Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 11.08.2020 10:26:53 vasta tsitaadiga

Ma ~6kuud kasutanud Go3 enda boxiga ja ikka veel väga rahul.

Liitusin Netflixiga ka aga tundub, et nende box ei toeta väga Netflixi äppi. On keegi äkki tööle saanud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 21.08.2020 21:01:57 vasta tsitaadiga

Kasuta Xiaomi Mi boxi- seal nii Go3 kui Netflix töötavad probleemivabalt- ja sisseehitatud Chromecast on boonuseks. Hind ka mõislik- ca 60.-
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 22.08.2020 19:56:26 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal avastasin, et LG äppi peal ei saa ühtegi filmi lõpuni vaadata - mingi hetk jookseb kokku lihtsalt (kõige pealt friizib audio ja siis video). Kuidagi parandada ka ei saa. Kui tagasi minna ja jätkata siis teeb sama mõne sekundi pärast.
Ainus viis on läppar HDMIga järgi panna ja veebis lõpuni vaadata.
Kehvema netikvaliteediga viskab suht tihti veateateid ka.
Muidu enamus ajast kanalite vaatamiseks on täitsa OK.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 25.08.2020 20:23:22 vasta tsitaadiga

Miinused
Edge brauseris ei tööta Go3 korralikult
Sony Channel, Sony Turbo, FOX kanalitel puuduvad subtiitrid.
Kasutajaliides on suht ebamugav võrdluseks tvplayer.com (kunagi sai vaadatud seda muusikakanalite tõttu, kuid nüüd need sealt ära võetud) lehe kasutajaliidesega.

Ühesõnaga sa saad pooliku teenuse täishinnaga, keegi vist UI rõhku ei viitsinud panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2020 09:41:41 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Ma vahepeal avastasin, et LG äppi peal ei saa ühtegi filmi lõpuni vaadata - mingi hetk jookseb kokku lihtsalt (kõige pealt friizib audio ja siis video). Kuidagi parandada ka ei saa. Kui tagasi minna ja jätkata siis teeb sama mõne sekundi pärast.
Ainus viis on läppar HDMIga järgi panna ja veebis lõpuni vaadata.
Kehvema netikvaliteediga viskab suht tihti veateateid ka.
Muidu enamus ajast kanalite vaatamiseks on täitsa OK.


Sa pead silmas ikka vusseris olevat rakendust?
Film käima ja siis striimi kvaliteet käsitsi paika. Automaatse peal kipub jukerdama. Nii olen vaadanud jalka ülekannet FHD-s (5 MB/s ehk maksimum) täiesti mõnuga. See on nagu seni suurim puudus olnud. LG telefonirakendusega (LG TV Plus või LG ThinQ) saab kenasti UI-s liigelda, pole hullu. Tõsi, iPadi jaoks disainitud samades rakendustes on hiir võimatult aeglane ja tuim, siin Androidi omad on sajaga üle. Miks on nii, ei saa aru.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 31.08.2020 21:01:33 vasta tsitaadiga

Edit väike parandus, pea pooltel kanalitel subtiitirid puuduvad kuigi reaalselt on neil olemas subtiitrite tugi. Klienditugi ütleb selle peale, et sellised need lepingud on icon_biggrin.gif

Edit2, Kas Go3-s on mingi muu versioon Sony Channelist? Näiteks Leiser TV näitab hoopis teist programmi SonyTV'st. Uudishimu suur kuidas nii suur erinevus? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 07.09.2020 14:21:11 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:


Sa pead silmas ikka vusseris olevat rakendust?
Film käima ja siis striimi kvaliteet käsitsi paika. Automaatse peal kipub jukerdama. Nii olen vaadanud jalka ülekannet FHD-s (5 MB/s ehk maksimum) täiesti mõnuga. See on nagu seni suurim puudus olnud. LG telefonirakendusega (LG TV Plus või LG ThinQ) saab kenasti UI-s liigelda, pole hullu. Tõsi, iPadi jaoks disainitud samades rakendustes on hiir võimatult aeglane ja tuim, siin Androidi omad on sajaga üle. Miks on nii, ei saa aru.


Jah, WebOS rakendust. Filmide vaatamine (mitte TV vaatamine) ei tööta 100% mul igatahes. AndroidTV äpiga seda filmide vaatamise probleemi polnud. iPhone äpp töötab ka normaalselt.

Hitaku kirjutas:


Kas Go3-s on mingi muu versioon Sony Channelist? Näiteks Leiser TV näitab hoopis teist programmi SonyTV'st. Uudishimu suur kuidas nii suur erinevus?



Jah, see on mingi Leedu või üldine Baltikumi oma mitte Eesti Sony Channel minu teada. Natuke teistsugune kava.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.10.2020 00:47:45 vasta tsitaadiga

Kohutav kvaliteet, netist 3440x1440 resol ei kannata pikalt vaadata, ilmselt tühistan selle prooviaja. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Val81
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 22:41:56 go3 ja samsung tv vasta tsitaadiga

Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 10:50:14 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Kohutav kvaliteet, netist 3440x1440 resol ei kannata pikalt vaadata, ilmselt tühistan selle prooviaja. thumbs_down.gif


Kvaliteet on tõesti kohutav. Ainult HD kanalid on talutavad, teisi mingil põhjusel serveeritakse eriti madala resoga... kopp.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 26.10.2020 12:16:59 Re: go3 ja samsung tv vasta tsitaadiga

Val81 kirjutas:
Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...


Sama siin. Ainus workaround on valida TV alt Kanalite Nimekiri.

Peale selle switchis go3 TV1000 ja TV1000 Actioni mingi täiesti võõra versiooni peale. Go3 enda telekava on OK aga see ei matchi sellega, mis kava.ee näitab. Eelmine nädal alles oli korras.

Paneb tasapisi mõtlema, kas teenus on oma kvaliteedi kohta hinda väärt...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 12:26:52 Re: go3 ja samsung tv vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Val81 kirjutas:
Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...


Sama siin. Ainus workaround on valida TV alt Kanalite Nimekiri.

Peale selle switchis go3 TV1000 ja TV1000 Actioni mingi täiesti võõra versiooni peale. Go3 enda telekava on OK aga see ei matchi sellega, mis kava.ee näitab. Eelmine nädal alles oli korras.

Paneb tasapisi mõtlema, kas teenus on oma kvaliteedi kohta hinda väärt...


Minul juhtus sedasi mõned kuud tagasi. Ei suutnud ta üles tulla pärast sleepi või ta kaotas interneti ära mida siis hiljem enam ei leidnudki. Aitas ainult kogu internetimajanduse+boksi reboot. kopp.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 08.12.2020 23:30:25 vasta tsitaadiga

Tekkis tahtmine Champions League'i vaadata eestikeelse kommentaariga ja selle tarbeks katsetasin siis LG TV äppi uuesti. Tundub, et natuke on tööd ikka tehtud selle kallal. Samas kasutajakogemust pole parandatud ja kvaliteet on jätkuvalt kohutav. Ma ei saanud tükk aega aru, et miks see pilt nõnda venib ja siis taipasin, et spordiülekanded on 30 kaadrit sekundis thumbs_down.gif . Esimest korda leidisin põhjuse LG true motion sisse lülitada. See tegi pildi vähemalt vaadatavaks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 16:30:44 vasta tsitaadiga

Mõned arengud icon_arrow.gif ETV, ETV2, Kanal2, Kanal12 on nüüd 1080P, Setanta Sports peaks ka uuel nädalal olema HD's.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 17:14:46 vasta tsitaadiga

Mis bitratega teil näiteks spordikanalid tulevad? mul 1080P 3MBIT/s

ETV ja KJanal2 asjad HDs on positiivne, sest see oli varem ka põhjus miks ei kolinud üle Telia pealt.
Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 17:29:53 vasta tsitaadiga

Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.

HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 17:44:12 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.

HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P.


Tore, et tulemas

3 MBIT/s siis - jalgpalli vaadates, kiiremad söödud-löögid, pall kaob hetkeks "ära". Hertsiprobleem telekaga? Äpiga? Go3-poolne?

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 18:06:44 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
T1000 kirjutas:
Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.

HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P.


Tore, et tulemas

3 MBIT/s siis - jalgpalli vaadates, kiiremad söödud-löögid, pall kaob hetkeks "ära". Hertsiprobleem telekaga? Äpiga? Go3-poolne?


Eeldan, et sa kasutad STB? Pane HDMI väljund Androidi menüüst 1080P50 (default vist 60).
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 19:43:12 vasta tsitaadiga

Ei kasuta, android TV äpp
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 26.12.2020 13:22:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi esineb ka praegu probleeme MI TV aj Go3 äpiga? AndroidTV siis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 14:41:00 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Kas kellelgi esineb ka praegu probleeme MI TV aj Go3 äpiga? AndroidTV siis...


Xiaomi telekas toimib igatahes praegu (AndroidTV).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 02.01.2021 00:43:46 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:

Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle


Eurospordi jaoks tasub liituda eurosport playeriga. 25€/aasta ja ei oea Telias olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2021 21:47:03 vasta tsitaadiga

rolfvector kirjutas:
Amphor kirjutas:

Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle


Eurospordi jaoks tasub liituda eurosport playeriga. 25€/aasta ja ei oea Telias olema icon_smile.gif


Ma ju võimalustega olen kursis küll. Aga ma tahaks et kõik oleks ühes kohas, mitte ei peaks äppe vahetama, et näiteks vaid kava näha

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 05.01.2021 13:34:32 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, miks vajab Go3 Tele2 telefonipaketiga liitumist? Hea meelega prooviks seda, aga oma numbrit tele2 peale üle viia küll selle tõttu ei tahaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 13:38:51 vasta tsitaadiga

chris85 kirjutas:
Oskab keegi öelda, miks vajab Go3 Tele2 telefonipaketiga liitumist? Hea meelega prooviks seda, aga oma numbrit tele2 peale üle viia küll selle tõttu ei tahaks.

Ei vaja ju. Tele2 kaudu saab odavamalt lihtsalt, kui on mingi kampaania.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chris85
HV vaatleja
chris85

liitunud: 26.05.2007




sõnum 05.01.2021 19:10:41 vasta tsitaadiga

Jah, minu viga, tookord oligi kampaania ja siis ilma tele2 lepinguta seda sõlmida ei lastud. Sain nendest valesti aru, et üldse on liitumiseks vaja tele2 üle tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 08.01.2021 19:13:43 vasta tsitaadiga

Hei

Need kes selle teenuse koos digiboxiga on võtnud, teil netflixi app töötab?

Mul viskab kirja ette "tõrge, see rakenduse Netflix versioon ei ühildu teie seadmega (-13)", samas tegelt taustal äpp jookseb kuid seda kirja ma eest ära ei saa ning seetõttu ka mitte netflixi logida jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2021 19:32:15 vasta tsitaadiga

Proovinud nädala ja miBox S-iga töötab täitsa hästi. Uurin kas originaalboxiga saab meeldetuletusi lisada ja kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami 😀. Ning kas kuidagi on näha ka saadete infot/sisu
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 01:02:42 vasta tsitaadiga

soca kirjutas:
Hei

Need kes selle teenuse koos digiboxiga on võtnud, teil netflixi app töötab?

Mul viskab kirja ette "tõrge, see rakenduse Netflix versioon ei ühildu teie seadmega (-13)", samas tegelt taustal äpp jookseb kuid seda kirja ma eest ära ei saa ning seetõttu ka mitte netflixi logida jne.


Võiks ju toimida. Samas on igasugu hiina Android boxidega sama lugu, et Netflix ei toimi kuigi on Google certified.

Juurde võiks saada osta eraldi kanaleid, nt TLC...
Kerimine on jah selline imelik, selle võiks muuta ka 2x, 4x, 10x jne
Järelevaatamise jaoks võiks ka oma loogika olla mitte lihtsalt tuimalt läbi saatekava, halb user experience.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 12:25:46 vasta tsitaadiga

järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3.
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 12:30:17 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami

Level kirjutas:
järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3.


Kas telial on selline järelevaatamine? icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 13:18:27 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Level kirjutas:
kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami

Level kirjutas:
järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3.


Kas telial on selline järelevaatamine? icon_lol.gif


jah mul hetkel veel telia oma ka olemas ja järelvaatamises kui teenuses vahet ma ei tee.

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:06:56 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et olen kaval: tellisin omale päris enda digiboxi, et kuumaksust lahti saada. Tutkit. Boxist ei saa lahti öelda kuumaksu vähendamise eesmärgil, sest hind jääb ikka samaks.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:42:11 vasta tsitaadiga

Rämedalt häirib 1. Telefonid oneplus 3t asi hakib hirmsalt, läoakas toimib heasti, soovitusi? Kiirused, netil siis korras.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribenski
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2020




sõnum 26.01.2021 00:25:09 vasta tsitaadiga

Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 10:10:16 vasta tsitaadiga

Kribenski kirjutas:
Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne.

No oma box on ikka oma. Ainult osta Google certified box, UI on siis ka normaalne.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antiz
HV vaatleja
antiz

liitunud: 21.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 10:30:51 vasta tsitaadiga

Kribenski kirjutas:
Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne.


kui ainult rannamaja laadseid asju kaeda, siis võta julgelt go3...ise paraku vaatan suure ringiga nendest go3-st ja elisa elamustest mööda kuna kanali valik on si*emast si*em (kui just ei ole vene kanalite ja mtv realityte fänn)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 11:17:07 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kribenski kirjutas:
Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne.

No oma box on ikka oma. Ainult osta Google certified box, UI on siis ka normaalne.

Näiteks https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/
On ka pulga versioon (Mi Stick), aga see on tuntavalt lahjem ja võib ajale kiiremini jalgu jääda.

Mi Box S jookseb küll väga nobedalt thumbs_up.gif

--

Rääkides Go3-st üldiselt, siis kanalivalik on tõesti üsna nigel, aga järelvaatamine ja UI on tegelikult üsna OKid. Mis sest, et alguses tekkis täiesti vastupidine reaktsioon.
Ni Mi Box S-il kui ka Mi TV 4S peal pole seni tõrkeid olnud ja Go3 äpp jookseb ladusalt thumbs_up.gif
Arvestades hinda ja kvaliteeti, siis kindel soovitus minu poolt. Telia enam TV alusühendust ei paku ning Elisa Elamuse UI on piix ja aeglane.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 21:37:25 vasta tsitaadiga

Minul MiBox s ja toimib täitsa hästi. Kuna kasutasin Telias mini paketti+ järelvaatamist, siis ei saa kurta et kanalivalik puudulik(kõik eesti kanalid olemas).

Ma tegelikult ei saa aru, et miks telia ja elisa ei kasuta võimalust üle neti tv pakkumist. Tundub nagu eilne päev.

Go3-l arenguruumi on, kuid usun et eks nad parendavad aja jooksul oma teenust

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 00:26:26 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
Ma tegelikult ei saa aru, et miks telia ja elisa ei kasuta võimalust üle neti tv pakkumist. Tundub nagu eilne päev.

Ei paku? Telia minuTV oli esimesi mis üle euroopa levima hakkas, nüüdseks siis ühene TeliaTV.
vaata digiboksi, arvuti või nutiseadmega.

Ma pigem küsiks, mis on Go3 reklaamis uue põlvkonna tv teenus?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 00:59:04 vasta tsitaadiga

Parandan ennast Elisa. Samas android tv-st ei leia telia äppi
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 01:13:04 vasta tsitaadiga

Elisal ka olemas ju samamoodi app ja browseri kaudu.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 01:29:46 vasta tsitaadiga

Tee mis tahad mibox play storest telia äppi ei leia. Eks peab proovima muud moodi. Kuidas elisa äpp töötab.

Mis puudutab elisa äppi siis see tahab sidumist olemaoseva teenusega sh ka nö digiboxi ja kui seda pole siis ei saa. Ja äppis pole ka kõikide kanalite järelevaatamine võimalik.

Kuna mul ka elisa teenus olema, siis huvi pärast proovin hoome nii installi kui ka kasutust.

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal


viimati muutis Level 27.01.2021 08:35:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2021 08:22:40 vasta tsitaadiga

Noorem rahvas nkn live tv-d ei vaata. Kui GO3 poleks, siis minu telekates tava televisiooni ei eksisteeriks. Mingit digiboksi ma küll kuhugi tolknema ei soovi.
Elisa ja Telia võiks ka ajaga kaasas käia ja oma äppid Android TV-le söödavaks mudida. Telia ilmselt ikka veel mõtleb puldile igasugu kombinatsioone välja, et inimestel "lihtsam" navigeerida oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 11:58:15 vasta tsitaadiga

ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega icon_smile.gif

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 30.01.2021 17:08:27 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega icon_smile.gif


Ma usun, et statistliselt on rohkem neid digiboksi fänne rohkem kui äppi fänne. Isegi ootaks Go3 teenuse kõrvale konkurenti AndroidTV või AppleTV peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 30.01.2021 17:45:00 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Level kirjutas:
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega icon_smile.gif


Ma usun, et statistliselt on rohkem neid digiboksi fänne rohkem kui äppi fänne. Isegi ootaks Go3 teenuse kõrvale konkurenti AndroidTV või AppleTV peale.

9 märts tuleb konkurent https://viaplay.ee/

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 09:49:58 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega icon_smile.gif


Nomaitea ...
Nii NVidiaShieldi kui FireStick 4K peal töötab Elisa küll.
Tõsi, juhtimine eeldab kas hiirt või güroskooppulti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 15:51:03 vasta tsitaadiga

Firestick Os on fireOS. ju eslia sellele äpi meisterdanud. Kas Nvidiale said google play storest elisa äpi? Mi boxi google stores pole elisa leitav

Up. Elisa äpi sai mi boxile jõuga peale ja isegi sidumine õnnestus aga menüü ei tööta. Telia äpp on külli. Ja mõlevad läägavad ja kasutamusmugavus 10 palli süsteemis -9. 😀👍😉🤦

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DaneL
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2002




sõnum 01.02.2021 01:58:26 vasta tsitaadiga

Android TV OS leidub android telerites ja mõnes boxis ja stickis, äpid sellele on nuppudega juhitavad. Selle pärast ei sobi sellele ka Elisa ega Telia äpid, mis on mõeldud puuteekraanile.
Minul on Philips android teler ja Mi Box S. Võtsin Go3 8€ paketi ja meie perele on kanaleid piisavalt, lisaks on järelvaatamine mugav kasutada, minu jaoks on go3 hetkel Elisast ja Teliast üle.
Koos internetiga on mul Elisa elamus samuti olemas, aga see tundub täiesti eilne päev. Kuna mul on Elisa, siis olen proovinud nende äppi ka telerist vaadata, tulemuseks oli suure ekraani jaoks kehv resolutsioon ja tobe hiirega juhtimine.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.