Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 17:35:01 vasta tsitaadiga

https://www.gizchina.com/2020/08/20/lenovo-thinkpad-x1-fold-the-worlds-first-foldable-pc-teased-in-new-video/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 17:38:23 vasta tsitaadiga

... järjekordne näide, et Lenovo ei hooli enam ThinkPad seeria suunitlusest icon_neutral.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 17:41:22 vasta tsitaadiga

Järjekordne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 17:44:58 vasta tsitaadiga

... no sirivi Lenovo ThinkPad tooteseerjat, seal on juba piisavalt mudeleid, millel pole mingit asja äriklassi ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2020 17:55:00 vasta tsitaadiga

"Seeria" on see sõna.

Siiamaani käid rusikas taskus ringi, alates R-ist?

Einoh, mis ma ikka ilgun, teisel on ju tõsine mure...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 09:08:39 vasta tsitaadiga

Oleksin pidanud enne veidi uurima. Ostsin T490s ja harjunud, et üks RAMi pesa s-seerial olemas. Tutkit. Hea, et 16GB mudeli ostsin icon_confused.gif
Samas X390 on üllataval mõnus ja sitke tükk arvutit.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2020 12:11:22 vasta tsitaadiga

T480 touchpad "mullitab" ja ketendab. Huvitav, kas kasutaja sõrmede pH tase on ekstreemne või see kleeps seal peal on lahja? icon_eek.gif icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2020 15:57:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
T480 touchpad "mullitab" ja ketendab. Huvitav, kas kasutaja sõrmede pH tase on ekstreemne või see kleeps seal peal on lahja? icon_eek.gif icon_biggrin.gif


T480s puhul pole probleemi märganud, samas kasutan võimalusel alati välist hiirt.

Võib-olla on mingit muudki vedelikku see touchpad näinud peale higi?
Intensiivne desinfitseerimine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2020 16:08:53 vasta tsitaadiga

Ei ole palju puhastust näinud ja arvuti üleüldine seisukord vägagi viisakas. Kui miskit puhastust näinud, siis ainult niiske lapiga. Huvitav on see, et ca pool sentimeetrit touchpadi ülaosast. Keskelt, kus on korralikud kulumisjäljed, on täiesti terve.
Nojah, garantiid veel peaks olema. Panevad ehk uue kleepsu peale.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 11:53:36 vasta tsitaadiga

T530 lõpetas aku laadimise ( ebay B-osa ja vana E520 küljes laeb sama aku) " genuine lenovo battery not attached "
enne seda pool aastat töötas ilusti.
ju on mingi TP Power Management uuenduse teinud, aga kuidas ära keelata või downgrade teha google kohe väga ei aita.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:34:14 vasta tsitaadiga

Lenovo Vantage'i kaudu reset?
Mul õnnestus ühe T470s aku resetiga Poori pealt elule tagasi tuua ca kuu aega tagasi icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:41:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lenovo Vantage'i kaudu reset?
Mul õnnestus ühe T470s aku resetiga Poori pealt elule tagasi tuua ca kuu aega tagasi icon_eek.gif
eeldan et PM või mingi muu Lenovo soft on liiga targaks hakanud mingi Uuenduse käigus.
No-Name aku on ( ebay oma ei hakanud tööle, ..30 mudelitel on mingi "uuem tüüp aku" ) ja siis ostsin 1a.ee Whitenergy Battery Lenovo T430 42T4733 4400mAh

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 12:48:14 vasta tsitaadiga

Noname akule peaksid samuti reseti saama teha. Vähemalt kunagi T400 ajastul sai.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 23:16:29 vasta tsitaadiga

Tripper järgmine- x250 läbi ultra doki displayporti ühendatud välise moluga (u2419h).
Win 10 multiple displays valikust "extend these displays" on ainus režiim mis ei riku välise ekraani värve. Nii "show only 2" kui "duplicate these displays" muudavad värvid kergelt valeks (sinine lillakas jne). Olen uuendanud kõik firmware-d ja draiverid, pannud värviprofiilid mõlemale ekraanile, aga tolku ikka mitte midagi. Keeruline on isegi aru saada kas asi on raua pooles või soperdab windows midagi ära.
Kas on veel mõtteid mida katsetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 01:49:27 vasta tsitaadiga

Proovi linuxiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 13:04:01 vasta tsitaadiga

DP juhet oled proovinud vahetada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 13:19:57 vasta tsitaadiga

Kes üldse Eestis ametlik Lenovo edasimüüja on?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:05:37 vasta tsitaadiga

Minu teada polegi. Võimalik, et neil on mingi partnerprogrammid parandamise osas, aga pole veel ühtki ametlikku edasimüüjat leidnud.
Äkki IBM Eesti teab?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:55:29 vasta tsitaadiga

https://www.lenovoarvutid.ee/
https://www.thinkshop.ee/

Mis need on? Tööl tulevad Lenovod kõik nende kaudu, garantii saab ka kenasti aetud.

Garantii: IBM Eesti OÜ.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 16:29:21 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Proovi linuxiga.


Vajadus on ikkagi Win-iga jätkata, seega poleks suuremat rõõmu kui teada saaks, et Linuxiga töötab.

Betamax kirjutas:
DP juhet oled proovinud vahetada?


Teist DP juhet pole käepärast ja DP -> mini DP oma ka mitte, et saaks otse läpparist proovida. Toppisin testiks selle otsa dokis DP bank 2-e ja ikka sama jebi.

Tunduks nagu, et kui graafikakaardi või mille iganes arvates on süsteemil parasjagu kasutusel üks ekraan (või väljuv signaal, sest ka duplikeeritud ekraanidega on sama kamm), siis ta kas rakendab mingisuguse arusaamatu profiili vms ja rikub välisel ekraanil värvid. Kui mul on seadetest "extend these screens" ja mõlemal mollil on värvid korras, siis nagu ma löön läpaka kaane kinni toimub mingi ümberlülitus ja on välisel jällegi nässus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 17:41:55 vasta tsitaadiga

Viska teine ketas sisse ja lase puhas Win peale, saad hapuks läinud praeguse välistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 21:38:03 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
https://www.lenovoarvutid.ee/
https://www.thinkshop.ee/

Mis need on? Tööl tulevad Lenovod kõik nende kaudu, garantii saab ka kenasti aetud.

Garantii: IBM Eesti OÜ.

Kas nad on ametlikud või lihtsalt edasimüüjad? Väga paljud eesti firmad müüvad ThinkPade.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 22:47:49 vasta tsitaadiga

Peaks eestilenovoarvutimüük.ee poe üles panema. Sel juhul ei tohiks kellelgi mingit kahtlust jääda, et täiesti ametlik värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 23:41:05 vasta tsitaadiga

https://www.lenovoarvutid.ee/ on Lenovo Platinum partner, teiste kohta ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 00:38:05 vasta tsitaadiga

Jätan siis siia ka millega lugu hetkel lõppes.
Selgus, et see värvivigastus esines ainult Chrome brauseril, internetist uurides on hädalisi olnud teisigi läbi aastate.
Ravis chrome://flags/#force-color-profile "defaultist" "sRGB" peale lükkamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 01:55:25 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kes üldse Eestis ametlik Lenovo edasimüüja on?

Atea peaks vähemalt suurim edasimüüja olema. Teevad ise garantiid kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 11:24:53 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas nad on ametlikud või lihtsalt edasimüüjad? Väga paljud eesti firmad müüvad ThinkPade.

lenovoarvutid.ee on ametlik Lenovo edasimüüja Eestis.

https://support.lenovo.com/ee/en/partnerlocator

Spoiler Spoiler Spoiler


friik1 kirjutas:
Atea peaks vähemalt suurim edasimüüja olema. Teevad ise garantiid kah.

Sealt saavad osta ainult registreeritud ettevõtted, eraisikud osta ei saa ja kaupa nad laos ei hoia.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:02:31 vasta tsitaadiga

Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus icon_biggrin.gif
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:58:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus icon_biggrin.gif
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga.


Hmm, peaks seda oma masinal ka kontrollima.
Mul jama, et masin ei suuda enam start menüü kaudu shut down teha (liigub kohe restardile).
Ainult käsurealt õnnestub shutdown teha. (T480s)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 00:36:41 vasta tsitaadiga

Mu enda T460s, mis liikus 1909 pealt 20H2 peale, on Vantage endiselt töökorras.
Aga kustuta Device Manageris kõik ACPI-ga seonduv ja seejärel restart. Vaata, kas pärast seda toimib?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 01:01:22 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et sellel pole otseselt Lenovoga midagi pistmist, MS suudab oma uuendustega päris tihti sleep/hibernate ja muud sellist funktsionaalsust ära rikkuda, mille tõttu tuleb mõni draiver üle lasta või hullemal juhul uut plaastrit oodata icon_rolleyes.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 01:39:14 vasta tsitaadiga

Draqula, alt+F4 menüüst shut down valides samuti reboot?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 12:54:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Draqula, alt+F4 menüüst shut down valides samuti reboot?


alt+F4 menüüst shut down valides on käitumine täpselt sama mis start menüüst shut down valides.
Alguses on shutting down ja ketravad pallid, kui power tuluke jääb põlema läpaka kaanel, teeb paar vilksatust ning koheselt käivitub masin uuesti.

Ainult command promptilt shutdown /s tundub päriselt töötavat hetkel.

Proovin neid ACPI asju kustutada.

EDIT: Proovitud ka ACPI märkega asjad device manageri alt kustutada.
Hetkel ikka muutusteta.
Eks jälgib lähipäevil Vantage ja WinUpdate uuendusi - ehk tuleb midagi head ka vahelduseks sealt.

EDIT2: Vähemalt Battery Threshold töötab - bright side icon_smile.gif

EDIT3: Minu poolt teema maas - masin shut downib taas igast asendist.
Mingid tööandja skriptid vajasid kõpitsemist, ju oli vastuolu 20H2 või Intel management uuendustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 22:28:27 vasta tsitaadiga

Kas ThinkPadidel on võimalik Fn nuppude funktsioone muuta? Minu jaoks on T460s puhul F7-F12 all täiesti kasutud funktsioonid. Hea meelega paneks sinna multimeedianupud a la Play, Pause, Next, Previous...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 22:49:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas ThinkPadidel on võimalik Fn nuppude funktsioone muuta? Minu jaoks on T460s puhul F7-F12 all täiesti kasutud funktsioonid. Hea meelega paneks sinna multimeedianupud a la Play, Pause, Next, Previous...

guugelda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 23:07:53 vasta tsitaadiga

Anna vihje. Need tavalised remapperid, mida proovisin, ei näidanud neid Fn klahve. Saan näiteks F10 asendada, aga see asendabki F10, mitte Fn+F10.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 23:17:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anna vihje

Guugelda...ma ei tea paremat vihjet icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.12.2020 00:00:15 vasta tsitaadiga

Lenovo ei taha et sa neid nelja funktsiooni kiirelt ja mugavalt kasutaks. Eemaldas ju kunagi nooleklahvidelt need ära ja kuhugi asemele ei pannud.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2021 21:15:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lenovo suutis miskit oma Vantage'iga ära käkkida. Tundub, et Windows 10 20H2 puhta installi ja viimase Vantage'i versiooniga ei jää Battery Threshold peale. Viga avaldub vist ainult värske installi + Vantage'i kombinatsioonis, sest teistel masinatel pärast 1903 ja 2004 upgrade'i 20H2 peale seda jama pole.
Kolmel viimase 2 nädala jooksul värske installi saanud masinal sama jama. Alguses mõtlesin, et ma ise unustasin sisse lülitada või panin Vantage'i liiga kiiresti kinni. Täna proovisin nii, et lülitasin sisse, rohkem midagi ei puudutanud ja jäin ootama ning ca 10 sekundit hiljem nägin, kuidas see liugur väljalülitatud asendisse liikus icon_biggrin.gif
Netis mõned üksikud hädalised veel sama probleemiga.

Sellele probleemile oli lihtne lahendus. Kui Lenovo Toolbaril pole Battery charge threshold aktiveeritud, siis Vantage'is sees (seal, kus protsente määrad) see liugur lülitab end ise välja ega püsi aktiivsena. Jabur süsteem.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 24.01.2021 09:45:39 vasta tsitaadiga

Win 7x86 ja sleep + hibernate kadunud. SSD vaba ruumi palju. Kas probleem masina vanuses? Tegemist T60-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:24:30 vasta tsitaadiga

Driverid puudu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:26:54 vasta tsitaadiga

Pakun ka, et chipset / power management kraam vaja üle installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 24.01.2021 13:33:22 vasta tsitaadiga

aga kuhu need tal üldse kadusid
mida tegi ja ilmselt ülivalesti?
kuni selles omanik endale oma tegudest aru andma pole õppinud, seni hakkab sama probleem korduma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:11:20 vasta tsitaadiga

Win saab vahel siis ka masinast jagu, kui see on kuu aega tühja akuga kuskil alumisel riiulil tolmanud. icon_smile.gif Rääkimata siis olukorrast, kus ta netti end valimatult uuendama jms on lastud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:14:30 vasta tsitaadiga

Mul tuleb kaks stsenaariumit meelde. Kui eraldiseisva videokaardiga, siis võib videokiip olla suremas. Teine variant on SSD.
Mõlema puhul on enamasti tundemärgiks "haihtuvad" driverid. Ja kui uuesti kaovad või saad installimisel errori, siis tõenäoliselt üks kahest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 24.01.2021 14:31:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Win saab vahel siis ka masinast jagu, kui see on kuu aega tühja akuga kuskil alumisel riiulil tolmanud. icon_smile.gif Rääkimata siis olukorrast, kus ta netti end valimatult uuendama jms on lastud.
sul on w7 sel moel emaplaadi draivereid minema kustutanud? icon_eek.gif ?

Betamax kirjutas:
Mul tuleb kaks stsenaariumit meelde. Kui eraldiseisva videokaardiga, siis võib videokiip olla suremas. Teine variant on SSD.
Mõlema puhul on enamasti tundemärgiks "haihtuvad" driverid. Ja kui uuesti kaovad või saad installimisel errori, siis tõenäoliselt üks kahest.
kui video suremas siis vist kipub alati mõnda muud moodi ka veast märku andma - vale reso või osa programme keeldub käivitumast jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 10:39:22 vasta tsitaadiga

Thinkpad P14s. Kas teil on ka uuematel Thinkpadidel power options nii tühi:
Spoiler Spoiler Spoiler

5 aastat vanal Thinkpadil on seal terve posu asju:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kõiksugu draiverid on installitud (järjekorras: Win10 install, Win10 uuendused, Lenovo System Update-ga uuendused). Seadmehalduris pole midagi punast-kollast.
Või on siiski midagi, mida ma pole installinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 10:56:15 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Thinkpad P14s. Kas teil on ka uuematel Thinkpadidel power options nii tühi:
Spoiler Spoiler Spoiler

5 aastat vanal Thinkpadil on seal terve posu asju:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kõiksugu draiverid on installitud (järjekorras: Win10 install, Win10 uuendused, Lenovo System Update-ga uuendused). Seadmehalduris pole midagi punast-kollast.
Või on siiski midagi, mida ma pole installinud?


P15 gen1:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 13:56:26 vasta tsitaadiga

AMD või Intel?
Installikas on autentne või mingi pira/kohitsetud?

Puhta installi puhul ilma ühtegi uuendust ega driverit installimata peaks see nimekiri olema tunduvalt pikem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 14:10:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
AMD või Intel? Installikas on autentne või mingi pira/kohitsetud?
Puhta installi puhul ilma ühtegi uuendust ega driverit installimata peaks see nimekiri olema tunduvalt pikem.

Intel i7-10510U. Installikas täiesti terve ja kohitsemata. BIOSis pole ka mingit keemiat teinud ja seadmeid keelanud.

Muudatus: Powerplanide lisamine ega importimine ei muuda midagi.


viimati muutis CommandsRef 27.01.2021 14:43:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.