Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Õhuniisuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 24.12.2020 03:26:09 vasta tsitaadiga

Stadler Oskari Big variant.

Ütleme nii, et hetkel veel ei tea arvamust. Annan paari nädala pärast rohkem infot.
Mul loeb sellest, et mitu kraadi väljas on. Vastavalt kohe maja küte mõjub ning ei tea kuna kraad õues on kõikunud palju.

Paar asja mis saan praegu öelda.

1) See Big ei ole mingi ulme big. Tegelt on ikka päris pisike icon_biggrin.gif
2) Lubatakse 50m2 toa suurust. Istub keset maja ning tubade jaotus peaks pmst katab 50 ruutu ära nendes tubades kus tahtsingi värskemat õhku. Ja tegelt mõjub ikka alas küll, igas toas on tunda värskemat õhku
3) Mööda kõndida siis on kohe jahedam selles kohas kus aparaat asub
4) On ära kadunud nina kinnisus ja silmade punasus hommikuti. Äkki siis toimibki? Samas veel ei tea.
5) Rohkema rahvaga on tuba ikkagi umbne.


Vett võtab palju kuna toimib mul 24/7 modes.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 11:25:31 vasta tsitaadiga

hobihall, ma kirjutasin aadressiks Omniva pakiautomaadi, 16.12 tellisin ja 21.12 tuli sõnum SMARTPOSTILT, et mu pakk on kohal, ju siis Omniva automaat oli täis, et oli vaja lähimasse smarti tassida. Kui Eestisse jõuab, siis ole valmis lihtsalt ootamiseks, mingit kohapealset träkingnumbrit pole ja helistamine ka pakki kiiremini liikuma ei paneks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 11:38:36 vasta tsitaadiga

Viimases Digis on just test, äkki on kasuks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 11:59:00 vasta tsitaadiga

On olemas ka ventilatsioonikanali vahele käivad õhuniisutid. Täisautomaatsed. Veevõrgust teeb kärje vastavalt vajadusele märjaks, teine ots ühendatud äravoolu. Hind muidugi kallim, aga tegemist tehnoseadmega mille ostad ikka 10+ aastaks. Lisaks suudavad ära aurustada kuni 5l vett tunnis.

Kes soovib arvutada, palju tal vaja iga tund vett lisada õhku, siis siin on hea kalkulaator:

https://www.lenntech.com/calculators/humidity/relative-humidity.htm

Hetkel näiteks 80m2 elupinnal kus õhk vahetub 1x tunnis on vaja iga tund umbes üks liiter vett ära aurustada, et hoida niiskust 45% juures.



See Stadler big suudab ainult 0,5 l/h niiskust genereerida... parem muidugi kui mitte midagi, aga iga päev siis tuleb 12l vett talle käsitsi juurde valada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.12.2020 12:02:23 vasta tsitaadiga

lightbluefox, selge. Mul aadressiks kodune aadress, aga pole aega kodus passida ja pakki oodata. Trackingu järgi esmaspäevast kohal, lootsin ka et saadavad vähemalt teate, millal oodata või kuhu viivad, nagu normaalne kullerteenus. Aga võimalik et juba ukse taga kella tirtsutatud ja helistamata minema põrutanud. Seda varemgi juhtunud. Nüüd ei toimu tükk aega midagi, uuel nädalal vast hakkavad liigutama uuesti. Samas tasuta saatmise üle pole õigust ülearu nuriseda icon_smile.gif

OT lõpp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 15:45:48 vasta tsitaadiga

Tellisin omale niisuti siit: https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26e14c4dzaZMnk ehk eeldatavasti sama kuller.

Eestisse jõudis see 17.12 ja Smartposti 21.12 õhtuks. Ehk arvatavasti järgmisel nädalal - ja ideaalis Smartposti automaadis - kohal.

hobihall kirjutas:
lightbluefox, selge. Mul aadressiks kodune aadress, aga pole aega kodus passida ja pakki oodata. Trackingu järgi esmaspäevast kohal, lootsin ka et saadavad vähemalt teate, millal oodata või kuhu viivad, nagu normaalne kullerteenus. Aga võimalik et juba ukse taga kella tirtsutatud ja helistamata minema põrutanud. Seda varemgi juhtunud. Nüüd ei toimu tükk aega midagi, uuel nädalal vast hakkavad liigutama uuesti. Samas tasuta saatmise üle pole õigust ülearu nuriseda icon_smile.gif

OT lõpp
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.12.2020 16:34:49 vasta tsitaadiga

Kernel, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 25.12.2020 04:00:04 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Alist selle SmartMi - hetkel toimetab kenasti, kuid apist ei saa kuidagi tagasisidet tööle, st ma ei näe äpis seadme enda küljest tempi/õhuniiskust.
Samas toimib see ise Wifist istudes omamoodi hubina ehk et korteris olevad pisikesed andurid jooksevad kenasti üle neti telefoni ka kodust kaugel.
Ja siis nende samade andurite alusel saab ka juhtida niisutajat, et nt "lülita välja kui korteri teises otsas on õhuniiskus 55%".

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 09:57:08 vasta tsitaadiga

MorRAW, sa valisid regiooniks Eesti, vali midagi muud, näiteks Poola, siis näed neid näitajaid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 10:59:36 vasta tsitaadiga

MorRAW kirjutas:
Võtsin ka Alist selle SmartMi - hetkel toimetab kenasti, kuid apist ei saa kuidagi tagasisidet tööle, st ma ei näe äpis seadme enda küljest tempi/õhuniiskust.
Samas toimib see ise Wifist istudes omamoodi hubina ehk et korteris olevad pisikesed andurid jooksevad kenasti üle neti telefoni ka kodust kaugel.
Ja siis nende samade andurite alusel saab ka juhtida niisutajat, et nt "lülita välja kui korteri teises otsas on õhuniiskus 55%".


Kas katlakivi (valget jama) tavaveega ei tekita?

_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 11:16:26 vasta tsitaadiga

kõik nad tekitavad, kui vesi kare. Sinna ei ole midagi parata icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 11:18:23 vasta tsitaadiga

Vanakool: veega kopsik radika külge või ohtrat kastmist vajav suur toataim.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 15:37:46 vasta tsitaadiga

az, "see jama" jääb sinna masinasse sisse, ilmselt on praktiline kord nädalas see plastalus ja trummel visata nõudepesumasinasse.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 00:23:06 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kõik nad tekitavad, kui vesi kare. Sinna ei ole midagi parata icon_idea.gif


Kirjutasin sellest eespool ka, aga niipalju kui mina olen aru saanud siis nii ei ole. Valget tolmu tekitavad ainult UV niisutid, mis tegelevad vee "lõhestamisega" vms ja sellest see tuleb. Tavalised "kastame midagi märjaks ja puhume sellele ventilaatoriga õhku peale" (nagu Oskar, see Xiaomi asi jne) tüüpi niisutid valget tolmu ei tekita, vähemalt minu oma mitte. Veeanumat peab lihtsalt vahetevahel küürima kareda vee puhul.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 26.12.2020 03:02:10 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
Kas katlakivi (valget jama) tavaveega ei tekita?


Vähe veel olnud, vast ~15L alles läbi ajanud sealt. Hetkel midagi silma pole torganud, kasutan Tartu kesklinna kraanivett.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 08:02:39 vasta tsitaadiga

MorRAW kirjutas:
az kirjutas:
Kas katlakivi (valget jama) tavaveega ei tekita?


Vähe veel olnud, vast ~15L alles läbi ajanud sealt. Hetkel midagi silma pole torganud, kasutan Tartu kesklinna kraanivett.


Kas seda suurt kera sees tuleb vahetada või on see pestav ja mingite filtritega jamada ei tule?

_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 09:51:10 vasta tsitaadiga

Condamed, nii võib olla küll.
Siis jääb see kaltsium kaltsu sisse thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 11:09:04 vasta tsitaadiga

az, see suur kera on plastikust kettad võlli otsas, need kettad saab sealt võlli küljest lahti võtta ja ükshaaval pesta, teine variant nagu ütlesin, siis nõudepesumasin. Ühtegi filtrit mida vahetada, ei ole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 15:44:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kõik nad tekitavad, kui vesi kare. Sinna ei ole midagi parata icon_idea.gif


Veepehmendusseaedmed nii era- kui kortermajadele juba täitsa tavalised. Hoiavad kõik vett kasutavad seadmed (kohvimasinast pesumasinani) tervemad, vannitoad ilma veeplekkideta jne.. Siiski päris katlakivi vabaks nad vett ei tee ja ultraheli niisuti ikkagi udutab. Ilmselt ainult dest. vesi täiesti uduvaba.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 20:09:57 vasta tsitaadiga

tean
panin just seadme 1500 eest. püsikulu igakuine lisaks.
Tänapäeval ei ela inime enam kaevuveega ka ära icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2020 20:49:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tean
panin just seadme 1500 eest. püsikulu igakuine lisaks.
Tänapäeval ei ela inime enam kaevuveega ka ära icon_neutral.gif


Täpselt nagu normi piires õhuniiskuse hoidmist (40-60%) ei pea ma ka veepehmendusseadme kasutamist kuluks. Hea tervis, parem uni, vähem tolmu muudavad selle ikkagi "kasumit" tootvaks süsteemiks.

Veepehmendusseadme puhul võib näiteks vabalt poole vähem pesupulbrit või geeli kasutada, kulub vähem ka muid pesuvahendeid + katlakivi pole ühegi seadme puhul probleem jne..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 15:39:23 vasta tsitaadiga

Leidsin omale ka uue seadme - https://www.dyson.com/air-treatment/purifier-humidifiers/dyson-pure-humidify-cool/dyson-humidify-cool-white-silver
Oleks nüüd vaid kohalikus kaubanduses ka kusagil saadaval...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 01:15:15 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Leidsin omale ka uue seadme - https://www.dyson.com/air-treatment/purifier-humidifiers/dyson-pure-humidify-cool/dyson-humidify-cool-white-silver
Oleks nüüd vaid kohalikus kaubanduses ka kusagil saadaval...


Üsna keskpärane 300ml/h. Eeldasin, et 800€ eest teeb rohkem õhku vett kui 80€ Xiaomi.

Edit. See oli mingi mudel varasem, mis info leidsin, aga ilmselt sinna kanti ikka jääb vast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 02:05:25 vasta tsitaadiga

Eks ta teeb lisaks muid asju kah.
Omale jäi ventika tõttu silma, hea suvel kasutada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 14:15:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Eks ta teeb lisaks muid asju kah.
Omale jäi ventika tõttu silma, hea suvel kasutada.


Japs, nõus. Kasutaja mugavust ja värke on küllaga. Endal käib üks Blaupunkt ja nüüd Xiaomi oma 80 m2 korteris.
Mul väga hea ventilatsiooni süsteem, seega vajab palju niskust. Saan nii 25-28% pealt sinna 33-36% peale ehk.

Vaja ikka mingi tööstuslik ära osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 15.01.2021 15:09:56 vasta tsitaadiga

Ma majale panin nüüd eesti tootja vent süsteemi, kus niiskustagastusega soojusvaheti, praeguse külmaga 42% õhuniiskus toas, korteris kus oli rootoriga soojusvaheti langes sellise ilmaga õhuniiskus kuskil 12%ni
Hetkel xiomi õhuniisutit käima pole veel pannud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 15:30:13 vasta tsitaadiga

Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 16:07:58 vasta tsitaadiga

Huvitav video erinevat tüüpi niisutite kohta

Link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 17:52:45 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Ma majale panin nüüd eesti tootja vent süsteemi, kus niiskustagastusega soojusvaheti, praeguse külmaga 42% õhuniiskus toas, korteris kus oli rootoriga soojusvaheti langes sellise ilmaga õhuniiskus kuskil 12%ni
Hetkel xiomi õhuniisutit käima pole veel pannud.


12% on ikka karm. Vist ainult verd nuuskakski...

Mul korteris kahjuks pole võimalik tsentraalset sundventi välja vahetada, seega niisutajatega opereerin.
1 Electroluxi ultraheli aparaat suudab per tuba kuskil 35% pealt umbes 55% peale saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 15.01.2021 21:49:05 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?


osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub nii tava kui niiskustagastusega soojusvahetit mida saab hiljem vahetada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 11:25:57 vasta tsitaadiga

Kui Xiaomi oma võtta ali-st siis on see kõige mõistlikum ?
link
Sellest on uuem versioon ka kus on display küljepeal aga sisu vist sama.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 14:36:05 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Kui Xiaomi oma võtta ali-st siis on see kõige mõistlikum ?
link
Sellest on uuem versioon ka kus on display küljepeal aga sisu vist sama.


Ma sain sama Poolast Ali kaudu 80 euroga icon_biggrin.gif Oli tavaline hind. Töötab täitsa hästi juba paar nädalat.

Mu oma enam pole vist: https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58ea4c4dvXZUhH
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 22:07:55 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?


On selliseid mida saab panna ka olemasoleva süsteemi külge, sissepuhke õhukanali vahele. Näiteks tehnoruumis, hoolduseks ligipääsu ikkagi vaja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.01.2021 22:53:53 vasta tsitaadiga

denis28, võtsin ka Poola laost, oli ~85€...aga no hetkel pole enam sealt võtta.
https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 22:59:54 vasta tsitaadiga

Mul endal see tavaline xiaomi oma, ultraheliga. Isale tellisin selle uuema, sest maal selline vesi mis ilmselt tekitaks valget tolmu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 16:56:14 vasta tsitaadiga

MorRAW kirjutas:
denis28, võtsin ka Poola laost, oli ~85€...aga no hetkel pole enam sealt võtta.
https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html


Keegi teab, kas sellise hinnaga veel leiab neid kusagilt?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 22:56:30 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Puhastust meil vaja ei ole, sai võetud ainult niisutaja Electroluxi oma: https://onoff.ee/kodumasinad/kliimaseadmed/kliimaseadmed/electrolux-ehu3715d-valge-ohuniisuti/

Kui kohatine vee mulksumine välja jätta, siis muidu töötab küll praktiliselt häältetult.


Võtsin ka selle kuna Stadler Form George andis saba icon_neutral.gif

George eest sain raha tagasi icon_razz.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 20.01.2021 20:34:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi selle kohta oskab midagi arvata? https://mi-home.ee/nutikodu/ohupuhastid/mi-smart-antibacterial-humidifier
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 21:08:38 vasta tsitaadiga

Mul uhab nurgas koguaeg, niiskuse % on suurem, magada parem. Muud ei teagi kosta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 21:56:23 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?


osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub nii tava kui niiskustagastusega soojusvahetit mida saab hiljem vahetada


Nimetad ka eesti tootja?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 22:20:38 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Cloner kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?


osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub nii tava kui niiskustagastusega soojusvahetit mida saab hiljem vahetada


Nimetad ka eesti tootja?


https://airobothome.com/tooted

_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 20.01.2021 22:45:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul uhab nurgas koguaeg, niiskuse % on suurem, magada parem. Muud ei teagi kosta


Kuidas müratase on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matukaz
HV kasutaja
matukaz

liitunud: 24.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 23:45:43 vasta tsitaadiga

t2avi kirjutas:
Kas keegi selle kohta oskab midagi arvata? https://mi-home.ee/nutikodu/ohupuhastid/mi-smart-antibacterial-humidifier


Tellisin just bigboxist neid kaks tükki. Tuli järgmine päev dpdga kohale.

Plussid
- Wifi teel juhitav (on/off, humdify level, valgus..)
- Lahe ilus disain
- Hea ~4.xl paak, piisav.

Miinus
- No nagu nendel asjadel ikka, siis vee mulksumine
- Hetkel vaikne hääl aga magamist võib osasi segada.
- müra võib suureneda kui tekib katlakivi ja raske puhastada seda.
- Ei ole võimalik õlisid lisada.
- Ei ole võimalik suunata auru nurka
- Veidi kohmakas pealmine kaas, pole kusagil kinni võtta korralikult.

Ma ütleks, et selle 45€+post on see bang for buck.
Kui tahaks midagi hääletut magamistuppa, siis vist prooviksin ära versioon 2.
Hetkel panen paariks tunniks magamistuppa enne magama minekut ja ülejäänud ajast uhab teistes tubades.

Mul palju kallim boneco u700 uhab ka ütleks, et kui xiaomil oleks katlakivi filter ja võimalik auru suunata siis võtaks silmapilgutamata xiaomi humdifier
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 07:19:17 vasta tsitaadiga

t2avi kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mul uhab nurgas koguaeg, niiskuse % on suurem, magada parem. Muud ei teagi kosta


Kuidas müratase on?


On kuulda sahinat ja mingi x arv kordi tunnis olen tähele pannud mingit mulksumist, kui ma oleksin mingi niiskuse või kuivuse suhtes ülitundlik, siis ilmselt hoiaksin magades ka sees aga praegu laseb vaid päevasel ajal ja enne magamaminekut on seadistatud vait jääma.

Kuhu sellel see katlakivi tekib muidu? Vee.juurdevalamiseks ma võtan kaane ja ülemise osa ära ning jalutan sellega vannituppa, kenasti saab ääre tagant kinni hoida.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.01.2021 12:02:32 vasta tsitaadiga

mina777 kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Cloner kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?


osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub nii tava kui niiskustagastusega soojusvahetit mida saab hiljem vahetada


Nimetad ka eesti tootja?


https://airobothome.com/tooted


See jah, ei tahtnud liiga reklaamina tunduda, seega ei hakanud lisama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:16:20 vasta tsitaadiga

Koduleht on juba vahva reklaam, ühelgi asjal hinda juures pole. Näo järgi?

Mis kõige soodsam lihtne seade on üldse, millega toa õhuniiskust mõõta? Suvalisi "koduseid ilmajaamasid" mis tempi ja õhuniiskust näitavad, võib usaldada?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:19:11 vasta tsitaadiga

Mul mingi hama 10 eurone eurooniksist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:35:47 vasta tsitaadiga

Mul see: https://www.oomipood.ee/product/a12t_sise_vali_termo_hugromeeter_kell_0c_50c_50c_70c_uni_t
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 15:38:40 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Koduleht on juba vahva reklaam, ühelgi asjal hinda juures pole. Näo järgi?

Mis kõige soodsam lihtne seade on üldse, millega toa õhuniiskust mõõta? Suvalisi "koduseid ilmajaamasid" mis tempi ja õhuniiskust näitavad, võib usaldada?


seal mingid hinnad aimduse saamiseks
https://sinukliima.ee/tootekategooria/ventilatioonisedmed/airobot/

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 16:29:59 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Mul see: https://www.oomipood.ee/product/a12t_sise_vali_termo_hugromeeter_kell_0c_50c_50c_70c_uni_t


Mul ka üks 15€ Oomipoest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Õhuniisuti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.