuti peal korraga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 20:54:24 vasta tsitaadiga

monthly rivalsiga mingi kamm jah, ilmus alles eile/täna ja playlistis kuldseks ei lähe
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 12:49:01 vasta tsitaadiga

See mäng on minu arvates üldse nüüd viimase poole aastaga nii katki läinud..probleemid mis mul nagu on...suvalisel hetkel viskab serverist välja(keset sõitu või millal iganes),kuigi nett on koguaeg olemas,siis mingil hetkel ei salvestanud enam klaveri nuppe ära,vaid paneb kas täitsa algse või täitsa suvalise,et igakord pean klaveri sätted uuesti tagasi panema.Vahepeal ei salvestanud videosätteid ära.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 13:15:43 vasta tsitaadiga

kõlab nagu lokaalne probleem

ei ole selliseid sümptomeid kordagi kohanud, rohkem kui aasta järjepidevalt mänginud. online eventid on aeg-ajalt vigased olnud, aga need on ära parandatud.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 14:16:16 vasta tsitaadiga

sama siin kõik töötand kogaueg .tihti ikka teeb mõned sõidud sõbraga onlines.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2020 20:19:12 vasta tsitaadiga

Need kellega varasmelat mängisin on sellest ära tüdinenud, siinsed veel mängivad siis võiks neid nädala misioone edaspidi ehk kellegagi koos tulevikus tegema hakata ^^?
Mul pole kea peale selle konto piixu mingemisega mängu siseseid probleeme olnud , ja klaveriga seda mängu mängida on veits emane ?
Puldi mäng rohkem vähemalt minuarust icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.11.2020 20:33:57 vasta tsitaadiga

mott on tõesti null seda pelada
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 14:13:54 vasta tsitaadiga

Mul välja jagatud 250+ tune-i, et kui keegi proovida tahab. Unbeatable ai-d võidab nendega kergelt ja onlines ka tavaliselt esikolmikus. ABSi jms abid soovitan maha võtta, sest peale pidurdusmaa pikendamise või kiirenduse aeglustamise minu tune-de puhul neist muud abi ei ole. Bandit EST on gamertag.

üks ilusa numbriga pildike ka


edit: ABS maha, peale Mõmmiku, kes mängib klaveriga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 23:12:48 vasta tsitaadiga

Uus lisa mängule:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kisub GTA-ks/Trackmaniaks ära.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.12.2020 10:28:33 vasta tsitaadiga

Suht jura, ei eruta mingid torus sõidud ja hüppamised thumbs_down.gif võiks mingi uus forza juba tulla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 11:49:08 vasta tsitaadiga

Kes tahab proovida Quadra V-Techi Cyberpunkist, siis S7 kood selle jaoks on 242231884.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 22:56:02 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kes tahab proovida Quadra V-Techi Cyberpunkist, siis S7 kood selle jaoks on 242231884.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kus v kuidas seda sisestama peaks saama ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 01:14:45 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Suht jura, ei eruta mingid torus sõidud ja hüppamised thumbs_down.gif võiks mingi uus forza juba tulla icon_neutral.gif

Horizon ongi ju selline, lihtsake..

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2021 13:14:54 vasta tsitaadiga

Head Uut!
Ja kohe mul mängus invalid profile ERROR CODE : E:47-0
Kellelgi sama teema olnud? On sellele probleemile rohtu ka?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 23:13:57 vasta tsitaadiga

kratt1123 kirjutas:
Head Uut!
Ja kohe mul mängus invalid profile ERROR CODE : E:47-0
Kellelgi sama teema olnud? On sellele probleemile rohtu ka?



Mul oli samajama, otsi siit minu poste siis saada aru mis see on, lühidalt on sinu mäng piixus ja sinu progress on kadunud pead suppordiga suhtlema nad aitavad sul kontot resetida, ainus asi mis minul päästeti oli mängus olev raha ja autod, aga needki saad tagasi stokina ja tuuningud jne kõik on kadunud kui selle korda saad, aga mängu progress ja saved on perses.
Saad arvutis olevad saved ära kustutada ja kui uuesti mängu tööle paned saad pilveseive proovida taastada aga minul see ei toimind ja konto oligi piixus jurasin sellega tükkaega.

25 lehel on mul sellest juttu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2021 08:08:36 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

25 lehel on mul sellest juttu.
Kuidas anda täpne viide postitusele

kasutajal, kel on märgitud 50 kirjet lehekülje kota, on siin teemas seni 14 lk.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 19:34:16 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel viimasel ajal oksjonid uimavad? laeb listi 10-15 sekundit
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2021 21:55:21 vasta tsitaadiga

renx09, jep, hetkel ei leia üldse serverit üles.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2021 11:15:25 vasta tsitaadiga


Link

https://store.steampowered.com/app/1293830/Forza_Horizon_4/ 9/03
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 21:55:11 vasta tsitaadiga

Ei tea kas olemasolevat xboxi läbi soetatud mängu on võimalik steami üle ka tõsta ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 22:26:59 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, ilmselt mitte, mäng on seotud juba Microsofti kontoga (konsool või Xboxi app), Steam on juba omaette keskkond.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 22:27:31 vasta tsitaadiga



kas vastupidi ka töötab huvitav? et kui on pc peal microsft stores ostetud ja saab boxi peale ka tõmmata?
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 22:34:36 vasta tsitaadiga

renx09, ikka saab, seda nimetatakse Play Anywhere. Ostad Microsoft Storest ja laed alla nii PC kui konsool. Sellepärast Xboxi digitaalsed mängud soodsamad ongi võrreldes PS-ga. Nendel mängudel üldjuhul ka Crossplay.

viimati muutis virx 12.02.2021 22:35:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 22:34:58 vasta tsitaadiga

renx09, Ma ostsin selle kunagi Punktid.eest,sealt sain koodi panin PC peale ja mäng on nii PC kui ka Xbox One peal
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 11:41:21 vasta tsitaadiga

väga hea, ostan siis konsooli ära icon_biggrin.gif

edit: Forzade kolimine konsooli läks täiesti valutult thumbs_up.gif nice
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 00:51:20 vasta tsitaadiga

ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.02.2021 11:37:21 vasta tsitaadiga

ise ootan 9. märtsi ära ja siis ostab steamis, W10 v2000 uuendust mõnda aega edasi lükanud.. icon_biggrin.gif 4Ks on mäng ülikena, multi-gpu kohta täpselt pole kursis, vist erilist tuge pole (surev nähtus nkn). lisapakkide väärtus jääb enda otsustada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 12:02:03 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel?


Vt äkki oksjonil on mõni IS-F müüa, neid vist 2-3 korda saadaval olnud seasonal eventide vms raames.
Omalgi vist 2 tk äkki.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 18:34:19 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ostsin sõprade rõhumisel selle pela. vaatan, et lisapakke omajagu, kui suurt väärtust nad omavad, on kellelgi kogemust? praegu SE koos Drift Packiga laeb alla, eesmärk japsifanatina Lexus IS-F omale saada mida üheski pakis ei paistnud olevat.
lisaks, kuidas pela 4K peal on? multi-gpu tuge ei ole sellel?



Üüh, 3 lexust endal pelas. 1x läks konto piixu, ja pidin kõik uuesti alusatama kuigi olin kõrgem lvl ,kui hetkel.
Soovitan teha aegajalt enda savedest copysi.

https://www.upload.ee/image/12903011/123.png
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 11:08:53 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, Mul sama kogemus,tegin teist korda konto..oli tärn 5 level juba käes ,kõik saavutused,autod,üle 500M raha.Kui veel peaks save kaduma,teen juba uninstall ja seda mängu enam ei puutu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 15:34:06 vasta tsitaadiga

nii, päevake haiguslehel juba Forza peale läinud. paraku ei toimi mu XBOX360 wireless kontroller hiina adapteriga selle mänguga kohe mitte kuidagi, isegi ei tunne ära mitte, aga kõik steami mängud toimiva muretult. PS4/PS5/XBone wireless kontroller toimib Forzaga PC peal?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 15:35:46 vasta tsitaadiga

xb360 wireless kontroller töötab täitsa hästi. mul on sellel küll vist päris vastuvõtja.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 15:39:04 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
xb360 wireless kontroller töötab täitsa hästi. mul on sellel küll vist päris vastuvõtja.

steamis toimib ka mul hästi. chinaka jaoks pidi driveris device ID mudimist tegema, et tööle saaks ta või midagi sellist oli. Rocket League ja teised perverssused toimisid muretult no.
praegu ongi dilemma, et kuna mobol bluetooth olemas, siis võib juba uuema kontrolleri nagunii vist võtta
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.02.2021 15:51:37 vasta tsitaadiga

PS4 pult töötab väga hästi, ise olen alati DS4Windows enne käima pannud et valgus välja lülitada jne. kõige mõnusam teda ikka rooliga mängida, masinate tunnetamine on nauding omaette thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 16:58:56 vasta tsitaadiga

No see on ikka puldimäng ma ütleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.02.2021 19:27:15 vasta tsitaadiga

T300RS on ikka hoopis teine maailm kui DS4, pagana mõnus on ringi sõita. puldimänguna on ta hea, kuid rooliga veel parem, pead järgi proovima icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 19:31:59 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
T300RS on ikka hoopis teine maailm kui DS4, pagana mõnus on ringi sõita. puldimänguna on ta hea, kuid rooliga veel parem, pead järgi proovima icon_biggrin.gif


Vaidlen vastu. Forza, eriti Horizon, on puldi mäng. FM7 puhul on roolitugi juba OK, aga parimad ajad sõidetakse ikkagi puldiga. Forzad on juba selle ideega ülesse ehitatud, et pult on see, millega neid mänge tuleb mängida. Võibolla tulevane Motorsport toob uued tuuled.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 19.02.2021 23:01:44 vasta tsitaadiga

mina ei otsi parimaid aegu, vaid meelelahutust ning mõnusat ajaviidet icon_smile.gif rooliga on mäng ikka hulka nauditavam
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 23:58:29 vasta tsitaadiga

Rooli ja kangiga on ikka tükk maad huvitavam seda mängu mängida - mitte aegade peale vaid freeroam ja teistega koos. Puldiga võidki sihtida mingeid võistlusi ainult.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 12:16:55 vasta tsitaadiga

Ise mängin palju erinevaid roolimänge, aga Forza H4 puhul ei sobi see rool kohe üldse. Ainuke mäng millega kasutan pulti, kuna rool käitub kuidagi ebaloomulikult (jah olen igast asju proovinud sättida ja möllata).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 22.02.2021 12:30:17 vasta tsitaadiga

rooli pöörderaadius on mul 200 kraadi ja mängus sees seaded sellised -



damper panna nii rooli control panellist kui mängust nulli, FFB understeer ja minimum force kindlasti põhja, FFB scale määrab üldise tugevuse seega enda soovi järgi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 19:29:29 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Ise mängin palju erinevaid roolimänge, aga Forza H4 puhul ei sobi see rool kohe üldse. Ainuke mäng millega kasutan pulti, kuna rool käitub kuidagi ebaloomulikult (jah olen igast asju proovinud sättida ja möllata).

Egas jah arkaadi mänge rooliga ei kõlba mängida. FH3/4 puhas puldi rõõm.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 22.02.2021 19:45:52 vasta tsitaadiga

väga hästi kõlbab icon_biggrin.gif mu jaoks ta samas stiilis mäng nagu TDU2, mida sai ka ikka päris palju rooliga sõidetud. pealegi, kust otsast ta täisarkaad on icon_biggrin.gif puldiga on hea, aga rooliga veel parem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 22:07:55 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
pealegi, kust otsast ta täisarkaad on icon_biggrin.gif

Hmmmm.... äkki igast otsast?!? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 22.02.2021 22:10:35 vasta tsitaadiga

täisarkaad on need for speed, sellised on puhtalt puldimängud, forza pole nii reaalsusekauge icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.