Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:22:28 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
infarkt, noh jah. Ma olen kaevandamise värgiga tegelenud nonstop aastast 2012. Jätkusuutlikkuse kohta - vahel on kehvemaid, vahel paremaid aegu. Lihtsalt hea on, kui buumi tulles masin tiksub ja ei pea hakkama midagi ekstra juurde otsima.
Tahaks küll loota, et elupäevade lõpuni tegelen kaevandamisega kõige muu kõrvalt. Mõnus hobi.


Ei no minugipoolest! Kes soovib, võib hakata professionaalseks hasartmänguriks, või kasvõi näiteks spordiennustusega igapäevast leiba teenida. Aga et nimetada säärast tegevust makroökonoomilisest seisukohast jätkusuutlikuks? IRW! Mul ei mitte mingisugust kahtlust, et koos reaalmajandusega kukub kokku ka kogu seda ümbritsev spekulatiivne mull.


viimati muutis infarkt 13.02.2021 18:35:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2021 18:22:35 vasta tsitaadiga

infarkt, ma selle majandusvärgiga paraku ei ole sina peal. Erialalt pigem füüsik või midagi sellist.
Ma mõtlesin pigem seda, et minu jaoks on hobina kaevandmisvärk jätkusuutlik.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:27:18 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
infarkt, ma selle majandusvärgiga paraku ei ole sina peal. Erialalt pigem füüsik või midagi sellist.
Ma mõtlesin pigem seda, et minu jaoks on hobina kaevandmisvärk jätkusuutlik.


Üksikisiku seisukohalt võib ta ju nii olla, aga saad ju ise aru, et tervel ühiskonnal ei ole võimalik krüpto kaevandamisega/kauplemisega rikkaks saada. Keegi peab ju reaalset tööd ka tegema. Kasvõi näiteks neidsamu videokaarte tootma, mida siin kõik ihaldavad.


viimati muutis infarkt 13.02.2021 18:29:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:28:13 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et m2 to pcie aretus pole makroökonoomia icon_redface.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:31:12 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma mõtlesin et m2 to pcie aretus pole makroökonoomia icon_redface.gif


Olin see mina, kes siin jätkusuutlikkuse juttu ajama hakkas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:36:24 vasta tsitaadiga

Ei, küsimus oli selle aretuse vastupidavusest ajale. Ehk jätkusuutlikkusest. Võib benchida ja ennetavalt teada saada, aga võib ka hardway. Aga sul vist mingi lühike triger et tonte näed ja suureks puhud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:39:51 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ei, küsimus oli selle aretuse vastupidavusest ajale. Ehk jätkusuutlikkusest. Võib benchida ja ennetavalt teada saada, aga võib ka hardway. Aga sul vist mingi lühike triger et tonte näed ja suureks puhud.


Kogu selle krüptovärgi puhul ei garanteeri mitte miski vastupidavust ajale. Elage tänases päevas. Mis juhtub ühe kuu või aasta pärast, seda ei suuda mitte keegi ette ennustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 18:42:01 vasta tsitaadiga

Hardway it is thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 19:01:12 vasta tsitaadiga

Kus hundist räägid. Täna kella poole 9 ajal peaks tulema uus eetri epoch. Eks siis ole näha, palju iga 4GB kaart hashi jälle kaotab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2021 19:08:11 vasta tsitaadiga

infarkt, paneks ka ühe 4GB kaarde otse plaadi peale. SMOS kasutad?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 19:13:20 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
infarkt, paneks ka ühe 4GB kaarde otse plaadi peale. SMOS kasutad?


Minerstat OS-i ja SMOS-i kasutan. Üldiselt seda, mida kõige soodsamalt saab. Minerstat OS on kuni 1 rig tasuta ja SMOS on üks kuu tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charter
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.02.2021 21:37:21 vasta tsitaadiga

Olles täna kaevur @ ca 250 MH/s @ max 0.02 ETH per päev, peab nentima, et nn pulliturul on palju mõistlikum/kasumlikum oma raha coinbases või krakenis vms 'swingida' teatud alcoinidega. VS räigelt kallid GPUd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2021 21:46:49 vasta tsitaadiga

charter, ehk siis saad ca 25 eur ööpäevas. Pool aastat tagasi oleksid saanud 3.50 eur ööpäevas sama hashratega.

Niigi lükatakse raha labidaga ette ja no ei sobi... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 22:16:36 vasta tsitaadiga

charter kirjutas:
Olles täna kaevur @ ca 250 MH/s @ max 0.02 ETH per päev, peab nentima, et nn pulliturul on palju mõistlikum/kasumlikum oma raha coinbases või krakenis vms 'swingida' teatud alcoinidega. VS räigelt kallid GPUd


Mõlemat üheaegselt ei anna teha? Riistvaraga mässamine on niikuinii rohkem hobi eest. Selle müntidee "swingimisega" on ka nii, et alati peab olema keegi, kes teise kauplemise kasumi oma kahjumi arvelt kinni maksab. Ühesõnaga nullsummamäng. Traderite enda jutu järgi on kõik muidugi alati kasumis, aga kelle taskust raha tuli, pole aimugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charter
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.02.2021 22:51:12 vasta tsitaadiga

Swing on suhteline, hetk tagasi ostsin xlm sisse 0.45 sendiga 1600 euriga... kasumi võtan välja alles homme .... loodetavasti @ 0.51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:09:10 vasta tsitaadiga

Siin võiks analoogselt tavamajanduse tootmis- ja kaubandussektoriga rääkida kergest paradigma erinevusest: tootja - toodab ta siis mööblit või digiraha - võiks kasumi saada tootmisest tekkinud väärtuse kasvust vahetades toodangut pidevalt käibevahendi (raha) vastu, mille eest omakorda osta toorainet ja teha investeeringuid. Kaupleja samas tootmisega ei tegele, tema kasum tuleb kauba juurdehindlusest.

Nii on ka kaevurina küll maru ahvatlus toodang (digiraha) oma lattu (walletisse) hinnatõusu ootama jätta, kuigi tegelikult võiks pikas perspektiivis kasumlikum olla just selle jooksev realiseerimine, et nii investeerida tootmisvahenditesse (nii masinapargi laiendamine kui moderniseerimine) kui ka selleks, et lihtsalt jooksvad kulud kaetud saaks - otseselt elektriarved näiteks. Oma palgatööst saadud raha eest järjepanu videokaarte ja elektrit osta, jättes kauba (digiraha) pidevalt lattu kallinemist ootama, tundub pigem hobitegevuse moodi.

Loomulikult võib korraga nii kaevandada kui ka spekuleerida, kuid igati mõistlik on ka neist ainult ühele spetsialiseeruda. Töö- ja ajanäljased on nad mõlemad - teadmiste ja kogemusteta ei saa tulemusi ei kaevandamise ega daytrade'imisega. Rääkides daytraderina, et see võtab sul kõigest tund-kaks päevas, samas istudes ka õhtul (ok, traderi jaoks tegelikult hommik, kuna USA börss alles avaneb) teleka ees teise silmaga pidevalt telefonis majandusuudiseid ja kursse jälgivana, on see vale jutt, kuna ka see on tegelikult kõik tööaeg.


viimati muutis rex 13.02.2021 23:11:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 13.02.2021 23:10:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Rääkides daytraderina, et see võtab sul kõigest tund-kaks päevas, samas istudes ka õhtul teleka ees teise silmaga pidevalt telefonis majandusuudiseid ja kursse jälgivana, on see vale jutt, kuna ka see on tegelikult kõik tööaeg.


Seda ma püüan oma naisele samuti selgeks teha et ma teen hetkel tööd. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:13:31 vasta tsitaadiga

BTW, kuidagi võiks saada ka soojusenergia võrku tagasi müüa, kui seda endal vaja ei lähe (keskküttega korteris kaevandades näiteks). Utilitas tahaks ehk osta? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:21:19 vasta tsitaadiga

Nii, uus eetri epoch ja 4GB kaart kaotas umbes 0,15 MH/s. Ei ole nagu suur kadu, mille pärast põdeda. Muidugi ei saa kindel olla, et tulevikus kõik ka sama lineaarselt jätkub.

BTW, kas mõni kaevur, kes kasutab 4GB kaarti, saaks testida, kas süsteemile 2 RAM-i pulka dual channelisse pannes kaasneb mingit hashrate võitu? Endale pole ühtegi vaba RAM kiti käepärast.


viimati muutis infarkt 13.02.2021 23:37:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:35:15 vasta tsitaadiga

Kaevan ethermines, täna tuli automaatne väljamakse ehterminer -> kraken. Ethermines näitab et kanne ca 0.058 eth, kraken näitab, et tulnud ülekanne ca 0.052. Kuhu kadus ülejäänu icon_redface.gif Krakeni konto oli enne nullis, muid kandeid pole teinud..
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:39:14 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Kaevan ethermines, täna tuli automaatne väljamakse ehterminer -> kraken. Ethermines näitab et kanne ca 0.058 eth, kraken näitab, et tulnud ülekanne ca 0.052. Kuhu kadus ülejäänu icon_redface.gif Krakeni konto oli enne nullis, muid kandeid pole teinud..


Just natuke aega tagasi sai mainitud siinsamas teemas, et Krakenil on krüpto deposit fee. Kasuta Binance'i, seal deposit feed puuduvad.

link


viimati muutis infarkt 13.02.2021 23:40:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2021 23:40:47 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Kaevan ethermines, täna tuli automaatne väljamakse ehterminer -> kraken. Ethermines näitab et kanne ca 0.058 eth, kraken näitab, et tulnud ülekanne ca 0.052. Kuhu kadus ülejäänu icon_redface.gif Krakeni konto oli enne nullis, muid kandeid pole teinud..


Ülekande teenustasuks ma pakun. Kust muidu kaevurid saaksid viisaka block rewardi omale. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 13.02.2021 23:41:01 vasta tsitaadiga

ülekande tasud. Isegi vähe oli. vahepeal olid ikka päris kosmos numbrid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2021 23:42:39 vasta tsitaadiga

Ethermines ei ole nii suurt tasu. Tegelt pole seal nii vaadates üldse või maksavad ise, walletisse saabunud summa on täpselt sama, mis välja saadetud. See mingi Krakeni oma deposit fee jah

viimati muutis Janis 13.02.2021 23:45:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:44:01 vasta tsitaadiga

Ethermine poolist on ülekandetasu kogu aeg 1 Gwei. Kõige väiksem võimalik ühik.

viimati muutis infarkt 13.02.2021 23:45:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:44:07 vasta tsitaadiga

uh nii suur tasu, ei oleks osanud arvatagi. Tea kas Change äpis on.. panen ehk otse sinna.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2021 23:48:46 vasta tsitaadiga

Kui Su plaan pole see kohe euriks teha, siis pane saada normaalsesse walletisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 23:53:31 vasta tsitaadiga

Plaan osa euriks ja osa bitcoiniks. Uurisin et Changes peaks deposti tasuta olema ja vahetustasu väga väike olema. Aga siiski, etherminer -> kraken kandest läks ligemale 10% kaduma, see on absurd. Olen krakenit aegade jooksul palju kasutanud ja sellist asja pole varem näinud.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2021 23:54:41 vasta tsitaadiga

Mul peaks ka varsti mingid kopikad krakenisse laekuma. Vaatan, mis protsent siis maha võetakse.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 14.02.2021 00:12:01 vasta tsitaadiga

Ethermine välja 0.1030 ETH -> Krakenisee laekus 0,09158 = vahe 0,01142 (347 GWei) * ETH hind müügi hetkel 1502€ = 17,15€ läks tasudeks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 14.02.2021 00:14:15 vasta tsitaadiga

Mul on nanopoolist krakenisse olnud nii:
Hinnad ethis ja osa mis ülekandesse ära kadus.

02-12-21- makse 0.52149 tasu 0.00569eth
02-03-21- makse 0.42137 tasu 0.00639eth
01-27-21- makse 0.39865 tasu 0.00294eth
01-19-21- makse 0.49726 tasu 0.00511eth
01-10-21- makse 0.38747 tasu 0.00290eth

Korralik tõusev tempo. Aga kaevandajad on rahul ilmselt ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charter
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 14.02.2021 00:37:16 vasta tsitaadiga

4 x 5700xt; 1xrx580; 1x570 8GB : 258 MHs Täna õhtul on nii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2021 00:45:09 vasta tsitaadiga

0.00675 eth läks kuskile minema peale ülekannet. Ehk siis 10 euro kanti täitsa.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 11:23:15 vasta tsitaadiga

Mul on tegemises 5x 5700xt miner. Ühele kaardile oleks veel ruumi ja saaks ühe vega 56 juurde hankida. Kuna mul sellise mineri ehitamisega varasemat kogemust pole - kas mineris peaks olema ainult ühesugused kaardid või kui on kõik amd omad siis võiks üsna sujuvalt minna? Ma saan aru et PEAKS küll töötama, aga kuidas praktilised kogemused?
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.02.2021 11:24:28 vasta tsitaadiga

Töötavad ilusti. Mul näiteks 1x 5700xt, 4x 5600xt ja 1x gtx 1660s ühes rigis koos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 14:52:33 vasta tsitaadiga

Mul sõber just kirjutas, et tal on serverifarmi likvideerimisest paar Tesla K40 seisma jäänud. Kuidas need ka labidatööd teevad? Leidsin paar arvamust mitme aasta tagant, kuidas üldse ei tasu ära, kuna roppkallid kaardid. "kullast kirkaga vase kaevamine" jne. Milline on reaalne olukord ja tootlikkus?
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2021 15:10:45 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Mul sõber just kirjutas, et tal on serverifarmi likvideerimisest paar Tesla K40 seisma jäänud. Kuidas need ka labidatööd teevad? Leidsin paar arvamust mitme aasta tagant, kuidas üldse ei tasu ära, kuna roppkallid kaardid. "kullast kirkaga vase kaevamine" jne. Milline on reaalne olukord ja tootlikkus?


https://en.angryminer.com/calc/gpu/Mining-on-PNY-Tesla-K40-745Mhz-PCIE-30-12288Mb-6000Mhz-384-bit-Silent-profitability-Bitcoin-Ethereum-Monero-Litecoin-805.html

Euro tükk ostaks pulli pärast ära. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 15:14:30 vasta tsitaadiga

RandomHero, Jäi silma et praktiliselt sama mis 1060 kaart
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 15:25:07 vasta tsitaadiga

yerba, Sinna lehele jõudsin isegi välja, aga kuna seal on "1 BTC = $3612.77", mis on "kergelt" aegunud info, siis ei osanud ka ülejäänud mõõdikutest midagi arvata. Nii lihtne vist pole, et kui BTC on läinud 13,75x kallimaks, siis võib tolle tabeli kasumid sama kordajaga läbi korrutada. 33,28x13,75 oleks juba 457 dollarit kuus. Sellepärast küsingi, et ma ei tea, mida seal veel arvutama peaks.

Kui keegi viitsiks umbkaudsegi arvutuse teha, oleks väga tänulik. Rikkaks saada ei looda, aga et kas on üldse mõtet ehitama-sättima hakata, kui kasum on paar euri päevas.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2021 15:32:06 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
yerba, Sinna lehele jõudsin isegi välja, aga kuna seal on "1 BTC = $3612.77", mis on "kergelt" aegunud info, siis ei osanud ka ülejäänud mõõdikutest midagi arvata. Nii lihtne vist pole, et kui BTC on läinud 13,75x kallimaks, siis võib tolle tabeli kasumid sama kordajaga läbi korrutada. 33,28x13,75 oleks juba 457 dollarit kuus. Sellepärast küsingi, et ma ei tea, mida seal veel arvutama peaks.

Kui keegi viitsiks umbkaudsegi arvutuse teha, oleks väga tänulik. Rikkaks saada ei looda, aga et kas on üldse mõtet ehitama-sättima hakata, kui kasum on paar euri päevas.


Ei ole mõtet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 19:33:59 vasta tsitaadiga

RandomHero, aga küsi laenuks, viska kasti ja lase miner käima. MH pealt näed kohe ära. Kui toimib, annad oma 3 kummikana vastu ja olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 18:32:29 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Catfish kirjutas:
infarkt, kui tüli ei tee, siis pane pilt ka sellest rigist thumbs_up.gif

EDIT: Ma igaks juhuks siiski enne magamaminekut ei vaataks seda - ilmselt näeb välja nagu hambutu narkarist lits...


Ega ta hetkel esteetiline välja ei näe jah. Pidin emaplaadi raamilt lahti kruvima, et kaart ära mahutada. Kõik on alles katsetamisjärgus. Kui 16x riser soetatud saab, siis on võimalik rig ilusti tagasi kokku panna. Praegune ratsimine ongi lihtsalt testimiseks, kas on üldse mõtet ideega edasi minna. Ja tundub, et on küll.

Edit: Sai 16x riser ära tellitud ja varsti rigi välimus nii nagu tavaliselt.


Rikkusin ka ühe rig'i ära:

Spoiler Spoiler Spoiler


Uus külmalaine tulekul ja kaarte endiselt pole saada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 11:11:25 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:

Üksikisiku seisukohalt võib ta ju nii olla, aga saad ju ise aru, et tervel ühiskonnal ei ole võimalik krüpto kaevandamisega/kauplemisega rikkaks saada. Keegi peab ju reaalset tööd ka tegema. Kasvõi näiteks neidsamu videokaarte tootma, mida siin kõik ihaldavad.


Tervel ühiskonnal ei ole ka võimalik kulda kaevandada, panka omada ega dollareid trükkida. See ei tähenda mitte midagi. Kaevamine ongi töö tegemine, aitad hajusvõrku töös hoida. Kaevandamine läheb ajapikku lihtsalt järjest keerulisemaks ja vähem tulusamaks. Lihtinimesele on bitcoini kaevandamine juba ammu mõttetu üritus.

_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandert8
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 18:58:03 vasta tsitaadiga

Panin aga 4GB kaardid ravencoini kaevama, siis saavad kõik 6 kaarti tööd teha. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 16.02.2021 21:18:12 vasta tsitaadiga

Üritan siin oma esimest kaevurit käima saada ja üks kaart tõmbab HiveOS järgi justkui vähem voolu kui teised, kuigi PL on määratud. Kas peaks olema muretsemiseks põhjust?

https://www.upload.ee/image/12894059/Untitled.png
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 21:31:03 vasta tsitaadiga

Paistab jah halb kaart olema, saada mulle. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 21:37:54 vasta tsitaadiga

On sel kaardil ikka jultumust, sama hashi väiksema voolukuluga teha!
Ma küsiks hoopis teistelt, miks need nii palju võtavad.
Ilma põhjalikult süvenemata pakun, et on ilmselt kaks varianti.
1. Kellad pole nii agressiived, et ta limiidini jõuaks. Ilmselt vähem lekkeid kui teistel kaartidel.
2. Kuvatud näit on vale. Bugi.

Kuna temp on 52 ja fän on sama, mis teistel, siis ma panustaks teisele variandile.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 21:50:27 vasta tsitaadiga

Admiral kirjutas:
Tervel ühiskonnal ei ole ka võimalik kulda kaevandada, panka omada ega dollareid trükkida. See ei tähenda mitte midagi. Kaevamine ongi töö tegemine, aitad hajusvõrku töös hoida. Kaevandamine läheb ajapikku lihtsalt järjest keerulisemaks ja vähem tulusamaks. Lihtinimesele on bitcoini kaevandamine juba ammu mõttetu üritus.


Kõik õige. Sellel osal majandussaadustest, mida ei ole võimalik selga, suhu ega jalga panna, ongi ainult spekulatiivne väärtus. Mida sa teed näiteks Kuul kulla, dollarite või Bitcoiniga? Mitte midagi, sest Kuul puuduvad orgaanilist elu võimaldavad loodusressursid. Seetõttu on ka inimkonna jätkusuutliku eksistentsi võti meie planeedi piiratud loodusressursside edukas majandamine, mitte Bitcoini või Ethereumi kaevandamine. Kogu see krüptovärk on üldiselt üks puhas pseudoteema, sest see ei lahenda mitte ainsatki inmikonda lähitulevikus eesootavat eksistentsiaalset probleemi. Pigem vastupidi.


viimati muutis infarkt 16.02.2021 21:55:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 21:54:16 vasta tsitaadiga

infarkt, ära mõtle üle. Praegu on selle kõige eesmärk endale raha teenida. Ära otsi midagi sügavamat, seda ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 22:01:29 vasta tsitaadiga

cummel, RTX-id oskavad ventidega päris kenasti ise majandada, nii et võid auto peale jätta. 80-ga pidevalt uhamise järele pole tõenäoliselt vajadust. Kui temp alla 70 jääb, on kõva küll.

infarkt, kas näitad eeskuju ja tõmbad rig'id seinast? Kahtlemata on sul õigus, aga võib tuua analoogia AI otsimisega: paljud saavad aru, et see on Pandoora laeka avamine ja toob meile tõenäoliselt hukatuse, kuid valdkonnas liigub lihtsalt nii palju raha ja kuulsust, et keegi ei täi ära öelda. Ja kui keegi loobub, siis keegi läheb ikka edasi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.