Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 20:02:44 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga Telias olid konsoolid?
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 20:51:15 vasta tsitaadiga

Kustav kirjutas:
Mis hinnaga Telias olid konsoolid?


€479

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reexas
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2019




sõnum 05.02.2021 20:58:14 vasta tsitaadiga

479 digital versiooni eest?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 20:59:35 vasta tsitaadiga

Reexas kirjutas:
479 digital versiooni eest?

yah
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 23:22:22 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?


PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.

Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma.

Lisaks juurde: PS+ annab ka iga kuu kaks mängu tasuta (PS4 siis, PS5 saab vist hetkel ühe, aga sellega saab ka neid PS4 mänge mängida), vahel paremaid, vahel kehvemaid, ja need jäävad igavesti sinule, seni kuni PS+ konto aktiivne ja makstud.
PS Now - alates PS4 mängudest saad kõiki pakutavaid (lisaks striimile) ka alla laadida ja kenasti täisvõimsusel mängida. PS3 ja vanemad mängud on striimitud. Lisaks võimaldab see neid mänge mängida ka lähedalasuvas arvutis (720p resoga, paras käkk). Kõvemad mängud on ajalise piiranguga - nt 3 või 5 kuud - läbi jõuab vabalt mängida kui piisavalt huvi. PS Now mängude valik on väga lai.

Mina ise kasutan veel kolmandana EA Play-d, kuna lapsed FIFA-t jmt. mängivad, siis seal kogu aeg uus olemas. + muud EA mängud.

Ostan enamasti kord aastas, kui sooduka ja poole hinnaga saab, viimati läksid kõik kolm kokku maksma vist ~100€ või veel vähem ja sain 15 kuud aasta asemel. See siis vähem kui 10€ kuus ja mänge on nii palju et ei jõua ära mängida, rääkimata uute ostmisest täishinnaga.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 23:42:27 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?


PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.

Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma.

PS Now mänge saab ka alla tõmmata ning Fortnite ja Warzone jaoks pole PS+ vaja, kuna need free to play mänud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 13:24:13 vasta tsitaadiga

Alixpressis 650.- , Prantsusmaa
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 13:38:54 vasta tsitaadiga

https://www.tomsguide.com/news/ps5-restock-update-sony-sounds-off-on-shortage
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 14:00:14 vasta tsitaadiga

Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 16:23:19 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.


VPN-ga.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.02.2021 19:31:37 vasta tsitaadiga

Pole veel ps5 omanikuks saanud, aga küsiks ette ära, et millist 2.1 hdmi kaablit soovitate ja kuidas käib see ps4 mängude mängimine? Peab valima ps5 kuidagi menüüs? Wrc 9 vist eraldi tehtud ps5 versioon?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 19:42:47 vasta tsitaadiga

Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.02.2021 19:53:43 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme


Minu meelest räägiti, et karbis on 2.0 kaabel...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 20:01:40 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
fgth kirjutas:
Kangem HDMI kaabel on karbis kaasas, sellega ei teki probleeme


Minu meelest räägiti, et karbis on 2.0 kaabel...

PS4 oli 2.0.
PS5 on 2.1 kaasas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 20:06:12 vasta tsitaadiga

HDMI 2.1 kaabel on küll kaasas aga jube lühike. Endal jääb konsool teleka HDMI pesadest teisele poole ja vaevu ulatus.
Muidu kuni 3m kaablite leidmisega vast probleemi ei tohiks olla, ise võtsin Arvutitargast suvalise, pmst kõige odavama ( nädal aega tagasi oli 19 euri ), tundub toimivat. üle 3m juba suurem tõenäosus, et saad petta. Endal jõuab järgmine nädal kohale 10m optiline HDMI kaabel, peaks olema legit aga noh see ka pea 200 euri. Kui üle 5m ja pole optiline, siis 99% kindel, et pole HDMI 2.1.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 06.02.2021 21:51:54 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole veel ps5 omanikuks saanud, aga küsiks ette ära, et millist 2.1 hdmi kaablit soovitate ja kuidas käib see ps4 mängude mängimine? Peab valima ps5 kuidagi menüüs? Wrc 9 vist eraldi tehtud ps5 versioon?

Käivitad PS4 mängu samamoodi nagu PS5 oma. Juhul kui on olemas mõlemad variandid, siis enne mängimist saad valida, kas käivitada PS4 või PS5 versioon.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 01:45:52 vasta tsitaadiga

Kuidas ühendada kui on olemas tv LG CX, ressiiver Denon AVR-X1600H ja ps5? Saan aru, et kõik seadmed tuleks ühendada ressiiveriga aga just sellel Denonil puudub hdmi 2.1 tugi. Kui ühendan otse tvga siis ressiiverist heli ei tule?
Kuidas oleks sellises olukorras kõige mõistlikum seadmed omavahel ühendada?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 01:50:37 vasta tsitaadiga

Ps5 hdmiga tv järele ja telekast optika kaudu heli ressiiverisse
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 08:19:54 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit optikat vaja, piisab praegusest hdmi kaablist ressi ja teleri vahel. Kontrollimiseks ava teleri youtube vm äpp, teleri enda sätetest heliväljundiks hdmi arc ning ress tv audio peale, kui automaatselt pole läinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 09:43:14 vasta tsitaadiga

Mul endal tuleb üldse üle BT resiiverisse heli TV-st vajadusel. Võimalusi on ühesõnaga.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2021 12:57:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et "god of war" pidi olema nüüd 60fps. Hea, et kunagi see mäng jäi mängimata. Kas "metro" ka juba 60fps tehtud ps5 peal?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 14:23:56 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Vaatasin, et "god of war" pidi olema nüüd 60fps. Hea, et kunagi see mäng jäi mängimata. Kas "metro" ka juba 60fps tehtud ps5 peal?


testisin ja tõesti god of war on nüüd 60 fps ja tundub et graafikat ka lisatud.
väga kena näeb välja.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 15:01:09 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.


Arvutiga tehes ei lubanud teha , kuna regioon oli vale. Sain telefoniga tehtud.

Laifstaile kirjutas:
PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks...


Tänud,tundub asjalik👍
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2021 15:30:37 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Hakkasin kontot looma kuid ei lase valida USA-d.
Suunab kohe eestikeelse registreerimise peale.
Kuidas saaksin USA konto teha.


Arvutiga tehes ei lubanud teha , kuna regioon oli vale. Sain telefoniga tehtud.

Laifstaile kirjutas:
PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks...


Tänud,tundub asjalik👍


Astro playroom on üks suur põhjus, et tahan ps5 omale😁 Kes on mänginud astro bot mängu ps vr peal, see teab ka millest räägin ja milline elamus! Loodan, et tehakse astro mängudele veel korralikud järjed ka. Need tegelased lihtsalt super lahedad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 15:45:07 vasta tsitaadiga

PS5 peal Astro’s Playroom on parim PS5 mäng mida mänginud. Ainuke kah aga vähemalt puldist oli peale seda küll palju parem arvamus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2021 17:37:50 vasta tsitaadiga

Astro on tõesti hea seal PS5-e peal, puldi omadused toob väga hästi esile. Eriti meeldib uisutamine...
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 10:24:03 vasta tsitaadiga

https://www.indiatimes.com/technology/news/company-gifts-each-employee-ps5-iphone-ipad-and-gpu-for-successful-2020-533608.html

Seal meie PS5-d ja GPU-d ongi. icon_razz.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 10:52:04 vasta tsitaadiga

https://www.expert.ee/et/a/konsool-sony-playstation-5 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.02.2021 11:16:01 vasta tsitaadiga

Ega see olukord ei muutu vist niipea. Osad poed tellivad laost, kus on juba juurdehindlus nii suur ja otse Sonylt tuleb "näpuotsaga" ja need ostavad ka ära "häkkerid" kellel programmid kohe näitavad ja müüvad mitusada kallimalt. Suht lootusetu tunne juba.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 11:51:36 vasta tsitaadiga

Aeg lendab kiiresti, ise vaatan sügise poole, suvel niiehknaa väga aega ei ole mängida.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bessome
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 19:48:42 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5/9396208
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 19:50:30 vasta tsitaadiga

Juba otsas?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:01:16 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Juba otsas?

18:58 sain ära makstud.

Tänud lingi eest.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:07:13 vasta tsitaadiga

Tundub, et juba müüdud jep.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:10:56 vasta tsitaadiga

Krt, mingi 18:00 vaatasin, et äkki on Teliasse tulnud vahepeal ja siis polnud veel icon_biggrin.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:11:18 vasta tsitaadiga

Mis neid tuli sinna jälle 1 we? icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.02.2021 20:15:05 vasta tsitaadiga

Kellelgi sonycenteri järjekord on ka edasi liikunud septembrist?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:15:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Juba otsas?

18:58 sain ära makstud.

Tänud lingi eest.
mis hinnaga oli?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 20:16:57 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Juba otsas?

18:58 sain ära makstud.

Tänud lingi eest.
mis hinnaga oli?


Koos kulleriga 575€

Kiidan telia süsteemi. Nii kui ostukorvi lisad, teised osta ei saa. Oli pikalt aega andmete täitmise ja maksmisega.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amcx
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 08.02.2021 21:06:11 vasta tsitaadiga

Telias jälle olemas

https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5/9396208
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:07:12 vasta tsitaadiga

amcx kirjutas:
Telias jälle olemas

https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5/9396208


Lõi mul ka ette, aga kadus vist ka kohe ära.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amcx
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 08.02.2021 21:10:37 vasta tsitaadiga

mul ikka näitab, et on
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:12:07 vasta tsitaadiga

amcx kirjutas:
mul ikka näitab, et on


Võibolla ei lase mul tellida, sest ma digital versiooni tellisin juba? Disc versioon nagu etem (enda jaoks vähemalt, lapsed vahivad filme koguaeg xboxist).

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amcx
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 08.02.2021 21:13:03 vasta tsitaadiga

ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab

nüüd näitab, et otsas icon_biggrin.gif


viimati muutis amcx 08.02.2021 21:14:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:13:49 vasta tsitaadiga

20:11 oli igatahes olemas, sai ostukorvi lisada.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:15:19 vasta tsitaadiga

amcx kirjutas:
ma tellisin 2tk ja lasi ilusti kaks korda tellida ja näitab, et veel saab

nüüd näitab, et otsas icon_biggrin.gif


Ei tea jah, mis blokeering seal tehtud on.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:18:17 vasta tsitaadiga

Poe listis on olemas aga saadavus on ikka 0. icon_razz.gif

Nahhui siin mõnel vaja mitu tk-i osta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:20:48 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:22:08 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus.

Siin teemas käis ju läbi, et täna pidi eesti lattu mingi kogus jõudma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:23:40 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Nokia kirjutas:
Täitsa huvitav, et telia neid välja võlub, Elisa, Euronics etc suured kohad täitsa tühjad, Prisma ka vaikus.

Siin teemas käis ju läbi, et täna pidi eesti lattu mingi kogus jõudma.


Seda küll, lihtsalt paneb imestama, et neil niimoodi hästi läheb vs Sony center vms.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.