Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 20:05:10 vasta tsitaadiga

Sellest kibelemisest ma küll aru ei saa, et PS4 Pro kodus olemas ja siis vaja PS5-te - et saagu mis saab, olgu need hinnad kasvõi topelt aga PS5 peab koju tulema. Mina kibelen ainuüksi seepärast, et mul pole enam üldse konsooli ning PS5-ga saab tasuta mängida hunniku PS4 hitte, mis mul enamjaolt täiesti avastamata. Pole otseselt kiiret ostma neid kallemaid PS5 mänge (hinnatõus vist ära olnud?). Pealegi praegu tipphooaeg, enamuse ajast niikuinii kodus (talv + koroona jura).

Oleks mul Pro kodus, ma võtaks rahulikult aasta ja pealegi hoogu. Las eemaldavad lapsevigu ja las saadavus ning hinnad normaliseeruvad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 03.02.2021 21:04:19 vasta tsitaadiga

PlayStation 5 on müüdud üle 4,5 miljoni, kuid Sony müüb konsoole kahjumiga


https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/playstation-5-on-muudud-ule-45-miljoni-kuid-sony-muub-konsoole-kahjumiga/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ghetto
HV vaatleja
ghetto

liitunud: 19.09.2006




sõnum 03.02.2021 21:07:59 vasta tsitaadiga

Kaljukits kust Te enda konsooli tellisite?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 03.02.2021 21:16:36 vasta tsitaadiga

Ah ärge siunake euronicsit, neil algaja kaardimoor palgal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 12:29:59 vasta tsitaadiga

Kas Amazoni puhul on mingisugust erinevust millisest Euroopa riigist osta?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 12:47:39 vasta tsitaadiga

UK'st antakse vale otsaga toitekaabel, mujalt ei tohiks vahet olla.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 12:49:35 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Kas Amazoni puhul on mingisugust erinevust millisest Euroopa riigist osta?
UK-st ostes pead nüüd ilmselt mingeid lisa makse maksma ja saad UK toite kaabli. Teiste puhul ei tohiks vahet olla. Isegi kui ostat ühe riigi amazonist, siis ei pruugi su pakk sealt samast riigist tulla. Ma näiteks ostsin RTX 3080 itaalia amazonist, aga teele pandi prantsusmaalt.
Seega vaata .de, .fr, .it, .es amazon site.
Täna 10 ajal olid PS5-ed amazon.es üleval 499€
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaljukits
HV vaatleja
kaljukits

liitunud: 30.11.2008




sõnum 04.02.2021 13:09:35 vasta tsitaadiga

ghetto kirjutas:
Kaljukits kust Te enda konsooli tellisite?

miterassa - "sony ametlik edasimüüja"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 13:15:32 vasta tsitaadiga

Ametlik edasimüüja kellel pole aimugi millal PS5 peaks saadaval olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 14:10:20 vasta tsitaadiga

firemark, Sest mujal maailmas kõik ketid teavad minuti täpsusega, millal uus kaup saabub ja saadavus on nii hea, et ladudesse ei mahu ära kõik PS5-d, osad on laoukse taga ladustatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 14:32:36 vasta tsitaadiga

Mis minuti täpsusest siin rääkida, kui ametlik edasimüüja räägib poolaasta täpsusega icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 14:41:25 vasta tsitaadiga

Killer85, Mis neil siis targemat rääkida kui Sony info on sama mitte midagi ütlev. Alati on lahendus minna mitte-ametliku esindaja juurde, kes suurima hea meelega on valmis müüma kahekordse hinnaga PS5.
Hetkel käib päris korralik olelusvõitlus maailmatasandil uue tehnika osas ja kui isegi suured gigandid ei saa piisavalt konsoole, siis meie konnatiigiesindajad jäävad igatahes kaotajaks. Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.02.2021 14:59:04 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Täna 10 ajal olid PS5-ed amazon.es üleval 499€


Täpselt. Ma ei saa üldse aru inimeste viitsimisest tegelda mingite Eesti firmadega ja oodata lõputult midagi.
Ma tellisin eelmine nädal alles saksa amazonist juba teise PS5e (ilma botita kusjuures). Seekord õnnestus lõpuks Blu-Ray versioon saada mida algusest peale tahtsin. Eelmine (samast kohast) oli Digital, kuna tol hetkel disk versiooni ei saanud, siis asendusvariandina. Digital läks siin 700€ eest müüki ja nüüd siis kõik jonksus. PS5 konsoole saab sisuliselt tasuta kui Eestist väljapoole vaadata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 15:01:24 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Killer85, Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks icon_biggrin.gif

Järjekorda võib minu juurde kah panna , 550 eurtsi (näiteks) konsool , kätte saate kohe kui kaubandusvõrku müügile tuleb, ausalt... icon_smile.gif
Miskipärast meenus reklaam " Ostke poest saadaolevaid kaupu , poest saadaolevaid kaupu , võib osta igast poest..."
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 15:56:48 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Killer85, Vähemalt on Miterasssa andnud võimaluse end järjekorda panna, ma ei näe, et see on parem lahendus, et uue laadungi tulekuga ainuke variant saada on refreshida mõne epoe koduleht pooleks icon_biggrin.gif

Järjekorda võib minu juurde kah panna , 550 eurtsi (näiteks) konsool , kätte saate kohe kui kaubandusvõrku müügile tuleb, ausalt... icon_smile.gif
Miskipärast meenus reklaam " Ostke poest saadaolevaid kaupu , poest saadaolevaid kaupu , võib osta igast poest..."


Selle vahega, et Miterassa ettemaksu ei taha, erinevalt sinust. Aga eks ilkuda on ikka alati põnev, muidu ongi elu liiga igav.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 16:09:52 vasta tsitaadiga

Aga kust te teate või saate infot, et amazonis või telias oli vahepeal konsoole saada? Ongi arvutis päevast päeva mingid teatud lehed lahti ja refreshite pidevalt?
Krt lapsel järgmine nädal sünnipäev ja kui ennem soovis xboxi siis nüüd mõtles ümber ja tahab ps5 kuna kõigil klassikaaslastel enamikel ps. Ei tea kust ma selle välja peaks võluma aga samas loen siit, et mõned ikka saavad kuskilt ja isegi veel mitu tükki.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014




sõnum 04.02.2021 16:23:43 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
sai nüüd enda digital ka proovitud, pole ps mänginud ps1-st saati, omamoodi fun, aga ventika hääl suht olematu, otse tv all ei kuule teda eriti, väga õrn vuhin/kõrin. Puldist rääkides, siis xbox one x pealt tulles on ikka päris tore vidin küll. Mul on ps pikali siis, kõigub icon_lol.gif


Ta ei tohiks kõikuda kui sa ilusti selle aluse panid, seal on need Playstation tähised, mis on täpselt sama laiad kui see aluse kinnituse värk. Alignid need äärtega ja seisab sul ilma kõikumata. Mul vähemalt ei kõigu, ja hoian ka "pikali".
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2021 17:02:17 vasta tsitaadiga

Päriselt, tahaks ka teada, kas päevad läbi värskendate neid saite, et mõnel juba 2 või 3 ostetud, või liigub mingi info?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:04:42 vasta tsitaadiga

inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:07:12 vasta tsitaadiga

59tk jõuab Playstation 5 digital editioneid Eesti hulgilatu 08.02, eile oli veel 10tk laos neid seal, tänaseks kõik otsas, hind vist ei muutunud. Kes tahab võib kohe osta, saab kindlalt kätte järgmine nädal, hind on 1045€ (siis on suur edasimüüja kasum vahel, tervelt 1€ icon_biggrin.gif)
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:09:14 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi.
Lisaks veel, et neid bote saab kasutada tasuta. Googeldades leiab lehed üles. Endalgi nüüd mõned päevad tiksunud. Vaatab kas toimib kah. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2021 17:09:56 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi.


No jah, siis tavakasutaja võib suu puhtaks pühkida nö.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:23:45 vasta tsitaadiga

See on praegune pandeemia normaalsus kahjuks. Nõudlus on tehnikavaldkonnas viimase aastaga 3 kordistunud kõikidele tootjatele ja eelisjärjekorras täna kiipide turul on autotootjad ja telefonide tootjad ja siis alles konsoolid koos PC-dega. Lähiajal see ei tundu muutuvat. Ega asjata Apple ei otsustanud, et hakkavad ise tootma kiipe, neil läks lihtsalt hästi, et pandeemia sattus samale ajale, aga probleemid olid juba mitme aasta eest, et kiibitootjad ei suutnud piisavalt tootmist suurendada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:24:38 vasta tsitaadiga

Mul vist joppas, et õigel ajal HV-d lugesin ja sain selle Telia lingi.
Pikalt mõelda ei saanud, lisasin kiirelt ostukorvi ja asusin sisse logima.

Korra laadimise korral viskas pildi ilmselt päringute koguse all kotti, aga sain tellimuse ikkagi tehtud.
Ei pea mingit botti omama, teinekord piisab õnnest.

Ausalt öeldes poleks olnud väga kurb kui oleksin ilma jäänud. Saadavus paraneb iga nädala/kuuga ning varsti on see probleem vähestel meeles.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 17:55:43 vasta tsitaadiga

Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 18:04:40 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Killer85 04.02.2021 19:27:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 18:05:30 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?


Eneba on ka väga okei koht.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 18:08:03 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Nokia kirjutas:
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?


Eneba on ka väga okei koht.

+1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 18:24:12 vasta tsitaadiga

Tänud, eneba sobib hästi.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.02.2021 19:04:05 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Slazenger kirjutas:
inimestel ehitatud botid, mis automaatselt crawlivad lehti ja selle tõttu saavad teada, kohe kui tekib midagi.


No jah, siis tavakasutaja võib suu puhtaks pühkida nö.


Nope, asi pole NII probleemne ka. Tavakasutajal on just Amazonist palju lihtsam saada kui Eestist (kui just siseringi ei kuulu ja eelinformatsiooni, otselinke ja drop aegu ei saa).
Ma ka tavakasutaja ja ilma botita juba 2 tükki saanud. Piisab kui twitteris jälgid iloveps5, lubad märguanded ja kohe kui teade tuleb oled kiire. 30 sekundit umbes aega, kui selle jooksul ei jõua, siis jah ei saa. Digitali tundub olevat lihtsam saada, see kestab vist natuke kauem, või enamus jälgivad just diskversiooni.
Mul on hotstocks äpp ka ja see teeb sama asja (kuutasu $5) aga seda ma enam ei võtaks, piisab täiesti imo iloveps5.
Järgmine oodatav kuupäev on UKs 18. Veebruar ja see peaks olema väga suur partii.

Ma isegi Amazoni lehte ei auto refreshiks, kuna seda jõllitada on tüütu ja võiks elu kasutada elamiseks. Pealegi ma olen täheldanud, et PS5 tulekul sessioon katkeb, leht ei laadi enam ära. Teise brauseriga avaneb või ruuteri restardi järel. Ehk siis nii kui iloveps5 teade tuleb on sul 30sek ja kui ei saa siis proovid teine kord. See ei maksa midagi ja ei nõua mingit erilist pingutust. Teoreetiliselt võiks ju bottidega ka möllata aga ei viitsi. Tavakasutaja olen. Neid märguande kanaleid on veel teisigi. Telegrammis ja twitteris jne. Aga osadel on see inimfaktor taga ja see tekitab viite. Iloveps5 on automaatne skript seetõttu ma usaldan seda. Aitab see ka kui natuke eeltööd teha, et mingil kuupäeval natuke rohkem valmis olla. Nagu arvuti töötaks, sisselogitud leht ees või Amazoni äpp telefonis sisse logitud jne. Ega ma olen ilma ka jäänud korduvalt, see pole lihtne aga ei kurda ja ei ütle et võimatu ka. HVs on teisigi, kes on Amazonist ostnud, ma võtsin kaks ainult sellepärast, esimesel korral sain Digitali aga vaja oli diski.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 19:53:40 vasta tsitaadiga

Nt ma sattusin Mediamarkt.pl lehel täitsa lampi üks päev PS5 peale. Korra isegi mõtlesin ära osta, aga siis ei viitsinud rabelema hakata. Oli disc versioon kahe mängu ja kahe puldiga, hind ~700€.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.02.2021 21:04:38 vasta tsitaadiga

Ma ei usu vist ühelgi lehel mingit saadavust enne kui asi ostukorvi võimalik lisada, checkout teha ja asi kohale ka tuleb lõpuks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.02.2021 21:45:17 vasta tsitaadiga

On/off-is osteti ära kõik, selle kalli hinnaga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 21:51:17 vasta tsitaadiga

inimestel pole rahaga midagi teha viimaselajal seisab lihtsalt hunnikus, asi se siis pole topelt maksta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 21:53:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
On/off-is osteti ära kõik, selle kalli hinnaga.

Experdist kah kadunud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2021 22:07:16 vasta tsitaadiga

Kuidas teistel PS5 omanikel on? Endal jäi mäng tööle, ei saanud tegelda, mingi 20>min kuna tal see Rest mode tuleb, pakkis ennast täitsa offline ja tööle läks koos erroriga, et repairing disk. Juhtub seda teistel ka tihti?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 04.02.2021 22:14:59 vasta tsitaadiga

Mul ka ühte vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 00:27:42 vasta tsitaadiga

Nokia, pole kunagi nii juhtunud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 10:23:56 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Mul ka ühte vaja icon_biggrin.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10674361#10674361
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yksmees-
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 11:23:13 vasta tsitaadiga

Kas DualSense Charging Station kasutamiseks peab PS5 väljalülitatuna olema Rest modes või võib olla valitud ka Turn Off?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 11:46:22 vasta tsitaadiga

yksmees- kirjutas:
Kas DualSense Charging Station kasutamiseks peab PS5 väljalülitatuna olema Rest modes või võib olla valitud ka Turn Off?


Charging Station ühendub kenasti tavalisse voolupistikusse, seega lülita julgelt välja.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yksmees-
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 11:57:51 vasta tsitaadiga

Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 05.02.2021 13:33:26 vasta tsitaadiga

Kas see laadimisjaam on pigem “nice to have” või “once you try cant live without” asi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 13:41:13 vasta tsitaadiga

Nice to have
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:14:01 vasta tsitaadiga

Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 05.02.2021 15:23:59 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?


PS Plus - See on nagu Playstationi konto netismängimise lisa. Ilma selleta võib multiplayer mängud ära unustada.
PS Now - See on Playstationi eraldiseisev platvorm, kus piisavalt hea ühendusega saab enamvähem kvaliteediga mänge mängida ilma mängu ostmata(vb mälu petab) ja alla laadimata. Ent kui PS5 osta, tundub mõttetu see piksipilt mida PS Now pakub.

Kui netis mängimise soovi pole, pole neid kumbaki mõtet omada. Ent kui Warzone ja Fortnite ilmselt silmeees, siis ilma Plussita hakkama ei saa.
Soovitavalt osta ja teha USA konto. Sest näiteks aastane USA PSN Plus on Euroopa Plus kontost ligi 3x odavam. Ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks Euroopa PSN Plussi omale ostma.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:30:42 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Küsiks nüüd targematelt.
Tuleb siis esimene konsool(PS5) 7 aastasele poisile.
Saan aru et tuleb kuskil konto teha, millisesse riiki?
Mis need ps+ ja ps Now on, kas neid on vaja?
Millistest mängudest võiks 7-8 aastane laps alustada?
Kus mänge saaks osta soodsamalt?

Minu eelistused:

Usa konto
PS+ vajalik onlines mängimiseks. Fortnite, Cod Warzone jms free to play ei vaja PS+.
PSNOW on Sony enda "Game Pass, Ubisoft+ sarnane toode.
Igas regioonis on häid soodukaid.
Minecraft
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 17:52:43 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Kas see laadimisjaam on pigem “nice to have” või “once you try cant live without” asi?

Olemasolev suvaline mobla laadija odavam, saab ka vajadusel edasi mängida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 18:39:26 vasta tsitaadiga

PS5 exlusive Astro playroom või oli playground..on sobilik müdistada poisil saab puldi selgeks...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2t
HV vaatleja
M2t

liitunud: 30.12.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 18:46:52 vasta tsitaadiga

Poleks iial uskunud, et lumeinimest ka kergem leida kui PS5 saada, keegi teab kunas see järgmine lubatud laadung kuskile lettidele jälle võib jõuda ?
Tonn välja käia on natukene liiast ja äkki saabub päev millal saab nö normaalse summa eest ka osta seda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.