|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
11.08.2020 10:26:53
|
|
|
Ma ~6kuud kasutanud Go3 enda boxiga ja ikka veel väga rahul.
Liitusin Netflixiga ka aga tundub, et nende box ei toeta väga Netflixi äppi. On keegi äkki tööle saanud?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
21.08.2020 21:01:57
|
|
|
| Kasuta Xiaomi Mi boxi- seal nii Go3 kui Netflix töötavad probleemivabalt- ja sisseehitatud Chromecast on boonuseks. Hind ka mõislik- ca 60.-
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
22.08.2020 19:56:26
|
|
|
Ma vahepeal avastasin, et LG äppi peal ei saa ühtegi filmi lõpuni vaadata - mingi hetk jookseb kokku lihtsalt (kõige pealt friizib audio ja siis video). Kuidagi parandada ka ei saa. Kui tagasi minna ja jätkata siis teeb sama mõne sekundi pärast.
Ainus viis on läppar HDMIga järgi panna ja veebis lõpuni vaadata.
Kehvema netikvaliteediga viskab suht tihti veateateid ka.
Muidu enamus ajast kanalite vaatamiseks on täitsa OK.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
25.08.2020 20:23:22
|
|
|
Miinused
Edge brauseris ei tööta Go3 korralikult
Sony Channel, Sony Turbo, FOX kanalitel puuduvad subtiitrid.
Kasutajaliides on suht ebamugav võrdluseks tvplayer.com (kunagi sai vaadatud seda muusikakanalite tõttu, kuid nüüd need sealt ära võetud) lehe kasutajaliidesega.
Ühesõnaga sa saad pooliku teenuse täishinnaga, keegi vist UI rõhku ei viitsinud panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.08.2020 09:41:41
|
|
|
| xenover kirjutas: |
Ma vahepeal avastasin, et LG äppi peal ei saa ühtegi filmi lõpuni vaadata - mingi hetk jookseb kokku lihtsalt (kõige pealt friizib audio ja siis video). Kuidagi parandada ka ei saa. Kui tagasi minna ja jätkata siis teeb sama mõne sekundi pärast.
Ainus viis on läppar HDMIga järgi panna ja veebis lõpuni vaadata.
Kehvema netikvaliteediga viskab suht tihti veateateid ka.
Muidu enamus ajast kanalite vaatamiseks on täitsa OK. |
Sa pead silmas ikka vusseris olevat rakendust?
Film käima ja siis striimi kvaliteet käsitsi paika. Automaatse peal kipub jukerdama. Nii olen vaadanud jalka ülekannet FHD-s (5 MB/s ehk maksimum) täiesti mõnuga. See on nagu seni suurim puudus olnud. LG telefonirakendusega (LG TV Plus või LG ThinQ) saab kenasti UI-s liigelda, pole hullu. Tõsi, iPadi jaoks disainitud samades rakendustes on hiir võimatult aeglane ja tuim, siin Androidi omad on sajaga üle. Miks on nii, ei saa aru.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
31.08.2020 21:01:33
|
|
|
Edit väike parandus, pea pooltel kanalitel subtiitirid puuduvad kuigi reaalselt on neil olemas subtiitrite tugi. Klienditugi ütleb selle peale, et sellised need lepingud on
Edit2, Kas Go3-s on mingi muu versioon Sony Channelist? Näiteks Leiser TV näitab hoopis teist programmi SonyTV'st. Uudishimu suur kuidas nii suur erinevus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
07.09.2020 14:21:11
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Sa pead silmas ikka vusseris olevat rakendust?
Film käima ja siis striimi kvaliteet käsitsi paika. Automaatse peal kipub jukerdama. Nii olen vaadanud jalka ülekannet FHD-s (5 MB/s ehk maksimum) täiesti mõnuga. See on nagu seni suurim puudus olnud. LG telefonirakendusega (LG TV Plus või LG ThinQ) saab kenasti UI-s liigelda, pole hullu. Tõsi, iPadi jaoks disainitud samades rakendustes on hiir võimatult aeglane ja tuim, siin Androidi omad on sajaga üle. Miks on nii, ei saa aru. |
Jah, WebOS rakendust. Filmide vaatamine (mitte TV vaatamine) ei tööta 100% mul igatahes. AndroidTV äpiga seda filmide vaatamise probleemi polnud. iPhone äpp töötab ka normaalselt.
| Hitaku kirjutas: |
Kas Go3-s on mingi muu versioon Sony Channelist? Näiteks Leiser TV näitab hoopis teist programmi SonyTV'st. Uudishimu suur kuidas nii suur erinevus?
|
Jah, see on mingi Leedu või üldine Baltikumi oma mitte Eesti Sony Channel minu teada. Natuke teistsugune kava.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
25.10.2020 00:47:45
|
|
|
Kohutav kvaliteet, netist 3440x1440 resol ei kannata pikalt vaadata, ilmselt tühistan selle prooviaja.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Val81
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2006
|
25.10.2020 22:41:56
go3 ja samsung tv |
|
|
Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.10.2020 10:50:14
|
|
|
| busta kirjutas: |
Kohutav kvaliteet, netist 3440x1440 resol ei kannata pikalt vaadata, ilmselt tühistan selle prooviaja.  |
Kvaliteet on tõesti kohutav. Ainult HD kanalid on talutavad, teisi mingil põhjusel serveeritakse eriti madala resoga...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
26.10.2020 12:16:59
Re: go3 ja samsung tv |
|
|
| Val81 kirjutas: |
Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...
|
Sama siin. Ainus workaround on valida TV alt Kanalite Nimekiri.
Peale selle switchis go3 TV1000 ja TV1000 Actioni mingi täiesti võõra versiooni peale. Go3 enda telekava on OK aga see ei matchi sellega, mis kava.ee näitab. Eelmine nädal alles oli korras.
Paneb tasapisi mõtlema, kas teenus on oma kvaliteedi kohta hinda väärt...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.10.2020 12:26:52
Re: go3 ja samsung tv |
|
|
| xenover kirjutas: |
| Val81 kirjutas: |
Toimis.. aga ära toimis. Eilsest enam app ei toimi... kõik muu toimib aga kui lähed TV-hetkel eetris siis tabelit ette ei tule ketrab1-2 mini ja jookseb kokku.
uninstall ei aita tv factory reset ei aitand...
|
Sama siin. Ainus workaround on valida TV alt Kanalite Nimekiri.
Peale selle switchis go3 TV1000 ja TV1000 Actioni mingi täiesti võõra versiooni peale. Go3 enda telekava on OK aga see ei matchi sellega, mis kava.ee näitab. Eelmine nädal alles oli korras.
Paneb tasapisi mõtlema, kas teenus on oma kvaliteedi kohta hinda väärt... |
Minul juhtus sedasi mõned kuud tagasi. Ei suutnud ta üles tulla pärast sleepi või ta kaotas interneti ära mida siis hiljem enam ei leidnudki. Aitas ainult kogu internetimajanduse+boksi reboot.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
08.12.2020 23:30:25
|
|
|
Tekkis tahtmine Champions League'i vaadata eestikeelse kommentaariga ja selle tarbeks katsetasin siis LG TV äppi uuesti. Tundub, et natuke on tööd ikka tehtud selle kallal. Samas kasutajakogemust pole parandatud ja kvaliteet on jätkuvalt kohutav. Ma ei saanud tükk aega aru, et miks see pilt nõnda venib ja siis taipasin, et spordiülekanded on 30 kaadrit sekundis . Esimest korda leidisin põhjuse LG true motion sisse lülitada. See tegi pildi vähemalt vaadatavaks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
13.12.2020 16:30:44
|
|
|
Mõned arengud ETV, ETV2, Kanal2, Kanal12 on nüüd 1080P, Setanta Sports peaks ka uuel nädalal olema HD's.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
13.12.2020 17:14:46
|
|
|
Mis bitratega teil näiteks spordikanalid tulevad? mul 1080P 3MBIT/s
ETV ja KJanal2 asjad HDs on positiivne, sest see oli varem ka põhjus miks ei kolinud üle Telia pealt.
Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
13.12.2020 17:29:53
|
|
|
Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.
HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
13.12.2020 17:44:12
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.
HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P. |
Tore, et tulemas
3 MBIT/s siis - jalgpalli vaadates, kiiremad söödud-löögid, pall kaob hetkeks "ära". Hertsiprobleem telekaga? Äpiga? Go3-poolne?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
13.12.2020 18:06:44
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
Eurosport eeldab lepingut Discovery grupiga, on väidetavalt plaanides.
HD AndroidTV (STB), Android, iOS platvormil on liikumas H265 peale ehk 3Mbit/s, 1080P.
HD veebis, LG, Samsung platvormil on veel H264 peal ehk 5Mbit/s, 1080P. |
Tore, et tulemas
3 MBIT/s siis - jalgpalli vaadates, kiiremad söödud-löögid, pall kaob hetkeks "ära". Hertsiprobleem telekaga? Äpiga? Go3-poolne? |
Eeldan, et sa kasutad STB? Pane HDMI väljund Androidi menüüst 1080P50 (default vist 60).
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
13.12.2020 19:43:12
|
|
|
Ei kasuta, android TV äpp
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
26.12.2020 13:22:58
|
|
|
| Kas kellelgi esineb ka praegu probleeme MI TV aj Go3 äpiga? AndroidTV siis...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
26.12.2020 14:41:00
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
| Kas kellelgi esineb ka praegu probleeme MI TV aj Go3 äpiga? AndroidTV siis... |
Xiaomi telekas toimib igatahes praegu (AndroidTV).
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rolfvector
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2003
|
02.01.2021 00:43:46
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle |
Eurospordi jaoks tasub liituda eurosport playeriga. 25€/aasta ja ei oea Telias olema
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
02.01.2021 21:47:03
|
|
|
| rolfvector kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
Kohe kui Eurospordid ka tulevad valikussee, kolin üle |
Eurospordi jaoks tasub liituda eurosport playeriga. 25€/aasta ja ei oea Telias olema  |
Ma ju võimalustega olen kursis küll. Aga ma tahaks et kõik oleks ühes kohas, mitte ei peaks äppe vahetama, et näiteks vaid kava näha
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chris85
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007
|
05.01.2021 13:34:32
|
|
|
| Oskab keegi öelda, miks vajab Go3 Tele2 telefonipaketiga liitumist? Hea meelega prooviks seda, aga oma numbrit tele2 peale üle viia küll selle tõttu ei tahaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.01.2021 13:38:51
|
|
|
| chris85 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, miks vajab Go3 Tele2 telefonipaketiga liitumist? Hea meelega prooviks seda, aga oma numbrit tele2 peale üle viia küll selle tõttu ei tahaks. |
Ei vaja ju. Tele2 kaudu saab odavamalt lihtsalt, kui on mingi kampaania.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chris85
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007
|
05.01.2021 19:10:41
|
|
|
| Jah, minu viga, tookord oligi kampaania ja siis ilma tele2 lepinguta seda sõlmida ei lastud. Sain nendest valesti aru, et üldse on liitumiseks vaja tele2 üle tulla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
08.01.2021 19:13:43
|
|
|
Hei
Need kes selle teenuse koos digiboxiga on võtnud, teil netflixi app töötab?
Mul viskab kirja ette "tõrge, see rakenduse Netflix versioon ei ühildu teie seadmega (-13)", samas tegelt taustal äpp jookseb kuid seda kirja ma eest ära ei saa ning seetõttu ka mitte netflixi logida jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
09.01.2021 19:32:15
|
|
|
Proovinud nädala ja miBox S-iga töötab täitsa hästi. Uurin kas originaalboxiga saab meeldetuletusi lisada ja kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami 😀. Ning kas kuidagi on näha ka saadete infot/sisu
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
10.01.2021 01:02:42
|
|
|
| soca kirjutas: |
Hei
Need kes selle teenuse koos digiboxiga on võtnud, teil netflixi app töötab?
Mul viskab kirja ette "tõrge, see rakenduse Netflix versioon ei ühildu teie seadmega (-13)", samas tegelt taustal äpp jookseb kuid seda kirja ma eest ära ei saa ning seetõttu ka mitte netflixi logida jne. |
Võiks ju toimida. Samas on igasugu hiina Android boxidega sama lugu, et Netflix ei toimi kuigi on Google certified.
Juurde võiks saada osta eraldi kanaleid, nt TLC...
Kerimine on jah selline imelik, selle võiks muuta ka 2x, 4x, 10x jne
Järelevaatamise jaoks võiks ka oma loogika olla mitte lihtsalt tuimalt läbi saatekava, halb user experience.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
12.01.2021 12:25:46
|
|
|
järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
12.01.2021 12:30:17
|
|
|
| Level kirjutas: |
| kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami |
| Level kirjutas: |
| järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3. |
Kas telial on selline järelevaatamine?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
12.01.2021 13:18:27
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Level kirjutas: |
| kerimine on ka selline umm imelik 1 min kaupa või suht kiire ning kerid üle reklaami |
| Level kirjutas: |
| järelvaatamine on neil kõigil sama nii Telial, Elisal kui Go3. |
Kas telial on selline järelevaatamine?  |
jah mul hetkel veel telia oma ka olemas ja järelvaatamises kui teenuses vahet ma ei tee.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
21.01.2021 12:06:56
|
|
|
Mõtlesin, et olen kaval: tellisin omale päris enda digiboxi, et kuumaksust lahti saada. Tutkit. Boxist ei saa lahti öelda kuumaksu vähendamise eesmärgil, sest hind jääb ikka samaks..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
21.01.2021 12:42:11
|
|
|
| Rämedalt häirib 1. Telefonid oneplus 3t asi hakib hirmsalt, läoakas toimib heasti, soovitusi? Kiirused, netil siis korras.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribenski
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2020
|
26.01.2021 00:25:09
|
|
|
| Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
26.01.2021 10:10:16
|
|
|
| Kribenski kirjutas: |
| Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne. |
No oma box on ikka oma. Ainult osta Google certified box, UI on siis ka normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antiz
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002
|
26.01.2021 10:30:51
|
|
|
| Kribenski kirjutas: |
| Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne. |
kui ainult rannamaja laadseid asju kaeda, siis võta julgelt go3...ise paraku vaatan suure ringiga nendest go3-st ja elisa elamustest mööda kuna kanali valik on si*emast si*em (kui just ei ole vene kanalite ja mtv realityte fänn)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
26.01.2021 11:17:07
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Kribenski kirjutas: |
| Kui kasulik on üldse võtta see Go3 endale Tele2st ligi? Olen juba viimased 2 nädalat mõelnud minna Tele2 kontorisse ning vahetada oma praegune televisiooni teenuse pakkuja välja. Või mõistlikum võtta ligi üldse 50 eurine Android box ning läbi selle Go3me vaadata? Nivõinaa oleks huvitatud mingi Rannamajadest jne. |
No oma box on ikka oma. Ainult osta Google certified box, UI on siis ka normaalne. |
Näiteks https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/
On ka pulga versioon (Mi Stick), aga see on tuntavalt lahjem ja võib ajale kiiremini jalgu jääda.
Mi Box S jookseb küll väga nobedalt
--
Rääkides Go3-st üldiselt, siis kanalivalik on tõesti üsna nigel, aga järelvaatamine ja UI on tegelikult üsna OKid. Mis sest, et alguses tekkis täiesti vastupidine reaktsioon.
Ni Mi Box S-il kui ka Mi TV 4S peal pole seni tõrkeid olnud ja Go3 äpp jookseb ladusalt
Arvestades hinda ja kvaliteeti, siis kindel soovitus minu poolt. Telia enam TV alusühendust ei paku ning Elisa Elamuse UI on piix ja aeglane.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
26.01.2021 21:37:25
|
|
|
Minul MiBox s ja toimib täitsa hästi. Kuna kasutasin Telias mini paketti+ järelvaatamist, siis ei saa kurta et kanalivalik puudulik(kõik eesti kanalid olemas).
Ma tegelikult ei saa aru, et miks telia ja elisa ei kasuta võimalust üle neti tv pakkumist. Tundub nagu eilne päev.
Go3-l arenguruumi on, kuid usun et eks nad parendavad aja jooksul oma teenust
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.01.2021 00:26:26
|
|
|
| Level kirjutas: |
| Ma tegelikult ei saa aru, et miks telia ja elisa ei kasuta võimalust üle neti tv pakkumist. Tundub nagu eilne päev. |
Ei paku? Telia minuTV oli esimesi mis üle euroopa levima hakkas, nüüdseks siis ühene TeliaTV.
vaata digiboksi, arvuti või nutiseadmega.
Ma pigem küsiks, mis on Go3 reklaamis uue põlvkonna tv teenus?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
27.01.2021 00:59:04
|
|
|
Parandan ennast Elisa. Samas android tv-st ei leia telia äppi
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.01.2021 01:13:04
|
|
|
| Elisal ka olemas ju samamoodi app ja browseri kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
27.01.2021 01:29:46
|
|
|
Tee mis tahad mibox play storest telia äppi ei leia. Eks peab proovima muud moodi. Kuidas elisa äpp töötab.
Mis puudutab elisa äppi siis see tahab sidumist olemaoseva teenusega sh ka nö digiboxi ja kui seda pole siis ei saa. Ja äppis pole ka kõikide kanalite järelevaatamine võimalik.
Kuna mul ka elisa teenus olema, siis huvi pärast proovin hoome nii installi kui ka kasutust.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
viimati muutis Level 27.01.2021 08:35:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
27.01.2021 08:22:40
|
|
|
Noorem rahvas nkn live tv-d ei vaata. Kui GO3 poleks, siis minu telekates tava televisiooni ei eksisteeriks. Mingit digiboksi ma küll kuhugi tolknema ei soovi.
Elisa ja Telia võiks ka ajaga kaasas käia ja oma äppid Android TV-le söödavaks mudida. Telia ilmselt ikka veel mõtleb puldile igasugu kombinatsioone välja, et inimestel "lihtsam" navigeerida oleks
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
27.01.2021 11:58:15
|
|
|
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
30.01.2021 17:08:27
|
|
|
| Level kirjutas: |
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega  |
Ma usun, et statistliselt on rohkem neid digiboksi fänne rohkem kui äppi fänne. Isegi ootaks Go3 teenuse kõrvale konkurenti AndroidTV või AppleTV peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
30.01.2021 17:45:00
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
| Level kirjutas: |
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega  |
Ma usun, et statistliselt on rohkem neid digiboksi fänne rohkem kui äppi fänne. Isegi ootaks Go3 teenuse kõrvale konkurenti AndroidTV või AppleTV peale. |
9 märts tuleb konkurent https://viaplay.ee/
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
31.01.2021 09:49:58
|
|
|
| Level kirjutas: |
ahh jama lugu nii Elisa kui ka Telia ei toeta andorid TV-d. Elisal soomes vist GO3 laadne teenus olemas loodetavasti meisterdavad ka kohalikule turule midagi.
Ei tea kaua nad kavatsevad muneda oma vana teenusega  |
Nomaitea ...
Nii NVidiaShieldi kui FireStick 4K peal töötab Elisa küll.
Tõsi, juhtimine eeldab kas hiirt või güroskooppulti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
31.01.2021 15:51:03
|
|
|
Firestick Os on fireOS. ju eslia sellele äpi meisterdanud. Kas Nvidiale said google play storest elisa äpi? Mi boxi google stores pole elisa leitav
Up. Elisa äpi sai mi boxile jõuga peale ja isegi sidumine õnnestus aga menüü ei tööta. Telia äpp on külli. Ja mõlevad läägavad ja kasutamusmugavus 10 palli süsteemis -9. 😀👍😉🤦
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DaneL
HV vaatleja
liitunud: 01.03.2002
|
01.02.2021 01:58:26
|
|
|
Android TV OS leidub android telerites ja mõnes boxis ja stickis, äpid sellele on nuppudega juhitavad. Selle pärast ei sobi sellele ka Elisa ega Telia äpid, mis on mõeldud puuteekraanile.
Minul on Philips android teler ja Mi Box S. Võtsin Go3 8€ paketi ja meie perele on kanaleid piisavalt, lisaks on järelvaatamine mugav kasutada, minu jaoks on go3 hetkel Elisast ja Teliast üle.
Koos internetiga on mul Elisa elamus samuti olemas, aga see tundub täiesti eilne päev. Kuna mul on Elisa, siis olen proovinud nende äppi ka telerist vaadata, tulemuseks oli suure ekraani jaoks kehv resolutsioon ja tobe hiirega juhtimine.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|