|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
05.02.2021 20:51:15
|
|
|
| Kustav kirjutas: |
| Mis hinnaga Telias olid konsoolid? |
€479
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reexas
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2019
|
05.02.2021 20:58:14
|
|
|
| 479 digital versiooni eest?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
05.02.2021 20:59:35
|
|
|
| Reexas kirjutas: |
| 479 digital versiooni eest? |
yah
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
05.02.2021 23:22:22
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| karts3 kirjutas: |
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt? |
PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.
Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma. |
Lisaks juurde: PS+ annab ka iga kuu kaks mängu tasuta (PS4 siis, PS5 saab vist hetkel ühe, aga sellega saab ka neid PS4 mänge mängida), vahel paremaid, vahel kehvemaid, ja need jäävad igavesti sinule, seni kuni PS+ konto aktiivne ja makstud.
PS Now - alates PS4 mängudest saad kõiki pakutavaid (lisaks striimile) ka alla laadida ja kenasti täisvõimsusel mängida. PS3 ja vanemad mängud on striimitud. Lisaks võimaldab see neid mänge mängida ka lähedalasuvas arvutis (720p resoga, paras käkk). Kõvemad mängud on ajalise piiranguga - nt 3 või 5 kuud - läbi jõuab vabalt mängida kui piisavalt huvi. PS Now mängude valik on väga lai.
Mina ise kasutan veel kolmandana EA Play-d, kuna lapsed FIFA-t jmt. mängivad, siis seal kogu aeg uus olemas. + muud EA mängud.
Ostan enamasti kord aastas, kui sooduka ja poole hinnaga saab, viimati läksid kõik kolm kokku maksma vist ~100€ või veel vähem ja sain 15 kuud aasta asemel. See siis vähem kui 10€ kuus ja mänge on nii palju et ei jõua ära mängida, rääkimata uute ostmisest täishinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
05.02.2021 23:42:27
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| karts3 kirjutas: |
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt? |
PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.
Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma. |
PS Now mänge saab ka alla tõmmata ning Fortnite ja Warzone jaoks pole PS+ vaja, kuna need free to play mänud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
06.02.2021 13:24:13
|
|
|
| Alixpressis 650.- , Prantsusmaa
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
06.02.2021 14:00:14
|
|
|
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
06.02.2021 16:23:19
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha. |
VPN-ga.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
06.02.2021 19:31:37
|
|
|
| Pole veel ps5 omanikuks saanud, aga küsiks ette ära, et millist 2.1 hdmi kaablit soovitate ja kuidas käib see ps4 mängude mängimine? Peab valima ps5 kuidagi menüüs? Wrc 9 vist eraldi tehtud ps5 versioon?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
06.02.2021 19:42:47
|
|
|
| Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
06.02.2021 19:53:43
|
|
|
| fgth kirjutas: |
| Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme |
Minu meelest räägiti, et karbis on 2.0 kaabel...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
06.02.2021 20:01:40
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| fgth kirjutas: |
| Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme |
Minu meelest räägiti, et karbis on 2.0 kaabel... |
PS4 oli 2.0.
PS5 on 2.1 kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
06.02.2021 20:06:12
|
|
|
HDMI 2.1 kaabel on küll kaasas aga jube lühike. Endal jääb konsool teleka HDMI pesadest teisele poole ja vaevu ulatus.
Muidu kuni 3m kaablite leidmisega vast probleemi ei tohiks olla, ise võtsin Arvutitargast suvalise, pmst kõige odavama ( nädal aega tagasi oli 19 euri ), tundub toimivat. üle 3m juba suurem tõenäosus, et saad petta. Endal jõuab järgmine nädal kohale 10m optiline HDMI kaabel, peaks olema legit aga noh see ka pea 200 euri. Kui üle 5m ja pole optiline, siis 99% kindel, et pole HDMI 2.1.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
06.02.2021 21:51:54
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Pole veel ps5 omanikuks saanud, aga küsiks ette ära, et millist 2.1 hdmi kaablit soovitate ja kuidas käib see ps4 mängude mängimine? Peab valima ps5 kuidagi menüüs? Wrc 9 vist eraldi tehtud ps5 versioon? |
Käivitad PS4 mängu samamoodi nagu PS5 oma. Juhul kui on olemas mõlemad variandid, siis enne mängimist saad valida, kas käivitada PS4 või PS5 versioon.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
07.02.2021 01:45:52
|
|
|
Kuidas ühendada kui on olemas tv LG CX, ressiiver Denon AVR-X1600H ja ps5? Saan aru, et kõik seadmed tuleks ühendada ressiiveriga aga just sellel Denonil puudub hdmi 2.1 tugi. Kui ühendan otse tvga siis ressiiverist heli ei tule?
Kuidas oleks sellises olukorras kõige mõistlikum seadmed omavahel ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
07.02.2021 01:50:37
|
|
|
Ps5 hdmiga tv järele ja telekast optika kaudu heli ressiiverisse
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
07.02.2021 08:19:54
|
|
|
| Ei ole mingit optikat vaja, piisab praegusest hdmi kaablist ressi ja teleri vahel. Kontrollimiseks ava teleri youtube vm äpp, teleri enda sätetest heliväljundiks hdmi arc ning ress tv audio peale, kui automaatselt pole läinud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
07.02.2021 09:43:14
|
|
|
Mul endal tuleb üldse üle BT resiiverisse heli TV-st vajadusel. Võimalusi on ühesõnaga.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
07.02.2021 12:57:35
|
|
|
| Vaatasin, et "god of war" pidi olema nüüd 60fps. Hea, et kunagi see mäng jäi mängimata. Kas "metro" ka juba 60fps tehtud ps5 peal?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
07.02.2021 14:23:56
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Vaatasin, et "god of war" pidi olema nüüd 60fps. Hea, et kunagi see mäng jäi mängimata. Kas "metro" ka juba 60fps tehtud ps5 peal? |
testisin ja tõesti god of war on nüüd 60 fps ja tundub et graafikat ka lisatud.
väga kena näeb välja.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
07.02.2021 15:01:09
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha. |
Arvutiga tehes ei lubanud teha , kuna regioon oli vale. Sain telefoniga tehtud.
| Laifstaile kirjutas: |
| PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks... |
Tänud,tundub asjalik👍
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
07.02.2021 15:30:37
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
| karts3 kirjutas: |
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha. |
Arvutiga tehes ei lubanud teha , kuna regioon oli vale. Sain telefoniga tehtud.
| Laifstaile kirjutas: |
| PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks... |
Tänud,tundub asjalik👍 |
Astro playroom on üks suur põhjus, et tahan ps5 omale😁 Kes on mänginud astro bot mängu ps vr peal, see teab ka millest räägin ja milline elamus! Loodan, et tehakse astro mängudele veel korralikud järjed ka. Need tegelased lihtsalt super lahedad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
07.02.2021 15:45:07
|
|
|
| PS5 peal Astro’s Playroom on parim PS5 mäng mida mänginud. Ainuke kah aga vähemalt puldist oli peale seda küll palju parem arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
07.02.2021 17:37:50
|
|
|
Astro on tõesti hea seal PS5-e peal, puldi omadused toob väga hästi esile. Eriti meeldib uisutamine...
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
08.02.2021 11:16:01
|
|
|
| Ega see olukord ei muutu vist niipea. Osad poed tellivad laost, kus on juba juurdehindlus nii suur ja otse Sonylt tuleb "näpuotsaga" ja need ostavad ka ära "häkkerid" kellel programmid kohe näitavad ja müüvad mitusada kallimalt. Suht lootusetu tunne juba.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
08.02.2021 11:51:36
|
|
|
Aeg lendab kiiresti, ise vaatan sügise poole, suvel niiehknaa väga aega ei ole mängida.
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bessome
HV vaatleja
liitunud: 13.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.02.2021 19:50:30
|
|
|
| Juba otsas?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.02.2021 20:01:16
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| Juba otsas? |
18:58 sain ära makstud.
Tänud lingi eest.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 20:07:13
|
|
|
Tundub, et juba müüdud jep.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
08.02.2021 20:10:56
|
|
|
Krt, mingi 18:00 vaatasin, et äkki on Teliasse tulnud vahepeal ja siis polnud veel
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
08.02.2021 20:11:18
|
|
|
Mis neid tuli sinna jälle 1 we?
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
08.02.2021 20:15:05
|
|
|
| Kellelgi sonycenteri järjekord on ka edasi liikunud septembrist?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.02.2021 20:15:53
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| Juba otsas? |
18:58 sain ära makstud.
Tänud lingi eest. |
mis hinnaga oli?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.02.2021 20:16:57
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| Juba otsas? |
18:58 sain ära makstud.
Tänud lingi eest. |
mis hinnaga oli? |
Koos kulleriga 575€
Kiidan telia süsteemi. Nii kui ostukorvi lisad, teised osta ei saa. Oli pikalt aega andmete täitmise ja maksmisega.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amcx
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 21:07:12
|
|
|
Lõi mul ka ette, aga kadus vist ka kohe ära.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amcx
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2007
|
08.02.2021 21:10:37
|
|
|
| mul ikka näitab, et on
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 21:12:07
|
|
|
| amcx kirjutas: |
| mul ikka näitab, et on |
Võibolla ei lase mul tellida, sest ma digital versiooni tellisin juba? Disc versioon nagu etem (enda jaoks vähemalt, lapsed vahivad filme koguaeg xboxist).
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amcx
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2007
|
08.02.2021 21:13:03
|
|
|
ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab
nüüd näitab, et otsas
viimati muutis amcx 08.02.2021 21:14:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.02.2021 21:13:49
|
|
|
| 20:11 oli igatahes olemas, sai ostukorvi lisada.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 21:15:19
|
|
|
| amcx kirjutas: |
ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab
nüüd näitab, et otsas  |
Ei tea jah, mis blokeering seal tehtud on.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
08.02.2021 21:18:17
|
|
|
Poe listis on olemas aga saadavus on ikka 0.
Nahhui siin mõnel vaja mitu tk-i osta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 21:20:48
|
|
|
Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
08.02.2021 21:22:08
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus. |
Siin teemas käis ju läbi, et täna pidi eesti lattu mingi kogus jõudma.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
08.02.2021 21:23:40
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus. |
Siin teemas käis ju läbi, et täna pidi eesti lattu mingi kogus jõudma. |
Seda küll, lihtsalt paneb imestama, et neil niimoodi hästi läheb vs Sony center vms.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|