|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
03.02.2021 20:05:10
|
|
|
Sellest kibelemisest ma küll aru ei saa, et PS4 Pro kodus olemas ja siis vaja PS5-te - et saagu mis saab, olgu need hinnad kasvõi topelt aga PS5 peab koju tulema. Mina kibelen ainuüksi seepärast, et mul pole enam üldse konsooli ning PS5-ga saab tasuta mängida hunniku PS4 hitte, mis mul enamjaolt täiesti avastamata. Pole otseselt kiiret ostma neid kallemaid PS5 mänge (hinnatõus vist ära olnud?). Pealegi praegu tipphooaeg, enamuse ajast niikuinii kodus (talv + koroona jura).
Oleks mul Pro kodus, ma võtaks rahulikult aasta ja pealegi hoogu. Las eemaldavad lapsevigu ja las saadavus ning hinnad normaliseeruvad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cado
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ghetto
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2006
|
03.02.2021 21:07:59
|
|
|
| Kaljukits kust Te enda konsooli tellisite?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viirusboy
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2009
|
03.02.2021 21:16:36
|
|
|
| Ah ärge siunake euronicsit, neil algaja kaardimoor palgal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
04.02.2021 12:29:59
|
|
|
| Kas Amazoni puhul on mingisugust erinevust millisest Euroopa riigist osta?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
04.02.2021 12:47:39
|
|
|
| UK'st antakse vale otsaga toitekaabel, mujalt ei tohiks vahet olla.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.02.2021 12:49:35
|
|
|
| m0z41ek kirjutas: |
| Kas Amazoni puhul on mingisugust erinevust millisest Euroopa riigist osta? |
UK-st ostes pead nüüd ilmselt mingeid lisa makse maksma ja saad UK toite kaabli. Teiste puhul ei tohiks vahet olla. Isegi kui ostat ühe riigi amazonist, siis ei pruugi su pakk sealt samast riigist tulla. Ma näiteks ostsin RTX 3080 itaalia amazonist, aga teele pandi prantsusmaalt.
Seega vaata .de, .fr, .it, .es amazon site.
Täna 10 ajal olid PS5-ed amazon.es üleval 499€
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaljukits
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2008
|
04.02.2021 13:09:35
|
|
|
| ghetto kirjutas: |
| Kaljukits kust Te enda konsooli tellisite? |
miterassa - "sony ametlik edasimüüja"
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.02.2021 13:15:32
|
|
|
Ametlik edasimüüja kellel pole aimugi millal PS5 peaks saadaval olema
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
04.02.2021 14:10:20
|
|
|
firemark, Sest mujal maailmas kõik ketid teavad minuti täpsusega, millal uus kaup saabub ja saadavus on nii hea, et ladudesse ei mahu ära kõik PS5-d, osad on laoukse taga ladustatud
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.02.2021 14:32:36
|
|
|
Mis minuti täpsusest siin rääkida, kui ametlik edasimüüja räägib poolaasta täpsusega
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
04.02.2021 14:41:25
|
|
|
Killer85, Mis neil siis targemat rääkida kui Sony info on sama mitte midagi ütlev. Alati on lahendus minna mitte-ametliku esindaja juurde, kes suurima hea meelega on valmis müüma kahekordse hinnaga PS5.
Hetkel käib päris korralik olelusvõitlus maailmatasandil uue tehnika osas ja kui isegi suured gigandid ei saa piisavalt konsoole, siis meie konnatiigiesindajad jäävad igatahes kaotajaks. Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
04.02.2021 14:59:04
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Täna 10 ajal olid PS5-ed amazon.es üleval 499€ |
Täpselt. Ma ei saa üldse aru inimeste viitsimisest tegelda mingite Eesti firmadega ja oodata lõputult midagi.
Ma tellisin eelmine nädal alles saksa amazonist juba teise PS5e (ilma botita kusjuures). Seekord õnnestus lõpuks Blu-Ray versioon saada mida algusest peale tahtsin. Eelmine (samast kohast) oli Digital, kuna tol hetkel disk versiooni ei saanud, siis asendusvariandina. Digital läks siin 700€ eest müüki ja nüüd siis kõik jonksus. PS5 konsoole saab sisuliselt tasuta kui Eestist väljapoole vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
04.02.2021 15:01:24
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
Killer85, Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks  |
Järjekorda võib minu juurde kah panna , 550 eurtsi (näiteks) konsool , kätte saate kohe kui kaubandusvõrku müügile tuleb, ausalt...
Miskipärast meenus reklaam " Ostke poest saadaolevaid kaupu , poest saadaolevaid kaupu , võib osta igast poest..."
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
04.02.2021 15:56:48
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| Foxxx kirjutas: |
Killer85, Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks  |
Järjekorda võib minu juurde kah panna , 550 eurtsi (näiteks) konsool , kätte saate kohe kui kaubandusvõrku müügile tuleb, ausalt...
Miskipärast meenus reklaam " Ostke poest saadaolevaid kaupu , poest saadaolevaid kaupu , võib osta igast poest..." |
Selle vahega, et Miterassa ettemaksu ei taha, erinevalt sinust. Aga eks ilkuda on ikka alati põnev, muidu ongi elu liiga igav.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
04.02.2021 16:09:52
|
|
|
Aga kust te teate või saate infot, et amazonis või telias oli vahepeal konsoole saada? Ongi arvutis päevast päeva mingid teatud lehed lahti ja refreshite pidevalt?
Krt lapsel järgmine nädal sünnipäev ja kui ennem soovis xboxi siis nüüd mõtles ümber ja tahab ps5 kuna kõigil klassikaaslastel enamikel ps. Ei tea kust ma selle välja peaks võluma aga samas loen siit, et mõned ikka saavad kuskilt ja isegi veel mitu tükki.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0w4er
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2014
|
04.02.2021 16:23:43
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
sai nüüd enda digital ka proovitud, pole ps mänginud ps1-st saati, omamoodi fun, aga ventika hääl suht olematu, otse tv all ei kuule teda eriti, väga õrn vuhin/kõrin. Puldist rääkides, siis xbox one x pealt tulles on ikka päris tore vidin küll. Mul on ps pikali siis, kõigub  |
Ta ei tohiks kõikuda kui sa ilusti selle aluse panid, seal on need Playstation tähised, mis on täpselt sama laiad kui see aluse kinnituse värk. Alignid need äärtega ja seisab sul ilma kõikumata. Mul vähemalt ei kõigu, ja hoian ka "pikali".
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.02.2021 17:02:17
|
|
|
| Päriselt, tahaks ka teada, kas päevad läbi värskendate neid saite, et mõnel juba 2 või 3 ostetud, või liigub mingi info?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
04.02.2021 17:04:42
|
|
|
| inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.02.2021 17:07:12
|
|
|
59tk jõuab Playstation 5 digital editioneid Eesti hulgilatu 08.02, eile oli veel 10tk laos neid seal, tänaseks kõik otsas, hind vist ei muutunud. Kes tahab võib kohe osta, saab kindlalt kätte järgmine nädal, hind on 1045€ (siis on suur edasimüüja kasum vahel, tervelt 1€ )
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.02.2021 17:09:14
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi. |
Lisaks veel, et neid bote saab kasutada tasuta. Googeldades leiab lehed üles. Endalgi nüüd mõned päevad tiksunud. Vaatab kas toimib kah.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.02.2021 17:09:56
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi. |
No jah, siis tavakasutaja võib suu puhtaks pühkida nö.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
04.02.2021 17:23:45
|
|
|
| See on praegune pandeemia normaalsus kahjuks. Nõudlus on tehnikavaldkonnas viimase aastaga 3 kordistunud kõikidele tootjatele ja eelisjärjekorras täna kiipide turul on autotootjad ja telefonide tootjad ja siis alles konsoolid koos PC-dega. Lähiajal see ei tundu muutuvat. Ega asjata Apple ei otsustanud, et hakkavad ise tootma kiipe, neil läks lihtsalt hästi, et pandeemia sattus samale ajale, aga probleemid olid juba mitme aasta eest, et kiibitootjad ei suutnud piisavalt tootmist suurendada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
04.02.2021 17:24:38
|
|
|
Mul vist joppas, et õigel ajal HV-d lugesin ja sain selle Telia lingi.
Pikalt mõelda ei saanud, lisasin kiirelt ostukorvi ja asusin sisse logima.
Korra laadimise korral viskas pildi ilmselt päringute koguse all kotti, aga sain tellimuse ikkagi tehtud.
Ei pea mingit botti omama, teinekord piisab õnnest.
Ausalt öeldes poleks olnud väga kurb kui oleksin ilma jäänud. Saadavus paraneb iga nädala/kuuga ning varsti on see probleem vähestel meeles.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.02.2021 17:55:43
|
|
|
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
04.02.2021 18:04:40
|
|
|
...
viimati muutis Killer85 04.02.2021 19:27:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
04.02.2021 18:05:30
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta? |
Eneba on ka väga okei koht.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.02.2021 18:08:03
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta? |
Eneba on ka väga okei koht. |
+1
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.02.2021 18:24:12
|
|
|
Tänud, eneba sobib hästi.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
04.02.2021 19:04:05
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Slazenger kirjutas: |
| inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi. |
No jah, siis tavakasutaja võib suu puhtaks pühkida nö. |
Nope, asi pole NII probleemne ka. Tavakasutajal on just Amazonist palju lihtsam saada kui Eestist (kui just siseringi ei kuulu ja eelinformatsiooni, otselinke ja drop aegu ei saa).
Ma ka tavakasutaja ja ilma botita juba 2 tükki saanud. Piisab kui twitteris jälgid iloveps5, lubad märguanded ja kohe kui teade tuleb oled kiire. 30 sekundit umbes aega, kui selle jooksul ei jõua, siis jah ei saa. Digitali tundub olevat lihtsam saada, see kestab vist natuke kauem, või enamus jälgivad just diskversiooni.
Mul on hotstocks äpp ka ja see teeb sama asja (kuutasu $5) aga seda ma enam ei võtaks, piisab täiesti imo iloveps5.
Järgmine oodatav kuupäev on UKs 18. Veebruar ja see peaks olema väga suur partii.
Ma isegi Amazoni lehte ei auto refreshiks, kuna seda jõllitada on tüütu ja võiks elu kasutada elamiseks. Pealegi ma olen täheldanud, et PS5 tulekul sessioon katkeb, leht ei laadi enam ära. Teise brauseriga avaneb või ruuteri restardi järel. Ehk siis nii kui iloveps5 teade tuleb on sul 30sek ja kui ei saa siis proovid teine kord. See ei maksa midagi ja ei nõua mingit erilist pingutust. Teoreetiliselt võiks ju bottidega ka möllata aga ei viitsi. Tavakasutaja olen. Neid märguande kanaleid on veel teisigi. Telegrammis ja twitteris jne. Aga osadel on see inimfaktor taga ja see tekitab viite. Iloveps5 on automaatne skript seetõttu ma usaldan seda. Aitab see ka kui natuke eeltööd teha, et mingil kuupäeval natuke rohkem valmis olla. Nagu arvuti töötaks, sisselogitud leht ees või Amazoni äpp telefonis sisse logitud jne. Ega ma olen ilma ka jäänud korduvalt, see pole lihtne aga ei kurda ja ei ütle et võimatu ka. HVs on teisigi, kes on Amazonist ostnud, ma võtsin kaks ainult sellepärast, esimesel korral sain Digitali aga vaja oli diski.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
04.02.2021 19:53:40
|
|
|
Nt ma sattusin Mediamarkt.pl lehel täitsa lampi üks päev PS5 peale. Korra isegi mõtlesin ära osta, aga siis ei viitsinud rabelema hakata. Oli disc versioon kahe mängu ja kahe puldiga, hind ~700€.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
04.02.2021 21:04:38
|
|
|
| Ma ei usu vist ühelgi lehel mingit saadavust enne kui asi ostukorvi võimalik lisada, checkout teha ja asi kohale ka tuleb lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.02.2021 21:45:17
|
|
|
| On/off-is osteti ära kõik, selle kalli hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
04.02.2021 21:51:17
|
|
|
inimestel pole rahaga midagi teha viimaselajal seisab lihtsalt hunnikus, asi se siis pole topelt maksta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.02.2021 21:53:39
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| On/off-is osteti ära kõik, selle kalli hinnaga. |
Experdist kah kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.02.2021 22:07:16
|
|
|
Kuidas teistel PS5 omanikel on? Endal jäi mäng tööle, ei saanud tegelda, mingi 20>min kuna tal see Rest mode tuleb, pakkis ennast täitsa offline ja tööle läks koos erroriga, et repairing disk. Juhtub seda teistel ka tihti?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
04.02.2021 22:14:59
|
|
|
Mul ka ühte vaja
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
05.02.2021 00:27:42
|
|
|
| Nokia, pole kunagi nii juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yksmees-
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2019
|
05.02.2021 11:23:13
|
|
|
| Kas DualSense Charging Station kasutamiseks peab PS5 väljalülitatuna olema Rest modes või võib olla valitud ka Turn Off?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
05.02.2021 11:46:22
|
|
|
| yksmees- kirjutas: |
| Kas DualSense Charging Station kasutamiseks peab PS5 väljalülitatuna olema Rest modes või võib olla valitud ka Turn Off? |
Charging Station ühendub kenasti tavalisse voolupistikusse, seega lülita julgelt välja.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yksmees-
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2019
|
05.02.2021 11:57:51
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
05.02.2021 13:33:26
|
|
|
| Kas see laadimisjaam on pigem “nice to have” või “once you try cant live without” asi?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
05.02.2021 13:41:13
|
|
|
| Nice to have
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.02.2021 15:14:01
|
|
|
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
05.02.2021 15:23:59
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt? |
PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.
Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
05.02.2021 15:30:42
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt? |
Minu eelistused:
Usa konto
PS+ vajalik onlines mängimiseks. Fortnite, Cod Warzone jms free to play ei vaja PS+.
PSNOW on Sony enda "Game Pass, Ubisoft+ sarnane toode.
Igas regioonis on häid soodukaid.
Minecraft
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
05.02.2021 17:52:43
|
|
|
| raipekass kirjutas: |
| Kas see laadimisjaam on pigem “nice to have” või “once you try cant live without” asi? |
Olemasolev suvaline mobla laadija odavam, saab ka vajadusel edasi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
05.02.2021 18:39:26
|
|
|
| PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2t
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2019
|
05.02.2021 18:46:52
|
|
|
Poleks iial uskunud, et lumeinimest ka kergem leida kui PS5 saada, keegi teab kunas see järgmine lubatud laadung kuskile lettidele jälle võib jõuda ?
Tonn välja käia on natukene liiast ja äkki saabub päev millal saab nö normaalse summa eest ka osta seda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|