|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.08.2020 17:38:23
|
|
|
... järjekordne näide, et Lenovo ei hooli enam ThinkPad seeria suunitlusest
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.08.2020 17:41:22
|
|
|
| Järjekordne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.08.2020 17:44:58
|
|
|
... no sirivi Lenovo ThinkPad tooteseerjat, seal on juba piisavalt mudeleid, millel pole mingit asja äriklassi ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.08.2020 17:55:00
|
|
|
"Seeria" on see sõna.
Siiamaani käid rusikas taskus ringi, alates R-ist?
Einoh, mis ma ikka ilgun, teisel on ju tõsine mure...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.10.2020 15:57:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
T480 touchpad "mullitab" ja ketendab. Huvitav, kas kasutaja sõrmede pH tase on ekstreemne või see kleeps seal peal on lahja?  |
T480s puhul pole probleemi märganud, samas kasutan võimalusel alati välist hiirt.
Võib-olla on mingit muudki vedelikku see touchpad näinud peale higi?
Intensiivne desinfitseerimine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.10.2020 16:08:53
|
|
|
Ei ole palju puhastust näinud ja arvuti üleüldine seisukord vägagi viisakas. Kui miskit puhastust näinud, siis ainult niiske lapiga. Huvitav on see, et ca pool sentimeetrit touchpadi ülaosast. Keskelt, kus on korralikud kulumisjäljed, on täiesti terve.
Nojah, garantiid veel peaks olema. Panevad ehk uue kleepsu peale.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.10.2020 11:53:36
|
|
|
T530 lõpetas aku laadimise ( ebay B-osa ja vana E520 küljes laeb sama aku) " genuine lenovo battery not attached "
enne seda pool aastat töötas ilusti.
ju on mingi TP Power Management uuenduse teinud, aga kuidas ära keelata või downgrade teha google kohe väga ei aita.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.10.2020 12:41:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Lenovo Vantage'i kaudu reset?
Mul õnnestus ühe T470s aku resetiga Poori pealt elule tagasi tuua ca kuu aega tagasi  |
eeldan et PM või mingi muu Lenovo soft on liiga targaks hakanud mingi Uuenduse käigus.
No-Name aku on ( ebay oma ei hakanud tööle, ..30 mudelitel on mingi "uuem tüüp aku" ) ja siis ostsin 1a.ee Whitenergy Battery Lenovo T430 42T4733 4400mAh
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.11.2020 23:16:29
|
|
|
Tripper järgmine- x250 läbi ultra doki displayporti ühendatud välise moluga (u2419h).
Win 10 multiple displays valikust "extend these displays" on ainus režiim mis ei riku välise ekraani värve. Nii "show only 2" kui "duplicate these displays" muudavad värvid kergelt valeks (sinine lillakas jne). Olen uuendanud kõik firmware-d ja draiverid, pannud värviprofiilid mõlemale ekraanile, aga tolku ikka mitte midagi. Keeruline on isegi aru saada kas asi on raua pooles või soperdab windows midagi ära.
Kas on veel mõtteid mida katsetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.11.2020 01:49:27
|
|
|
| Proovi linuxiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.11.2020 13:19:57
|
|
|
Kes üldse Eestis ametlik Lenovo edasimüüja on?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
02.11.2020 16:29:21
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| Proovi linuxiga. |
Vajadus on ikkagi Win-iga jätkata, seega poleks suuremat rõõmu kui teada saaks, et Linuxiga töötab.
| Betamax kirjutas: |
| DP juhet oled proovinud vahetada? |
Teist DP juhet pole käepärast ja DP -> mini DP oma ka mitte, et saaks otse läpparist proovida. Toppisin testiks selle otsa dokis DP bank 2-e ja ikka sama jebi.
Tunduks nagu, et kui graafikakaardi või mille iganes arvates on süsteemil parasjagu kasutusel üks ekraan (või väljuv signaal, sest ka duplikeeritud ekraanidega on sama kamm), siis ta kas rakendab mingisuguse arusaamatu profiili vms ja rikub välisel ekraanil värvid. Kui mul on seadetest "extend these screens" ja mõlemal mollil on värvid korras, siis nagu ma löön läpaka kaane kinni toimub mingi ümberlülitus ja on välisel jällegi nässus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.11.2020 17:41:55
|
|
|
| Viska teine ketas sisse ja lase puhas Win peale, saad hapuks läinud praeguse välistada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.11.2020 22:47:49
|
|
|
| Peaks eestilenovoarvutimüük.ee poe üles panema. Sel juhul ei tohiks kellelgi mingit kahtlust jääda, et täiesti ametlik värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
03.11.2020 00:38:05
|
|
|
Jätan siis siia ka millega lugu hetkel lõppes.
Selgus, et see värvivigastus esines ainult Chrome brauseril, internetist uurides on hädalisi olnud teisigi läbi aastate.
Ravis chrome://flags/#force-color-profile "defaultist" "sRGB" peale lükkamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
03.11.2020 01:55:25
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Kes üldse Eestis ametlik Lenovo edasimüüja on? |
Atea peaks vähemalt suurim edasimüüja olema. Teevad ise garantiid kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
03.11.2020 11:24:53
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas nad on ametlikud või lihtsalt edasimüüjad? Väga paljud eesti firmad müüvad ThinkPade. |
lenovoarvutid.ee on ametlik Lenovo edasimüüja Eestis.
https://support.lenovo.com/ee/en/partnerlocator
Spoiler 
| friik1 kirjutas: |
| Atea peaks vähemalt suurim edasimüüja olema. Teevad ise garantiid kah. |
Sealt saavad osta ainult registreeritud ettevõtted, eraisikud osta ei saa ja kaupa nad laos ei hoia.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.11.2020 22:02:31
|
|
|
Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.11.2020 22:58:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga. |
Hmm, peaks seda oma masinal ka kontrollima.
Mul jama, et masin ei suuda enam start menüü kaudu shut down teha (liigub kohe restardile).
Ainult käsurealt õnnestub shutdown teha. (T480s)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.11.2020 01:01:22
|
|
|
Ma pakun, et sellel pole otseselt Lenovoga midagi pistmist, MS suudab oma uuendustega päris tihti sleep/hibernate ja muud sellist funktsionaalsust ära rikkuda, mille tõttu tuleb mõni draiver üle lasta või hullemal juhul uut plaastrit oodata
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.11.2020 01:39:14
|
|
|
| Draqula, alt+F4 menüüst shut down valides samuti reboot?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.11.2020 12:54:30
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Draqula, alt+F4 menüüst shut down valides samuti reboot? |
alt+F4 menüüst shut down valides on käitumine täpselt sama mis start menüüst shut down valides.
Alguses on shutting down ja ketravad pallid, kui power tuluke jääb põlema läpaka kaanel, teeb paar vilksatust ning koheselt käivitub masin uuesti.
Ainult command promptilt shutdown /s tundub päriselt töötavat hetkel.
Proovin neid ACPI asju kustutada.
EDIT: Proovitud ka ACPI märkega asjad device manageri alt kustutada.
Hetkel ikka muutusteta.
Eks jälgib lähipäevil Vantage ja WinUpdate uuendusi - ehk tuleb midagi head ka vahelduseks sealt.
EDIT2: Vähemalt Battery Threshold töötab - bright side
EDIT3: Minu poolt teema maas - masin shut downib taas igast asendist.
Mingid tööandja skriptid vajasid kõpitsemist, ju oli vastuolu 20H2 või Intel management uuendustega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.11.2020 22:49:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas ThinkPadidel on võimalik Fn nuppude funktsioone muuta? Minu jaoks on T460s puhul F7-F12 all täiesti kasutud funktsioonid. Hea meelega paneks sinna multimeedianupud a la Play, Pause, Next, Previous... |
guugelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.11.2020 23:17:37
|
|
|
Guugelda...ma ei tea paremat vihjet
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.12.2020 00:00:15
|
|
|
Lenovo ei taha et sa neid nelja funktsiooni kiirelt ja mugavalt kasutaks. Eemaldas ju kunagi nooleklahvidelt need ära ja kuhugi asemele ei pannud.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.01.2021 21:15:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga. |
Sellele probleemile oli lihtne lahendus. Kui Lenovo Toolbaril pole Battery charge threshold aktiveeritud, siis Vantage'is sees (seal, kus protsente määrad) see liugur lülitab end ise välja ega püsi aktiivsena. Jabur süsteem.
Spoiler 
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
24.01.2021 09:45:39
|
|
|
| Win 7x86 ja sleep + hibernate kadunud. SSD vaba ruumi palju. Kas probleem masina vanuses? Tegemist T60-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.01.2021 13:26:54
|
|
|
| Pakun ka, et chipset / power management kraam vaja üle installida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
24.01.2021 13:33:22
|
|
|
aga kuhu need tal üldse kadusid
mida tegi ja ilmselt ülivalesti?
kuni selles omanik endale oma tegudest aru andma pole õppinud, seni hakkab sama probleem korduma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.01.2021 14:11:20
|
|
|
Win saab vahel siis ka masinast jagu, kui see on kuu aega tühja akuga kuskil alumisel riiulil tolmanud. Rääkimata siis olukorrast, kus ta netti end valimatult uuendama jms on lastud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
24.01.2021 14:31:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
Win saab vahel siis ka masinast jagu, kui see on kuu aega tühja akuga kuskil alumisel riiulil tolmanud. Rääkimata siis olukorrast, kus ta netti end valimatult uuendama jms on lastud. |
sul on w7 sel moel emaplaadi draivereid minema kustutanud? ?
| Betamax kirjutas: |
Mul tuleb kaks stsenaariumit meelde. Kui eraldiseisva videokaardiga, siis võib videokiip olla suremas. Teine variant on SSD.
Mõlema puhul on enamasti tundemärgiks "haihtuvad" driverid. Ja kui uuesti kaovad või saad installimisel errori, siis tõenäoliselt üks kahest. |
kui video suremas siis vist kipub alati mõnda muud moodi ka veast märku andma - vale reso või osa programme keeldub käivitumast jms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
27.01.2021 10:39:22
|
|
|
Thinkpad P14s. Kas teil on ka uuematel Thinkpadidel power options nii tühi:
Spoiler 
5 aastat vanal Thinkpadil on seal terve posu asju:
Spoiler 
Kõiksugu draiverid on installitud (järjekorras: Win10 install, Win10 uuendused, Lenovo System Update-ga uuendused). Seadmehalduris pole midagi punast-kollast.
Või on siiski midagi, mida ma pole installinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
27.01.2021 10:56:15
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
Thinkpad P14s. Kas teil on ka uuematel Thinkpadidel power options nii tühi:
Spoiler 
5 aastat vanal Thinkpadil on seal terve posu asju:
Spoiler 
Kõiksugu draiverid on installitud (järjekorras: Win10 install, Win10 uuendused, Lenovo System Update-ga uuendused). Seadmehalduris pole midagi punast-kollast.
Või on siiski midagi, mida ma pole installinud? |
P15 gen1:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
27.01.2021 14:10:55
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
AMD või Intel? Installikas on autentne või mingi pira/kohitsetud?
Puhta installi puhul ilma ühtegi uuendust ega driverit installimata peaks see nimekiri olema tunduvalt pikem. |
Intel i7-10510U. Installikas täiesti terve ja kohitsemata. BIOSis pole ka mingit keemiat teinud ja seadmeid keelanud.
Muudatus: Powerplanide lisamine ega importimine ei muuda midagi.
viimati muutis CommandsRef 27.01.2021 14:43:18, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|