Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2004 09:30:56 vasta tsitaadiga

mnjaa... selle tuubeldamise osas on nvidial küll teatav edumaa, kuigi jah vajadusel oskab ka ATI sarnase asjaga tegeleda...
kuid see samm toob graafikatöötluse turul küll nvidiale edu, sest ükski ATI ei suudaks võistelda dualis jooksva nvidia tippkaardiga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 09:43:33 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

nvidia pci-express lahendus saab kõvasti vatti
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2004 10:23:33 vasta tsitaadiga

mnjaa... samas see variant poleks kuigi hea, et nvidia suudab kulusid rohkem kokku hoida icon_sad.gif see oleks suur eelis ATI ees.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 12:20:03 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

niisiis, 6800 ultra ametlikult maailma kiireim kaart 2k3's

arghh, britid myyvad 6800gt'd 241 naela eest... icon_cry.gif


viimati muutis Scart 29.06.2004 12:59:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 29.06.2004 12:25:06 vasta tsitaadiga

Go Nvidia Go.
Olen alati sinuga.

_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 12:29:57 vasta tsitaadiga

aga miks seal sellised kiirused on?:
Core Clock 5 MHz
Memory Clock 11 MHz

ja millega nad jahutavad et temp ~-90C on?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 13:56:17 vasta tsitaadiga

Jahutavad arvatavasti vedellämmastikuga, aga miks kellad 11/5 on .. mine tea ehk ei lugenud soft õieti, tal on seal ülalpool kirjas et 600/1250 Mhz.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 29.06.2004 15:48:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

P4 3.4EE @ 325 x 14 -> 4550 ... Innovision 6800 Ultra @ 600/1250 ... CPU @ -93C ... GPU @ -98C ... Dual R22/R1150 Cascade cooled

Nagu lugeda ei oskaks... Dual Cascade jahutus (prose ja kaart eraldi)

päris head testid 6800/6800 GT kohta icon_wink.gif
http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1088455070
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 16:08:03 vasta tsitaadiga

MatrixMan kirjutas:

päris head testid 6800/6800 GT kohta icon_wink.gif
http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=2&id=1088455070


6800 GT jookseb ultra kiirustel probleemivabalt, mis muidugi oli juba etteaimatav. Järgmist rahva lemmikut pole raske otsida, kui vaid hind oleks õige icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 16:11:39 vasta tsitaadiga

GT saaks läbi netikulleri kätte alla 6 tuhande krooniga, kui natuke otsida icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 17:23:56 vasta tsitaadiga

sellisel juhul olekski GT kõige mõistlikum ost thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2004 17:32:51 vasta tsitaadiga

tundub nii jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 18:08:26 vasta tsitaadiga

omfg http://www20.graphics.tomshardware.com/graphic/20040628/nvidia-02.html eh icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 18:32:42 vasta tsitaadiga

GT´le saab teise molexi juurde joota, nagu U´l on, peaks nateuke stabiilsemaks/paremaks tegema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.06.2004 18:35:32 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, omg indeed 8)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 18:44:26 vasta tsitaadiga

lingid hakkavad juba vaikselt korduma siin topicus icon_biggrin.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 18:53:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
GT saaks läbi netikulleri kätte alla 6 tuhande krooniga, kui natuke otsida icon_wink.gif



odavaim, mis usast leidsin on 399 taala.

Netikullerist: icon_neutral.gif
Tootehind + USA transport: 5,267 EEK
Krediitkaardi kasutamine: 459 EEK
Transport Eestisse: 553 EEK
Vahesumma: 6,279 EEK
Euroopa Liidu toll: 237 EEK
Tollivormistustasu: 250 EEK
Käibemaks 18%: 1,218 EEK
KOKKU: 7,984 EEK
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 19:06:16 vasta tsitaadiga

irw parem osta 6800U siit Eestist icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 19:12:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, täpselt nii, või siis oodata kuni tuleb GT meil müüki (kui tuleb muidugi) peaks x800pro´ga samasse hinda minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 30.06.2004 02:34:27 vasta tsitaadiga

Selline tunne, et Nvidial kukkus see kaartide seeria kõvasti paremini välja kui Ati'l ,
praegu on turu positiivseimad kaardid x800Pro ja 6800GT, mis klockuvad mõlemad
endast kõrgemate XT ja Ultra tasemele, umbes nagu 9800se(@8 pipes) ja 5900XT praegu icon_smile.gif

OT: Olgem ausad, Ati naine on ilusam, sellepärast tulebki nende kaart osta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 06:21:02 vasta tsitaadiga

MatrixMan kirjutas:
Selline tunne, et Nvidial kukkus see kaartide seeria kõvasti paremini välja kui Ati'l ,
praegu on turu positiivseimad kaardid x800Pro ja 6800GT, mis klockuvad mõlemad
endast kõrgemate XT ja Ultra tasemele, umbes nagu 9800se(@8 pipes) ja 5900XT praegu icon_smile.gif

OT: Olgem ausad, Ati naine on ilusam, sellepärast tulebki nende kaart osta icon_razz1.gif

Tjah icon_razz1.gif nüüd on siis see aeg, kus kaart ostetakse ikka maitse järgi icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 09:28:49 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Scart kirjutas:
GT saaks läbi netikulleri kätte alla 6 tuhande krooniga, kui natuke otsida icon_wink.gif



odavaim, mis usast leidsin on 399 taala.

Netikullerist: icon_neutral.gif
Tootehind + USA transport: 5,267 EEK
Krediitkaardi kasutamine: 459 EEK
Transport Eestisse: 553 EEK
Vahesumma: 6,279 EEK
Euroopa Liidu toll: 237 EEK
Tollivormistustasu: 250 EEK
Käibemaks 18%: 1,218 EEK
KOKKU: 7,984 EEK


Inglismaal oli asi myygis 241 naela eest + tasuta saatmine icon_razz1.gif muidugi jah, pagana kullerdis-vullerdis ei telli inglismaalt aga mis teha... 6 tuhhiga on asi kättesaadav icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.06.2004 10:29:19 vasta tsitaadiga

Inglismaalt on mõttekas siis ise tellida, kui selle hinna sees muidugi on kohalikud maksud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 16:49:00 vasta tsitaadiga

OT: Olgem ausad, Ati naine on ilusam, sellepärast tulebki nende kaart osta icon_razz1.gif[/quote]



õige thumbs_up.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 21:42:08 vasta tsitaadiga

ot aga olen nüüd mina asjast valesti aru saand v6i peaks suur osa x800pro st kenasti XT ks minema ! Ja kas mitte xt selle wateva BS 6800 assi ei kloppi korralikult ? icon_wink.gif Kuda see nvidia asi siis õnnestunum on ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.06.2004 21:48:41 vasta tsitaadiga

lõplikult paneb asja paika hind ja see kuidas tootjad odavama otsa kaarte varustama hakkavad thumbs_up.gif
paistab ju ka see, et ATI tavapärane eelis kõrgetel resudel hakkab kaduma icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 13:29:51 vasta tsitaadiga

juuli lõpus saab 6800'le sellise veeploki ka soetada.. mmmm
http://www.dangerden.com/images/nvidia/6800/top1_400w.jpg

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 13:56:36 vasta tsitaadiga

lamp, njaa täista mahe asi 8)
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.07.2004 14:24:17 vasta tsitaadiga

jah... tähtsa huvitav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 14:54:42 vasta tsitaadiga

pakun et umbes 1000.- lisaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 14:59:32 vasta tsitaadiga

riivo21, usun et rohkem icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 15:09:34 vasta tsitaadiga

kas see on ka vesijahutus mäludele?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.07.2004 15:21:42 vasta tsitaadiga

tundub, et ühele poolele küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 15:27:54 vasta tsitaadiga

http://www.dangerden.com

siin ka siis tagumine pool näha, mälud ongi ainult kaardi peal.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.07.2004 15:33:52 vasta tsitaadiga

mnjaa... siis päris väärt lahendus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 10:13:46 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

far cry SM3 patch teeb siis sihukesi trikke 8) isiklik arvamus, et ati omati nüüd küll ära icon_razz1.gif

pildikvaliteet on sama, kuid af/fsaa'd kasutades on isegi GT mõnel juhul kiirem kui 800xt
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 15:00:01 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

väidetavalt on siis sli skoor tavalisele 6800 ultra x2 puhul ligemale 20 kilo ... eks näis, kas see ka tõsi juhtub olema
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 15:09:34 vasta tsitaadiga

no see läheb juba eraldi arvestuse alla, ei saa olla, et 1-kaardi-mehed hakkavad, 2-kaardi-meestega võistlema icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 15:14:43 vasta tsitaadiga

Mnjah see sai suht peale peale mõlema kaardi väljatulemist selgeks,et out of box kaardina on nVidia kaart suurema potentsiaaliga.Loomulikult ei mängi praegu veel sellise võimsusega kaartide juures mingi 7-8 freimine vahe suurt rolli aga kui vaikselt hakkavad välja imbuma mängud mis saavad kasutada PS3.0'i ,siis nVidia kaardiga teeb see mängu jooksutamise kogu arvutile lihtsamaks,mille tõttu framerate saab ikka päris kabeda buusti.Endal küll finantsolukord ei luband see kuu 6800U'd osta aga kuu lõpus läheb loosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 20:29:09 vasta tsitaadiga

selle SLI kohta...

http://www.hardwareanalysis.com/content/article/1728/ muidu ju suht tore pildike aga kas asi ka reaalselt töötaks?
vaevalt küll, eriti just jahutuse kohapealt - see pealmine kaart ei saaks korralikult õhkugi ja hakkaks kalama - või mine sa tea
igatahes kõvasti kuumem oleks ta küll kui alumine kaart, mis saab nn vabalt hingata.

igatahes SLI on võimalik, vanasti said ju rikkamad venniksesed 2 voodoo 2-e omavahel kokku panna ja ühe kaardi vendi omada icon_lol.gif
praegune nvidia SLI on samuti endiste 3dfx-i töötajate leiutis, nagu ka geforce 5 & 6 seeria....


so to sum it all up: ootame, vaatame - äkki tõsi, äkki mitte - igatahes ülemine kaart hetkel korralikult hingata ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 02.07.2004 22:14:47 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
...jahutuse kohapealt - see pealmine kaart ei saaks korralikult õhkugi ja hakkaks kalama - või mine sa tea

OTESe või VGA Silenceri tüüpi soojust korpusest välja puhuv jahutus võiks selles hädas ehk abiks olla...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 22:19:08 vasta tsitaadiga

Dumb(_;_) kirjutas:
OTESe või VGA Silenceri tüüpi soojust korpusest välja puhuv jahutus võiks selles hädas ehk abiks olla...

seda küll aga ülemine kaart oleks ikkagi kuumem kui alumine ning sellega võib kaasneda ebastabiilsus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 02.07.2004 22:26:18 vasta tsitaadiga

...Ja saabki Zalman vastutulelikult välja pakkuda veel ühte vaikset ventilaatorit, mis neile kaartidele nagu praegu soojustorudega plaatjahutitele külje pealt 'vesti vahele' puhuks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 22:53:37 vasta tsitaadiga

jiisas mehed... sellisele asjale lähevad vesijahutused juba! mõtlen siis SLI kupatus icon_rolleyes.gif põrgu kallis nagu räägivad nagunii ja ma ei näe miks peaks siis veel õhk jahutus sees olema
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.07.2004 23:47:26 vasta tsitaadiga

http://www.stud.ntnu.no/~shane/stasj/pics/humor/div/nvidia_test_rig.jpg
Ja hakkab pihta...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 23:58:19 vasta tsitaadiga

Doktor Peebus on tulekul PNY GF 6800 GT, 6500 eequ. Ownib x800pro ära? Far Cry saab ka kaasa icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2004 08:25:20 vasta tsitaadiga

mnjaa... see oleks päris hea ost thumbs_up.gif
kuid, eks näha kuidas see ATI'de modimine läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 06.07.2004 09:48:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mnjaa... see oleks päris hea ost thumbs_up.gif
kuid, eks näha kuidas see ATI'de modimine läheb icon_wink.gif


Siiani vist ati modimised hästi läinud, kõik dr peebu kaardid vivo-d mis 1,6 mäluga ja XT kiibiga + 12->16piipu.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2004 09:59:28 vasta tsitaadiga

mnjaa... jätkuks see edaspidi ka nii icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 16:16:25 vasta tsitaadiga

Kas modimisel tuleb bios ära ainult muuta, või küünelakiga möllata?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.